Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Eki Görüntüle 1181025

:KK33::KK33::KK33:

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.6

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 74.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59

CiseNaz: BAŞLANGIÇ KG: 81 HEDEF: 75 ve 70 ŞU ANKİ KİLO: 74.9

KİLO VERENLER
Eki Görüntüle 1181026

Fmgenc %-1.6 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

alfabetikbulvar %- 1,23 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bluedaisy %-0,388Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

mengmeng Eki Görüntüle 918049

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1181031
Babymom %+1.33 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

HasibeG %+0.225Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032 Eki Görüntüle 1181032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 67.7 Toplam fark :+3.7 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 65 Toplam Fark: +1.8 kg.

Ekin06 Başlangıç kilom: 75,6 Bu hafta: Toplam Fark:

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun :KK9:
Eki Görüntüle 1138114

ellerine sağlık canım listede eksik mi var bana mı öyle geldi birden çok az kişi göründü gözüme :44:

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Eki Görüntüle 1181025

:KK33::KK33::KK33:

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.6

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 74.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59

CiseNaz: BAŞLANGIÇ KG: 81 HEDEF: 75 ve 70 ŞU ANKİ KİLO: 74.9

KİLO VERENLER
Eki Görüntüle 1181026

Fmgenc %-1.6 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

alfabetikbulvar %- 1,23 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bluedaisy %-0,388Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

mengmeng Eki Görüntüle 918049

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1181031
Babymom %+1.33 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

HasibeG %+0.225Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032 Eki Görüntüle 1181032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 67.7 Toplam fark :+3.7 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 65 Toplam Fark: +1.8 kg.

Ekin06 Başlangıç kilom: 75,6 Bu hafta: Toplam Fark:

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun :KK9:
Eki Görüntüle 1138114

KEDİ çiğim ellerine sağlık canım

listemiz yine kıpır kpır

tebrik ederim canım

$y1pzl74xm8s2zqcd1mrl2hdni3[1].gif

kilo veren herkesi tebrik ederim,,,harikasınız Çıtırlarım,,,veremeyenleride kutlarım kg almaları kendilerinden kaynaklanmadığı için

slm kızlar çok şükür işleri hallettim bi banyo wc kaldı onada hal kalmadı yarına bıraktım artık
biz birazdan uyuma çalışmalarına başlıcaz dua edin kızlar :emir_bebek::emir_bebek:

senin kız akıllı, seni hergün tartılmaktan kurtarmış :KK52: annem hergün inip inip çıkıyor ben ayarıyla oynayayımda 84 olsun zayıfladım diye bi daha çıkmasın demiştir
ben diyorum zaten belki tartı bozuktu kızım tamir etti :KK1::KK1::KK1:

slm kızlar çok şükür işleri hallettim bi banyo wc kaldı onada hal kalmadı yarına bıraktım artık
biz birazdan uyuma çalışmalarına başlıcaz dua edin kızlar :emir_bebek::emir_bebek:

ben diyorum zaten belki tartı bozuktu kızım tamir etti :KK1::KK1::KK1:

kolay gelsin canım

inşallah uyur hemen ,,,,,uyumazsa tartıyı ver eline tamir etsin:KK9:

Bende kayatuzu aldım en başından beri kullanıyorum yetmedi en çok yemk yediğim k.validemlere kaynımlarada aldım.. dışarda da kesinlikle kullanmıyorum ve benim selülitlerim o kadar çoktu ki şimdi yok denecek kadar az hatka yokta diyebilirim...
Benim de hiç yok, eskiden sıkınca görünürdü. Şimdi sıkıyorum hiç yok. Rafine tuz ve şeker tüketmiyoruz ondan kaynaklanıyor. Bir de spor yapınca daha da iyi oluyor. Ama spordan çok beslenmeyle alakalı.

Sporum
Brazil Butt Lift Rio Extreme
54 dk. ama zorlandım, halim yoktu bugün. Bazı yerlerde onlardan önce bıraktım. Ama yaptım rahatladım. :KK1:

Son düzenleme:
selam canım
dinlenmene sevindim,,,gece hastaların varmış,,,inşallah ateşleri tüşer çocuklarında,,,,

sana da hayırlı cumalar canım

isali geçiyor gibiydi gece sabah yattığı için soramadım koca bardakla su koydum yanına kalkıp almaz miskin miskin yatar,,,halsiz yerinden kalkmak istemiyor oda oda geziyor neresi serinse oraya atıyor kendini:KK52: 2 gündür patates haşlama yiyor başka şey yemek istemiyor,,gece yaptığım yumurtadan bi lokma al diye ısrar ettim hoşuna gitti epey yedi :KK1:
Ablam allah kabul etsin çok sevindim tesbih namazini kilabilmene..benim kildigimda 4 rekatti ama 100 rekat gibiydi.surekli tesbih çekildiği icin çok uzun sürdü. Şimdi olsa gobegimden yapamam..

oh oh oh valla çok güzel oldu bu da. hemen notumu aldım canım. ^_^ sağolasın canım.

siz de iyiki varsınız ^_^ özledim yeminle gelip okuyamayınca :KK16:
Canim afiyet olsun..yaz günü salatalarda cazip oluyor.yogurtlu cevizli mantar salatasida guzel gider..yada yine yogurtlu Havuçlu kabakli salata..
bu arada canan hoca patates salatasına olur vermiş o gün gül ablanin ramazan listesinde yazıyordu yanlış okumadiysam.bol nar ekşisi dökerek güzel olur yapayım bi ara

ben uzunca bi müddet içtim damla sakızlı kahveyi.o ara kimse dikkatini çekip uyarmadi.sayende öğrendim. Zaten gebeligimde canim istemediği için içmedim..halbuki çokkk severdim

Bende karatay yapiyorum canim meyveyide ikindi saatlerinde yogurtla beraber yiyorum
Incir demek tuketilmeli buda aklimda olsun artik sabahlari yemeye çalışayım hicbir sekilde tatli yiyemiyorum dun yedigim künefe istisna:KK9:
Evde yalnizken karatay disina cikmiyirum ama isin icine anne girince sartlar degisiyor birde ilk bebek bilerek yemedigimi Dusunuyorlar :KK43:
Karatayla sekerinde dengelenmis canim
Caman hoca cok kiziyir ama galiba bu gidisle bebde yaptiracagim
11-12 yi gecmezsin sen cankm ben ilk bebek oldugu icin 13 hddefim inşallah

Sende çok iyi gidiyorsun canım. Özel zamanlar dışında bozmazsan bile yeter. Hem az kilo alırsın hemde bebek sağlıklı gelişir..benim ilk aylarim kabussss gibiydi.surekli beyaz ve sarı leblebi çubuk kraker yeşil ekşi elma yiyordum başka bir şey yiyemedim.ve 3 defa serum yedim.gece gündüz her an bulanti vs vardı. Hayattan sogumustum.cok depresif olmustum çok tahammülsüz:KK43:
Çok şükür ki sen benim gibi olmadin.
ilk gebeliğin ,agzinin tadiyla yaşarsın inş sonuna kadar..

Ablam allah kabul etsin çok sevindim tesbih namazini kilabilmene..benim kildigimda 4 rekatti ama 100 rekat gibiydi.surekli tesbih çekildiği icin çok uzun sürdü. Şimdi olsa gobegimden yapamam..

..

amin

evet 300 tane okunuyormuş,,,,20,25 dkk sürdü nerdeyse iyi de oldu hem öğrenmiş olduk hemde yaptık,,,uygulayarak yapmak daha iyi oluyor okuyunca insan şaşırabiliyor,,,,vakit olunca kendimde yapabilirim,,,zor değilmiş sadece uzun

Iyi geceler Çıtırlar

Dün şahane bi iftar münasebeti nedeniyle gelemedim. hamamonundeydik eski ramazanlar tadinda Karagöz Hacivat, fasıl ,macuncu, yöresel eşyalar derken gece 1'de anca attık kendimizi eve

Bu günde yorgunluktan 11 de gözümü zor açtım. Kucuk kuzum ateşlendi eğer geçmezse sabah dr a goturecegim

Geleyim yediklerime

Dün sabah : kkk

Akşam: mercimek çorbası, salata,külbasti, acili ezme, dolaşırken dondurma

Aralarda: 1 salatalik 2 muz 1 ayran

Bu gün sabah kkk meyvesiz

Akşam mercimek çorbası, ayran aşı çorbası, kozlenmis biber domates ve 1 parça özgür mutlu tavuk:)

Aralarda; ceviz, muz, maden suyu

Kilo veren citirlar tebrik ederim..daim olsun

ben her hafta 600-700 gr aliyorum..bu hafta da 700 gr almisim..ben napayim nerelere gideyimmmm :KK52:

amin

evet 300 tane okunuyormuş,,,,20,25 dkk sürdü nerdeyse iyi de oldu hem öğrenmiş olduk hemde yaptık,,,uygulayarak yapmak daha iyi oluyor okuyunca insan şaşırabiliyor,,,,vakit olunca kendimde yapabilirim,,,zor değilmiş sadece uzun

Evet abla zor değil dediğin gibi.tesbihleri bildikten sonra gerisi ayni 4 rekat namaz..benim aklimda kalmadi tesbihler..

kilmak lazım en azindan bu günlerde. Ben vakit namazlarimi sandalyede kılmaya başladım. Gobegimden çok dizlerim yere surtundukce çok feci egzemalar oldu.dr a gittim hiç tahriş etme dedi bende bu yolu buldum..

Iyi geceler Çıtırlar

Dün şahane bi iftar münasebeti nedeniyle gelemedim. hamamonundeydik eski ramazanlar tadinda Karagöz Hacivat, fasıl ,macuncu, yöresel eşyalar derken gece 1'de anca attık kendimizi eve

Bu günde yorgunluktan 11 de gözümü zor açtım. Kucuk kuzum ateşlendi eğer geçmezse sabah dr a goturecegim

Geleyim yediklerime

Dün sabah : kkk

Akşam: mercimek çorbası, salata,külbasti, acili ezme, dolaşırken dondurma

Aralarda: 1 salatalik 2 muz 1 ayran

Bu gün sabah kkk meyvesiz

Akşam mercimek çorbası, ayran aşı çorbası, kozlenmis biber domates ve 1 parça özgür mutlu tavuk:)

Aralarda; ceviz, muz, maden suyu

Kilo veren citirlar tebrik ederim..daim olsun

ben her hafta 600-700 gr aliyorum..bu hafta da 700 gr almisim..ben napayim nerelere gideyimmmm :KK52:
çok iyi olmuş,,,değişiklik olmuştur çocuklara ,,,arayıpta bulamadıkları şeyler,,,bende o tür şeyleri seviyorum ama hiç aklıma gitmek gelmiyor,,,şurdan ankaraya binsem 5 durak park yeriyle uğraşmaya bile gerek yok ama hadi deyip aklıma getirecek biri lazım,,,,hergün oluyormuymuş o tür eğlenceler,,,
Evet abla zor değil dediğin gibi.tesbihleri bildikten sonra gerisi ayni 4 rekat namaz..benim aklimda kalmadi tesbihler..

kilmak lazım en azindan bu günlerde. Ben vakit namazlarimi sandalyede kılmaya başladım. Gobegimden çok dizlerim yere surtundukce çok feci egzemalar oldu.dr a gittim hiç tahriş etme dedi bende bu yolu buldum..

ben seccade nin altına dizlerimin değeceği yere, çocukların arabasının içine yatak gibi konulan incecik sünger li bi parça oluyor onu ikiye katlayıp koyuyorum,,...yumuşacık oluyor dizlerimde problem var ya ondan dolayı yere sert değmemiş oluyor,,,yerede sürtünmemiş oluyor:KK34:

çok iyi olmuş,,,değişiklik olmuştur çocuklara ,,,arayıpta bulamadıkları şeyler,,,bende o tür şeyleri seviyorum ama hiç aklıma gitmek gelmiyor,,,şurdan ankaraya binsem 5 durak park yeriyle uğraşmaya bile gerek yok ama hadi deyip aklıma getirecek biri lazım,,,,hergün oluyormuymuş o tür eğlenceler,,,

ben seccade nin altına dizlerimin değeceği yere, çocukların arabasının içine yatak gibi konulan incecik sünger li bi parça oluyor onu ikiye katlayıp koyuyorum,,...yumuşacık oluyor dizlerimde problem var ya ondan dolayı yere sert değmemiş oluyor,,,yerede sürtünmemiş oluyor:KK34:

Evet abla ramazan dolayısıyla her gün var..o kadar eğlendik ki cocuklardan bile çokkk.eski ramazanlari az çok bilince nostaljik oldu..bencede ankarayla git park yeri bulmak çok zor

Abla benim tenime dar pantolon bile değmesin dedi dr.artik biraz iyileseyim senin yöntem iyiymiş bende uygulayim

Ben yatar artık hepinize bereketli sahurlar:KK16:

kolay gelsin canım

inşallah uyur hemen ,,,,,uyumazsa tartıyı ver eline tamir etsin:KK9:
3. uyutma çalışmasında başarıya ulaşıldı saat 00:45te uyudu
acaba 2 uyku fazla mı gelmeye başladı gün içerisinde 1 e mi düşsem ki ama kıyamıyorumda
geçenlerde bi denemiştim akşam uyku saatine kadar çok mızmızlanmıştı :44::44:

X