Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

amin

bu kadar olur ya ,,,, sayarsan baktım kız, oğlan diye giidyor sana da oğlan denk gelmişti tam denk gelmiş,,,

dün sormuştum ama görmedin galiba benim formüle göremi yaptın

amin

bu kadar olur ya ,,,, sayarsan baktım kız, oğlan diye giidyor sana da oğlan denk gelmişti tam denk gelmiş,,,

ablacım ben görmüştüm ve merak ettim senin formül ne, bi bana da de, yalnız yapılabilen bi şeyse ben de yapayım.

ablacım ben görmüştüm ve merak ettim senin formül ne, bi bana da de, yalnız yapılabilen bi şeyse ben de yapayım.

Oyyy kuzum çok tatlısın yalniz olmuyor..topigin ilk aylarinda gül abla hepimize mesaj olarak gondermisti.ben üçüncüyü dusunmedigimden cevremdekilere veririm diye istemiştim. .bizim bebek sürpriz yapinca formülsuzlukten tutturamadik:)

ay daha da merak ettim ben bu formülü. gül ablacım, söz bak benimkinin üstünde denemeyeceğim ^_^ şu merakımı gider bak çevresindekine vermek için istemiş kendi bulmuş bebişi. hadi gözünü sevdiğim aablllaaamm

Gnaydın canımm... spora alışınca bırakamadın demi prenscim yapıyomuydu ya da bilgisi vardı galiba... bu aralar görünmüyor ama ona bi sorarsın, dr da izin verirse yaparsın
Evet canim alışınca vücut istiyor sporu..Şayet bi risk olmazsa yapmak isterim.
Manevi olarakta çok rahatlatiyormus.iyi hatirlattin gelince sorayim canım :16 :

Hadi yaa o kadar etkili demekki almalıyım muhakkak..allahim korusun böyle görünmez kazalardan ama tedbirli olmakta fayda var. .

cocuklara bende kiyamiyorum. kim kiyabilir ki masum melek onlar

Son düzenleme:

inşallah

amin

Bu kadar olur ya ,,,, sayarsan baktım kız, oğlan diye giidyor sana da oğlan denk gelmişti tam denk gelmiş,,,

gül ablaaaa daha öncede söylemiştin formül neydi

Kuzucum bu bebek formülü değil.. )) Kiz bebek formuluydu. Üçüncünün gelecegini bilsem bu formülü denerdim

Hadi yaa o kadar etkili demekki almalıyım muhakkak..allahim korusun böyle görünmez kazalardan ama tedbirli olmakta fayda var. .

cocuklara bende kiyamiyorum. kim kiyabilir ki masum melek onlar
evet etkılı bız yaşayarak gördük.. birde yumurtanın sarısının ocakta yakılması ıle çıkan bır yağ var yumurta sarısı yağı oda çok ıyı geliyor yanıklara ama sarı kantoronu bulmak daha kolay.. gecen bır arkadaşın çocuguda ıkı elını kızgın yağ dolu tavaya sokmuş onada söyledik sürüyorlardı.. Allah'ım beterinden korusun herkesi..

Kuzucum bu bebek formülü değil.. )) Kiz bebek formuluydu. Üçüncünün gelecegini bilsem bu formülü denerdim

şekerim ben de zaten kızım olmasını istemişimdir hep
yarın öbür gün olur da bir aksiyonda bulunursam şimdiden bileyim.
cahil mi kalayım yani aşkolsun

Ayyyy çok fecii allah şifa versin. .çok acı kiyamam ben o miniğe
Yumurtadan daha pratik bencede.sagol canim:)

şekerim ben de zaten kızım olmasını istemişimdir hep
yarın öbür gün olur da bir aksiyonda bulunursam şimdiden bileyim.
cahil mi kalayım yani aşkolsun

Allah kalbine göre versin canım. Inşallah kullanacagin günler çabucak gelir. Bu arada sabah 600 gr eksik çıktım çok şükür..Dünkü şoktan sonra iyi geldi

Sağol canim çete oluşmuş hemen sanal dayanışma bu olsa gerek. .
ben allaha havale ediyorum canım. . Insanlar cahil olarak nitelendiriyor beni çocuk yaptigimiz için. .yorumlar çok katı ,her gün bi üzen çıkıyor. Herkes şokta. Nasıl olurda benim gibi birisi 3 . çocuğu yaparmis...

ben zaten yeterince nefsimle mücadele halindeyim birde bu insanlar yok mu( neyse öyle işte canım...

Hoşgeldiniz. ..hayirlisiyla ,saglikla kucagina almak nasip olsun arkadaşım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…