Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İyi etmissiniz canim. Merkezi sel goturuyor neredeyse ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İftar:
3 kasik zeytinyagli barbunya
Kiymali taze fasulye
Az kiymali pide (abim cok israr etti. Elemanlarina iftar verdi onlara yaptirinca da eve gonderiyor. İci o kadar coktu ki hamuru yoktu neredeyse. Midemi de agritmadi.)
Ayran
Salata
Su

Cay

Digerleri dondurmali tulumba tatlisi yiyor. abim sut misiri getirmis dudukluden enfes koku geliyor ama yemeyecegim. Ben cayim bitsin hastaneye yuruyerek gidecegim.

Allah kabul etsin.

Canim benim 3 yegenle ben de cok uyukusuz kaldim, hastane koselerinde sabahladim ^_^ elimden geldigince yardim etmeye calisiyorum sekerim ^_^

slm kızlar
annemle abimi geçirdim
size bir bakayım dedim
birazdan mutfağı toplamaya gitcem beraber oturalım diye toplamamıştım mutfağı
emine hanım ne yapıyor derseniz UYUYOR
aman nazar değmesin
öğlen 1.5-2.5 arası uyudu ikindi vakti uyutamadım akşam erken yattı 10a çeyrek vardı uyudu inşallah uyanmaz
bu arada peynirimde süper olmuş bundan sonra dışarıdan peynir almak yok

Canim benim 3 yegenle ben de cok uyukusuz kaldim, hastane koselerinde sabahladim ^_^ elimden geldigince yardim etmeye calisiyorum sekerim ^_^

anneligini esligini tahmin bile edemiyorum . sevdicege ve yigenlere bukadar sevgi anne ve es olunca neye donusecek bilmem/ sevgi yumagim benim

Allah kavustursun kim bakacak eminecige simdi

Alllah kavustursun canim ^_^
Masallah Emine'ye. Annesini uzmeyince daha da seviyorum onu ^_^

Ellerine saglik, afiyet olsun ^_^

Allah kavustursun kim bakacak eminecige simdi
annemle kayınvalidem dönüşerek bakıyorlar
salı günü nöbetim var sabah eşim emineyi alıp düzceye gidecekler
ben nöbetten çıkınca gitcem
sonraki nöbetim bayramdan sonra olduğu için bayram bitimine kadar orada kalcaz

anneligini esligini tahmin bile edemiyorum . sevdicege ve yigenlere bukadar sevgi anne ve es olunca neye donusecek bilmem/ sevgi yumagim benim

Oy yavrum benim. Senin anneligin, esligin kadar olamam ben, yanindan bile gecemem bence ^_^ canimsin

İgnemi yaptirdim geldim.

Yurumeye o kadar alismisim ki, eskiden arabasiz gitmezdim hic. simdi mesefa az geldi diye uzatarak yollari yurudum ^_^

Hemsire bugun dikkatimi ceken bir sey dedi. Son aylarda hemen hemen en az agri kesici kadar B12 vitamini enjeksiyonu oluyormus. Yenilen bir sey bu rahatsizligi yapiyor ama ne oldugunu bilmiyorum yakinda ortaya cikar dedi.

Kizlar bugecenin kadir gecesi olması muhtemelmis boş gecirmeyelim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

salamura peniri nasil yapicam peki
yoğurtu kestirmen lazım,,,limon veya sirke ile

sonra tülbentten süzdürüyorsun suyunu tuzlayıp kavonoza koyuyorsun,,,tülbentteki su süzülsün diye bir yere bağlıyorsun, süüzlünce üstüne ağırlık koyuyorsun hem kalan su süüzlüyor hem sıkılaşıyor,,,sonra dolapta 1 gün bekletiyorsun sertleşiyor,,,dilimleyip kavonoza atıyor ağzını kapatıyorsun canım

bu kadar şey yapmayı düşünürken daha fazlasını yaptım
sağ arka far yanmıyormuş nuayene onayı vermediler, yaptır 1 ay içinde tekrar gel dediler,,,2, biş çıkarmayın bana başka yolu yokmu dedim,,,karşıda yapan kişiler var onlara yaptırıp tekrar randevu alın dediler,,yaptırmaya gittim adamlar yaparken müşteri temsilcisini aradım randevu aldım,,tekrar gittim tekrar aynı işlemler derken 1,5 saat daha geçtiii,,,eve gelip üstümü değişmeye vaktim kalmadı ,,,giysileri yanıma almıştım ,,,hacı bayram camiine gittim ikindiyi geçmeden kılmaya ,,,namazı kıldıktan sonra orada üstümü de değiştim , sonra yemeğe gittimmm,,,,,,,

uykusuzluktan çok başım ağrıyor,,,,arkadaşım bende oda karatay yapıyor 13 aydır,,şimdi sahurluk hazırlayacağım

Yaa ben o tarife yumurta yazmayi unutmusum, yumurta da var :26: kediii duydun mu annem

Test tek cizik cikti, adetimin pazartesi olmasi lazim. Senin dedigin gibi yapayim bide

Kizlar bugecenin kadir gecesi olması muhtemelmis boş gecirmeyelim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yapma yaa, misafirim vardi, girip bakamadim. Cok uzuldum simdi.

Misafirim vardi bugun, 3 e kadar oturdular.
Burda gece 11 den sonra yabancilarin disari cikmasi yasak,
Donerlerken polis durdurmus, arabalarinin plakasi da daha kendi ustlerine degil.
Halletmisler Allahtan, cok surmemis.
Millet capkinliga cikar bisey olmaz. Bizim cocuklar efendice ev gezmesinden donerken polis durdurur.

Kac gundur icli kofte patlamasi yasiyorum + 1100 um suan, gobegim 5 aylik gibi.

Babymom bak ben ne aldim

Eklentiler

• $20140720_045311.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…