Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Suan cok guzel bir yagmur yagiyor İstanbul da tamda dua zamanı hadi arkadaşlar tek yürekten Ya Kahhar Ya Kahhar Ya Kahhar.

Kizlar bir afat bir afat an itibariyle sokak sular altinda arabalar bile suya gomuldü Allah bu kadar buyuk işte herkes hatirladı istese bir gecede yok eder herkesi

Bende de basladı oduygu o yüzden çok mutsuz oluyorum atlatıcağımı biliyorum ama benim annemde çalışıyordu ben ev düzeni ev işı evlenince öğrendim çok sebest büyüdüm ama sorumluluklarımda vardı ev işi yapmadım ama okurken bile çalıştım bana evlilik çok zor geldi bide üstüne çocuk daha kendim çocuktum esimin tarafına gore evde kalmış. İlk çocugum hep ellerde buyüdü inanırmisin ona dair hatirladığım tek şey dogduğunda çalışâmadığım 10 ay ve 10 da eve gelip çocuğa zorla yemek yedirmem ve bakımını yapmam Allah tan saglam karakterliymişte fzla darbe almadı belkide aldida bilemiyorum o cocuk ben çocuk beraber büyüdük 12 sine girecek. Babamız sagoksun çok düşkündur çocukarına herşeyiyle ilgilenir. Bizim babamizda seninkinin aksine klasik ev kadıni olmamı istemistir hep bende tam aksiyim hicbir yerde hicbir seyde alttan almam yani neysem oyum söylüyeceğimi pek sakınmam oyle birsey idda ediyorsam kitapla kuranla konusurum biliyorsun buda klasik doğu erkeklerinin işine gelmez öyle yetışmisler.İkinci cocuggumda doğuma kadar çalıştım dogumdan sonra çok sıkıntim oldu dikisim bir sene aktı yogun bakima aldilar bebegimin emmek istememesi sanki hic dogurmamişım gibi bana yapışık uyuması daha neler neler kpss den yüksek puan aldığim halde eşimin sehir dışina göndermemesi ne bileyim ben boyle hayal etmemiştim cok fazla hayal kırikliğim var ama ne mutluki şükredebiliyorum. Sagliğimiz var muhtaç degiliz.Cok sükur evimizi aldık esimin maaşıda iyi yetiyor çalismama gerek yok ama sanki köreliyormuşum gibi geliyor. Bumuydu diyorum birseyler bulmam lzım beni yeniden heyecanlandiracak . İnşaallah bu sefer kpss yi kaznirda istenbuu tuttururumda birazda onume bakabilirim. Zaten ufaklıgimda biraz daha büyumüş olur . Bende belki senin gibi 2-3 saatlik oyun grubuna veririm . Bazen disarda minübuste falan huysuzluk yapiyor hemen insanlar cocuga kizarım heee falan diyorlar ya cocuk urkuyo sindiriliyor onlara bile kiziyorum benim cocugum herkese merhaba diyen el salkayan bir çocuk okullarda aslinda hcte vicdan taşimayan anne bile olmayan meslek osun diye çocuk gelisimi okumuş cahil kizlarin kötu bakıslari altinda ezilmesini istemiyorum. Belki bir zaman sonra bununla basa cikabilir ama suan o bakıslarin manasini daha anlamlandıramayacak yasta. Bu oglumda böyle .Ama ilkoku icin hem din hem okul egitimi veren paralı okullar var onları düsünuyorum o yüzdende çalışmam lazım. Benim verdiğim temel egitimdi mayası sağlam ama genel egitiminide sağlam alması lazim. Bir ornek vereyim hani cocuklara tv izlettirmeyin diyorlar ya ben acarim tv yi o begendigini izler öyle ise yaramayan seyleri izlemez bile algida cok seçici bizden öğrenemediğini tv den öğreniyor iste oye canım benim ben yolumu kaybettim bu ara bir nerde oldugumu biliyorum nerye gideceğimı hic bimiyorum açikcası. Mengmeng sende cok pozitifsiniz ayri bir işığiniz var. Işığiniz hic sonmesin iiki girmisim bu topige iyiki diyete baslamişim burdaki herkes benim icin cok degerli oldu su kisacik zaman zarfinda bana yoldas oldunuz hersey icin sagolun iyiki varsiniz.:KK16::KK16::KK16:

benim esim herkonuda tam donanimli olmami ister herzaman. hem hamarat ev kadini hembasarili is hayati yada cevremde koylu tipli olmayan dusunebilen okumus insanlar olsun ister. gecmiste birkac kere calismak istedigimi soyledigimde bana aynen sunu dedi: peki biz ne olacagiz cocuklar ne olacak . sirf kendi egonu tatmin etmek icin bizi hice sayiyorsun. ama bitafatanda hosuma gidiyor hicbirsekilde pes etmiyorsun.

bu son konusmadan sonRa bende konuyu kapattim. zaten vakif islerim var haftadabirgun sohbetimiz var kendimi o islere verdim zaten icindeydim ama daha faal olmaya basladim . boylece yolumuda buldum . sunnet ehlibir rehber esliginde savrulmadan yolumdan gidebiliyorum coksukur

sunu cok iyi biliyorumki ben artik ofis isi istemiyorum evde rahata alistim ya evden satis yapacagim ya danismanlik yada cocuklarla ilgili birseyler. kafamda olusmus fikirler var amahayata gecirmem icin trye donus yapmam gerekiyor. onunda ne vakit olacagi suan belirsiz . yani beklemedeyiz

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

yanlizlik benim kaderim :)) kirkyilin basi musait oldum pcmde yapildi rahat rahat yaziyorum ondada siz yoksunuz :) buarada Karin hareketleri + 200 ip atlama yaptim. su ramazani fazla sismeden kapasaydim iyiydi. simdi trde bakalim nasil olacak. ikidebir bana bidibidi edecekler eminim daha zayiflamissin ne kasiosun filan diyecekler . iradeli olmam lazim

$10325269_516353208487597_7258620829743364388_n[1].jpg
.........................

şu an bilgisayarı açtım ama gözlerimi açamıyorum sanki tonlarca yük var üstünde:KK50:...

uyumak istiyorum ama 1.15 te evden çıkmam lazım o zamana yapmam gerekenleri ancak yaparım,,,,

sabah 5 ten sonra yattım biraz debelleştikten sonra uyudum 1 saat sonra çok uyumuş gibi uyandım lavobaya gittim, balkonu açtım hava gelsin diye,,tekrar yattım uykunun en derin yerinde 9 a çeyrek kala matkap sesleri ile uyandım hala devam ediyor kafayı yememek elde değil,,şeytan diyorki in o ses nerden geliyorsa oraya bi dal:KK4:..aşağı cafe bitmiş dün açılmıştı bu ses nerden geliyor :44:,,,,allahım bana hiç uyku yokmu,,ben ne zaman deliksiz uyuyacağım:KK43:

Gunaydinlar 5 te uyudum 8:05 de benim ufaklik geldi teyze aciktim makarna yap dedi ^_^ ac filan degildi sahurda beraber yemistik. İndik asagi yaptik makarnayi. Sonra yedirdim acsin madem hepsi bitecek diye. Uzmedi beni yedi ^_^ sonra cok doydum deyip merdivenlerden indik ciktik. Benim pestilim cikti o da simdi akulu arabayla gezmek istiyor disarda. Git dedim anneyi uyandir :) anasi ben varken bayram ediyor resmen. Ben 3 saat uyudum anasi 6 saat :) o degil bu cocukta enerji ne boyle ya? Bebek ol uyu di mi?

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

şu an bilgisayarı açtım ama gözlerimi açamıyorum sanki tonlarca yük var üstünde:KK50:...

uyumak istiyorum ama 1.15 te evden çıkmam lazım o zamana yapmam gerekenleri ancak yaparım,,,,

sabah 5 ten sonra yattım biraz debelleştikten sonra uyudum 1 saat sonra çok uyumuş gibi uyandım lavobaya gittim, balkonu açtım hava gelsin diye,,tekrar yattım uykunun en derin yerinde 9 a çeyrek kala matkap sesleri ile uyandım hala devam ediyor kafayı yememek elde değil,,şeytan diyorki in o ses nerden geliyorsa oraya bi dal:KK4:..aşağı cafe bitmiş dün açılmıştı bu ses nerden geliyor :44:,,,,allahım bana hiç uyku yokmu,,ben ne zaman deliksiz uyuyacağım:KK43:

Ay ablacim yeminle tefe koyacagim bunlari ben. Hadi benim tatli mibtatli nedenim var uykusuzluguma. Seninkini izahi yok. :KK43:

Toplam 1 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
babymom

yanlizlik benim kaderim :)) kirkyilin basi musait oldum pcmde yapildi rahat rahat yaziyorum ondada siz yoksunuz :) buarada Karin hareketleri + 200 ip atlama yaptim. su ramazani fazla sismeden kapasaydim iyiydi. simdi trde bakalim nasil olacak. ikidebir bana bidibidi edecekler eminim daha zayiflamissin ne kasiosun filan diyecekler . iradeli olmam lazim

😁😁😁
İy kiyamam ^_^

Gul hanim alintilara baktim ama oructa diyet yapiyorsunuz ben kalabalik benim ailem sahurda bile kizartmalar var
seraym sana neler yapman gerektiğini çok güzel anlatmış ,,,her koyun kendi bacağından asılır,,,ya kg lu kalacaksın ya kimseye uymadan kendi yiyeceğinden başkasına bakmayacaksın,,,
gulabla 2 tencere yogurt mayaladim 5kg sutten . nasil bitecek o yogurtlar yarilayamadim daha. cocuklara corba yaptim 2 gun yediler. aralardadanadir yiyorlar ancak makarna pilavla. gidene kadar ne yedim kar gozuyle bakiyorum . keci sutunden cunku kiymetli :)
ya birisine vereceksin yada kestirip salamura peynir yapıp gelince yiyeceksin

Gunaydinlar 5 te uyudum 8:05 de benim ufaklik geldi teyze aciktim makarna yap dedi ^_^ ac filan degildi sahurda beraber yemistik. İndik asagi yaptik makarnayi. Sonra yedirdim acsin madem hepsi bitecek diye. Uzmedi beni yedi ^_^ sonra cok doydum deyip merdivenlerden indik ciktik. Benim pestilim cikti o da simdi akulu arabayla gezmek istiyor disarda. Git dedim anneyi uyandir :) anasi ben varken bayram ediyor resmen. Ben 3 saat uyudum anasi 6 saat :) o degil bu cocukta enerji ne boyle ya? Bebek ol uyu di mi?

sende benden farksızsın ama en azından geçen hafta dinlendin uyudun o bile bu haftayı telafi eder,,ben helak oldum haftalardır:KK50:
Ay ablacim yeminle tefe koyacagim bunlari ben. Hadi benim tatli mibtatli nedenim var uykusuzluguma. Seninkini izahi yok. :KK43:

aynen ya nedir bu ,,,hafta sonu sabahın köründe başlıyorlar,,,her hafta her hafta ,,inerken bakacağım neresiymiş bi çatayım azda olsa

Ablacım valla yardım edesim geldi ama bende kendi işyerimiz varken bitap oluyordum birde bizimkisi texstil cahil insanlarla uğraş dur seninkiler en azından geri dönüşümü olan icraatlar.Bu dünyada rahat yokki zaten ablam kimi kocadan kimi çocuktan kimi hastalıktan illa yakınicak birvseyimiz oluyor. Olsun ablam çaliş hasta olmada tek derdimiz çalışmak olsun işleyen demir pas tutmazmış. Gözün alıyorki yapıyorsun.

gözüm almasından değil canım mecburiyetten,,,yapacak kimse yok ki,,,kimisi zorunluluk kimisi yapmam gereken ler

çıtırlarım ben çıkıyorum

arabamı alıp yıkatmaya götüreceğim,,,,oradan egzos ölçümüne,,,oradan 15.00 de araç muayeneye- işlemler ve muayene 2 saate yakın sürecek,,,sonra mezarlığa gideceğim,,,sonra üstümü değişip kale de iftar var oraya gideceğim,,,dönüşte arkadaşla bana geleceğiz beraber sahur yapacağız....aralarda girebilirsem görüşürüz...

giremezsem merak etmeyin beni :KK54:

slm kızlar
bugün akşam annemleri yolculıcam
şimdiden hüzün sardı ama ağustpsun 2. yarısı biz gitcez izmire, bu ayrılık kısa sürecek inşallah
kızım maşallah uyudu eziyet etmedi gece :emir_bebek:

Afiyet olsun canim nereye gittiniz? Oh eminos bebe yormamis seni masallah. Sabaha kadar tahtinda uyusun bebe insallah ^_^

hendekte salmandedeye çıktık cnm ani bir şekilde karar verdiğimiz için uzağa gidemedik
iyi ki dün gitmişiz bugün gidelim deseydik hava bulutlu ve acayip rüzgar var ara ara gök gürlüyor

Regl oldum, karnım ağrıdığı için erken uyansam da tekrar yattım. Geç kalktım onun için. Şimdi birşeyler yiyorum.

seraym sana neler yapman gerektiğini çok güzel anlatmış ,,,her koyun kendi bacağından asılır,,,ya kg lu kalacaksın ya kimseye uymadan kendi yiyeceğinden başkasına bakmayacaksın,,,

ya birisine vereceksin yada kestirip salamura peynir yapıp gelince yiyeceksin

salamura peniri nasil yapicam peki

Çocuğun seni görünce enerjisi artıyor, ne yapsın. :KK9::KK9:

çıtırlarım ben çıkıyorum

arabamı alıp yıkatmaya götüreceğim,,,,oradan egzos ölçümüne,,,oradan 15.00 de araç muayeneye- işlemler ve muayene 2 saate yakın sürecek,,,sonra mezarlığa gideceğim,,,sonra üstümü değişip kale de iftar var oraya gideceğim,,,dönüşte arkadaşla bana geleceğiz beraber sahur yapacağız....aralarda girebilirsem görüşürüz...

iyi eglenceler ablacim

sen bilmiomusun gulum bir soz var kim bebekler gibi uyuyor diye bir laf uydurduysa yalan soylemis diye :)) bizim heranimiz senin dun gecen gibi. yazik kiza birak arada bayram etsin. bende annem geldiginde 15gun bayram etmistim kizlar onunla uyumustu kesintisiz uykunun tadina varmistim. sende anasina bayram ettir azcik :)

çıtırlarım ben çıkıyorum

Allah kolaylik versin ablacim. Kendini ozletme ^_^

X