Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

forum bi anda formül istekleri ile doldu... gündem değişiyor sağlıklı yaşamdan sağlıklı bebeklere

karatayla sağlık doluyoruz ve bilinçli anneler olarak sağlıklı yaşıyoruz

Amiiiiiiiiiiiiiiiin...
Evet evetttt, bilinçli olmak daha faydalı, Gül Abla duy sesiimiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ben mydenize bişi demiyorum ama rica etsem banada bir beddua edermisiniz acaba

Allah tez vakitte senin ikizlerini kucağına almanı nasip etsin! oldu mu, beğendin mi ramazan ramazan ne dedim.

şimdi bu dönüp dolaşıp beni bulmasın

mengmeng ben utanırım ya..soramam vallahı..abla acırda hadı sende evlencen al formül derse de bir şey demem

yaa, bilmem mi içinden nasıl istediğini. seni gidi seni gül ablacım, kardeşe ben kefilim.

bulsun bulsun ilerde inşallah senide teşekkür ettim beddua için

ben hala alıyorum o yorumları,,,
ben 3. ye hamile kalmadan oğlu-kızı olup 3, doğuranları kınardım allah benimde başıma verdi,,,bazı arkadaşlar iyi oldu sana sen başkalarını kınadın başına geldi dedi,,,,bazıları aldır diye ısrar etti,,,,aptal diyen oldu,,,cahilmisin diyen oldu,,yakıştıramadılar,,,hamileyken 5 ay işyerinde kimseye söylemedim kg alıyorum dedim,,,çok stresli geçti hamileliğim ben bile kendime yakıştıramadım ,,,son 2 ay yatmam gerekti söylenmeler iyice arttı,,,doğurcam diye tutturmasan bu başına gelmezdi kendin ettin kendin buldun diyen oldu,,,,oldu da oldu,,,,,senin gibi yenide sünnet yapmıştım inşallah erkek olmaz bidaha uğraşamam dedim,,,9 ay stres ve sıkıntı ile hamilelik geçirince çocukta sıkıntılı oluyor hala huysuz kaprisli,,,,...
boşandıktan sonra da çok söyleyen oldu boşanacaktın niye 3. doğurdun,,doğurdun niye boşandın,,,,....sohbet sırasında ben karşıdakinin çocuklarıyla sorunlarını dinlerim moral vermeye çalışırım ben anlatmaya başlayınca yine kafama kakılır sen istedin çekmek zorundasın demeye getiriler,,,benim çocuklarıma onlar bakıyorlar ekmeğini aşını onlar veriyorlar sanki,,,,bende o tür insanları hayatımdan çıkarmaya başlıyorum o çocuğun yiyecek içeceği varmışki gelmiş dünyaya bende onun herşeyiyle ilgilenmek zorundayım istemedim diye ilgilenmeyecekmiyim nasıl zihniyet anlamıyorum....takma kafana herkes gelip geçici çocuklarımız kalıcı onlar için yaşıyoruz,,,eziyetini çekende biziz onlara noluyorsa,,,çene yapıp moral bozmaktan başka bişey bilmezler

Satırı satırına katılıyorum size..asıl cehalet onlarin yaptığı. .kaza bebeği derler ya gıcık olurdum o lafa bende o yüzden herkese isteyerek oldu diyorum ama insanlarin isteğimize bile saygisi yok..karnim yeni çıktığı için dışarıdan herkes yeni duyuyor. Benim için uzuldugunu söyleyenler fazlaca var..bende "biz gayet mutluyuz"diyerek susturuyorum..aslinda takmamam gerek biliyorum ama bazen doluyorum..insanlar başkalarının hayatlarini yaşamayı çok seviyorlar gecende demiştim. .millet önce kendi hayatina baksa kendi eksiğini görse böyle olmayacak..nasil okumuş insansin!!! Dedikçe sinirlerim zipliyor..benim tek derdim bu çocuklar bir şekilde büyür fiziken asıl ahlaken onlara yetebilme gayreti ve endisesindeyim... kimi anneler 1 cocuklari için olmasaydı diye cümle kuracak kadar çok çekerken kimisi çok cocukla sinanir ...
Sanırım bu 4 ay böyle geçecek allah bana güç versin. Sağolun kizlar desteginiz için. .allah size ve isteyen herkese nasip etsin

eylülde düğünüm nasıpse o zaman çalarım kapını..

yaaaaaaaaaaaaa ama ama lütfen ablaaaa, gerçekten çok merak ettimmm, ben de mengmeng'in sözünden veriyorum, bana da aaatt, adımın bana verdiği yetkiye dayanarak ağlarım baaakkkk

ablacım göremedim mesajını, ama tam olarak düşünmeye yeni başlamıştık. günlere dikkat etmedik... yani test etme şansım olamadı. hem ilk ya..
sana 2. de tekrar atarım formülü

birazdan çıkacağım eve gidince pc ne zaman elime geçerse o zaman mesaj atarım hepinize,,,,,,sırayla doğurun

aaaa kedi yok ortalıkta olsaydı oda isterdi

birazdan çıkacağım eve gidince pc ne zaman elime geçerse o zaman mesaj atarım hepinize,,,,,,sırayla doğurun

atacak mısın yani bana da? onayı aldım mı? oleeeeeeeyyyyyyy

Rabbim "ol" demiş ötesi mi var? neyin kazası allah aşkına. boş ver canım hiiiççç o güzelim canını sıkma. hatta onlarınkini sık. terbiyesizler. sen de onlar için üzül bezelye tanesi kadar beyinleri yok diye.

amin canım. ne zaman desteğe ihtiyacın olursa anında yanındayız çetemizle. profesyonel tekvandocumuz da var ona göre denk alsınlar ayaklarını.

ablacım. kedinin yanında biri var uyuz bi şey. o gitmedi hala ^_^ o da ister sen direk yaz yolla bence

Benim halimi en iyi sen anlarsin abla ayni şeyleri yaşamış biri olarak. .bazen bende yakistiramiyorum kendime sonra böyle düşündüğüm icin çok kızıyorum sonrada çok ama çok üzülüyorum..Diğer iki evladimdan ne farkı var diyorum onları da biz istedik belki ama ALlah vermedi mi? Bunu da Allah verdi diye telkin ediyorum kendimi. .dün okudum peygamber efendimize sormuşlar korunma konusunu o da " içinde çocuk olan meniyi taşa döksende, ondan çocuk çıkar. " demiş. O kadar tedbire rağmen bunu yasayinca imtihan demekten başka bir şey gelmiyor elden

Ben hep imrenirdim 3 çocuk sahibi kişilere ne güzel yarın hepp birlikte dayanismayla yaşarlar diye ama cesaret edemezdim.kendimde dusunemezdim hiç. .

Sana da bravo hayatin hep mücadeleyle geçmiş. .iyi ki aldirmamissin küçüğü hem günahı hem vicdan azabı mahfederdi seni

Yaa çok sağolun canlarım iyi ki buradayim.iyi ki varsınız. .

ısınma 3-5 dk
5 dk ancak barfiks
5 dk teker diyelim
11 dk upper cuts
19 dk tummy tuck
çok değil yani

Spor yapmayan löp löp et olsun.
kedicimm yapma valla ramazandan önce hergun duzenlı 1 saat yuruyordum ama ramazan benı bıtrdı..inan ne doğru düzgün uykum var ne dınlenebılıyorum..faceden yazdığımız saatı hatırlıyor musun daha yenice oturmuştum..ben senın gıbı genç değilim..82liyım ben 31 yaşında değilim 32 yaşındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…