Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

keşke bende erken yesem akşamı 7.30, 8 i buluyor hep..belki de o yüzden yavaş kilo vermem... işte yesem eşim tek kalacak yemekte. Bu hafta kardeşim de var bi bakim ayarlayabilirsem bende iş yerine getireyim..5.30 gibi yerim mesai bitnce negüzel olur...

Hoşgeldinnnnn 41 kere maşallah bebişine de sana da... ne güzel az kalmış kavuşmanıza Allah bi sesle kurtarsın..

maaşallh cnm çok zor bir hamilelik geçiren bir anne olarak ALALH BOZMASIN .ÇOK SIKINTI ÇEKTİM AMA YAVRUMU ALINCA KUCAĞIMA UNUTTUM HERŞEYİ. az kalmış seninde kavuşmaya hazırlıkların tmm mı?

benim gobegim ayni o takma gobekler gibiydi .. hatta dahada buyuk bildigin basket topunun 3 misli buyukluktek hali:)bu hale gelmesi bile mucize benim icin

bu zor dönemi kolaylıkla ve tez zamanda atlatmanı dilerim evrimkuzeycım ..bende geçen hafta iş yorgunluk uykusuzlukla resmen diyetimi baltalamıştım..sen daha ıradelısın kı karataydan şaşmamışsın canımcım..

Merhaba canım.. ayyy nasıl daynıyorsun bu kadar yola valla maallah.. güzel gezmesi ama çok sık oluca ben dayanamazdım herhalde.. kızında çok sevecek bence gezmeyi anne kız ggezersiniz ne güzel fazla almadan bitirirsin inşallah bu dönemi annenlerde de çok kilo almadan dönmüşsün

maaşallh cnm çok zor bir hamilelik geçiren bir anne olarak ALALH BOZMASIN .ÇOK SIKINTI ÇEKTİM AMA YAVRUMU ALINCA KUCAĞIMA UNUTTUM HERŞEYİ. az kalmış seninde kavuşmaya hazırlıkların tmm mı?

Ayyy keşke ama nerdee... inşallah ALlah söyletmiştir de bebeğim olur

teşekkür ederim ablacım..bitanesinnn..

Amin inşallah,çok teşekkür ederim...Benim 2.bebeğim..10 yaşında bir oğlum daha var..Benim de ilk gebeliğim çok zor geçmişti..Burda kimseyi sıkmamak için yazmadım hiç..Sağlıklı doğurdum büyüttüm ama..Bu inşallah böyle olmaz demiştim..Şükür çok kolay,rahat geçti hamileliğim..Hazırlıklar tamam..beşiğide bugün kurucaz inşallah..Hepsini paylaşıcam sizinle :))

Hoşgeldinnnnn 41 kere maşallah bebişine de sana da... ne güzel az kalmış kavuşmanıza Allah bi sesle kurtarsın..

Fmgencim sağol canım benim..Amin inşallah..dualarınızdan eksik etmeyin..

Herkese Merhaba
Keyifler yerindedir inşallah.Yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldinizzzzz
Hasta olan arkadaşlara sağlık sıhhat diliyorum tez zamanda iyileşin inşallah.
Benim hafta sonu çoook karışık geçti ama karatayı bozacak bişey yemedim çok şükür.Daha çok aç kaldım desem daha doğru olur
Bi kaç haftadır hastaydım ,daha iyiydim ama geçen cuma halsizleşince doktora gittim ilaç yazdı.Kullanmaya başladım (günde 5 kere) ama nedense yemeklerden 1-2 saat sonra aç hissettim midem kazındı resmen.İlacın içeriğine baktım nişasta yazıyor, o zaman anladım aç hissetme nedenimi.Allah`tan 2gün sonra bitecek bende kurtulucam.Şimdi şekerin ve diğer zararlıların beni nasıl bu hale getirdiklerini daha iyi anladım.Yediğim halde sürekli neden atıştırmak istediğimi...Çok şükür karatayla tanıştım ve tabi ki sizlerle.Sevgiyle kalın...

herkese merhaba
az önce o kadar alıntı yaptım cvp yazdım site dondu
oyy çok snir oldum ya

Teşekkür ederim. Dinleneceğim akşam evet. Fuar çok yorucu geçecek çünkü. Hep ayakta duruyor insan ama ben bu sefer oturarak geçirmeyi planlıyorum. Aslında karnım çok küçük değil bence ama giysiden de fark ediyor. Bol koyu renk giydiğim zaman ya da bol gömlek giydiğimde belli değil ama dar ya da elbise tarzı birşey giyersem belli oluyor.

Annem allahtan hepsini bir arada yapmadı. Daha önce hepsini bir arada yapıyordu hep artıyordu yemekler ziyan oluyrdu. Şimdi ziyan olmadı bitirdik. Bir de biz çok nadir bir araya gelebiliyoruz. Bayram oluyor bize o bir kaç gün.

Ne güzel haberler verdin. Nazar değimesin

Merhaba. Benim işim gezmeyi gerektiriyor. Bir de ailelerden uzağız o yüzden de geziyoruz. Ama çok şükür şu ana kadar sağlık problemim olmadı yoksa seyahat edemezdim bu kadar. 6. ayın sonuna kadar böyle götüreceğim inşallah sıkıntı yaşamazsam ondan sonra evimde dinlenme pozisyonuna geçeceğim.Kilo en çok korktuğum şey. Umarım hedefin üstüne çıkmam.

hamiş kızların çizelgeleri görünüyor ama kilo çizelgelerini göremiyorum neden acaba bilenler yardımcı olabilirmi neden göremiyorum acaba

Son düzenleme:
Hadi bakalıımmmmmm :)

Ablacım ben sınava gidiyorum, bana şans dile :) akşam görüşmek üzere

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
ben görene kadar sınav bitmiştir bile.....inşallah iyi geçmiştir,,, iyi not alırsın
antibiyotikte fayda etmedimi canım ne geçmez hastalıkmış kaç hafta oldu,,,
merhaba canım çok sevineim bebişin döndüğüne ve gayet iyi olduğuna,,,,,sayılı gün çabuk geçer bakalım prenscik nasıl bir bebek bizde meraktayız ilk karatay bebeğimizi

merhaba canım

şimdiden afiyet olsun,,sizede bir değişiklik olur işte, bugünlük te öyle olsun yarın telafi edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…