Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İftar;
Şeftali, kırmızı erik, siyah üzüm
İskender, pidesi yenilmedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Afiyet olsun

Bursaliyim ben, bigun kismet olursa memlekete yerlesmek hepinize benden iskender, pidesiz ama

Kilo vermek istedigi halde "tatli yiyerek zayiflama olmaz mi?" Ve "her seyden yedim 1 kg aldim" cumlelerini kuran kisinin yasini merak ettim sadece.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
[emoji2]
Afiyet olsun

Bursaliyim ben, bigun kismet olursa memlekete yerlesmek hepinize benden iskender, pidesiz ama
2 kez gelmisligim var bursaya cok sevdiğim bir arkadaşım yaşıyor bursada bir tane arkadaşım daha oldu desene. Inşallah sen yerleşte iskender yemeye gelelim pidesizinden

Istisnayim o zaman ben, tabiki arkadaslarimla bulusurken, baska bir ortama giderken de susleniyorum,,ozeniyorum ama esimin begenisi onemli benim icin. Biz 4 yil ciktik, 8 yildir da evliyiz aliskanlik oldu bu durum herhalde.

Istisnayim o zaman ben, tabiki arkadaslarimla bulusurken, baska bir ortama giderken de susleniyorum,,ozeniyorum ama esimin begenisi onemli benim icin. Biz 4 yil ciktik, 8 yildir da evliyiz aliskanlik oldu bu durum herhalde.

Seraym, ben de bi sevdicek icin susleniyordum yasak koydu. Hic diger kizlar icin suslenmedim ben ^_^

Canommm masallah Allah daim etsin ^_^

Yemek buldun ye ^_^ ne zaman Bursa'ya gelcen?☺️

Ahh ahh en son ne zaman gittin desen.
Buraya gelmeden once esim izmitte calisti 1 yil, o yuzden suanda ikamet izmitte.
Bursadan cikali 7 yil oldu, 4-5 sefer gunubirlik gittik sadece.

Ahh ahh en son ne zaman gittin desen.
Buraya gelmeden once esim izmitte calisti 1 yil, o yuzden suanda ikamet izmitte.
Bursadan cikali 7 yil oldu, 4-5 sefer gunubirlik gittik sadece.

Güzel sehir bursa bende cok beğenmistim senin birde memkeketin zor oluyordur Sen göçmenlere benziyosun sanki öyle mi yoksa

Güzel sehir bursa bende cok beğenmistim senin birde memkeketin zor oluyordur Sen göçmenlere benziyosun sanki öyle mi yoksa

Yok anne tarafim oz bursali, dedem iznikli. Baba tarafinda bursa cogalmis ama vaktince dedeleri erzurumdan gelmis.
Oyle diyen cok oluyor

Kizlar burda bayram bigun sonra, turkmenler oruca bizden bigun sonra basladilar.
O yuzden bana yarinda arefe. Dgerlendiremiyorum gerci.
Size hayirli arefeler. Rabbim onumuzdeki ramazanida gormeyi nasib etsin. Yine topikcene
Iftar, sahur gece sohbetleri yapalim insallah.

İnşallah.

Aynen benim içinde öyle. Canim isterse özel ortamdada yaparım ama eşime fix. Hergün işten gelmeden yaparım güzel giyinirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…