Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sabah 7.00
kkk

öğle 12.30
salata
1 porsiyon mercimek çorbası

akşam 20.30 (eve geç geldim yine:-()
bir kase yoğurt
bir salatalık
maydanoz

spor masa tenisi oynadım bi saat
su 2 lt.

bitki çayları sıkıntı yaratmıyo de mi leptin konusunda istediğim saat içebilirim yani:KK17:

Cok gecmis olsun :2:

Daha mi soguk oldu bu renk :KK53: alisicaz artik.

:KK1::KK1::KK1: odun yalar gibi demi.

Evet ya pahali walla, Allahtan 100 gr aldim bayadir gidiyo, 45 tl civari. Bir tutami bardakta 2 sefer demliyorum.

Ben ayni siteden tekrar yapiyorum.

Bence tadini cikar, liste basi olmak ne guzel. Darisi basimiza :KK9: tebrikler.. :KK71:

Evet, aynen. Odunun tadı bile çok daha güzel.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ona söyle ekmeği kessin veriri o zaman:KK1::KK1::KK1::KK1:

TEBRİKLERRRRRR

Eki Görüntüle 1098013

Cok gecmis olsun :2:

Daha mi soguk oldu bu renk :KK53: alisicaz artik.

:KK1::KK1::KK1: odun yalar gibi demi.

Evet ya pahali walla, Allahtan 100 gr aldim bayadir gidiyo, 45 tl civari. Bir tutami bardakta 2 sefer demliyorum.

Ben ayni siteden tekrar yapiyorum.

Bence tadini cikar, liste basi olmak ne guzel. Darisi basimiza :KK9: tebrikler.. :KK71:

Aynen odun gibi:)))
Teşekkür ederim canlar inşallah haftaya hepimiz veririz kilolari

:KK9::KK9::KK9:Önemli olan incelmek.

COK TENK yu canimin ici

nasıl canım istiyor böyle acılı ekşili, bol nar ekşili bilsennnn ama hazır diye almıyorum..mutfakta vakit geçirmekte çekici gelmiyor.biri yapsa ben yesem keşke:KK52:

hamileyken en cok istedigim sey.. biri pisirsede ben yesem duygusu.. insanin kendi yaptigi hicbirsey lezzetli gelmiyor ozelliklede ilk haftalarda

:nazar: önemli olan incelmek kg değil ben kg olarak veriyorum ama incelmiyorum 2 ayda 1 cm hergün 2 saatten fazla yürüyüşe rağmen yuhhhh diyorum

bende kac haftadir tik yok incelme konusunda... bu hafta egzersizimi degistirdim ondan olabilir bakalim

ben her hafta ölçüp biçiyorum kendimi :KK66: Bu hafta belden incelmemişim..Kalçadan 2 cm. gitmiş..
Arada fark oluşmuş sevindim..Çünkü benim şahane vücut ölçüm var dı..:KK66: bel kalça göğüs aynıydı:KK66:
ÖZetle kütük diye biliriz..bel oyuntum oluyor, olmaya başladı sanırım :KK66:)

Amma dalga geçtim kendimle :KK66:)

kendine haksizlik ediyorsun yenacigim.. bence yuruyus sana iyi gelmiyor yani azar azar gidiyor. kardiyo calissan daha cabuk toparlanir vede daha hizli verirsin gibi hissediyorum ama onada pek vaktinmi olmuyor ..

gecen bir diyetisyene biri sordu hergun yuruyorum toplamda 200gr vermisim diye oda dediki . oda 1 saatlik yuruyusun 200 kalori yaktirdigindan 7gunde 1400 kalori yakildigindan ve bununda 200gra tekabul ettiginden bahsetti. yani daha fazla yakmak icin daha fazla hareket lazim gibisinden konustu.

benim sıkıntım spor olayı iki minik kızlarım var 3 ve 1,5 yaşında..çekmek istedim ikiside göbeğimde zıplamaya başladı :)))) spora ve çikolataya bi çare bulursam tam benlik bu diyet :))))) spor ve çikolata için önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim :)

benimkilerde 4.5 ve 1.5 yasinda.. gunduz benimle yapiyorlar tripler pcye dadanmalar oyun oynamak istemeler ben spor yaparken.. cok zorlaniyorum. gece onlar uyuyunca yapiyorum genelde ama bu seferde cok derin uyuyorum yorgunluktan bebegin agladigini duymuyorum .. yani zor ama yapmak gerekiyor birsekilde fedakarlik yapmak lazim

oyy oyy kıyamam yaa.. vallahı gözlerım doldu yena.. çünkü ben 104 kg hatta 107 kglardan geldım 80lere..emın ol sende başaracaksın benımde hedefım 65..bende gecen babymom'a kılo verdıgım için tebrık ettığinde ; ama benim hedefim , senin başlama kilon demiştim..:KK14::KK14::KK14:

aynen bende 77yle doguma girip 70le ciktim. 1.5 senedir tirmaliyorum bu kiloya dusmek icin demistim :) 40im cikmadan basladim ama keske ozaman karataya baslasaymisim simdiye hersey farkli olurdu... nasip .. sizde hedeflerinzi goreceksiniz inss hep beraber gorelim saglikla

Bende o kadar mutluyum ki bu beslenme şekliyle hem yiyorum doyana kadar hem kilo veriyorum.. kilo verdikçe mutlu olyorum kendime güvenim geldi, giyindigim şeyler yakıştıkça daha rahat hareket ediyorum oramı buramı çekiştirip fazlalıkları saklamadan...:KK52::KK52::KK52: yarın bende gidip değerlerime baktırıcam bakalım neler değişmiş

aynen ya.. hele o pantalonlar belimden dustukce cok mutlu oluyorum birzamanlar tek bacagimin sigmadi pantalonlar simdi bol geliyor.. hatta diyorumki bollari hemen elden cikarayim :) sonsuza kadar veda:) darlarimi birgun zayiflarim yine diye saklamistim ama bollarim icin ayni seyi yapmak istemiorum.. senide ayrica tebrik ediyorum

evde leslie yapmaya çalıştım minik kızım saatlerce ağladı.bilgisayarı istedi :))) ben çalışıyrm sabah erken işe gidiyrm.minikler uyudumu ortalık toparlayıp hemen bende uyuyorm.

gece yapmak çok ii fikir ama ben hemen uyuyrm :KK43:(( sabah çok erken iş başı :KK43:

hic olmazsa haftada 2 gun evi toplama spor yap yada gec uyu.. spor eklenince daha farkli oluyor hersey

Kaç tela bu çay. :KK52::KK52: Aromalı mı nasıl birşey, bergamot gibi aroması var mı?

Evet, bir o kaldı. Ama pahalı galiba. :KK1:

Beyaz çayı marketten poşet içinde olmayandan alsak aktardakinden daha mı güvenli olur diye düşünüyorum. Tomurcuk gibi.

guzel hafif birsey.. ben cok seviyorum yorgunlugumu aliyor. benimki mandalina ve portakal aromali. dog.dan markali..

Benimde bi o kaldı ama almıcam çünkü yeşil kahve aldım onu içiyorum günde bi kez, merakta etmiyor değilim hani ki :KK52::KK52:

yesilkahvenin icinde zayiflama ilaclarinda kullanilan bir madde varmis forumlarda okumustum. oyuzden bedava verseler agzima surmem hemde carpinti yapiyormus..

HEDEFE ULAŞANLAR

:KK33::KK33::KK33:

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 45.3
Kedi 83 :
BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 54.3

KİLO VERENLER

Eki Görüntüle 1064286
Teoson % -1.39 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

CiseNaz %-0.778Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar::nazar:

alfabetikbulvar % - 0,74 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
HasibeG % -0.664 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

bluedaisy %-0.373 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
YENA %-0,351 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
EvrimKuzey %-0.317Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
eaglec %-1.027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

Babymom Eki Görüntüle 918049

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1064285
Gul_0663 %+0,91 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019
Muzikci %+0.725 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Fmgenc %+0.68 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Prenscim Başlangıç kilom: 54 Bu hafta: 67.5 Toplam fark :13.5 kg.
Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 62.4 Toplam fark :-1.6 kg.
Ekin06 Başlangıç kilom: 75,6 Bu hafta: 82 Toplam Fark: +6.4 kg

YENİLER
secido Eki Görüntüle 918013
mrsterapi Eki Görüntüle 918013
bres Eki Görüntüle 918013
kepekliekmek Eki Görüntüle 918013

ellerine saglik yine cok eglenceli bir liste olmus

İçmeyin yeşil kahve. İçeceksenizde aşırı içmeyin.

Evet, bilerek yaptım, centilmenlik olsun. :KK9:

senin ruhunda var incelik:)) esprilerinde kendin gibi

KG veren herkesi tebrik ediyorum

diğerlerininde haftaya vereceğine inanıyorum

bildirim yapmayanlara da haftaya löp löp yağ olsun diyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

vaysss yeni beddua yontemimiz :)) gobeklerine yagg dussunnn popolari kocaman olsuuunnn :))

Çizelgemizi nasıl güncelliyoruz yardım lütfen :109::KK74:

cizelgeni ilk yaptiginde bir link yazmis olmaliydi sayfada... o linki kaydediosun ve her guncelleme yaptiginda ordan girip edit yapiyorsun

sabah 7.00
kkk

öğle 12.30
salata
1 porsiyon mercimek çorbası

akşam 20.30 (eve geç geldim yine:-()
bir kase yoğurt
bir salatalık
maydanoz

spor masa tenisi oynadım bi saat
su 2 lt.

bitki çayları sıkıntı yaratmıyo de mi leptin konusunda istediğim saat içebilirim yani:KK17:

afiyet olsun yanliz bugun canan karatay dediji 18.00 den sonar birsey yenilmeyecek.. haberiniz olsun. 2 saat one cekmis sanirim.. tvde izledim/ bitki caylari leptini engellemiyor rahat rahat icebiliriz abartmamak sartiyla :))

Kotu grip olmusum ama.. valla kis basindan beri boyle olmamistim.

Insallah arkadasim.. bi isime de yarasa fena olmaz.. :KK9:

Evet gul ablacim.. insallah.. ya kafam basmiyor uzgunum :KK43:

Bu ise bir net aciklama gelirse ben de kullanayim.. her gun ilac icmekten fenalik geldi.

Tesekkur ederim arkadasim

Aa.. pufpufum girmeyecek misin artik.. :KK43: uzuldum bak

Canım geçmiş olsun kuzey iyilesti sira sana geldi

pofucukk yoksa bende yokum dermisimm ... cok boslama pofucuk daha bel gobek yaristiracagiz :) kolay gelsin derslerinde

Selenle karışmış. :) acele yaptım, kopyala yapıştır yapınca yanlış düzeltme yapmışım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hee Biliyom okudum gecmisi, ben seni bi an 54 dusundum de hosuma gitti :KK1:

fotolarini gordum degisimin bukadari.. goruntun degismis resmen.. masallah,,, 60ida gorursun eminim

Hee Biliyom okudum gecmisi, ben seni bi an 54 dusundum de hosuma gitti :KK1:

bana bakudemisin diye sormustun sanirim canim okudum ama cocuklardan yazmaya firsatim olmuyor ancak uyuduklarinda beynim dinleniyor.6 yildir burdayim sevdigim yonleride var sevmedigim yonleride var.. ama bulbulu altin kafese koymuslar illede vatanim demis benimkide o hesap:KK9:

10.00 kkk

11.30 turk kahvesi ve az bitter (aylardan sonrA ilk kez yedim pekte ozlememisim sevmedim yani )

18.002 -3 kasik kizin kalan tarhana corbasi+ zyagli kabak +yogurt+ az nohut yemegi

19.00 yesil beyaz cay

23.30 yesil beyaz cay

spor : Tibet 21li+startit up ilk 20dk+ victorias secret Karin hareketleri 15 dk

limonlu tarcinli tane karabiberli su

Selam...

Bugün bildirim yapamadım; telefonum triplere girdi yahu, yazayım derken atıyodu uygulamadan nedense...

Bilgisayarı da anca açmaya fırsat buldum...

Ayrıca çok gerginim, ve moralim de bozuk... Tartıda 63,4 çıktım sabah; aşırı derecede sinirlerim bozuldu ve diyetten soğudum.. ve, itiraf etmem gerekirse bugün bu hayalkırıklığıyla yasak yiyeceklerden yedim. :KK14:

Hastalığım yaklaştığı için mi bilmiyorum ama tatlı isteğime engel olamıyorum yahu, 1,5 aydır ilk defa bu derece güçsüz hissettim kendimi...

:KK43:

Ayrıca kg veren herkesi tebrik ediyorum. :KK54:

Selam...

Bugün bildirim yapamadım; telefonum triplere girdi yahu, yazayım derken atıyodu uygulamadan nedense...

Bilgisayarı da anca açmaya fırsat buldum...

Ayrıca çok gerginim, ve moralim de bozuk... Tartıda 63,4 çıktım sabah; aşırı derecede sinirlerim bozuldu ve diyetten soğudum.. ve, itiraf etmem gerekirse bugün bu hayalkırıklığıyla yasak yiyeceklerden yedim. :KK14:

Hastalığım yaklaştığı için mi bilmiyorum ama tatlı isteğime engel olamıyorum yahu, 1,5 aydır ilk defa bu derece güçsüz hissettim kendimi...

:KK43:

Ayrıca kg veren herkesi tebrik ediyorum. :KK54:

Benimde yaklasiyor hastaligim, ikidebir gidip kizimin aburcuburlarini karistitip donuyorum. Bugun karnimi doyurdum ama canimi doyuramadim :KK37:

Benimde yaklasiyor hastaligim, ikidebir gidip kizimin aburcuburlarini karistitip donuyorum. Bugun karnimi doyurdum ama canimi doyuramadim :KK37:
Ne olacak halim?!
Nisan sonunda 61'i görmek istiyordum, ama yalanın da yalanı oldu... :KK14:

bana bakudemisin diye sormustun sanirim canim okudum ama cocuklardan yazmaya firsatim olmuyor ancak uyuduklarinda beynim dinleniyor.6 yildir burdayim sevdigim yonleride var sevmedigim yonleride var.. ama bulbulu altin kafese koymuslar illede vatanim demis benimkide o hesap:KK9:

Oyle haklisin, her horoz kendi coplugunde. Turist gitmekle yasamak cok farkli, memleketinin kiymetini anliyo insan. Bizde gezip duruyoruz ama orasi kismet olmadi, cok guzel diyorlar baku icin,
Orda is yapan herkes cok memnun donmus. Hepimiz icin hayirlisi canim.

afiyet olsun yanliz bugun canan karatay dediji 18.00 den sonar birsey yenilmeyecek.. haberiniz olsun. 2 saat one cekmis sanirim.. tvde izledim/ bitki caylari leptini engellemiyor rahat rahat icebiliriz abartmamak sartiyla :))
Hadi çok erken ya benim için 18.00 . Tam o saat yürüyüş vaktim. Malum güneşte anca o saatlerde çıkmış oluyom. Yemekten sonra yapmak istemiyom daha iyi yağ yakmak için. Bu aralar yoğun olduğum için saati sekiz ve sekizden sonraya kaydı. Normalde 18.30 ve 19.00 ideal benim için:KK17:

Son düzenleme:
Bugun ben yine orucluydum, 37 derece sicaklik vardi bugun burda.
Simdiden dogal tishort sahibi oldum, yuzum kollarim yandi.
Susuzluk cektim sadece, acikmadim. Kizimin azmanliklarina da gayet sakindim.
Kismetse hafta ici oruca devam edip, hafta sonu birakmayi dusunuyorum.
Temizlik ve disarda cok vakit gectigi icin cok zorlamayayim diyorum.
Menum

Sahur 4.25

Kkk
Beyaz cay

Iftar

Kiymali yesil mercimek yemegi
Salata, yogurt

Gece
Yesil cay
Beyaz cay
Su

Spor
37 derece sicakta yurudum mecburen 20 dk kadar, agir torbam vardi birde elimde:KK53:

Herkese iyi geceler :KK54::KK54:

X