Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Afiyet olsun. :KK52: Çekirdek çitletme günü.

Sagol canim sana da. Hatirlarsan 10 gun filan oluyor aldim demistim. 4-5 tane tadina baktim sonra vakit olmadi. İstanbul'dan getirdim burada yemek icin ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İftar;
2 muz :KK1:
Kuru fasülye
Pirinç pilavı vardı, onun için yemedim. Hep bulgur yapılmış, bu seferde diğerlerinin dediği olsun diye pirinç yapıldı.
Bamya
Cacık
Şalgam suyu
Ayçekirdeği

Eeenemmmm bamya en sevdigim yemek. Canim cekti 😜

Benim yegenler burada ucu de. Yazdirmiyorlar. Gelirim yine. Operim hepinizi ^_^

İftar:
2 kabak 2 patlican dolmasi
Yogurt
1 avuc cig kabak cekirdegi
Limonlu cay
Soda

^_^

Afiyet olsun herkes çitlemiş desene

Cildim kuru, yağa ihtiyacım var. :KK1::KK1: O kadar kuru ki çorapsız duramıyorum, yere basamıyorum kuruluktan.
Muz yemedim uzun zamandır. :KK1: Özlemişim. Bugün spor yok, inşallah yarın. :KK52:
Benimde kuru canim ama kilo alınca biraz canlandı cok su ic illa nemlendirici kullan kuru ciltler daha çabuk kırışiyormuş ona gore. Cevap vermeyi unutmuşum bizim organik tezgah pazar degil ama adam herşeyi getiriyor cumartesi pazari küçukköyde semiz otu bile koyde yedigimizden suzme yogurt neler neler ben oraya takiliyorum.Ama asil organik pazar topkapida marankinin sitesinden bakinca gorürsun sende coluk cocuk yok gidebilirsin. $Screenshot_2014-07-29-20-23-13.jpg $Screenshot_2014-07-29-20-23-13.jpg $Screenshot_2014-07-29-20-23-13.jpg

Son düzenleme:
Afiyet olsun herkes çitlemiş desene

Benimde kuru canim ama kilo alınca biraz canlandı cok su ic illa nemlendirici kullan kuru ciltler daha çabuk kırışiyormuş ona gore. Cevap vermeyi unutmuşum bizim organik tezgah pazar degil ama adam herşeyi getiriyor cumartesi pazari küçukköyde semiz otu bile koyde yedigimizden suzme yogurt neler neler ben oraya takiliyorum.Ama asil organik pazar topkapida marankinin sitesinden bakinca gorürsun sende coluk cocuk yok gidebilirsin.Eki Görüntüle 1203153 Eki Görüntüle 1203153 Eki Görüntüle 1203153

Ben marankinin pazarına gideceğim, aklımda ama nedense üşeniyorum. Evde pinekliyorum, dışarıya çıkmak istemiyorum. Bir de tam olarak topkapıda mı anlayamadım. Şu bizim tramvayla gidiliyor mu acaba. Demirkapı, şehitliğe giden tramvay.

Ben marankinin pazarına gideceğim, aklımda ama nedense üşeniyorum. Evde pinekliyorum, dışarıya çıkmak istemiyorum. Bir de tam olarak topkapıda mı anlayamadım. Şu bizim tramvayla gidiliyor mu acaba. Demirkapı, şehitliğe giden tramvay.

O pazar haftasonu ise birlikte gidelim canim.

Eveeeet yarış basladı benim icin maraton başladı .Az az spora da baslıyacağim yürüyeceğim koşu bandımda çekeceğim suyu valla oh.Abla ne gecmiyorki bir ay geçmesin .Şimdi leptinlere sığınma vakti gece yemeyede alışmiştik aksamlari içimiz kazınır simdi.

Sorma benim civil civil bir surü oluyor ama banane genede yiyiyorum küçuk yağ çıkartılan sllsiyah cekirdekler varyavhani kuşlarada yem diye alıyorlar bize köyden kalbur alti iri olanları koyden yarım çuval gelirdi kavurur kavurur yerdik valla çitlamana bike gerek kalmazdı of mis olsada yesek .

Sorma bugun seni geçtim galiba zeytinimi yedim ama canım şimdide anlattığım cekirdekten istedi bune ya sapıttım bugün.Ne olduki annene tansiyonlami ilgili bagirsaklamı bak üzüldum simdi. Demekki senin yağa ihtiyacın varmış hehe:KK1:

One kiz dunyayı yemissin bide beni yeseydin bu enerjiyle sen callan jill brezilyan ne varsa yaparsın valla.

İyi canım sen aynı yazdığımn gibi bir topic aç senin gibi yolunu şaşirmislari oraya yollarız. Bu akılla devam.Bende 20 kilo vermistim hemde 45 gunde ama sonra hastahanelik kilo her türlu verilir istedigini ye manyak hareket et yine verirsin bu topicteki amaç o degil.
İftar menum
Boool yeşil zeytin
Tarhana corba
Cacik
afiyet olsun canım

bende ankara ya dönünce yemeğimi 4 e çekeceğim yine böyle çok geç oluyor bana
İftar:
2 kabak 2 patlican dolmasi
Yogurt
1 avuc cig kabak cekirdegi
Limonlu cay
Soda

^_^

afiyet olsun canım
Temizlik yapacaklara kolayliklar diliyorum. Anneme temizlikci kafin Cuma gelmisti. Yarin bi supurge yapariz 10 dklik isim var benim ^_^

Kedi, su bulusma isini planlayalim ^_^ ben Carsamba 15 gibi İstanbul'da olacagim. Daha erken derseniz bileti degistirmeye calisirim ^_^ Gul abla gelmisken kacirmayalim ^_^

benim için saat farketmez, bence biletini değiştirmeye uğraşma

kedi sen ne dersin...sizin işiniz olmasa perşembe - cuma da buradayım ben

Cumartesi günleriymiş galiba.

Musait oldugun bi hafta bitlikte gidelim o zaman. Ben 15 gunde bir Adapazari'na geliyorum. Orada oldugun haftasonu alisveris yapalim. ^_^

afiyet olsun canım

afiyet olsun canım

Aa tamam o halde. Ben Persembe Cuma da calisiyorum. 17:30 sonrasi musait olurum. Ama Carsamba 15:00 sonrasi emrinize amadeyim ^_^

Aa tamam o halde. Ben Persembe Cuma da calisiyorum. 17:30 sonrasi musait olurum. Ama Carsamba 15:00 sonrasi emrinize amadeyim ^_^

teşekkür ederim canım....:KK54:

ben kozyatağındayım, sen kadıköy de kedi karşıda o bakalım ne zaman diyecek....

bu arada sadece 3 ümüz buluşmayalım tabiiki şu an topikte olmayıp bayram sonu dönecek olan arkadaşlar ve seraym da dahil olur....

seraym ın teklifini okumuşmuydun canım

afiyet olsun canım

afiyet olsun canım

Benim bayramda biraz zor. Perşembe, cuma çalışacağım. İşten 7 gibi çıkıyorum, belki iş çıkışı olabilir. Osmanbey de işyerim.

Son düzenleme:

bu arada sadece 3 ümüz buluşmayalım tabiiki şu an topikte olmayıp bayram sonu dönecek olan arkadaşlar ve seraym da dahil olur....

Kedi de Asya'da ablacim. İsi karsida onun. Olur Seraym'in teklifine de acigim ben ^_^

Musait oldugun bi hafta bitlikte gidelim o zaman. Ben 15 gunde bir Adapazari'na geliyorum. Orada oldugun haftasonu alisveris yapalim. ^_^

Tamam. :)

Bayramın ikinci günüde olabilirdi ama, mengmeng yok. 3. gün benim işim var. :KK9: Yerlerimiz de çok tersmiş.

Son düzenleme:
Kedi de Asya'da ablacim. İsi karsida onun. Olur Seraym'in teklifine de acigim ben ^_^

ben kedi yi avrupada oturuyor sanıyorum...seryam ı da

Bayramın ikinci günüde olabilirdi ama, mengmeng yok. 3. gün benim işim var. :KK9: Yerlerimiz de çok tersmiş.[

ben kedi yi avrupada oturuyor sanıyorum...seryam ı da

Bayramın ikinci günüde olabilirdi ama, mengmeng yok. 3. gün benim işim var. :KK9: Yerlerimiz de çok tersmiş.[

Ablacim Seraym'dan haber bekleyelim. Uyarsa ona geceriz gelebilenlerle. Kedi sanirim sevdicegiyle gorusecek o gun yan cizdigine gore. Gos ben de gorusecektim ama ertelerim ^_^ sizden kiymetli mi? ^_^

X