Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben de güzel bir kahvaltı yaptım şimdi spor yapacağım

Ben de güzel bir kahvaltı yaptım şimdi spor yapacağım
Maşallah gülbe bomba gibi döndün sahalara darısı bana

Cok sükür bende ilk karatay kahvaltimi yapabildim :)
İşte bu günüde Karatay ile bitirirsin inşallah spora da başlarsan harika olacak

Eki Görüntüle 2026224

H Hamzakifzulal sabah Karatay kahvaltı tabağım. Sabah ekleyecektim unutmuşum. Az önce de 2,ceviz 1,avuç yaban mersini yedim. Akşama bakalım daha düşünmedim
Harika bir tabak bayadır tabak olayını bıraktım biraz az yiyip sonra da cazutuyorum dur buna da dikkat edeyim

Son düzenleme:
Bak bu sabah peynirli yumurta yapicaktim göya haha unutum hasladim

Olsun yarın yap yeter ki ekmeği unut
Hem düşün ne çok çeşit var
Kıymalı yumurta
Domatesli yumurta
Salçalı yumurta
Çemenli yumurta
Otlu yumurta
Kavurmalı yumurta
Menemen
Tirit
Çılbır
Bunlar benim bir çırpıda aklıma gelenler yeterki ekmeğin yerini boşalt her şekilde doluyor amaç doymaksa

Yok canim ya doymakdan ziyade yumurta yiyememek benimkisi ama deniycem cesitleri en sevdigim melemen ama hetgünde yapilmazki :)

Bende bigün

Yumurta peynir zeytin
Dom sal maydonoz
1 kase kiraz
1 kupa hibiskus

Ara
Filtre kahve

Aksa
Taze fasulye
Salata
Yogurt
1 armut
1 ince dilim patates

Su 2 olur
Yesil cay icerim
Yürüyüs yapicam

Dünde 40 dk spor
50 dk yürüyüsüm vardi

Merhabalar kızlar benide kabul edermisiniz boy 158 kilo ne kadar kendimi 79,9 veya 79,7 olarak kandırmaya çalışıp 80 i kabul etmek istemesemde ne yazikki 80 kiloyum elbisrlerime giremiyorum hoş 75 olduğum için uzuncaaa bi zamandır suan onlarada giremiyorum bi ay sonra okul başlayacak ben bi öğretmenim ve en azından o zamana kadar eski halime dönüp inş ilerleyen zamanlarda 60 i da görmeyi istiyorum Lütfen bi düzene ihtiyacım var benide kabul edin

Hoşgeldin canım
Doğru yerdesin kaeatayla kilolara veda sağlıklı hayata nerhaba diyoruz ayda beş kilı veriliyor yeterki ssk ya dikkat et
Spor

Su
karatay beslenmesi

Hoş geldin canım tabi ki buraya yazabilirsin sürekli aktif olursak etki alanı daha fazla olur

Hoşgeldin canım.

Sabah 10:30
1 dilim şeftali
2 haşlanmış yumurta ile domates salatalık
Peynir
7 zeytin
1 avuç çiğ fındık
Ara Türk kahvesi
Akşam 18:30
1 tabak dolusu taze fasülye
1 kaşık bamya 1 kaşık nohut
1 kase salata küçük kase
1 küçük bardak ayran
Su 3 lt olur
Spor Leslie 3 fast mil + 1.5 km yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…