Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Teosoncum aynen çok mutluyum annem babam kardeslerim yigenlerim. Akşam teyzemle kuzenimle eşi gelcek. Cok guzel sabaha kadar oturduk resmen ama sabah çok dinç uyandim. Çocuklar çok mutlu yüzlerine renk geldi resmen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 79luyum benim kardeşim 81li. Buarada kardeşim 50 kg ama ben ondan küçük dar görünüyorum. Basenleri üstü daha geniş nasıl oluo bu iş. Boyumuz ayni

Sahurum 1 kase yogurt 1 haşlanmış yumurta domates salatalık peynir 3 kasik bulgur 2 kasik tarhana corbasi

Cocuklari yatirinca izmitin perşembe pazarina gitmeyi düşünüyoruz. Sosyete pazari

Tabi bizimkiler lavas ekmek vs götürdüler .ama ben yemedim. Sabah ta ayşe tolga karın hareketlerimi yaptım. Kremi mi sürdüm. Adapazarina sabah gecicez nasipse

teosoncum aynen çok mutluyum annem babam kardeslerim yigenlerim. Akşam teyzemle kuzenimle eşi gelcek. Cok guzel sabaha kadar oturduk resmen ama sabah çok dinç uyandim. çocuklar çok mutlu yüzlerine renk geldi resmen

bende 79luyum benim kardeşim 81li. Buarada kardeşim 50 kg ama ben ondan küçük dar görünüyorum. Basenleri üstü daha geniş nasıl oluo bu iş. Boyumuz ayni

cocuklari yatirinca izmitin perşembe pazarina gitmeyi düşünüyoruz. Sosyete pazari

tabi bizimkiler lavas ekmek vs götürdüler .ama ben yemedim. Sabah ta ayşe tolga karın hareketlerimi yaptım. Kremi mi sürdüm. Adapazarina sabah gecicez nasipse

:KK16::KK16:
Ne güzel bol bol gez güzel vakit geçir inşallah
sen spor yaptın sıkılaştın ondan zayıf görünmende çok normal kendinle gurur duy bence. Seni kandırmalarına sakın izin verme çok zayıflamışsın falan filan..orda sen gelicen diye sevdiğin şeyleride yapmışlardır hep.gerçi senin iraden çok sağlam eminim dikkat edersin

Bukadar yeter daha zayıflama diolar tamam zaten yeter diorum bende😄 on saat onlara dertmi anlatayım . Israr etmiolar akşam güzel güzel cevizimi yedim onlar lavasini😃

bukadar yeter daha zayıflama diolar tamam zaten yeter diorum bende😄 on saat onlara dertmi anlatayım . ısrar etmiolar akşam güzel güzel cevizimi yedim onlar lavasini😃

:KK1::KK1:afiyet olsun

2 saat uyku ile güne başladım,,hadi hayırlısı akşamı ederim inşallah ,,sersem sersem gezerim artık,,,,4.15 te yattım 7 ye çeyrek vardı hala uyanıktım,,,,5 ten sonra birisi in çık in çık sinir etti,,,yatak odası camları apartman içine bakıyor en ufak ses yankı yapıp çınlıyor,,,4 kat aşağıda kapının çarpması insanı rahatsız ediyor,,,kapının ayarı bozulmuş vatandaş bırakıyor şakkkk,,,evinin kapısını çarpıyor takkkkk,,,kiltliyor şak şuk şak şuk,,,şiir gibi oldu:KK52::KK52:
1 dkk sonra geri gliyor tersi işlemler yapılıyor 2 dkk sonra geri çıkıyor,,,yarım saat sürdü kalkıyım bakıyım diyorum başım dönüyor uykusuzluktan üstümü değişmem lazım erkektir kesin ama halim yok,,,iyice uykum kaçtı,,,terbiyesiz kapının ayarı bozuk ama elinle tut yavaşça kapansın ben sabah çıkarken bile öyle yapıyorum uyuyanlar rahatsız olmasın diye,,,ayağımda topuklu olunca yavaş yavaş basıyorum o ses boşlukta kaç katı olarak yankı yapıyor,,,apartmanda herkes mevki sahibi bu ayılığı bi komşunun oğlu polis ana babayı dinlemiyor asi o yapmıştır diye düşünüyorum...dağdan inmiş resmen,,

Ayy en gicik oldugum sey. Bende tr de cok gurultulu bi apartmanda oturuyorum. Apartman 6 hane ama gurultuyu yapan 1 hane.

günaydın.
ben dün yarım civarı ibadetler sonrası uyumuşum. tabi ki sahur nanay.
neyse ki alıştım bu duruma.
akşama da dersim var. ne hikmetse hep dersin olduğu günler sahursuz tutuyorum.

bugün canım biraz sıkkın, enerjim düşük. kafamı topladığımda gelirim.

süper bi gün geçirin.

Enerjin yukselsin canom, yarin sevdicekle yemek var onu dusun :KK16:

Biraz ev isim var sonrasinda bamya ve semiz ayiklama isim var.
Hepinize kolay gelsin cok opuldunuz. :KK54:

Tabi bizimkiler lavas ekmek vs götürdüler .ama ben yemedim. Sabah ta ayşe tolga karın hareketlerimi yaptım. Kremi mi sürdüm. Adapazarina sabah gecicez nasipse

:nazar: sana ,,,tatilde bile spora devam
Cocuklari yatirinca izmitin perşembe pazarina gitmeyi düşünüyoruz. Sosyete pazari

iyi alışverişler,,,fiatları görünce şok olursun bakü de herşey pahalı pazarlarda pide fiatına :KK52:

Kolay gelsin canim

Sagol ablacim, tam islere girisecektim ki hasta oldum :KK52:
Duramadim gelip soyleyeyim dedim :KK1:
Ramazani cikarsaydim iyiydi :KK37:

Gecmis olsun:) neyse kadir gecesini yasadin ya sadece 4 gun tutamiycan sonra tamamlarsin inşallah

2 saat uyku ile güne başladım,,hadi hayırlısı akşamı ederim inşallah ,,sersem sersem gezerim artık,,,,4.15 te yattım 7 ye çeyrek vardı hala uyanıktım,,,,5 ten sonra birisi in çık in çık sinir etti,,,yatak odası camları apartman içine bakıyor en ufak ses yankı yapıp çınlıyor,,,4 kat aşağıda kapının çarpması insanı rahatsız ediyor,,,kapının ayarı bozulmuş vatandaş bırakıyor şakkkk,,,evinin kapısını çarpıyor takkkkk,,,kiltliyor şak şuk şak şuk,,,şiir gibi oldu:KK52::KK52:
1 dkk sonra geri gliyor tersi işlemler yapılıyor 2 dkk sonra geri çıkıyor,,,yarım saat sürdü kalkıyım bakıyım diyorum başım dönüyor uykusuzluktan üstümü değişmem lazım erkektir kesin ama halim yok,,,iyice uykum kaçtı,,,terbiyesiz kapının ayarı bozuk ama elinle tut yavaşça kapansın ben sabah çıkarken bile öyle yapıyorum uyuyanlar rahatsız olmasın diye,,,ayağımda topuklu olunca yavaş yavaş basıyorum o ses boşlukta kaç katı olarak yankı yapıyor,,,apartmanda herkes mevki sahibi bu ayılığı bi komşunun oğlu polis ana babayı dinlemiyor asi o yapmıştır diye düşünüyorum...dağdan inmiş resmen,,
Merak etme ablam o ayilardan her apartmanda bir tane oluyor.Ben oğluma bile tembihliyorum oğlum kapıyı çarpma ilk kata çok ses gidiyor diye ama koca adamlar yapıyor.
Allah razı olsun. Amiiiin diyorum can-ı gönülden. ^_^

Allah kabul etsin şekerim.

Mümkünse ikiz olsun hayatım. Tek batında 2si birden gelmiş olur. Ben bu çocuk mevzundan eminim de, Rabbim nasip edecek mi orasını bilemem.

Allah kabul etsin. :KK16:

Evet üçümüz de 81'liyiz. ^_^ Diyorum ya ben bakmasına bakarım da, kısmet bakalım. Rabbim nasip edecek mi?
Allah gönlüne göre versin canım niye olmasınki sağliklı insansın bir tane oluyorsa ücte olur beşte tabi sezeryan olmazsan biz çatlasakta patlasakta üç tane yapabiliriz.:44:

günaydın.
ben dün yarım civarı ibadetler sonrası uyumuşum. tabi ki sahur nanay.
neyse ki alıştım bu duruma.
akşama da dersim var. ne hikmetse hep dersin olduğu günler sahursuz tutuyorum.

bugün canım biraz sıkkın, enerjim düşük. kafamı topladığımda gelirim.

süper bi gün geçirin.
Ben sahursuz tuttuğum gün daha az acıkıyorum valla sahur yapınca sabah yemek arıyorum ama yapmadığım zaman midem küsüyor eşim olmasa hiç sahur yapmamda su içer yatarım ama eşim kızıyor zorla yediriyor ben depodan yerim desmde yok illa yiyecekmişim.Asıl sen süper bir gün geçir inşaallah akşamı düşün düzelirsin.Benide eşim aradı şimdi akşam belediyenin yemeği varmış eşlerde gelecekmiş bende ona hazırlanıcam şimdi cocuğun ayakkabılarınıda dün yıkayıp asmıştım bugünde yağmur yağdı dışarıya astığımda hiç aklıma gelmedi sırılsıklamlar ya ne yapsam bilmiyorum.
Teosoncum aynen çok mutluyum annem babam kardeslerim yigenlerim. Akşam teyzemle kuzenimle eşi gelcek. Cok guzel sabaha kadar oturduk resmen ama sabah çok dinç uyandim. Çocuklar çok mutlu yüzlerine renk geldi resmen

Ay ya bir an sizi hayal ettim ne güzel inşaaallah hiç ayrılmazsıniz canım benim.

Bende 79luyum benim kardeşim 81li. Buarada kardeşim 50 kg ama ben ondan küçük dar görünüyorum. Basenleri üstü daha geniş nasıl oluo bu iş. Boyumuz ayni

Eh o kadar spor yapıyorsun spor aynı kiloda olsanda bir insanla iki beden ince gösterir Yani azminin meyvelerini alıyorsun:KK34:

Bukadar yeter daha zayıflama diolar tamam zaten yeter diorum bende😄 on saat onlara dertmi anlatayım . Israr etmiolar akşam güzel güzel cevizimi yedim onlar lavasini😃

Aynen ne uğraşıcan bende bir ara çok zayıflamıştım aslında 61 filandım ama çok fazla spor yaptığımdan en fazla 55 duruyordum benimde üst fazla yoktur ay gören yeter artık falan ama ili ay ömcesi bu ne kilo böyle diyorlardı. Dediğin gibi yaranamazsın gerci kızamıyorumda bizde aynısıni yapmıyormuyuz he he diyip geçmek en iyi çözüm sana katıliyorum.

Asıl sana kolay gelsin ben bamya temizlemeyi hiç sevmem.Bende öptum seni
Sagol ablacim, tam islere girisecektim ki hasta oldum :KK52:
Duramadim gelip soyleyeyim dedim :KK1:
Ramazani cikarsaydim iyiydi :KK37:
Olsun ya dort gunle iyi sıyirdin benimde ramazn bitince geeydi barı.

Neyse baby ler bende cocukları yikayayım büyük oğlanda geldi kurtan utü falan anca haxırlanırim gece görüşmek üzere:KK16:

Sporum;
8 dakikalık kalça egzersizi
Squat, lunge ve donkey kicks var
Callanetics ısınma ile karın egzersizleri
Germe egzersizlerinin birkaçını

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hanımlar,
sizden bir ricam var, topiklerde dini siyasi yorum yasak, bu sebeple lütfen dualarınız için Dualarımız Sizinle bölümüne yazın, siyasi yorumlarda yazmazsanız iyi olur.

Topiğin içeriğine uygun yorumlar yaparsanız sevinirim, en kısa zamanda fit olmanız dileğiyle:KK34:

:nazar: sana ,,,tatilde bile spora devam

iyi alışverişler,,,fiatları görünce şok olursun bakü de herşey pahalı pazarlarda pide fiatına :KK52:

Aynen pazardan kendime pantalon aldım 7.5 tl 26 beden😄 bide kızlara bol tayt ve badi

X