Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 56.9 bayramdan önceki pzt si
Bu hafta:54.8
fark:-2.1
toplam fark:11
beden:36/38( artık alt tarafa da 38 bol geliyor 36.5 olsun)
Boy: 1.58
hedef: 53
spor: hergün kendime 1aylık i prog.yaptım o hareketlerim.. mekik squat crunch vs
yüzde:3.7:nazar::nazar::nazar:
Hedefe az kaldı inşallah bu hızla gider :21::21:

:nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallah canım

$10353190_1615472562011799_8715852751195846330_n[1].jpg
..........................

günaydın.

cmtsi menü:
10:00
menemen + ceviz + zeytin + kefir ile kahvaltı

18:00
mercimek salatası
menemen
kefir

pazar
10:0
eski kaşarlı 2 yumurtalı omlet
mercimek salatası
domates, salatalık, dere otu, maydanoz, soğan ile bol zeytinyağlı ve seraym'ın verdiği sirkeli salata
badem

18:20
mercimek çorbası
sabahtan kalan salata
10 dk kabak çekirdeği

bugün herkes tatilden dönmüş, nasıl bir trafik vardı anlatamam. güç bela metrobüse binebildim...

bugünkü kahvaltı:

geç kaldım, hazırlığa vaktim yoktu direk 1 domates, 1 badem salatalık, badem içi, +10 adet zeytin aldım yanıma. hiç doğrayamadan öylece kütür kütür yedim.

niyetim 17:30'da evde yemekti ama gözüm doymadı hiç ne yalan söyleyeyim. bir şey de getirmedim yanımda. döner söylerim sanırım.

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 67,1
Fark: - 200 gr
Toplam fark: -2,600 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 3,6 kg)
Spor: sporsuz son haftaydı.
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0,292 (-)

aslında geçen hafta 69'lu rakamları görmüştüm ama bugün sonuç böyle çıktı. :KK1:

Son düzenleme:
Nihayet evcazima geldim.
Benim psikolojik problemim yola cikinca gaz oluyorum :KK1:
Otobus, tren, ucak farkemiyo yeterki uzun yol olsun. Dun aksamdan beri yediklerim

Arkadasta aksam yemegi

Ezogelin corba
Salata
Kremali mantarli tavuk, (hazir krema kullanilmis)

Sabaha kadar uyuyamadim, sabah 5 te evden ciktik
Havaalninda Kahve ictim
Ucakta bana uygun bisey yoktu, ispanak kavurmasi vardi az. Onu yedim
Saat 10 dan 4 e kadar istanbulda isler vardi onlari hallettik.
Acliktan bayilacaktim butun gun bitane erik yedim.
Eve gitmeden kofteciye girdik kofte salata, yogurt yedim.
Gece duramadik, 9 da cikip iskembe corbasi ictik.

Cok karisik oldu ama artik bi sure idare edicem,
Allahim bu ne sicak, benim ev en ust kat, yaniyoruz, yapis yapisiz. Kac kere dusa girdim bilmiyorum.

hoşgeldin canoooo:KK16: çok yorgunsundur sen şimdi. dinlen biraz konuşuruz ^_^

Günaydın canlar.. bugün pek keyfim yok yanımda ki arkadaşım eşinden ayrıldı bir senelik evlilerdi, ailesinin yanına tayin istemişti bugün onsuz kaldım... birazda ydğunum bakalım ne zamana kadar tek çalışacam..
geçmişi okuyamdım.. öğlen arası okurum fırsat buursam.. ne olur ne olmaz diye bildirimimi yapayım birazdan

Allah'ın sevmediği tek helal boşanmakmış. Allah yardımcıları olsun :KK43: 1 sene içinde insan düğünün yorgunluğunu atamaz ne ara tartışmalar başladı da boşandılar. Üzüldüm ben de şimdi. :KK43:

Allah yardımcın olsun canım. ben de 3 aydır asistan bekliyorum :KK43:

günaydın ablacım

Cuma dan beri girmeyince merak ettim,,,iyi olduguna sevindm,,,cumartesi senin oradaydik bogann orada kizlara arkadas buralarda oturuyor dedim,,,oglan kafami karistiriip moralimi bozmasaydi kediiden telin alip kahve icmeye cagircaktim bii anda tel gelince gundem degisti kizlarin aldiklarini ble farketmemisim kendleri arayi vermisler ,,,cikinca farkettim,,,..insallah sonraki sefere kismet olur,,ankara ya gelirsen orada da ben beklerim canim.... bayramda oglum gorumcenin ogluyla bodruma girerken kaza yapmislardi tir sofor kaisina carpmisti...o araba gorumcenindi onu servise verince benimkini kullanmislar benimkinide verdiler simdi rahat rahat otursunlar,,,,calisip kazanmadiklari icin canlari cok yanmiyor,,kaza yapinca sinirden yeni aldigi I pho ne telide kirmis oradan da 2000 zarar,,,,

keşke arasaydınız ablacım, kahveleri bende içerdik. okudum, moda sahili gezmişsiniz, işte orayı ben 7 kez yürüyorum yürüdüğümde, tabi evden de oraya yürüyorum ediyor +10 km ^_^

Allah sana sabır versin ablacım. Oğlun da tez vakitte malının kıymetini bilmeyi öğrensin inşallah. ne bu sinir böyle. hani yaşı küçük olsa ergen diyeceğim ama artık o safhalar geçeli de çok oluyor. :KK43:

Nihayet evcazima geldim.
Otobus, tren, ucak farkemiyo yeterki uzun yol olsun. Dun aksamdan beri yediklerim

Arkadasta aksam yemegi

Ezogelin corba
Salata

Havaalninda Kahve ictim

Allahim bu ne sicak, benim ev en ust kat, yaniyoruz, yapis yapisiz. Kac kere dusa girdim bilmiyorum.

:KK16::KK16::KK54::KK54:Hoşgeldin canım rahat bir yolculuk yapmışsındır inşallah .topladın tüm gazı memlekette bırakmaya geldin he:KK1::KK1:

spor: hergün kendime 1aylık i prog.yaptım o hareketlerim.. mekik squat crunch vs

maşallah:nazar::nazar::nazar:

günaydın ablam
rumuz: Mengmeng
başlangıç tarihi:04/05/2014
başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
geçen hafta: 68,3
bu hafta: 67,1
fark: - 100 gr
toplam fark: -2,600 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 3,6 kg)
spor: Sporsuz son haftaydı.
ilk hedef: 58
nihai hedef: 50
yüzdesi: 0,292 (-)

aslında geçen hafta 69'lu rakamları görmüştüm ama bugün sonuç böyle çıktı. :KK1:
olsun 100 gr da olsa gitmiş ya

Peki abla o koşüsturmaca uykusuzluk ac kalmaya kilo verebildinmi merak ediyorum.

Yani abla sabırlı kadınsın vesselam . Gerci bu krataydanda belli.

Valla bugün yarış terkidiyar. Ben sandviç yedim. Mecbuuuur.

Gül abla cevap yazmış ben alıntı yaptiktan sonra gördum.

Benim kociş bu hsfta yok eğitime gidiyor yakın olsaydın valla gelirdim yardıma.
Abla seninoglan dayak istiyir bence :KK1: neyseki askere gidecek orda guzel benzetirler :KK1:Acaba askere giden erkekler bu yüzdenmi uslaniyor.:26:

Abla ben bugün anlayamadan gorumcemin bir teliyle kendimi dısarda ve malum bugün miting vardi,mitingte buldum kendimi. Bir saat olmuştur içeri gireli. Geberdim valla ama cok güzel ve coskuluydu.Anadolu yakasinda olması bizi biraz zorladı zaman bakımindan.Çocuguda almıstım valla canavar çok eğlendi. Neyse evimdeyim. Süper sende evine gelmissin evim evim güzel evim dimi.Abla o zaman hemen kedi ve melissa beraber demle iç.Gece birakmıssın gerci ama genede acele etde içiver. Guzel bir uyku çek.
Tüm gün mitingte olduğumdan dolayı aksam üstü dağıttıkları çok güzel bir sandviç vardı onu yedim suyla meyve suyunu içmedim. Bugünü es geçtim artık.
ramazanda aldığım 1 kg yu ramazanın son günleri verdim ama o uykusuzlukta kg veremedim uykusuz kalınca leptin çalışmıyor gece,,,cumartesi günki koşturmaca ve akşam yoğurtla geçiştirmece sonucu dün 500 eksik çıkmıştım 62.600 gelmiştim,, bugün evdeki tartıda 63.100 geldim....tartı farkı oldu demekki,,,önemli olan vermeden önce ve sonra aynı tartı da eksik çıkmaktı,,,

Gobusumu gobek deligimin 3 parmak altindan olcuyorum, en siskin yerinden yani.
Call cok zor gii, su tek ayak asagi, tek ayak yukari 100, onu 25 zor yapiyorum :KK53:

Walla abla, sen fistik gibisin maasallah :nazar: keske senin gibi olsak 3 cocuktan sonra.

Ne beceriklisin sen oyle, :nazar:
teşekkür ederim canım
Cok gecmis olsun ablacim, soyle sorunsuz, sakin gunun gecse illa 2. Gun bisey cikiyor.
Hangi ergen seninkinden farkli ki. Neler var duyuyoruz, seninki araba canavari Allah tan.
Rabbim kotu aliskanliklardan, kotu insanlardan korusun. Askere gidince gorur arabayi :KK1:
Senin uyku cayina papatya da ekle, yumusatir, stresi alir.
:KK54::KK54:
sağol canım,,,,arada ki ufak tefek sorunları çoğu zaman yazmıyorum bide onları yazsam burası sorun topiği olacak:KK1:
Nihayet evcazima geldim.

Arkadasta aksam yemegi

Ezogelin corba
Salata

Havaalninda Kahve ictim

vatanına ve evine hoşgeldin canım

yanına kuruyemiş alsaydın iyi olurdu acıkınca yerdin,,,ben ucakla bir yere giderkende yanıma yiyeceğimi alıyorum,,küçük kaplara koyuyorum acıkınca yiyorum
Günaydın canlar.. bugün pek keyfim yok yanımda ki arkadaşım eşinden ayrıldı bir senelik evlilerdi, ailesinin yanına tayin istemişti bugün onsuz kaldım... birazda ydğunum bakalım ne zamana kadar tek çalışacam..
geçmişi okuyamdım.. öğlen arası okurum fırsat buursam.. ne olur ne olmaz diye bildirimimi yapayım birazdan
günaydın canım

sonunda boşandılar demek,,,yazık olmuş,,,,sana daha çok üzüldüm tek kaldın inşallah biran önce birisi gelir yanına ....
bu gençler evlenmek için can atıyorlar evlenincede birl,ikte yaşamayı beceremiyorlar,,,o ailelerede yazık onları evlendirmek için ne masraflar yapıyorlar maddi manevi yoruluyorlar

bayram sonu hızlı başladın helal sana

:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın.

cmtsi menü:
menemen + ceviz + zeytin + kefir ile kahvaltı

18:00
mercimek salatası
menemen
kefir

pazar
10:0
eski kaşarlı 2 yumurtalı omlet
mercimek salatası
domates, salatalık, dere otu, maydanoz, soğan ile bol zeytinyağlı ve seraym'ın verdiği sirkeli salata
badem

18:20
mercimek çorbası
sabahtan kalan salata
10 dk kabak çekirdeği

bugün herkes tatilden dönmüş, nasıl bir trafik vardı anlatamam. güç bela metrobüse binebildim...

bugünkü kahvaltı:

geç kaldım, hazırlığa vaktim yoktu direk 1 domates, 1 badem salatalık, badem içi, +10 adet zeytin aldım yanıma. hiç doğrayamadan öylece kütür kütür yedim.

niyetim 17:30'da evde yemekti ama gözüm doymadı hiç ne yalan söyleyeyim. bir şey de getirmedim yanımda. döner söylerim sanırım.

afiyetrler olsun canım,,,mercimek ağırlıklı beslenmişsin iyi olmuş

sabah yediğin şeylerle kimse doymaz,,,,,,eve kadar dayanamazsın zaten .....

hiç yoktan iyi,,,,,bundan sonra tam gaz geleceksin ümitliyim senden
günaydın ablacım

keşke arasaydınız ablacım, kahveleri bende içerdik. okudum, moda sahili gezmişsiniz, işte orayı ben 7 kez yürüyorum yürüdüğümde, tabi evden de oraya yürüyorum ediyor +10 km ^_^

Allah sana sabır versin ablacım. Oğlun da tez vakitte malının kıymetini bilmeyi öğrensin inşallah. ne bu sinir böyle. hani yaşı küçük olsa ergen diyeceğim ama artık o safhalar geçeli de çok oluyor. :KK43:
tünaydın canım

amin,,inşallah ,,,

kızlarla buluştuk çarşıya indik daha ilk dükkandayken oğlan aradı kafa gitti,,,,inşallah başka sefere....

yürüdüğün ortam çok güzel,,,serin serin deniz kokusu çeke çeke yürüyorsundur,,,,

kızlar resim çekerken, manzara seyrederken bende ileri geri yürüyerek ısımı düşürmeden epey yürüüdüm yağmur çiselemeye başlayınca bir hızlandık oda iyi oldu gitmeden de kahve içmiştik yağ yakan bir yürüyüş oldu:KK34:

bugün iş ve yemek taşıma başladı yine:KK1:
yemeğimi yanıma aldım bugün başlayacağım yine erken yemeye,,,akşam eve gittim buzlukta pide vardı onu çıkarıp fırında ısıttım oğlan yedi ben trende yedim yemeklerim yanımdaydı,,, , ,,,,buzlukta pırasa ve dolma varmış onları çıkardım sabaha çözülmüştü yiyeceğim kadar aldım yanıma...işe gelirken yoğurt almayı unuttum :KK50:,,,
dün öğlen komşuyu arayıp 5 lt süt alırmısın dedim, evde birisi varsa tencere alıp kaynatayım dedi oğlan var ama açmaz gece gec yattıgı için, sen dolaba koy ben gelince kaynatırım dedim, gelince aldım kaynattım kaymağını toplamak için kaşığı daldırınca şok oldum kesilmiş,,,tülbentten süzdüm peynir yaptım, ıvır zıvır derken yine gecenin 1 i oldu,,,yemek yapmaya vakit yoktu oğlan nohut istedi ıslattım bu akşam yaparım onuda,,...

Yemeğimi yanıma aldım bugün başlayacağım yine erken yemeye,,,akşam eve gittim buzlukta pide vardı onu çıkarıp fırında ısıttım oğlan yedi ben trende yedim yemeklerim yanımdaydı,,, , ,,,,buzlukta pırasa ve dolma varmış onları çıkardım sabaha çözülmüştü yiyeceğim kadar aldım yanıma...işe gelirken yoğurt almayı unuttum :KK50:,,,
dün öğlen komşuyu arayıp 5 lt süt alırmısın dedim, evde birisi varsa tencere alıp kaynatayım dedi oğlan var ama açmaz gece gec yattıgı için, sen dolaba koy ben gelince kaynatırım dedim, gelince aldım kaynattım kaymağını toplamak için kaşığı daldırınca şok oldum kesilmiş,,,tülbentten süzdüm peynir yaptım, ıvır zıvır derken yine gecenin 1 i oldu,,,yemek yapmaya vakit yoktu oğlan nohut istedi ıslattım bu akşam yaparım onuda,,...

yaz günü dayanmıyor zaten abla hemen kaynatmak lazım

Nihayet evcazima geldim.

Arkadasta aksam yemegi

Ezogelin corba
Salata

Havaalninda Kahve ictim

Sıcak yakmıyorki nem yakıyor adamı tek sıcak olsa yspış yapışız valla.Hele üst kat Alkah yardımcın olsun dahada sıcaklar geliyirmuş:18:

Kimsenin artık geçinmeye gö... yok kimse gülluk gülistanlık degilki he aldatma dövme sövme icki yoksa tabi. Ben boşanan insana çok üzülüyorum hele birde çocuk varsa. Üzuldumnsana şimdi iyi bir arkadaş zor bulunur.

Eeee süper o zaman bende tartılayim kalkıp pc yi açinca yazarım tablette sevmiyorum pek.
hoşgeldin canoooo:KK16: çok yorgunsundur sen şimdi. dinlen biraz konuşuruz ^_^

Allah'ın sevmediği tek helal boşanmakmış. Allah yardımcıları olsun :KK43: 1 sene içinde insan düğünün yorgunluğunu atamaz ne ara tartışmalar başladı da boşandılar. Üzüldüm ben de şimdi. :KK43:

Allah yardımcın olsun canım. ben de 3 aydır asistan bekliyorum :KK43:
Sen daha cok beklersin asistan asistan isteyen işini assın yeter. İki güne bulurlar.

ramazanda aldığım 1 kg yu ramazanın son günleri verdim ama o uykusuzlukta kg veremedim uykusuz kalınca leptin çalışmıyor gece,,,cumartesi günki koşturmaca ve akşam yoğurtla geçiştirmece sonucu dün 500 eksik çıkmıştım 62.600 gelmiştim,, bugün evdeki tartıda 63.100 geldim....tartı farkı oldu demekki,,,önemli olan vermeden önce ve sonra aynı tartı da eksik çıkmaktı,,,

teşekkür ederim canım

sağol canım,,,,arada ki ufak tefek sorunları çoğu zaman yazmıyorum bide onları yazsam burası sorun topiği olacak:KK1:

vatanına ve evine hoşgeldin canım

yanına kuruyemiş alsaydın iyi olurdu acıkınca yerdin,,,ben ucakla bir yere giderkende yanıma yiyeceğimi alıyorum,,küçük kaplara koyuyorum acıkınca yiyorum

günaydın canım

sonunda boşandılar demek,,,yazık olmuş,,,,sana daha çok üzüldüm tek kaldın inşallah biran önce birisi gelir yanına ....
bu gençler evlenmek için can atıyorlar evlenincede birl,ikte yaşamayı beceremiyorlar,,,o ailelerede yazık onları evlendirmek için ne masraflar yapıyorlar maddi manevi yoruluyorlar
Abla sana:nazar::nazar::nazar:

afiyetrler olsun canım,,,mercimek ağırlıklı beslenmişsin iyi olmuş

sabah yediğin şeylerle kimse doymaz,,,,,,eve kadar dayanamazsın zaten .....
Şoyle bir karışik kebap yaninda bulgur pilavıyla mis akşamda yogurt yersin ben olsam yapardımda.Nasılolsa veriyorsun ben olsam yerdim valla.Zaten çolta kilon yok.(mobbing böyle yapilir):KK1::KK1::KK1:Sakın dediğimi yapma hemen kilolarıni vermen lazım.Anladın sen onu.:KK1:
yemeğimi yanıma aldım bugün başlayacağım yine erken yemeye,,,akşam eve gittim buzlukta pide vardı onu çıkarıp fırında ısıttım oğlan yedi ben trende yedim yemeklerim yanımdaydı,,, , ,,,,buzlukta pırasa ve dolma varmış onları çıkardım sabaha çözülmüştü yiyeceğim kadar aldım yanıma...işe gelirken yoğurt almayı unuttum :KK50:,,,
Evet ablam ya benimde geçen hafta sutüm kesilmisti teasonun dediği gibi sıcaktan galiba.Allah tan ilk beşi kesilmemisti halbuki ayni bidon sadece kalan kışmını bir saat sonra kaynattım.Ya ben size lor koyucaktım sapitım ben ogün ya elim ayağıma dolandı gönenden getirmiştim tuzsuz vakumlu posetlerde annem yeni getirmisti tüh ya.

Merhaba,
Sabah Kahvaltım 8:00
9 zeytin
Çeçil peynir
1 yumurta
2 salatalık
Çekirdek

Şu an çekirdek yiyorum.

canlar tunaydın, bız yıne dustuk yollara. ankaraya gıdıyoruz.
esımın çalıştığı şirketin merkezi ankarada. bi evrak almamız lazım, kargoyla olmuyo.
tabletimi evde unutmusum, anca akşam bakabilicem alıntılara.
kahvaltımı dışarda yaptim
kötü bişey yemedim ama yumurta az oldu.
çok öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X