Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kizlar ben karatayi bıraktım diyetisyene gitmeye karar verdim

Zor geliyorsa en mantıklısi ki ben de karatayla zayiflayamazsam diyetisyene gideceğim. Ablam doğumdan çıktığında 90 kilo falandı diyetisyene gitti 1 buçuk sene emzirirken diyet yaptı 57 kilo şimdi ve kas ağırlığı çok yüksek. Sağlıklı ve cook güzel oldu

Harika günlerdi gülbe küçük mutlu başarılı bir gruptur özledim o günleri

Sen nasılsın bebişler nasıl
Çok şükür canım iyiyim bebişlerde iyi kilo vermeye çalışıyorum 1 haftadır karataya başladım 2 öğün 15 gün sonra oğlum 6 aylık olacak
Sen ne yaptın biraz kilo aldım demiştin

Çok şükür canım iyiyim bebişlerde iyi kilo vermeye çalışıyorum 1 haftadır karataya başladım 2 öğün 15 gün sonra oğlum 6 aylık olacak
Sen ne yaptın biraz kilo aldım demiştin
Evet maalesef tekrar yetmişlerdeyim
Bana Karatay çok iyi geliyor yine başlasam ama işte bir türlü olmuyor

Tecrubeli karataycilar , bende bi 15 gun denedim ama kabizlik sorunu yasadim... kayısı kahvaltida yedim olmadi.. saglik problemim var kabiz olmamam gerekiyir...
Onerileriniz var mi ? Bende takip ediyorum burayi ama cok sessiz

slm kızlar, bende katılıyorum aranıza gelecek hafta pazartesi tam kararlı olarak başlıyacağım. ama şimdilik yine size uygun belenmeye çalışacağım.
daha önce 3 ayda 13 kilo verdim sizin gibi bir gurupla.
kilo:73
hedef:65
KARATAY CANDIR

öğlen: sebzeli tavuk sarma 1 dilim
yarım tavuk çorba
1 kase yoğur
1 dilim ekmek

bu menü karataya uygun değil ama tam olarak başlamadım. Başlayınca kararlı bir şekilde gideceğim. umarım birbirimize destek oluruz. baştaki listeye benide alırsanız sevinirim.

Hoşgeldin canım. Kararla devam ettiğimiz sürece gidecek bu kilolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…