Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Karatay ile yirmi kilodan fazla verdim arada bakıyorum eski saufakara iki öğün spor bol leptin çok güzel gitti yine de gider vazgeçmek yok yola devam

Bebek uyur kardio ve plates başlar

Siz spor olarak ne yapıyorsunuz kızlar
Plates güzel toparlıyor
Program indirdim ondan yapıyorum
90 kilo iken yapamadığım hareketleri artık yapabiliyorum 

Merhaba kizlar nasılsınız canlanmış buralar güzel olmuş tüm geçmişi okudum sevindim devam etmesine bu konunun.ben de devam ediyorum kizlar hedefe 1 kilom kaldı.o yüzden de nasıl olsa son 1 kilo diye düşünüp saldım maalesef ama olsun.yine karatay hep karatay bundan sonra.. ara ara tekrar yazmaya çalışırım misafirler var kalabalık çoluk çocuk...kendinize iyi bakın....

Ben de geçen geçmşşe bakıyordum sana yazacaktım gel yine diye
Karatay yaşam tarzı olmalı haklısın
Sağlıklı yaşam amaç zayıflamak bonusu oluyor selensu82 vardı oda zayıfladığu halde ne güzel devam ediyordu tuanairem in paylaşımları dolu dolu ne güzeldi bir de U uckizanasi güzel paylaşımlar oluyordu ben yazıyorum ama konu sahibimizde ki bilgi malumat yok bende

Bende motive oluyordum çok çok burda be yapalım az da olsak yola devam

Kızlar iki gündür bi acayip geçiyo nedense dikkatte edemedim açıkçası pek fazla vakitte olmuyor ama bugün tekrar toparlayarak başladım şu 75 e bi inseydim çok mutlu olucam sizden ne haber şimdi ben gidip hazır evde kimse kalnamisken spor yapayım görüşürüz bugün inş menumude yazıcam

Canım şakın vazgeçme erteledikçe vakitten gidiyor yoruluyor insan

Haklısın canım gerçekten erteledikce yoruluyorum ama şimdi 3mil Leslie yaptım inş gün içinde mekik squat falan da yapıcam spor yapınca daha motive olup dikkat ediyorum yediklerime
Spor yapınca çok daha hızlı gidiyor kilolar emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…