Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399711531.150668.jpg
Günaydın.:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

mintiy

tebrik ederim canım 1, olmuşsun:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Cok tesekkur ederim ilk haftam oldugu icin sudan gidiyor heralde. Afedersiniz ama bagirsaklarim fena bozuldu boyle olan var mi. Bir de sucuk yenilebiliyor mu ben bugun kahvaltinin yanina iki tane kalinca dilim sucuk da yedim:/
Kahvalti menusu de soyle
Bir yumurtayla Menemen
Bir bardak sut
Uc zeytin
Az peynir
Cokca yer fistigi
Domates salatalik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok tesekkur ederim ilk haftam oldugu icin sudan gidiyor heralde. Afedersiniz ama bagirsaklarim fena bozuldu boyle olan var mi. Bir de sucuk yenilebiliyor mu ben bugun kahvaltinin yanina iki tane kalinca dilim sucuk da yedim:/
Kahvalti menusu de soyle
Bir yumurtayla Menemen
Bir bardak sut
Uc zeytin
Az peynir
Cokca yer fistigi
Domates salatalik

Sucuk ev yapimi degilse yenmiyor diye biliyorum. Sarkuteri urunleri yasak.

Ben de gunde 4 defa cikiyorum tuvalete en az ama halimden memnunum. Bagirsaklarimin rahatladigini hissediyorum. ^_^

Ben bugün kendim için çok hayırlı bişey yaptım veeee spora yazıldım şimdilik bir aylık üyelik yaptırdım; bugün başladım bileeeee :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Pek yakında sizinle ev yapımı sucuk tarıfi paylaşabilirim :KK52:memnun kalırsam tarif burda

Kahvalti menusu de soyle
Bir yumurtayla Menemen
Bir bardak sut
Uc zeytin
Az peynir
Cokca yer fistigi
Domates salatalik

Canm ilklerde oyle oluyor zaten ...mide bağırsaklar alışkınya ,ekmege şekere ondan :KK66:sonra sonra alışırsın ...çiğ kuruyemişleri mutlaka ye :KK66:sucuk kasap sucuğu olursa yada ev sucuğu ok ..diğerleri yenmiyor ...

geç yediğin için akşamları hafif şeyler yersin
eksikleri kedi cik söylemiş
karpuz yok canım ben 1 senedir ağzıma sürmedim geçen sene gürcistana gittiğimde getirdiler öyle güzel koktu tam sevdiğim lifli karpuzdu elimi sürmedim 1 çay kaşığı alsam nefsim körlenirdi onu bile yapmadım

karpuzu bende cok severım :) meyveler arasında erik vardı bu aralar onunla idare edebilirim! Hatalarımı düzeltmeniz cok iyi oluyo gercekten cok tesekkurler :)))

Meyveyi akşam yememeye çalış, özellikle karpuz kilo verme döneminde yasak. 4 öğün gibi olmuş senin, en az 3 öğün en iyisi, Karatay hatta İbni Sinadan örnek veriyor. 2 öğün sağlıklıdır, 3 öğün hastalıktır diye, erken yiyenler 3 öğün yapabiliyor ama. Sen de kahvaltını erken yapıyorsun. Akşam geç saate kalıyorsan daha hafif yemeye çalış, öğlen yemeğini daha sağlam ye. Gül ablada yazar yanlışlarını.

cok tesekkur ederım hafta sonlarıda gec uyanıyorum bıraz 2 ögün yemeye gayret ediyorum :KK66: ve bol spor zamanım varken hazır :)))

canlar merhaba

haftalardır bi sabah doğru dürüst uyuymamıştım bu sabah 9 gibi uyandım kızlar 11.3 da kalkacaklardı...erken kalkıp ne yapacağım ses çıkacak uyanacaklar bende uyuyabilirsem uyuyayım dedim çok şkür uyumuşum 11 de kalktım hemen nazam ve borçlardan biraz kıldım çayı demledim 4-4 lük kkk hazırlamak zaman alıyor onu hazırladım 12 oldu kızlar kalktı yedik biriniz bulaşık makinasını boşaltın ben de çamaşır atayım makinaya dedim dünden de çok bulaşık vardı yorgundum bugüne bıraktım...kızlar boşalttı ben dizdim ocak temizliği tezgah temizliği derken bu saat oldu, terin içinde kaldım acele acele yaptım 4 te nişan var ona yetişmem lazım en geç 3 te çıkacağım...çayımı içerken 5 dkk dinlenip buraya bakayım dedim ....

Günaydın çıtırlarım.iyi hafta sonları.Ancak fırsat buldum topiğe bakmaya gercekten güzel hazırlamışsın kedicik 83. Kilo verenleri tebrik ederim. (Kendimide edeyim bari çünkü kacamak yapmıştım :KK43: ) veremeyenlerde üzülmesin sağlıklı gitsinde kilolar geriye alınmasın yeter ki veriliyor bi şekilde. ..Sağlık ve esenlikle kalın...

merhaba canım
kaçamak yaptığın için hafta içi uğramadın demek ki:KK20:
seni gidi seni
günaydın kızzlllaaarrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
kendime güzel bir kkk hazırladım hoooppp kızım uyandı
şimdi onunla ilgileneyim azıcık altını falan alayım
sonra onu sandalyesine oturtup yerim kahvaltımı İNŞALLAH :KK34::KK1:
merhaba canım
afiyet olsun emine çiği öp benim için ,,,maviş gözlerini severim onun:KK54:
+500 le uyandim bu Sabah.. nedenini bilmiyorum.. bakalim yeni hafta hayrola,, spor yapmadim dun bugun devam etmem gerek. evde almis basini gidio. biyerden baslamaliyim
adrenalin fazla çalışıncada su toplarmış canım takma kafaya
kolay gelsin
günaydın millet :)

selam pofu cukkkkk

Gunaydin gunaydin gunaydin ^_^ minik yegenimle kahvalti yapacagiz ^_^ siz de buyrun. Eki Görüntüle 1108673

1 yumurtali menemen + yarim muz (muz buyuktu kestim) ^_^

Gul ablaya not: zeytin 17 tane en az 10'u yenecek ^_^

selam canım
evet canım 10 dan şaşma ...ben 1 senedir her sabah sayarak yiyorum en az 10 olsun diye alışkanlık olmuş:KK52:
Şaplağı yiyeyim de aklım başıma gelsin diyeeee, ellerine sağlıkkkk =D

Günaydın bu aradaaa,
9-9.30 arası;
En klasiğinden Karatay kahvaltısı ama sadece üç tane zeytin yiyebildim. Zeytin yiyemiyorum ya

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
aferim sana önemli olan hatayı bilmek ve paylaşabilmek gizli gizli yesen zararı yine sana bize değilki açık sözlü olmakta fayda var:KK9:
Gunaydin ^_^ zeytin yenmez mi yaaaa 13 tane yedim ^_^

Ben bi tane de kucuk cilek attim tabagima cok degildir insallah ^_^

4 erik 1 çilek bir avuç anca yapar canım fazla değil...kayısı yemediysen sorun yok

Eki Görüntüle 1108789
Günaydın.:)

afiyet olsun kedi cık
Eki Görüntüle 1108827

Sade kahvemin talibi cok ^_^

o talipi yerim ben çok şeker:nazar:
Sucuk ev yapimi degilse yenmiyor diye biliyorum. Sarkuteri urunleri yasak.

Ben de gunde 4 defa cikiyorum tuvalete en az ama halimden memnunum. Bagirsaklarimin rahatladigini hissediyorum. ^_^

ne güzel toskinler gidiyor daha çabuk kg veririsin ...ben 2-3 günde ancak çıkıyorum keşke bende öyle olsam
Pek yakında sizinle ev yapımı sucuk tarıfi paylaşabilirim :KK52:memnun kalırsam tarif burda

ben karaatay kitabına göre yapmıştım sucuklarımı

selam canım
evet canım 10 dan şaşma ...ben 1 senedir her sabah sayarak yiyorum en az 10 olsun diye alışkanlık olmuş:KK52:

aferim sana önemli olan hatayı bilmek ve paylaşabilmek gizli gizli yesen zararı yine sana bize değilki açık sözlü olmakta fayda var:KK9:

4 erik 1 çilek bir avuç anca yapar canım fazla değil...kayısı yemediysen sorun yok

afiyet olsun kedi cık

ne güzel toskinler gidiyor daha çabuk kg veririsin ...ben 2-3 günde ancak çıkıyorum keşke bende öyle olsam

Bağırsak kullandınmı abla

selam canım

afiyet olsun kedi cık

Kayisi da yemistim 3 tane :KK43:
3 kayisi, yarim muz, 4 erik, 1 cilek.

Ama simdi 4 km yurudum o sekerle bi 6 km miz daha var. 10 dk da 1 km yuruyoruz ^_^

X