Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bizde iftardan sonra çok güzel bir park var canlı müzikte oluyor arkadaşlarla buluşmaya gıttık bayağı güldük eğlendık kalkarken arkadaşın bırı önerdı kı bayılıyorum kelle paçaya.. benım babamda evden çıkmak istemez , oruçluyken çook sınırlı olur ..bence her baba böyle :KK52::KK52::KK52:
inşallah bana nasıp olan çorbadan daha daha güzeli nasip olur kedicime :KK16::KK16::KK16:

iyi haberlerle dön teoson..bende gidicem ramazan sonrası iç hastalıklarına :KK52::KK52::KK52:

Paça diyen mi oldu sanki:KK1: bayılırım bendeeeee.sen nerdeydin canım bu park eğlence müzik olayı çoook eskilerde burdada olurdu ama artık yok sen egede biyerlerdemiydin 2-3 yıl önceydi aydında bizde bir parkta eğlenmiştik
teşekkür ederim canım sende sakın geciktirme dr olayını :21::21::21:

Sen niye killer abs yapiyon annem, belim ince demistin sen biara. Killer buns & thigs e bak bi ara jillinin o da.

Bembeyaz ya hayalimde daha degisik bi tad canlanmisti :KK56: boyke hindistan cevizi aromali falan :KK1:

Niii islak kagit mi :KK60: cok alemsin sen walla.

Sagol askitom :KK16:

Allah razi olsun :KK76:

Nihayi hedefim bu zaten ama en son popom eriyor 66 kilodan sonra normal boyutlara donmeye başlıyor çoooook çalışmam lazım çooook

hep birlikte çalışacaz inşallah:KK8:

teoson canımkız,
ben senin randevu mesajını göremedim, ne zaman gidiyorsun? habersiz bırakma. geçmiş olsun şimdiden öpüyorum:KK16:

Iyi haberlerini bekliyoruz, :KK16:

:KK54::KK54::KK54::KK54:
teşekkür ederim kızlar önemli değil bengbeng cüğüm yarın sabah 9 da randevu ama mideden şüpheleniyorum sonucu hemen alamam sanırım endoskopi mendoskopi falanla filanda isterler heralde:KK52::KK52:

Arkadaşlar

30 yaşındayım 162 boyum var 68 kiloyum nasıl zayıflayabilirim yardım lütfen

merhaba aramıza hoşgeldiniz :KK71:

öncelikle ilk sayfamızı okursanız biraz bilgi sahibi olursunuz,,,biz yardım isteyen herkese yardım ederiz,,,ilk kitabı e-kitap olarak alırsınız,,,sonrakileride kitapçıdan,,,,

:KK9::KK9::KK9:
en az spordaki kadar azimli olmanı can-ı gönülden diliyorum. :KK52:

aaa leslie sevilmez mi, o konuşuyor ben cevap veriyorum bayılıyorum o kadına :KK51:
ben de 3,5-4 litreyi buluyor içtiğim su
bugün ben de susadım :18:

Ben de anlasaydım ne dediğini cevap verirdim. Walk walkı anlıyorum sadece. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İftara ne kadar kaldı. :) 2 saat 9 dk. Allahım ne olur güllaç yemeyeyim.

Son düzenleme:
Arkadaşım nerde yaşıyorsun sen karatayı nasıl bilmezsin ha bilmedin nasıl duymazsın valla bravo bence senin hiç diyetle yada tv işin olmamış bizi bulduğun gibi google acama karatay de kitabinı bike veriyor sana sen biraz bilgilen canım sonra gel yoksa bu kadar hiçle başa çıkamayız:KK53:

:KK60: cok guldum walla, cok yasa sen.

Iftarimi yaptim, yesil cayimi demledim,
Allahim nolur kedilere gidip gullac yiyeyim, amin.

Iftarim

Mercimek corbasi
Haslanmis bugdaya, terayag eritip doktum, ustune de haslanmis et ( adi yok, kendim uydurdum )
Bol semizli, marullu... salata

Simdi cay iciyoring :KK54:

bugün o kadar çok tatlı konuştunuz ki,

,,işten çıkınca da kızım gelirken supangle alırmısın dedi canı istemiş

,,benimde aklıma düştü tatlı, canım tatlı istedi,,,14 aydır tatlı yemeyen, yanımda baklavalarla 5 gün aynı odada kalıp yemeyen ben tatlı istedim ,güllaça baktım 250 gram bi katını kullanacağım geriisi bekleyecek almadım, muzla dondurma yapayım diye düşündüm muzlar ithal,,şeftali ve kiraz aldım gelince yapacaktım unuttum,,,,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:,,,,güllaç ı okuyunca aklıma geldi,,,,yemekte kiraz yersem biraz canımın isteği gider,,,

Iftarim

Mercimek corbasi
Haslanmis bugdaya, terayag eritip doktum, ustune de haslanmis et ( adi yok, kendim uydurdum )

ohhh oh afiyet olsun,,,bende evde ne varsa uydurur yaparım daha lezzetli olur,,,çocuklar adı ne diye sorarlar uydurma aşı derim :KK1: benim uydurmalara alışkın oldukları için uydurduysan güzel olmuştur derler,,,günümde de evde ne varsa koydum uydurup tatlı yaptı kadınlar 7-8 çeşitin içinden onu sordular ne güzel olmuş malzemesini verirmisin diye:KK9::KK9::KK9:

Benim icin hala 2 saat var hoca geldi ders basliyor ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK60: cok guldum walla, cok yasa sen.

Iftarimi yaptim, yesil cayimi demledim,
Allahim nolur kedilere gidip gullac yiyeyim, amin.
Amin. :KK1::KK1:

Iftarim

Mercimek corbasi

Afiyet olsun. :KK16: Güzele benziyor.

bugün o kadar çok tatlı konuştunuz ki,

,,işten çıkınca da kızım gelirken supangle alırmısın dedi canı istemiş

,,benimde aklıma düştü tatlı, canım tatlı istedi,,,14 aydır tatlı yemeyen, yanımda baklavalarla 5 gün aynı odada kalıp yemeyen ben tatlı istedim ,güllaça baktım 250 gram bi katını kullanacağım geriisi bekleyecek almadım, muzla dondurma yapayım diye düşündüm muzlar ithal,,şeftali ve kiraz aldım gelince yapacaktım unuttum,,,,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:,,,,güllaç ı okuyunca aklıma geldi,,,,yemekte kiraz yersem biraz canımın isteği gider,,,

Bende okurken tatlı yiyeceksin sandım, bir baktım kiraza dönmüşsün. :KK1: Hurma ye hurma.
bende geleyimmmmmmmm:KK52:
:KK52::KK52::KK52:

X