Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Yenimahalleyi çok severim, nezih bir semttir. ıstanbul' a bayılırım, ıstanbul ve ızmir'de yaşamak istemişimdir hep.

ben de istanbuldan hep nefret etmişimdir ve yaşamayı en son düşündüğüm yer bile değildir ist ya da değil di kaydirigubbakcemile3ama kader işte.nese kızlar ben kaçtım ii geceler hepinize

20.06.2010
Sabah: Yine yok, çok geç kalktık.
Öğlen: 1 dilim tost makinesinde kızartılmış tam buğday ekmeği (8)
Sucuklu omlet (1)
1 çimdik tereyağı: :)))) (Sıcak ekmeğin üzerinde nefisti) (0)

Akşam üzeri: (Pikniğe gittik) Karışık ızgara (0)
Çeyrek domates: 2
2 bardak ayran (8)
Akşam: BHU Diyabetik kazandibi tatlı (10) (Satıcıya sordum hiç şeker yok, içindeki pirinç unu için bu değeri verdim:)
TOPLAM:29
2 Litre su
2 wc
Yarım saat yürüyüş

20.06.2010

Sabah : 1 haşlanmış yumurta + yarım dilim ekmek (6p) + Peynir (1p)
Öğlen : Karpuz (8p)+ Peynir (1p)+1 haşlanmış yumurta
Ara:1 adet zeytinyağlı sarma :KK43: (10p)
Akşam:Midye tava (8p)+ Ayran (5p)

Toplam : 39

+2 litre su 3 mil leslie ile yürüyüş + tibet çayı
Kaçamağım tek bir sarmaya 10 puan verdim :KK43: Hakettim ben. Çok üzgünüm :KK43:

valla bende daha böle bi etkisi olmadı.yani şimdi değil günün her hangi bi saatin de her hangi bi anın da fıstıklı sarma veya kadayıf olsa ASLA hayır demem.yani benim bu isteğime engel olabilecek bir diet oldunu hiç sanmıyorumkaydirigubbakcemile3

venharcım aşırı tatlı isteğin için crom haplarından faydalandınmı hiç ama elma kromdan bahsetmiyorum.. solgarın crom piconilat bi araştır istersen.. ben normalde her gün tatlı krizine girerim ve asla yemeden rahat edemem. bi dönem crom benim işime çok yaramıştı. diyetim esnasında tatlı krizlerimi neredeyse bitirdi. o zaman 97 kg dan 83 e düşmüştüm.. ama sonra yine aldım:KK43:(

birde bu diyetin böle bir etkisi var gerçekten benimde tatlı krizlerimi azalttı. geçen gece krize girip yedim ama artık unuttum :))

Benimki çok oldu da buraya yazış tarihim 1 ay kadar öncesine denk geliyor, aramıza yeni katılanlar da var, bence de başla bir an önce zaten yarışma başlayalı iki gün oldu, ondan önce yoktu öylesine yapıyorduk. Yarışmada herkes yediğini yazıyor o yüzden daha sıkı oluyor. Sen de bu beş gün içerisinde yediğini yaz onları da kopyalayacağım hayatım. Yarın sabah boy ve kilonu yazmayı unutma. Gün içinde de yazabilirsin. Hadi kolay gelsin, tekrar hoşgeldin.

saol canım hoşbulduk:)

BOY:173
KİLO:70
HEDEF:63 ideal kilom olur kendiside

İnanmıyorum ben de yeminle böyle uzun boylu, kaslı bişey hayal etmiştim senin eşini. buraksefacım sen hemen bize katılıyorsun hayatım, kısa sürede kilolarını verip onun göbeğiyle dalga geçiyosun ve aynen sana yaptığı gibi baskı yapıyosun. Bunu yap lütfen. Yarın sabah sen de tartılıp kilonu ve boyunu yaz, listeye ekleyeyim, bu 5 gün aynen bizim yaptığımızı yap, sonraki yarışmada da tüm kilolarından kurtulacağından eminim. Bu tür sıkıntılarını içine atma lütfen, burda birbirimizi göremesek de aynı gönül birliği içerisindeyiz. Her zaman yanındayız, sadece kilo konusu değil, her türlü sıkıntını yaz rahatlarsın.

canım çok iyisin sağol yanımda olduğun için evet aynen kilolardan kurtulup bana yaptığını yapacam kilom 72 boyum 1.68 hedef 57 bugün başladım sabak 4 kiraz yedim şimdi kahvaltı yapıyorun 1 yumuta 1 dilim kepek ekmeği bir dilim peynir şekersiz çay a.s.

Merhaba kizlar,

Bayadir takip ediyordum burayi veeee dün gece karar verdim bende basliyorum. Sabah ac karinla 30 dk bisiklet sürdüm ondan sonra bi dilim ekmek 2 dilim salam, peynir ve bir yumurta yedim. Öglende bir seftali. Toplamda tam bilemiyorum ama galiba 20yi asmisimdir. Kaldi geriye 20 felan galiba guclubacismile
aksamda izgara tavuk ve salata yemeyi düsünüyorum ama suan da biraz midem kaziniyo

oo öğlen oldu kimsecikler yok.ben bu sabah

2 yumurta

biraz lor peynir

3 küçük sosis

1 dilim ekmek

kaç oldu şimdi bunlar.peyniri sosisi karıştırıp yaptım yumurtamı.0 mı 1 mi şimdi onu anlamadım ama:)ben diet içecekler 0 olduğu için yazmıyorum.ekmek zaten 8 karbn

bu arada ben geçen hafra tartılmıştım pazartesi 77.5 tim bu sabah 76.7.nerdeyse 1 kg:)ve ben sizin kadar dikkat etmedim.spor da yapmadım.ama bu hafta sporla deniycem bakalım.

Aylincim, latte macciato ne ki? Yabancı ismini yazıp bizi kandırabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun :))))) Bana çikolatamsı birşey gibi geldi, açıklaman geldikten sonra toplam puanı yazacağım :)

Latte_Macchiato.jpg

almanyada café lerde satilan sütlü köpüklü kahve türü, icinde espresso kahve ve süt var... sekersiz ictim yani 250ml süt diyelim...

Hm, tamam o zaman. Çok pis fikirliyim, her yediğinizi kontrol ediyom valla :)))

kaydirigubbakcemile3 et ablam et :KK1:

aylin iyi gidiyor valla maşallah.
ben yarın için tedirginim. misafirler yerken ya canım çekerde yersem.
kıymalı taze fasulye yaptım bende 1 porsiyon ondan yerim.
ya napiyim yemiycem tutucam kendimi.
bu defa başarmam gerekkk...

tsk ederim canimm, kendini tuttt ve sadece fasulye yee

bende merak edip sordum kesin çikolatalı pasta bu diye düşünmüştüm. :kedi:

yok yokkk cogunlukla sütt

Merhaba kizlar,

Bayadir takip ediyordum burayi veeee dün gece karar verdim bende basliyorum. Sabah ac karinla 30 dk bisiklet sürdüm ondan sonra bi dilim ekmek 2 dilim salam, peynir ve bir yumurta yedim. Öglende bir seftali. Toplamda tam bilemiyorum ama galiba 20yi asmisimdir. Kaldi geriye 20 felan galiba guclubacismile
aksamda izgara tavuk ve salata yemeyi düsünüyorum ama suan da biraz midem kaziniyo

cnm hosgeldinnn

KIZLAR benim adimda aylinn, yeni gelen arkadasimizinda adi aylinn
karisiklik olmasinn

bana aylin90 diyin hep lütfen

Latte_Macchiato.jpg

almanyada café lerde satilan sütlü köpüklü kahve türü, icinde espresso kahve ve süt var... sekersiz ictim yani 250ml süt diyelim...

kaydirigubbakcemile3 et ablam et :KK1:

tsk ederim canimm, kendini tuttt ve sadece fasulye yee

yok yokkk cogunlukla sütt

cnm hosgeldinnn

KIZLAR benim adimda aylinn, yeni gelen arkadasimizinda adi aylinn
karisiklik olmasinn

bana aylin90 diyin hep lütfen

Aylin90 Resimde güzel görünüyo :))))) Olsa da içsek.

20.06.2010

Sabah : 1 haşlanmış yumurta + yarım dilim ekmek (6p) + Peynir (1p)
Öğlen : Karpuz (8p)+ Peynir (1p)+1 haşlanmış yumurta
Ara:1 adet zeytinyağlı sarma :KK43: (10p)
Akşam:Midye tava (8p)+ Ayran (5p)

Toplam : 39

+2 litre su 3 mil leslie ile yürüyüş + tibet çayı
Kaçamağım tek bir sarmaya 10 puan verdim :KK43: Hakettim ben. Çok üzgünüm :KK43:[/Q

Üzülme hayatım, arada yediğin için o kadar da çok etkili değil, toplamda puanın harika. Sarmaya bayılırım, nasıldı tadı :))

bugünde menüm süper geciyor gibiii
not etme gece tekrar yazicam

sabah:

1 yumurta
peynir 1p
4-5 hindi salami 1p diyelim
domates salatalik 10p
1 c.b. cay sekersiz

=11p

ara:

3 sosis 3p

aksam:

haslama tavuk 0p
salata 8p

20-25 puanla kapaticam ins

Son düzenleme:
selin abla listede yazdigi gibi sosis 1 puan mi birtane?
anlayamadim

canım çok iyisin sağol yanımda olduğun için evet aynen kilolardan kurtulup bana yaptığını yapacam kilom 72 boyum 1.68 hedef 57 bugün başladım sabak 4 kiraz yedim şimdi kahvaltı yapıyorun 1 yumuta 1 dilim kepek ekmeği bir dilim peynir şekersiz çay a.s.

Hadi kolay gelsin sana o zaman hayatım. Hedef kilon biraz düşük gibi geldi bana, ama sen bilirsin tabi ki. Nasıl mutlu olacaksan öyle. En önemli husus aç kalmamaya çalış olur mu, acıktıkça zararsızlardan atıştır korkmadan. Gün boyu yediğin herşeyi aynı akşam ya da ertesi gün yaz bana, kafana takılan bişey olurza hep burdayız.

Merhaba kizlar,

Merhaba Aylincim, sen de hoşgeldin. Kararına sevindim, Aylinimiz 2 oldu :) Sabahta sıkıntı yok da öğlen bir şeftali ile gün geçmez. Sakın aç kalma, sakın, bu diyette aç kalırsan tam ters etki yapar vücudun önlem olarak yağ depolar. Bu diyet normale bindiğinde acıkmayacaksın zaten, az yiyerek zayıflanmaz aksine kilo alınır. Acıktıkça düşük değerlerden, özellikle proteinlerden ye, daha ilk günlerin o yüzden alışana kadar hata yapabilirsin. Bizim listeleri sürekli kontrol et, bir de her gün sen de diğerleri gibi ne yedin ne içtin ne spor yaptın muhakkak gir ve yaz, boy ve kilonu da yazmamışsın bu arada.

X