Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bu gece dukkani ben kapatayim madem ^_^

Asayis berkemal ^_^

Sahur ve sonrasi bulasik yikama, ibadet fasli derken bu saate kadar uyumadan durdum. Artik ben kacanzi.

Allah rahatlik versin kuzucanlar.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu gece dukkani ben kapatayim madem ^_^

Asayis berkemal ^_^

Sahur ve sonrasi bulasik yikama, ibadet fasli derken bu saate kadar uyumadan durdum. Artik ben kacanzi.

Allah rahatlik versin kuzucanlar.

Men geldim gidiyom [emoji2]

Yine ben tek başıma takılıp takılıp gideyim foruma bunaravresmen dükkanı kapatmaya uğruyorum:KK1:

Afiyet olsun, namazini da Allah kabul etsin.
Yok yawrum yaa, daha cok calismam lazim. Bugun bir iki tshirt denedim bol olmasina ragmen gobegim cikti.
Zayiflayinca kendimi gostereyim devri bize bitti kuzum. Anneyiz biz. En fazla kocise susleniriz.
Once zayifla, sonra sıkılas, hafif kas tamamdir. Daha ne olsun :KK76:
Sana bir sey diyeyimmi bence hic bir kadın erkekler için süslenmez hemcinslerinden daha guzel daha şık olduğunu göstermekicin süslenir tabi istisnalar hariç. Valla ben kocişe hayatta süslenmem sonu kötü oluyor sonra :KK1:(anladın sen onu)Kız senin gobüşün çıkiyorsa ben öleyim artık kediyle çatlatıcaksınız beni ya.Hem kendinde söylemissin daha ne olsun bundan iyisi........

Bilin bakalım yanımda kim var ipucu rumuz sevdicek😃

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ben bildiiiim iki kanka kaynatın oh keyfiniz paşada yok çok kıskandım valla:26:

canım şu an o garson gibiyim her iş bende soruluyor ama maaş aynı ünvan şef....müdürlük alırsam fazladan arkadaşların yaptıklarını kontrol edeceğim hatalarından ve yapmadıklarından ben sorumlu olacağım ama karşılığında da 800 tl fzla alacağım.....

güle güle git canım...benim içinde öp onları...kalabalık iyi oluyor ama fazla gün olunca sıkıyor:KK9:

doğru hatırlıyorsun ben müdür olmayı istiyorum hepinzde dua ettiniz benim için...o soruya müdür olunca işim ve sorumluluğum çok artacak anlamında yazdım...biz 3 kişi aynı işi yapıyoruz birinin arkası var karısmıyorlar...diğeri söyleneni yapana kadar vakit geçiyor...

geçmiş olsun canım

gözünaydın canım....
şok şükür ....allah bi daha ayırmasın..benim için öp onları

kiraz serbest neden kaçamak saydın ki canım

tabiiki gelebilirsiniz

hoşgeldiniz aramıza :KK71:
Olsun ablacım çok şükür genede keser döner sap döner gün gelir hesap döner Allah büyük.Rabbim gönlüne göre versin.

Eneeee kankalar birarada:KK16:.
Yaaa ne kaynattılar ne kaynattılar şimdi onlar.

Oyle ablacim, keske biraraya gelebilsek, cok isterim.
Boyle giderse bigun kesin ayarlar bulusuruz zaten topikcene.
Kedinin yada mengmengin dugunune mesela, oynariz bide ohh mis. :KK66:

Turkmenler baska bisey giymiyor, dediyin gibi ortama gore kumas degisiyo sadece :KK1:
Yabancilar normal giyiniyo, ruslar minilerini giyorlar. :KK1:

Gul ablaya alinti yapmistim, niye cikmadi acaba :44:
İnternet iyi çekmeyince alınti çıkmıyor canım. Valka gelin bana tek işsiz güçsuz benim he dışarda bulusalım derseniz onada varım hazır Gül ablada burdayken tabi ben tombik tombik gezerim yanınizda siz manken.:KK50:

Bayramda bizde devamini getirelim doyamadim sana guzelim. İnsallah Ece aglamamistir.

Kız sen ne çatkatıyorsun beni iki arkadas:KK20: yaaa bende arkadaşımi özledim oda size yakın sapancada.Keşke oda bayramda istanbula gelse.:KK43:

Yok yok aglamadi çiğ köfteyi açtım kafası karisti😃

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ana çiğ köftemi yiyiyor senin kız aci acı:KK53:

Tatlim temizligin bitti mi? Yeni bakabiliyorum gecmise. Dun nefes almaya bilr vakit bulamadim isyerinde. Aksamina da sevdicekle bulustuk 1 gibi eve gectim. Sabah erkenden Adapazari'na gelmek icin yola ciktim, 1,5 saatlik yolu 5 kusur saatte gelebildik :KK43: o yorgunlukla uyumusum. İftar sonrasi da babymom ile bulustuk kizlarla oynadik ^_^ simdi de benim yegen pacama yapisti birakmiyor ^_^

Firsat buldukca yazarim ben

Yani o tempoyla gene benden fazla vakit bulmussun bravo valla.Ben anca yetisiyorum gerci benim oğlana sinirim hala geçmedi mubarek kız olsaydı daha kolay beğenirdi heralde görende araba alıyoruz zanneder iki tane çul icin kafayı sıyırttırdi bana

onlar evlenene kadar biz çatlarız , onların evleneceği yok,,,ben burdayken mengmeng ve prensciğim de burada olsaydı buluşurduk düğüne ön hazırlık .....bayram sonuna yakın hepsi ve babymom da gelmiş olsa ne güzel olur bir istanbul buluşması ayarlarız....

anlayacak kimse de yok şu sıralar topikte herkes bayram telaşında
sen arasıra böyle yap kaçamak yapanlara kapak olsun:KK34:

sevdiceğinle iftarı da yaptın darısı bayram a
Abla ben acamak yapmıyorum ama bu haftada zannetmiyorum vereceğimi aman artı olmayayımda.Abla valla teklifim geçerli gelin bana kedi bana yakın oturuyor mengmengde marmarayla gelir babymom bilmiyorum ne tarafta amı mengmeng onu getirir valla ben size börekler açarım dermişim :KK1::KK1: yumurta salatası yaparım başka herkes bir şey önerebilir neyse siz gelinde menü ayarlanır zaten.

çok iyi yapmışsın canıım,,,
yayınlayınca haber ver ben laptopu getirmedim arkadasınkınden de zor griyorum çok ağır,,,

bende 3 aydır düşünüyorum bi türlü elim varmadı....79 kg luk son halimde ki resimler de hep yanımda birileri var yada sade üst olan resimler,,,tam tombul çıktığım resimlerden birinde efes teyiz başımda şapka güneşin altında heyetten mahvolmuş durumda bir surat var
...diğerinde yanımda sibel turnagöl var otelin lobisinde karşılaşmıştık,,,, diğerinde klarnetçi hüsnü şenlendirici var onuda gemi de yemek verdiğimizde ayarlamıştık,, kıza yanımdakileri yok et dedim hala edecek,,,
Abla sen bana yolla ben yaparım photo shop bile yaparım sana gerçi ihtiyacin yokta saka degil abla cidden ben seferim oyle kırpma bicme islerini offfice programlarinda iyiymdir.

Evet nihayet doya doya goblumce vakit gecirdim. Cok guzeldi yine. Hem arkadas, hem dost, hem sevgili olarak benden cok memnunmus beyimiz. Ama ben senin sevgili modundan pek memnun degilim diyemedim ya la ^_^

Masallah diyorum cidden cok guzeldi ^_^

Abla oyle deme ya ben cidden 2 sene beklemek istemiyorum o kadar dua bile ettirdim hepinize. Goruselim elbet de, gel dugun isini araya karistirmayalim ^_^

Catlak guldürdun beni.Ne iki senesiymis o uzatıpta ... cıkarmayın cocukmusunuz siz eminsen bas nikahı daha dort cocuk yapican acil evlenmen lazım siz niyetine girin bak herşey bir çırpida oluyor valla Allah kolaylik veriyor hem senin gibisini bulmuş ne istiyor.

Yatayım artık, kimse yok zaten. Çok uykum var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
İyi geceler mışil mışıl uyu inşaallah emi
Neyse karatay citirları ben destanimi yazdın sahur menümüde yazayım
Bir tabak sütlü çorba
Coook zeytin kasar peynir
Yumurta bir adet
Herkese iyi geceler hayirli arife gunleri yarin bol bol dua edinde Alkah kabul etsin. Senede iki kez olan bu gunu kaçirmayalım .Hepinizi optum.:KK54:Ahanda dükkânı kapadim sekizden önce kimse giremez.:KK1: Byeeeee

Anaa topicte kimler varmış yatin uken yarin arife is güc sizi bekler ben rahatim bana bakmayın siz yarin kociste yok. Meng meng teason cabuk yatağa gün ışdi valla

Anaa topicte kimler varmış yatin uken yarin arife is güc sizi bekler ben rahatim bana bakmayın siz yarin kociste yok. Meng meng teason cabuk yatağa gün ışdi valla

Uyku tutmuyor ^_^
İnat ettim ben kapayacagim ayrica ^_^

Son gun diye tutuyor musun yoksa? Miden nasil?

Kimseye kapattırmam dükkaninGul abla bana emanet etti valla uyumanı beklerim heee.Şaka saka canim iyi geceler öptum seni

idare ediyorum bakalim son gun diye tutayim dedim çocukken annem derdi son gün kurtlar kuşlar tutar diye
Gece sahurda sarma dolma yaptim iyimi gündüz baska işlerim çıkar gecikir diye .yari yemekle ugrasmiycam yanina corba yoğurt yeter
Bende sizleri öpüyorum uykum kacmisti ama yavaş yavaş geliyor tekrar gitmeden yatışa geçeyim:)

Sizede canlar sevdiceğini düşün uyu.sanada Yarinki orucun icin Allah kolaylik versin teason. dağılın uleennn:KK4::KK1:En Büyük KK

ohhh şükür herkesi yatırdım buarada optum senide iyi sabahlar derin uykular.Gül abla herkes tamam bu sefer kapayabildim galiba:KK1:

Ben de acayim bari ^_^ yine ufakligin gelip beni opmesiyle guzel ruyalardan uyandim. Herkese hayirli arefeler. ^_^

X