Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

herkese merhaba.kızlar ben vücut analizi yapan baskül almak istiyorum aranızda kullanan var mı?benim dijital baskül kafayı yedi.
selincim ben acıktıkça beyaz peynir tulum peyniri felan yiyorum.bunların miktarı öenmli mi çayın yanına bazen kendimi kaybedip fazla yiyebiliyroum.

oo öğlen oldu kimsecikler yok.ben bu sabah

2 yumurta

biraz lor peynir

3 küçük sosis

1 dilim ekmek

kaç oldu şimdi bunlar.peyniri sosisi karıştırıp yaptım yumurtamı.0 mı 1 mi şimdi onu anlamadım ama:)ben diet içecekler 0 olduğu için yazmıyorum.ekmek zaten 8 karbn

bu arada ben geçen hafra tartılmıştım pazartesi 77.5 tim bu sabah 76.7.nerdeyse 1 kg:)ve ben sizin kadar dikkat etmedim.spor da yapmadım.ama bu hafta sporla deniycem bakalım.

Oh ne ala memleket, biz burda kilo vermek için çırpınalım, sen cipsleri, kandil simitlerini, helvaları götür, bi de üstüne kilo ver :):eek:klava: valla kıskandım şimdi, demek ki önceleri dünyaları yiyomuşsun kız, helal olsun valla. bak sana şekeri bırak neler olacak demiştim hatırlıyor musun. Ama bugün taktir ettim seni sabahtan beri yediklerinde hiç cıs yok, toplamda 10 bile yapmamış. akşama da iyi haberlerini bekliyorum.

Kaydediyorum tatlım, senin ideal kilon benimkisine çok yakın, hep beraber düşücez inşallah.Yarın veya bu akşam tüm yediklerini, yaptıklarını yazmayı unutma.

inş. canım yedikleirm yazcam akşamada sen bu diyetle kilo verdinmi hiç?
bide beyaz peynir 100 gr 1 puan ben 1 ince dilim yedim sabah kaç puan olcak ki?

herkese merhaba.kızlar ben vücut analizi yapan baskül almak istiyorum aranızda kullanan var mı?benim dijital baskül kafayı yedi.
selincim ben acıktıkça beyaz peynir tulum peyniri felan yiyorum.bunların miktarı öenmli mi çayın yanına bazen kendimi kaybedip fazla yiyebiliyroum.

Canısı, ben de aynen senin gibi acıktıkça beyaz peyniri, tulum peynirini, peynirin tüm çeşitlerini hatta en yağlısı kaşarı bile çok yedim, bana bir zararı dokunmadı. Sen de dene bir hafta, yalnız bana yaz hergün ne kadar yediğini ne yediğini falan, arada yiyim gitsin deme, ona göre sonuçlara bakıp taktik değiştiricez. Bol su içmeyi unutma.

inş. canım yedikleirm yazcam akşamada sen bu diyetle kilo verdinmi hiç?
bide beyaz peynir 100 gr 1 puan ben 1 ince dilim yedim sabah kaç puan olcak ki?

Tam adamına sordun hayatım, ben bu diyetle 30 kilo verdim ve hala vermeye devam ediyorum. 5,5 aydır yapıyorum. Eskisi kadar hızlı veremiyorum ama eskisi kadar da çok sıkı uygulayamıyorum çünkü çevre baskısından kurtuldum şu an daha huzurluyum. Mesela ekibimizden aysebru bu diyet ile zamanında 45 kilo vermiş, araya doğum falan girmiş, şimdi tekrar başladı. İnşallah o da vericek tüm fazlalıklarını.
Beyaz peynir ve süt ürünlerinin sana etkisini birer haftalık periyotlarla deneyerek bul bence, ben her yemeğin yanında muhakkak yoğurt ya da ayran içiyordum örneğin. Puanlarını hiç hesaplamadım. Bi yerde yemeğin yanında alınan yoğurdun yağ yaktığını okumuştum. Demek ki ekmek almazsan yakıyor yağlarını. Sabahları da peyniri sınırsız yedim, herkese tavsiye etmiyorum tabi her bünye farklı çünkü.
Senin bugün yediğin 0,5 puan bile etmez. Bence bir hafta yemeklerin yanında yoğurt, ayran türü (yağsız da olabilir) dene, bir hafta da bunları alma, hangisinde daha çok kilo vereceksin ona göre kendi sistemini oturt.

kızlar 2 gündür net sorunluydu giremedim kusura bakmayın lütfen ..

sınırlarımı hiç geçmeden diyete devam ediyorum hiç tartılmadım cumayı bekliyorum =)

bide besinlerin glisemik index tablolarını gördüm.bu karbonhidrat diyeti yapanlar için çok iyi.şimdi onu araştıyorum ..detaylı bişeyler bulursam sizinlede paylaşırım ..
belkide biliyosunuzdur ama hatırlatıyım dedim tekrar =)

Cansu'cum, günde 2 litre ve artısı su içersen hiçbir diyette vücudundan su gitmez, bu diyette protein aldığın için kasların da zarar görmez emin ol. Boyunu yazmamışsın ama kilona göre 30-40 arası değerle rahatça kilo vermeye başlayabilirsin. Listelerimizi takip edersen daha kolay fikrin olur.

67 kiloyum boyum 1,70

hosbulduk:))
öglen dayanamadim bir salata yaptim simdide 50 gram kadar biraz peynir yedim aksam 6.30 gibi de izgara tavuk yapacagim yaninada biraz salata yaparim. Gercekten burasi cok büyük bir motivasyon oldu bana. Cok kararliyim. Bugün mesela saat 5 oldu ve daha hic bir tatli kacamadi yapmadim bu cok büyük bi basari benim icin :)
Ben kilomu bilmiyorum :kedi: hic tartilmak istemiyorum acikcasi cünkü depresyona girerim herhalde artik bollasan kiyafetlerimden anlamaya caliscam bi ay sonra tartilirim herhalde :kedi:

ya kizlar 100gr sosis mi 1p yoksa bir uzun sosis mi

bir findik büyüklügünde cikolata attim agzima, nasil özlemisimmm
azzz da olsa sekerim yerine geldii

Menüm: güncelledim

sabah: yok, gec kalktim

öglen:

1 yumurta
peynir 1p
4-5 hindi salami 1p diyelim
domates salatalik 10p
1 c.b. cay sekersiz

=11p

ara:

3 sosis 3p

ara: ceviz büyüklügünde kücücük cikolata, tadimlik.

aksam:

haslama tavuk 0p
salata 8p

20-25 puanla kapaticam ins

3 litre su
2 wc
yürüyüs yok

Oh ne ala memleket, biz burda kilo vermek için çırpınalım, sen cipsleri, kandil simitlerini, helvaları götür, bi de üstüne kilo ver :):eek:klava: valla kıskandım şimdi, demek ki önceleri dünyaları yiyomuşsun kız, helal olsun valla. bak sana şekeri bırak neler olacak demiştim hatırlıyor musun. Ama bugün taktir ettim seni sabahtan beri yediklerinde hiç cıs yok, toplamda 10 bile yapmamış. akşama da iyi haberlerini bekliyorum.

ben diyorum size kötünün iyisi diye.şöle bi düşünürsek günde en az 6-7 dilim ekemek yok artık çaya şeker yok artık.:)az önce tavuk çorbası yaptım.ama içine 1 tatlı kaşığı un 3 kaşık yoğurt koydum.bir yemek kaşığı zeytin yağıyla azcık pul biberi kızartım döktüm çorbaya.herlade artık 0 değil çorbamın bi kasesi.acaba kaç bi söleyiversen.ama tadı çok hoş olmuş.mercimeğe 1000 basarkaydirigubbakcemile3

ya kizlar 100gr sosis mi 1p yoksa bir uzun sosis mi

benim bildiğim kadarı ile 100 gr 1 puan.6 küçük sosis 100 gr yapıyı hesaplamalarıma göre:KK1: 2 küçük sosis 1 büyük sosis etse 3 büyük sosis in değeri 1 ediyo sanırım.ay valla havuz ve yaş problemleri gibi oldukaydirigubbakcemile3

kızlar var ya öle bi site buldum ki.besinin adını yazıyosunuz size seceresini döküyo besininkaydirigubbakcemile3link verilmiyo ama sanırım.bilen biri varsa link veriliyomu verilmiyo mu bana desin:KK1:

ben diyorum size kötünün iyisi diye.şöle bi düşünürsek günde en az 6-7 dilim ekemek yok artık çaya şeker yok artık.:)az önce tavuk çorbası yaptım.ama içine 1 tatlı kaşığı un 3 kaşık yoğurt koydum.bir yemek kaşığı zeytin yağıyla azcık pul biberi kızartım döktüm çorbaya.herlade artık 0 değil çorbamın bi kasesi.acaba kaç bi söleyiversen.ama tadı çok hoş olmuş.mercimeğe 1000 basarkaydirigubbakcemile3

benim bildiğim kadarı ile 100 gr 1 puan.6 küçük sosis 100 gr yapıyı hesaplamalarıma göre:KK1: 2 küçük sosis 1 büyük sosis etse 3 büyük sosis in değeri 1 ediyo sanırım.ay valla havuz ve yaş problemleri gibi oldukaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 tsk ederim canimm
tmm 1 puan olarak hesapladim

Venhar, çorban süper gibi duruyo uzaktan şekerim. Bir tatlı kaşığı un ve 3 kaşık yoğurdun hesabı bile olmaz, sadece 5 değer, bugün çok iyi gidiyosun, çimdikle bi yerini.

Venhar, çorban süper gibi duruyo uzaktan şekerim. Bir tatlı kaşığı un ve 3 kaşık yoğurdun hesabı bile olmaz, sadece 5 değer, bugün çok iyi gidiyosun, çimdikle bi yerini.

mercimek çorbasını baz alırsak süper ötesi duruyo hatta çorbamkaydirigubbakcemile3dur ben bi popomu çimdikleyim:KK1:

Menüm..

Sabah = 5-6 tane sosis 1 puan
kaşar peynirli omlet 1

öğlen
yine 2-3 sosis 1 p
1 kaşık mayonez 1p
3 küçük salatalık turşusu bunada 1 p yanlışsa düzeltin lütfen

ara 1 sütlü şekersiz kahve 4 p

akşam
2 tavuk baget o
1 kaşık mayonez 1
3 turşu .. 1

akşama 2oo gram karpuz veya o değerde kiraz yerim ..

Bugün aysebru'nun misafiri vardı, bizden gizli börek mörek yedi mi acep?

sen şimdi dün gece uyuyamamışsındır acaba ayşe yarın börek yiycekmi die.yaparsın sen var o potansiyel sen dekaydirigubbakcemile3yav bu arada benim karpuz yiyesim var.bi dilim şimdi bi dilim de akşam yiyim:)

kızlar var ya öle bi site buldum ki.besinin adını yazıyosunuz size seceresini döküyo besininkaydirigubbakcemile3link verilmiyo ama sanırım.bilen biri varsa link veriliyomu verilmiyo mu bana desin:KK1:

venhar, yasaksa link verme ama nasıl bulacağımızı tarif et bi şekilde. işimize yarar gibi sanki. google'a ne yazarsak çıkıyo mesela?

X