Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ellerine sağlık kedi83 :KK9::KK9::KK9::KK9:
işte düşmez kalkmaz bir Allahın canlı örneğiyim :KK51::KK51::KK51:..geçen hafta yediğim tava bu hafta 1.olarak döndü :KK43::KK43:.. ortalarda bıryerde olsada olur demiştim ama iyı azmetmişim demek ki :KK52::KK52::KK52:
kilo veren vermeyen herkesi tebrık ederım..azimle devam edelim inşallah..:KK52::KK52::KK52:

tebrik ederim canım harikasın .....

. $y1pzl74xm8s2zqcd1mrl2hdni3[1].gif

kilo bildirimim
Rumuz 84hls84
Bas. Tarihi 09.04.2014
Bas. Kilo :73.900
Gecen hafta 72.100 kg
Bu hafta :69.800 kg
Fark :2.400 kg
Beden :42
Spor ;5 km tempolu yürüyüş
Boy 1.62
Yas 29
Hedef, ilk 65. ı gormek istiyorum..., sonraki 60
Yuzde ; % 3.295

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim dışarıda şarj bitti yetişemedim mi?

wwuuhuuu süpersin kediciikkk :KK14::KK14:

aayy çok sevindim tek tava yiyen ben değilim :KK1::KK1: cisenazz yanımda olduğun için tşk ederim :KK9::KK9::KK9:

sen yine + çık bakayım haftaya tencere var hemde çelik:KK9::KK9:

Ellerine sağlık kedi83 :KK9::KK9::KK9::KK9:
işte düşmez kalkmaz bir Allahın canlı örneğiyim :KK51::KK51::KK51:..geçen hafta yediğim tava bu hafta 1.olarak döndü :KK43::KK43:.. ortalarda bıryerde olsada olur demiştim ama iyı azmetmişim demek ki :KK52::KK52::KK52:
kilo veren vermeyen herkesi tebrık ederım..azimle devam edelim inşallah..:KK52::KK52::KK52:

sen ne yaptında böyle gitti kilocuklar maşallah devamını dilerim

ben toplantıya gidiyorum

yemeğimi :KK56: yedim:KK52:

okula giderken arabayı almayacağım 2 vesait gideceğim,,,,dönüş te yokuş aşağı olduğu için kestirmelerden yürüyerek geleceğim bakalım ne kadar sürecek.... 1 haftadır yürüyüş yapamamıştım bugün acısını çıkarayım

Benim dışarıda şarj bitti yetişemedim mi?

Eklerim, tekrar. Ama benim notlarımda yoktun, acaba diğer topiğe yazayım diye yanlışlıkla burayamı yazdın. :)

Son düzenleme:
canımcım gitsin de ister mehter marşıyla ister gram gram takma kafaya sağlığın hepsinden önemli, bizler senin uğraşını biliyoruz kaçamak yaparak bu hale gelmiyorsun ki ,,,,sağlıklı beslenme olarak uyguluyorsun en önemlisi de bu,,,havalar ısınınca kg vermek daha kolay oluyor o zamanlar daha fazla verirsin ...damlaya damlaya göl olacak seninkiler de

teşekkür ederım Gul ablam.. moral oluyorsun.. saolasın. senı de can-ı gönülden tebrık ederım.. kırdın sonunda leptinin bacağını..

100gr 100 grdir.. 1 kilo eksigini 0.9 olarak goruncede insan motive oluyor.. aynen gul ablanin dedigi gibi damlaya damlaya gol olacak canimmbenim

saol dostum.. ınsallahh az az da olsa gıtsın.. gelmesın de.

:) tbrk ederim ablacım:KK9::KK9::KK9::KK9:

pufpufumm benım.. teşekkür edeırm kuzummmm.

Tebrikler gul abla :KK66:

Ya bu yeşil çaylı karışım işe yaramış galiba :KK66:bnd yapıcammm :KK53:

Cnm olsun bnde geçen havfta 100gr dı ,bu hafta 1kilo vermişim ..oluyor oyle ,zamanla vericen ben şnanıyorum

Alta yazdım cnm ..

Başlama tarihi;10.03.2013
Başlangıç kilo;87
Geçen hafta 78.8
Bu hafta ;77,700
Fark ;500gr
Toplam fark,9,800
Yaş ;25
Spor ;yürüyüş,leslie ,mari vinsor
Hedef;60
Boy,160
Yüzde ;1,26
Kızlar bu yeni bildirimim :KK66::KK66:77ye düşseydim iyiydi diyordum ya :KK66:oglen hastaneden gelince çıkan yeni kilom. 1kilo vermişim

teşekkür ederım ferıdecım..

atasede4.jpg

Aslında sebzeler için şöyle birşey lazım. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

amerıkan blenderı dıye gecıyor.. var ben de.. cok önceden netten almıştım.. cok uygundur fıyatları onların.. bı araştır ıstersen. ben de cok uzun zaman sebze suyu ıcmıstım.. esıme de ıcırmıstım.. sımdı tansıyonu cok tetıklıyor dıye cesaret edemiyorum.

[EvrimKuzey %-0.158 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
Eksik olan varsa kusura bakmasın, bu hafta iyi okuyamadım topiği.
[/CENTER]

elcagızına sağlık.. yıne cok güzel bır lıste olmuş.. hakkın ödenmez kuzum..

KEdiciğim emeğine sağlık...Tablo her zman ki gibi çok güzel ve eğlenceli..

Kilo verenleri kutluyorum, darısı diğer haftalara...

Maşallah, kurtuldun tavadan. :KK1:

Haftaiçi tartılamıyor musun? Unutuyor musun yoksa. :KK1:

Evet, doğru. :KK1:

Günaydın. :KK16::KK16:

Hoşgeldin, öyle bir şartımız yok. Listeye aldım seni, bugün tartılıp, başlangıç kilonu not edebilirsin, haftaya cuma günüde bildirim yapabilirsin. Örnek bildirim veriyorum şimdi. :KK1::KK1:

YÜZDE HESAPLAMA

500*100=50000
50000/45200=1.106 gibi
500 fark yazan kısımdır
100 yazan kısımda yüzde
çıkan çarpımı geçen haftaki kilona böl

ÖRNEK BİLDİRİM
rumuz: kedi83
başlangıç tarihi: 4 KASIM 2013
başlangıç kilosu: 50
geçen hafta: 45.2
bu hafta:44.7
fark: -500 gr
toplam fark: -5.3 kg
beden: 36
spor:
Hergün 5 tibet egzersizi
Jillian Michaels programı
boy:1.53
hedef: 47
yüzde: -1.106

Hoşbuldum fakat tartım yok onu yarın alabilme şansım olacak 😔 ve haftasonu ekmekten uzaklaşma kopma çalışmaları yapacağım diyet alışverişi diye bir şey varmış onu da tamamlayıp tam teşekküllü hazır olmak istiyorum teşekkür ediyorum bu arada sizler sayesinde sanırım bu sefer başaracağım :)

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Şu an merdiven çıkıyorum. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

X