Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

[video=youtube;rg7f2Ao0LG4]http://www.youtube.com/watch?v=rg7f2Ao0LG4&index=26&list=PLyM7xn1mfaWK1Kc Lqrqgu3vXtig3hDzQP[/video]

:KK9::KK9::KK9: Kadıköydekini bilmiyorum.

İzmitte de bir kıyafet pazarı varmış. Ama çokta ucuz değil galiba.

Teşekkür ederim. :KK16::KK54::KK54::KK54: Misafirlerinden kurtulduk artık. :KK52::KK52::KK52:

Bugün at olayım dedim. :KK1: Yulaf kepeğine çözüm buldum, poşetlere koydum, annem köfteye ekliyor ekmek, ona engel olamam artık. Zaten et içindeki ekmek hemen kana karışmaz diye düşünüyorum, çünkü et engel olur. :KK52: Neyse yulaf kepeğini, birkaç poşete doldurdum, anneme söyledim köfte için kullansın. Ben de kurtulmuş oldum, zaten tadı da heç güzel değildi.
Bu arada yeğenime pasta kesildi, yedim. :KK5::KK5::KK5:
Bende almıştım o yulaf kepegınden bir kere tadı hiç güzel değilmiş bençocugun çorbalarına katıyordum cocuk yüzünü burusturmaya başlayinca tadına bakayım dedim acımtrak bir tadı varmış tabi az cocuğa biturttirdim tabi.

Allahın hikmeti işte . Meryem süresinde açık açık yazıyor Meryem anamiz için ye iç gözün aydin olsun diye . Öyle olmasaydı peygamberimizde orucunu hurma ile acmadi. Birde bugün e sahibinden öğrendim oruç tutarken agzimizin üstünde oluşan tortuda hem mikroplar hemde yararlı bakteriler varmış. Hurma yla orucu açınca mikroplar olur yaralılar mideye gidemis aksi halde tam tersi olurmuş nekadar doğru bilmem öyle dediler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Dogrudur elbet büyuklerimiz diyorsayapiyorsa vardır bir hikmeti. Yeni bir şey daha öğrenmiş olduk.

seraym 306 ya kahhar ı dediğin saatte okudum ,,,bilgine
Allah kabul etsin Gül ablam ağzına sağlık.

dün eve gidince 1 saat,,,gece 1 le 2,5 arası 1,5 saat,,,sabahta 6-8,30 arası 2,5 saat,,,toplam da 5 saat 3 kedemeli uyudum,,,,dün göre biraz daha iyiyim dün eve zor gittiim ....haftasonuda koşturmaca dinlenemedim,,,,gecede bamya dan galiba isal oldum, geçsin diye bekledim tam namaza durdum sünnet bitecek tutmanın imkanı yok koştum :KK52:tekrar abdest al hızlı hızlı kıl kaçmadan:KK1:...3 abdestle zor kıldım
O zaman en az haftada bir bamya yiyormusüz bağirsaklarımızın selameti için.:KK1::KK1:

Olun walla, ben tekim ve aile akraba baglarimiz cok kuvvetli degil maalesef.
Esimin ailesinden de cok yuzum gulmedi, cok yalniz hissederim kendimi o yuzden.
Arkadaslarima cok baglanirim, kardes yerine koyarim. Sonra kazik yiyince de uzulurum.
Benimde anne tarafım hiç yok bizde 3 kız kardeşiz ablam 80 ben 81 kardeşim 89 lu keşke bizde daha kalabalık olsaydık ama bazı kalabalık aileleri görüyorum maalesef baştan olmasada sonradan çoluk çocuğa karışınca hasetlik yapıp birlikleri bozuluyor el girince herşey değişiyor galiba. Ben çok arkadaş seçerim o yüzdende pek arkadaşım yoktur saglam 2 -3 tane var oda yeter zaten ben arkadaşlarımdan hiç kazık yemedim ben enerji olayina inanıyorum enerjim tutmuyorsa konusmam bile. Topigimiz maşaallah herkesle enerjim tuttu sayilir sayılir.

Canim benim ya tek olduğunu bilmiyordum ama üzülme bak 39 yasinda bir ablan oluverdi derdin sıkıntın sevincin mutluluğun paylasmak istediğin ne olursa ben hep burdayım canım hatta canooooom:)
Bende bende ablan ,arkadasin olurum,kardeşin olurum o listeye benide ekleyin.
seraym bu geceki 306 ya kahhar da tamam
Gül ablam Allah razi olsun Allah kabul etsin ne güzel herşeye yetismem filistinli kardeşlerimizide unutmaman sanada çok cok dua edenlerin olsun inşaallah. Kızlar sizde çekin unutmayın.
oyy canoooo :KK16::KK16::KK16: teoson da cano olabilir kardeş oluruz ne güzel ^_^

yavrum kıyamam ki ben sana. beni de artık ikizin bil :KK70: biz güldürürüz senin yüzünü. zaten hiç de düşmesin hiç yüzün canoo.

hayırlısıyla ramazan'da son bir dersim kaldı ablacım ama dün gerçekten zorlandım. iftardan sonra yazmak için girdim, yazdıklarım uçtu gitti, bilgisayar kapandı niyeyse ben de olduğum yerde sızıp kalmışım.
annemin bi sözü vardı ramazan 6 gündür diye. ilk 3. gün sonrası mideye sabır taşı düşermiş, son 3 gün de o sabır taşı mideden düşermiş diye. benim sabır taşım bu sene biraz erken düştü sanırım :KK1:

:KK52: sizinkiler yine erkek aramışlar. biz 6 kardeşiz. en büyüğümüz 74'lü, en küçük 83'lü. ben 5 numarayım. :KK51: en büyük ikisi erkek. kalan 4 kız. ^_^ annem ve babam çok çocuk sevdikleri için 6 tane yapmışlar. keşke bi bu kadar daha yapsalarmış. hep deriz, birbirimize hazineyiz biz. :nazar: bir sıkıntımız da yok. birimizin eline diken batsa 5imizin parmağı kanar. en ufak bir şeye ihtiyamıcız olsun mekanın zamanın önemi yoktur. kendimiz çözemiyorsak anında o mıntıkaya birini intikal ettirir de gereken yardımı yaptırırız. Allah'a şükür hem kardeşlerden, hem de dostlardan yana çok kıymetli ilişkilerimiz oldu. hele ki abimler gibi olan 8 arkadaşları var ki, onlar da abimizdir. gözümüzü açtık onları gördük.
teoson'um, fıstığım seni onlar almasalarmış ben alırdım :KK9:

afiyet olsun şekerim. mis gibi menün varmış. ^_^

afiyet olsun ablacım ^_^

afiyet olsun canım. doydun mu? :KK33:

ofiste çıkmadan önce izledim ama (50. dk ve sonrasını) bi türlü yazamadım. güzel ifade etmişler.
sana daha önce de söylediğim gibi hadisi şerif var bu konuda. "kişinin her canı çektiğini yemesi şüphesiz israftır" diye. "israf da haramdır". işte biraz da can çekerken, her istediğini anında yemek için çaba sarfederken bu düşünülmeli. Allah'a şükür gözümün önünde en sevdiğim yemek yense yine de canım çekmez. He belki fikir verebilir ben de pişirip yiyeyim diye. fakat bunu bilerek geciktiririm. durduk yere cehennemliklerden olmaya gerek yok. israillilere yer kalsın diye yemem. :KK9:
Canim ya sen ne guzel bi insansin hepte böyle kalırsım inşaallah.Seni okumaya doyamıyorum. Babymomda yoldaymiş cumartesi bendende konuşun olmazmı.

benim içinde dua et deyince aklıma geldi, herkes dileğini yazsın gece birbirimiz için tek tek dua edelim

kimin duasının kabul olacağı belli olmaz, başkasına edilen dua kabul olurmuş

tez zamanda olmasını istediğim 3 dileğim var,,,

1.oğlumun askerliğinin hayırlısı ile ağustos ayına iyi bir yere çıkması
2, müdürlük yazımın imzalanması,,40 gündür beklemede
3, evimi kardeşime ipotek vermiştim bi an önce ipoteğin kalkması
Gul ablacım hiç merak etme yazdım duanı bende yazicam sizde benim için edin olmazmı.

Ablacım not aldım, bir kez dua ettim gece tekrarlarım inşallah ^_^

benim duam:
sağlık, sıhhat, hayırlı bir kul olmaktan başka
- sevdiceğin (adını bilenler adıyla dua etsin) hayırlısıyla üniversitedeki kadrosunu alması, Türkiye'de kalması, askere gitmesi ve tabii ki 2 yıldan daha kısa süre evlenmemiz :KK17: Allah'a yaraşır bir yuva kurmamız ve kul olmamız. 4 tane çocuğumun olması :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ^_^
- benim doktora için kontenjan açılması
- ailemin her bir ferdinin sıhhat ve ekonomik ferah içinde olması ^_^

dua eden arkadaşlarımdan şimdiden Allah razı olsun ^_^
Senide yazdım canım ama sende beni unutma he.

seraym da gelmiş hoşgelmiş
Abla sorma tam giriyorum okuyorum cevap yazcaklarımi işaretliyorum bir bakıyorum internet yok.Sonra ne farkettim biliyormusunuz benim adam ben tabletle çok ugraşıyorum diye interneti kapatmış. Demekki gecede o kapatti yattı. Bende neden internet yok diyordum.

Sag salim gelir, kalici gelir insallah.
Evi barki alsak da bizde donsek artik :KK68:
Allah herkesin gönlüne göre versin canım .
Kızlar Gül ablacim kusura bakmayin valla ya benim adamin oyununa geldim ondan giremedim dun gece bugün aksamda anca okudum. 2 gündür annemlerdeydik diyebilirim ama hic kaçağım yok.:21:

Son saatlerde kötü oldum .bugün zolamasaydi son gunleride tutacaktim ama kendimi çok zorlamak istemiyom tutamiycam
Zorlaniyorsan tutma canım benim saglığın iyi olunca butün açıkları kaparsın inşaallah.
afiyet olsun canım

bende callan ın kitabı var 20 sen oldu belki de hala kitaplıkta duruyor,,,10 günde 10 yaş gençleşin diye,,,
Gül abla 20 senedir calla yapmış olsaydın ne güzel hala 30 undaydin :KK1::KK1:
İştahımın azalması ciddi bir konu ama, mengmeng dua etmiş onun için. :nazar:
Dua içinde pazarlık yapıyoruz. :)
Oooy ben ederim canım benim sen merak etme baska bir şeyler varsada onlarıda ekle.:KK34:
Bugunkü iftar menüm
Tarhana corbası
Salata
Bir parca kırmizı et izgara tavada
Limonlu soda soda sade limonu ben sıktim

Benim için edeceğiniz duaları yazayım
Ayşegül kpssyi kazansın İstanbulda bir memurluğa yerleşsin
Ayşegul genç kızlik haline geri donsun bol bol kilo versin
Evlatlarına annesine babasina kocasına sağlik ver
Aysegül un gunahlarını affet,duası kabul olan kullarindan eyle
Diye dua edin olma mı.

Zorlama kendini, sağlığın önemli. :KK16:

Afiyet olsun. :KK16:
sağol canım
Sa....bah gazetesi vermiş galiba. Bende bilgisayarda var ama görüntü kötü. Yine de işe yarıyor. Kitap iyi oldu.

evet o zamanlar herşeyi gazeteler veriyordu,,,dünya kadar tabak çanak var evde kuponla almışım almışım dolaplara sığmıyor,,,

Canlarim ben geldim izmitte kardeşime yim. 2gündür
Yazamadım. Özledim sizi

Zorlaniyorsan tutma canım benim saglığın iyi olunca butün açıkları kaparsın inşaallah.

Gül abla 20 senedir calla yapmış olsaydın ne güzel hala 30 undaydin :KK1::KK1:

Oooy ben ederim canım benim sen merak etme baska bir şeyler varsada onlarıda ekle.:KK34:
Bugunkü iftar menüm
Tarhana corbası
Salata
Bir parca kırmizı et izgara tavada
Limonlu soda soda sade limonu ben sıktim

Afiyet olsun. :KK16: Elinde hazine varmış Gül abla'ının. :KK1:

sağol canım

evet o zamanlar herşeyi gazeteler veriyordu,,,dünya kadar tabak çanak var evde kuponla almışım almışım dolaplara sığmıyor,,,

Bizimde ansiklopediler var. Birde arcopal yemek takımı var, bazı parçaları kırıldı ama hala kullanıyoruz. :KK52::KK52:

O zaman en az haftada bir bamya yiyormusüz bağirsaklarımızın selameti için.:KK1::KK1:

Gül ablam Allah razi olsun Allah kabul etsin ne güzel herşeye yetismem filistinli kardeşlerimizide unutmaman sanada çok cok dua edenlerin olsun inşaallah. Kızlar sizde çekin unutmayın.

Gul ablacım hiç merak etme yazdım duanı bende yazicam sizde benim için edin olmazmı.

Kızlar Gül ablacim kusura bakmayin valla ya benim adamin oyununa geldim ondan giremedim dun gece bugün aksamda anca okudum. 2 gündür annemlerdeydik diyebilirim ama hic kaçağım yok.:21:
AMİN allahım hepimizin dualarını kabul etsin

bamyayı 3 gün yedin ortasında fayda etti sadece :KK50:

Benim için edeceğiniz duaları yazayım
Ayşegül kpssyi kazansın İstanbulda bir memurluğa yerleşsin
Ayşegul genç kızlik haline geri donsun bol bol kilo versin
Evlatlarına annesine babasina kocasına sağlik ver
Aysegül un gunahlarını affet,duası kabul olan kullarindan eyle
Diye dua edin olma mı.
okurken ettim,,,birazdan dualarıma başlayacağım onun sonunda yine edeceğim,,,,allah kabul etsin canım
Yazamadım. Özledim sizi

hoş geldin canım:KK16:

nihayet vatanında topraklarımızdasın

allah bi daha ayrılmayı nasip etmesin
Bizimde ansiklopediler var. Birde arcopal yemek takımı var, bazı parçaları kırıldı ama hala kullanıyoruz. :KK52::KK52:

bende de 2 takım ansiklopedi vardı,,,artık herşeye internetten bakılıyor diye bi okula verdim

sağol canım

Sorma Gül abla annemde almıştı bıkmıştık kupon toplamaktan en son meydan larusları geri dönüşüme verdiğimiz zaman bizde yaad etmiştik eski günleri.

Yazamadım. Özledim sizi

haşgeldin sefalar getirdin bizde seni özledik biz senin için bu geceye özel inşaallah temelli kalıcıdır diye dua ettik ama başka duan varsa sende yaz.

Afiyet olsun. :KK16: Elinde hazine varmış Gül abla'ının. :KK1:
Valla bence kargoyla sana göndermeli.Dün akşam senin kapıda yaptığın hareketin videosunu kardeşime gösterdim valla kendinden utandı bu zayıflılla çabasına bak ya nasılda yapıyor maşaalah dedi.

Ama çok güzel tabaklar ya gene verseler biriktirirm valla tabak çanak hastasıyım ben .En güzelde pembiş olanlar.

AMİN allahım hepimizin dualarını kabul etsin

bamyayı 3 gün yedin ortasında fayda etti sadece :KK50:
Amin Gül ablacım sagolasin abla kurusunu al çorbalara yemeklere az az kat. belki iyi gelir.

Sorma Gül abla annemde almıştı bıkmıştık kupon toplamaktan en son meydan larusları geri dönüşüme verdiğimiz zaman bizde yaad etmiştik eski günleri.

haşgeldin sefalar getirdin bizde seni özledik biz senin için bu geceye özel inşaallah temelli kalıcıdır diye dua ettik ama başka duan varsa sende yaz.

Valla bence kargoyla sana göndermeli.Dün akşam senin kapıda yaptığın hareketin videosunu kardeşime gösterdim valla kendinden utandı bu zayıflılla çabasına bak ya nasılda yapıyor maşaalah dedi.

Ama çok güzel tabaklar ya gene verseler biriktirirm valla tabak çanak hastasıyım ben .En güzelde pembiş olanlar.

Amin Gül ablacım sagolasin abla kurusunu al çorbalara yemeklere az az kat. belki iyi gelir.

iyi fikir bamyayı kuru alayım ,,,hiç aklıma gelmemişti

Abla sen özelden adresi ver ben sana eşimin köyünden gelince yollarım kargoyla onlarınki pek küçük oluyor.ipe diziyorlar organik organik yemeklerde az az kullanırsın.

teşekkür ederim canım,,,,çok düşüncelisin
gelince tekrar görüşürüz,,,belki elden de aldırabiliirim,,kızım oralarda oturuyor:KK34:

GÜL ABLANIN DUASI

3, evimi kardeşime ipotek vermiştim bi an önce ipoteğin kalkmasıtez zamanda olmasını istediğim 3 dileğim var,,,

1. MENGMENG İN DUASI
  2. sağlık, sıhhat, hayırlı bir kul olmaktan başka
  3. - sevdiceğin (adını bilenler adıyla dua etsin) hayırlısıyla üniversitedeki kadrosunu alması, Türkiye'de kalması, askere gitmesi ve tabii ki 2 yıldan daha kısa süre evlenmemiz Allah'a yaraşır bir yuva kurmamız ve kul olmamız. 4 tane çocuğumun olması ^_^
  4. - benim doktora için kontenjan açılması
  5. - ailemin her bir ferdinin sıhhat ve ekonomik ferah içinde olması ^

BLUE DAİSY İN DUASI

1. Esime kazadan, beladan, kotu insanlardan uzak olacagi hayirli bi is.
2. Kizim icin. Vatana, millete, dinine, bize hayirli evlat olsun, iyi insanlarla karsilassin, uzuntusunu hic gormeyelim.
Birde hep yakinimda olsun. Hic ayri dusmeyelim.
3. Bi ev
4. En onemlisi saglik, huzur, hayirli kul olmak icin dua bekliyorum

KEDİ NİN DUASI

1. İştahım kapansın, ama hastalık olarak değil sağlıklı bir şekilde iştahım azalsın.
2.Göbegim tamamiyle erisin
3.Siz biliyorsunuz zaten

SERAYM IN DUASI (AYŞEGÜL)
  1. Ayşegül kpssyi kazansın İstanbulda bir memurluğa yerleşsin
  2. Ayşegul genç kızlik haline geri donsun bol bol kilo versin
  3. Evlatlarına annesine babasina kocasına sağlik ver
  4. Aysegül un gunahlarını affet,duası kabul olan kullarindan eyle
TOPİÇ İÇİN DUAMIZ
  1. Bu topicteki herkes istediği kiloya tez zamnada ulaşır inşaallah
  2. Bu topicteki herkese saglık sıhhat ver
  3. Bu topicteki herkese huzur mutluluk ver
  4. Bu topicteki herkesin günahlarını affet
  5. Bu topiçteki herkese mağfiret et
  6. Bu topiçteki herkezi hayırlı insanlarla karşılaştır
  7. Bu topicteki herkesi hayırlı rızık kapıları aç
  8. Bu topiçteki herkesi yolundan emin kıl
  9. Bu topicteki herkesin duasını kabul et
  10. Bu topicteki herkesi duası kabul olan kullarından et

FİLİSTİNLİ CAN VE DİN KARDEŞLERİMİZ İÇİN DUA
ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN
ALLAH HEP YANLARINDA OLSUN
ALLAH TEZ VAKİTTE İSRAİLLİLERİN BELASINI VERSİN
ALLAH TEZ VAKİTTE AKAN KANLARI DURDURSUN
ALLAH TEZ VAKİTTE REFAHA KAVUŞTURSUN
ÖLENLERİN MEKANI CENNET OLSUN
ALLAH FİLİTİN İÇİN ETTİĞİMİZ DUALARI KABUL ETSİN
İSRAİL HELAK OLSUN

$Brillante_1.gif $Brillante_13.gif $Brillante_9.gif $Brillante_14.gif

Seraym'cim, canimin ici elbette sen de kardes zincirimizdesin ^_^

Ben de senin enerjine hayranim hep diyorum. Rabbim hep guzellikleri versin sana, dualarini kabul etsin. ^_^ listeye ekledim seni de. ^_^ babymomla senin de kulaklari cinlatiriz ^_^

Babymom, gulllluuuuummmm ^_^ hosgeldin tekrar. Hasretin dinmesine az kaldi ^_^

Teoson'cum, kendine dikkat et vanim. Tutamayacak gibisin madem iyilesince kaza edersin. Once saglik canim.

Allah ibadetlerimizi kabul eylesin canlar. Ben enjeksiyondan geldim dus alip abdest alip geceye baslayim. Liste beni bekler ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim canım,,,,çok düşüncelisin
gelince tekrar görüşürüz,,,belki elden de aldırabiliirim,,kızım oralarda oturuyor:KK34:
Ne demek ablacım eşim Amasyalı bize ordan geliyor ilaç yapılıyormuş bamyadan o yüzden onların orda çok ekiliyor.İstediğin zaman çekinme yani.

GÜL ABLANIN DUASI

3, evimi kardeşime ipotek vermiştim bi an önce ipoteğin kalkmasıtez zamanda olmasını istediğim 3 dileğim var,,,

1. MENGMENG İN DUASI
  2. sağlık, sıhhat, hayırlı bir kul olmaktan başka
  3. - sevdiceğin (adını bilenler adıyla dua etsin) hayırlısıyla üniversitedeki kadrosunu alması, Türkiye'de kalması, askere gitmesi ve tabii ki 2 yıldan daha kısa süre evlenmemiz Allah'a yaraşır bir yuva kurmamız ve kul olmamız. 4 tane çocuğumun olması ^_^
  4. - benim doktora için kontenjan açılması
  5. - ailemin her bir ferdinin sıhhat ve ekonomik ferah içinde olması ^

BLUE DAİSY İN DUASI

1. Esime kazadan, beladan, kotu insanlardan uzak olacagi hayirli bi is.
2. Kizim icin. Vatana, millete, dinine, bize hayirli evlat olsun, iyi insanlarla karsilassin, uzuntusunu hic gormeyelim.
Birde hep yakinimda olsun. Hic ayri dusmeyelim.
3. Bi ev
4. En onemlisi saglik, huzur, hayirli kul olmak icin dua bekliyorum

KEDİ NİN DUASI

1. İştahım kapansın, ama hastalık olarak değil sağlıklı bir şekilde iştahım azalsın.
2.Göbegim tamamiyle erisin
3.Siz biliyorsunuz zaten

SERAYM IN DUASI (AYŞEGÜL)
  1. Ayşegül kpssyi kazansın İstanbulda bir memurluğa yerleşsin
  2. Ayşegul genç kızlik haline geri donsun bol bol kilo versin
  3. Evlatlarına annesine babasina kocasına sağlik ver
  4. Aysegül un gunahlarını affet,duası kabul olan kullarindan eyle
TOPİÇ İÇİN DUAMIZ
  1. Bu topicteki herkes istediği kiloya tez zamnada ulaşır inşaallah
  2. Bu topicteki herkese saglık sıhhat ver
  3. Bu topicteki herkese huzur mutluluk ver
  4. Bu topicteki herkesin günahlarını affet
  5. Bu topiçteki herkese mağfiret et
  6. Bu topiçteki herkezi hayırlı insanlarla karşılaştır
  7. Bu topicteki herkesi hayırlı rızık kapıları aç
  8. Bu topiçteki herkesi yolundan emin kıl
  9. Bu topicteki herkesin duasını kabul et
  10. Bu topicteki herkesi duası kabul olan kullarından et

FİLİSTİNLİ CAN VE DİN KARDEŞLERİMİZ İÇİN DUA
ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN
ALLAH HEP YANLARINDA OLSUN
ALLAH TEZ VAKİTTE İSRAİLLİLERİN BELASINI VERSİN
ALLAH TEZ VAKİTTE AKAN KANLARI DURDURSUN
ALLAH TEZ VAKİTTE REFAHA KAVUŞTURSUN
ÖLENLERİN MEKANI CENNET OLSUN
ALLAH FİLİTİN İÇİN ETTİĞİMİZ DUALARI KABUL ETSİN
İSRAİL HELAK OLSUN

Eki Görüntüle 1199758 Eki Görüntüle 1199759 Eki Görüntüle 1199760 Eki Görüntüle 1199761

Amiiiinnn
Ellerine saglik. Yaptin yine yapacagini guzelim ❤️❤️❤️

Seraym'cim, canimin ici elbette sen de kardes zincirimizdesin ^_^

Ben de senin enerjine hayranim hep diyorum. Rabbim hep guzellikleri versin sana, dualarini kabul etsin. ^_^ listeye ekledim seni de. ^_^ babymomla senin de kulaklari cinlatiriz ^_^

Babymom, gulllluuuuummmm ^_^ hosgeldin tekrar. Hasretin dinmesine az kaldi ^_^

Teoson'cum, kendine dikkat et vanim. Tutamayacak gibisin madem iyilesince kaza edersin. Once saglik canim.

Allah ibadetlerimizi kabul eylesin canlar. Ben enjeksiyondan geldim dus alip abdest alip geceye baslayim. Liste beni bekler ^_^

Cansın sen can listeyi hazırladım kolaylık olsun istedim size ve bana Allah kabul etsin şimdiden.

ben namazlara ve duaya gidiyorum...een sonda senin yazdıklarını okuyacağım ...sırayla ,,,,allah kabul etsin hepsini ....AMİN

seraym teosonu unutmuşsun canım

Son düzenleme:
X