Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ohhhh hayat sana guzel sekerim ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kemal Milar.....

Son düzenleme:
Sen yeter ki isteeeeeeeeeeee

Annem almış ikili takım, çeyizim için. Kahve fincanlarına ve kupalara çok düşkünümdür, her gördüğü yerde alır sağolsun.
Teşekkür ederimm ablacımm.

Bende cok severim, kupa fincan sapigiyim, evim olunca doldurucam mutfagi.

Enee desene kis ben sana askabat magneti getireyim,

Afiyet olsun canim. Hangi kitabi okuyorsun? ^_^ ben kitap okumayi cok severim. Haftada bir kitap bitiririm. Eskiden gunde bitiriyorum neredeyse

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende kiz dogmadan once cok okurdum, simdi yavasladi. 1 ayda anca bitiyo, 350- 400 sayfa.
Simdi yeni yuzyillik yalnizliga basladim gabriel garcia marquez

Bi ben eksiğim, beni koy. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen de pek yakisirsin walla, citir citir.

Gizlar ben kacanzi, yemege cagirdi bi arkadas.
Gidip yardim edecegim. Cok opuldunuz, gece gorusuruk

Herkese iyi hafta sonları:)
Dün semizlenenlerden biri de bendim..balik yiyemedigim için ceviz ve semizotu tüketimim tavan yapmış durumda. ..hayvansal omega 3 yerine geçmez belki ama hiç yememekten iyidir..neredeyse hergün semiz otu tüketiyorum

Sabah(Oglen) kkk

Akşam: kırmızı mercimek çorbası, cacık (salatalik, semizotu, kuru nane, z.yagi, sarimsak) etli bamya yemeği

arada şeftali, kiraz, siyah kuru üzüm, badem içi, yoğurt

eşim dün yoktu.bu gün ve yarinda iftar davetletinde olacak.. kendime aksama orta boy bulgurdan salcali, yumurtalı , baharatli pilav ve cacık yapacagim

Canim allah razı olsun güzel arkadaşım bu gün moralim daha iyi böyle böyle gececek zaman..allah sağlık versin bakarım inşallah. Sevmeye beklerim teyzesi mutlu olurum:)

Sağol canim işte bu hikayeleri duydukca moralim yerine geliyor. Bizde cok kardesiz eşimde.gercekten guzel bir duygu..
sıkıntımi kimseye anlatamadim burayada yazmasam catlicaktim artik..allah sağlık versin evlatlarina:)

Uyu uykusuz kalma, gelin olucan bak, bakima al kendini.

Hey Allahim yarabbim yaa, ben tek cocugum, bayiliyorum kalabalik ailelere. Keske imkanim olsada benim de 3 cocugum olsa.

Olacak insallah, en tatlisindan. Sevmeye gelicez bizde.
Canım allah gönlüne göre versin..inşallah olur 3 cocugun

Ablam ayni yolu secmisiz ben dunyadaki evlatlarimin gozune bakip yaşarken karnimdakine nasıl kiyarim allah sormaz mi bunun hesabini! Bir kaç yıl zorlanırim ama olsun o vicdan azabiyla duramazdim zaten dusunmedim bile o seçeneği

Bu gün daha iyiyim arkadaşlar başınızı şişirdim dün kusuruma bakmayin..hepinize kucak dolusu sevgiler

Afiyet olsun. Semizotu çok iyidir. Bu aralar şeftaliyi götürüyorum bende.

Bugun ugrayamiyirum annemlerdeyiz maaile iftar filan derken bugun unutun beni
Birde annem ev baklavasi yapmis allahim israr ediuor ye diye
Oysa hamile kaldim kalali tatli hicbirsey yiyemiyorum
Esiminde dogum gununu erken kutluyoruz bu kadar kalabaligi bulmusjen aradan cijarayim dedim hemde beklentisi olmaz bi gun onceden süpriz olur

Harbiden siz görüşebilirsiniz ayni sehirdesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…