Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Spor çok etkili oldu şükür spora devam edeceğim Leslie fast mil 3 çok iyi
Geldi topladım biraz

Sabah 10:30
Aç karna bir küçük şeftali
2 haşlanmış yumurta domates salatalık ile birlikte
KK Peynir
5 zeytin
1 avuç çekirdek
Ara Türk kahvesi
Akşam 18:00
Çok acıktım bir avuç Antep fıstığı
1 bardak tarçınlı süt
1 porsiyon ama dolu idi bamya
Küçük kase yoğurt
Biraz salata

Su 2.5 lt yi geçti
Spor Leslie 3 fast mil +happy 1 mil

Harika bir menü canım

Sabah salçalı yumurta
Zeytin
Kaşar
Domates
Salatalık
Çay

11 gibi yarım simit peynir zeytin
Bebekle yorucu bir çarşı dönüşü kaçamak yaptım malesef

Akşam
sebze çorbası
salata
su 2.5

Spor 20 dk kardio
20 dk karın bacak kol sıkılaşma hareketi

M
Hoşgeldin canım biz üç kişiyiz gülbe Asya ve ben senee katıl Karatay çok güzel bir yaşam tarzı eminim sayımız artar
Hosbuldum canim.Karatay candir katiliyorum bide yapabilsem nurun ala nur olcakta :) bugün bismillah dedik bakalim ama ilk etapda kahvaltida ekmek olucak azaltarak birakicam ins

Bugün
12.00
2 dilim ekmek
Zeytin peynir yumurta
1 tk krem peynir
Domates salatalik yedim
1 koca kupa hibiskus

17.30
Zeytinyagli fasulye
Yogurt
Salata
Cok az ceviz 2 kuru incir ( bunlar sabah olmali biliyorum ama alisana kadar

Suan yesil cax icixorum
Su 1.5 litre
Spor 30 dk
Karatayin 2 kitabinida okudum

Ne güzel okumuş olman harika
Kısa sürede tam anlamıyla uygulayacağına inanıyorum ekmek,," günümüzde ki ekmek " öyle kolay kolay bırakılamaya biliyor yedikçe yediriyor
azaltmak da bir yöntem
ama ben şap diye kesmekten yanayım
başlangıçta cevize abanılıyor
sonra oda çok aranmıyor
İlj dönem kahvaltında yumurta mevsim yeşilliği ve öerezi eksik etmemelisin
bence kitabını okudun ve zararlarına vakıfsan bu sabah bunu bir düşün
Ben bu sene Şubat ayında grubu izlemeye aldım
tuanairem güzel paylaşımlarda bulunuyor motive ediyordu
öykece 4-5 kg verince martta aktif oldum o günden bu güne de Onüç kg gitti aslında ondört ama birineğ bayram aralığı almış oldum okumadıysan özellikle ilk on, onbeş sayfayı oku canım
Kurallar ilk sayfada kilo bildirimi pazartesi günleri
Ben çok uzattım sen de anlat kendini

Biliyorum canim en güzeli pat kesmek ama malesef benim icin yumurtayi ekmeksiz yemek cok zor hatta iskence e yumurta olmayincada cabuk acikiyorum bi ara muzls denemistim ama cikss oda olmadi hayirlisi bakalim.Valla ne anlatayimki hayatim diyet iste :) 14 senedir almanyadayim geldikten 2 ay sonra 10 kilo aldim o gün bugündür diyetteyim iste :) 3 oglum var 11 8 3 yaslarinda 32 yasindayim.Yarismaci arkadaslara basarilar dilerim

Anka canım birtanem görmeden sevdiğim seni iban aklımdan geçirdim byralar sensiz olmaz ilk günlerden beri biz yokken sen
vardın şöyle geçmişi okudunda biraz hey gidi hey dedim

Kendi grubun var ya pek girmiyorsun diye öyle yazdım
acık da buraya girsen ne güzel olur bu topik kırdıysam özür

sen 73 kilo musun bence tartın yanlış yanlış canım ben 65 falan sandım seni. Boyun mu uzun acaba.

Yok kız aşk olsun öylesine trip yapayım dedim. Ben unutuyorum canım. Beni etiketleseniz ben gelirim. Bir tane bildirimi kaçırınca bi daha bildirim gelmiyor. Ben yazmıyorsunuz sanıyorum. Hani yazacaktık neredesiniz yazmaya gelmiştim yine ben yokmuşum.

Bu arada baslangic kilomuz ayni sen suan 72 kilomusun ? Bende bi insem oralara cok rahatliycam
Evet canım 94 de 71 e indim şuan 72 ben kendime hiç inanmazdım
Veremiyorum metobolizmam yavaş üç veriyorum beş oluyorum on yılım böyle geçti
Karatayı tam manasıyla uygulayana kadar bu sistem bir bütün ekmek yok iki öğün beslenme glisemik indekse dikkat et bol sıvı özellikle su ve Spor bunu tam yapnadan vetemefim sende hepsine dikkat et yeni yıla yetmişlerle devam et

Hoşgeldin canım.

Ben etiket işini bilmiyorum Anka buralarda yeniyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…