Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

uyaninca karbonatli su

10.00 kkk+5i1yerde cayi

16.00 balik salata tahin+ayran corbasi

17.00 2 gunkurusu+5ibiryerde cayi

gun icinde 2lt limonlu su

spor: 21li Tibet+100 ip atlama

bugun bana gelen temizlikci halanin gelinleri öldu/ gencecik kadin cocuklari var.dun evlerinde elekrikmi patlamis ne olmus anlamadim tam ne demek istedigini ama heryeri yanmis yasamaz demisler hastanedede sabahta can Verdi. yani dun Sabah cocuklariylaydi simdiye gomuldu topragin altinda. demem o ki kimin nezaman olecegi bilinmiyor. Allah once sirali sonrada hayirli ve guzel olum versin. naparsak yapalim yazgiyi donduremeyiz tipki 301 sehidimizin basina gelenler gibi..bi tuhaf oldum ama hala akillanma yok ne olcak halim bilmem

bugun bana gelen temizlikci halanin gelinleri öldu/ gencecik kadin cocuklari var.dun evlerinde elekrikmi patlamis ne olmus anlamadim tam ne demek istedigini ama heryeri yanmis yasamaz demisler hastanedede sabahta can Verdi. yani dun Sabah cocuklariylaydi simdiye gomuldu topragin altinda. demem o ki kimin nezaman olecegi bilinmiyor. Allah once sirali sonrada hayirli ve guzel olum versin. naparsak yapalim yazgiyi donduremeyiz tipki 301 sehidimizin basina gelenler gibi..bi tuhaf oldum ama hala akillanma yok ne olcak halim bilmem

Upss....
Çok üzücü ya.. Allah rahmet eylesin.
Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin...
Dediğin gibi ecelin kimin kapısını ne zaman çalacağı belli olmuyor...

1haftadır rejim falan kalmadı kızlar ..çok saldım ben kendimi :KK50:of nasıl toparlıcamıda bilmiyorum ...tartıya çıkmaya korktuğumdan tartının oldu odaya giremedim ,kesin 2kilo almışımdır ...
Okadar emeklerım heba oldu resmen

Günaydın... Umarım herkes iyidir... Güneşiniz bol olsun...

slm kızlar
bugün nöbetten çıktım çok şükür iyi geçti nöbetim
bu sabah yine bir posta ağladım soma haberlerine Allah yardımcıları olsun Allah hepimize sabır versin

hastanedeyken aklıma geldi insülin bakılıyor mu diye sisteme girdim baktım varmış
gül abla insülin b12 bir de neye baktırmamızı öneriyordu karatay hocam okumuştum ama unuttum
perşembe akşam mesaiye gitcem haftaya salı nöbetçiyim o gün aç gidip yaptırayım dedim

hayırlı haftalar

$imagesCAQU5K0H.jpg
...........

Son düzenleme:
slm kızlar.uzun zamandır giremedim.ev taşıdık. yorgunlukdan dermanım yok. bebekle dahada zor.sanki iştahım iyice açıldı :KK43: 72 de kaldım. ne yapsam bilmiyorum . iştahımı kapatacak bişeyler bilen varmı.:26:
selam canım
güle güle oturun epey yorulmuşsun
biran önc toparlanıp karatayı kaçamaksız yaparsan iştahın kapanır
herkese selam

umarım herkes ıyıdır/ yavas yavas toparlanip donme vakti geldi. buraya yazmayinca kacamaklarim basladi. kacamak dolu bir haftasonu gecirdim. bugun zoraki kendime geldim. kacgundur hic gucum yok yattigim yerden kalkacak derman bulamiyorum. bugun b12 vitaminine basladim. birde dvitamini kizdan kalan vardi Sabah 5 damla ictim. b vitaminini gunde 1 kez alsak yeterlimi acaba/ gucum olmayinca sporda yapamiyorum dermansiz kaliyorum heryerim agrio.
selam canım
her derdin çaresi iğne :KK1: günlük ilaç şeklinde kullanmıyoruz
Merhabalar... Ben de özellikle son 3-4 gündür çok saçmalamaya başladım. Kaçamaklar, 8den sonra yemeler falan...
merhaba canım
allah rahmet eylesin ölümünde hayırlısını versin
1haftadır rejim falan kalmadı kızlar ..çok saldım ben kendimi :KK50:of nasıl toparlıcamıda bilmiyorum ...tartıya çıkmaya korktuğumdan tartının oldu odaya giremedim ,kesin 2kilo almışımdır ...
Okadar emeklerım heba oldu resmen

merhaba canım

prensciminde gozu aydin olsun. sarilikmi olmus hastane mikrobumu kapmis neden bebegine gec kavustu

prensciğimin başına gelmeyen kalmadı canım

tam normal doğum yapacakken bebeğin boynuna kordon dolanmış hemen sezeryana almışlar,,,,
bebeğin solunumu güşsüz olduğu için 1 hafta hastanede kaldı prensciğim çıktı her sabah hastaneye gitti gece döndü,,,
bebek tam çıkacakken sarılık oldu birkaç günde onun için kaldı derken prensciğim ameliyatlı ameliyatlı sabahtan gecelere kadar hastane köşelerinde bebeği emzirmek için bekledi durdu....çok şükür sonunda egekıvanç ına kavuştular

prensciğimin başına gelmeyen kalmadı canım

tam normal doğum yapacakken bebeğin boynuna kordon dolanmış hemen sezeryana almışlar,,,,
bebeğin solunumu güşsüz olduğu için 1 hafta hastanede kaldı prensciğim çıktı her sabah hastaneye gitti gece döndü,,,
bebek tam çıkacakken sarılık oldu birkaç günde onun için kaldı derken prensciğim ameliyatlı ameliyatlı sabahtan gecelere kadar hastane köşelerinde bebeği emzirmek için bekledi durdu....çok şükür sonunda egekıvanç ına kavuştular

AMİN hayırlı haftalar hayırlı ömürler hayırlı ölümler ver yarabbim
prenscim zor günler geçirmiş umarım bundan sonrası daha rahat geçer

slm kızlar
bugün nöbetten çıktım çok şükür iyi geçti nöbetim
bu sabah yine bir posta ağladım soma haberlerine Allah yardımcıları olsun Allah hepimize sabır versin

hastanedeyken aklıma geldi insülin bakılıyor mu diye sisteme girdim baktım varmış
gül abla insülin b12 bir de neye baktırmamızı öneriyordu karatay hocam okumuştum ama unuttum
perşembe akşam mesaiye gitcem haftaya salı nöbetçiyim o gün aç gidip yaptırayım dedim

insülin
demir
B12
kolestrol, iyi si kötüsü:KK1:
trigliserid
D vitamini
folat
omega 3 ..pahalı olduğu için bakılmıyor sen baktırabilecekmisin bakalım
TSH
pH

Herkese günaydın,

10:00
1 yumurtalı + 1 muzlu KKK
Beyaz çay
Limonlu su

Sanırım kaçamak yapmayan bir benim. ^_^
Perşembe görüştüğümüzde arkadaşım zayıfladığımı söylemişti.
Pazar tekrar görüştük "10 gün içinde çok değişmişsin, olumlu anlamda söylüyorum, bu halin iyi" dedi.
Utanmasa kilo verme artık diyecekti ama bu benim için daha başlangıç ^_^
Ben o motivasyonla tam gaz devam ediyorum. :KK24:

insülin
demir
B12
kolestrol, iyi si kötüsü:KK1:
trigliserid
D vitamini
folat
omega 3 ..pahalı olduğu için bakılmıyor sen baktırabilecekmisin bakalım
TSH
pH
en son adım sayar için tahlil yaptırmıştım 1 ay yada 40 gün önce demir demir bağlama kolesterol her ikisi:KK1: trigliserid tsh(guatr ilacı kullanıyorum zaten) normal çıkmıştı çok şükür bunlarda şimdiye kadar hiç yükselme ya da düşme olmadı ama bi de diğerlerine baktırayım bakalım omega 3 var mı bilmiyorum perşembe akşamı gittiimde sistemden bakayım:KK34:

Haftasonu akşam 8'den sonra kaçamağım olmadı, o konuda kararlıyım zaten. Ama cumartesi kahvaltıda tatlı yedim, aklımdaydı bir kere yiyecektim fıstıklı sarma. Köy ekmeği yedim. Pazar günü de meyveyi biraz abarttım, karpuz, çilek, muz.

X