Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yaaaaa yok artık?!
Ama ben de şimdi konuşurken, çevremdekilere 4 çocuk istediğimi söylediğimde garipsiyorlar. Hiç okumuş kafası yok sende deyip ayıplıyorlar..
Asıl cehalet onların yaptığı ablam. Sen hiç sıkma canını bence.
Ikı üniversite mezunuyum 4 çocuk istiyorum:KK52::KK52::KK52: en cahil ben karacahil:KK35::KK35::KK35::KK35:..heryerde de söylüyorum ..Allahdan duam ikiz bebeklerimin sağlıkla olması.. yetiştirebileceğime de inanıyorum o nedenle kım ne derse desin.. ayy ikiz olsun 3üz olsun ne kdar güzel olur yaa..

Ikı üniversite mezunuyum 4 çocuk istiyorum:KK52::KK52::KK52: en cahil ben karacahil:KK35::KK35::KK35::KK35:..heryerde de söylüyorum ..Allahdan duam ikiz bebeklerimin sağlıkla olması.. yetiştirebileceğime de inanıyorum o nedenle kım ne derse desin.. ayy ikiz olsun 3üz olsun ne kdar güzel olur yaa..
Yaşasın okumuş cahilleeeeeer!! Yani bizler. :KK52::KK52::KK52::KK52:
Rabbim gönlüne göre versiiiin, ben de ikiz bebekleri çok seviyorum ama bakamam herhalde ya daha kendime bakamıyorum :KK70:

kedicimm yapma :KK53::KK53::KK53: valla ramazandan önce hergun duzenlı 1 saat yuruyordum ama ramazan benı bıtrdı.:KK37::KK37:.inan ne doğru düzgün uykum var ne dınlenebılıyorum..faceden yazdığımız saatı hatırlıyor musun daha yenice oturmuştum..ben senın gıbı genç değilim..82liyım ben 31 yaşında değilim 32 yaşındayım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben de 81'liyim o zaman emekli olayim 😈

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Satırı satırına katılıyorum size..asıl cehalet onlarin yaptığı. .kaza bebeği derler ya gıcık olurdum o lafa bende o yüzden herkese isteyerek oldu diyorum ama insanlarin isteğimize bile saygisi yok..karnim yeni çıktığı için dışarıdan herkes yeni duyuyor. Benim için uzuldugunu söyleyenler fazlaca var..bende "biz gayet mutluyuz"diyerek susturuyorum..aslinda takmamam gerek biliyorum ama bazen doluyorum..insanlar başkalarının hayatlarini yaşamayı çok seviyorlar gecende demiştim. .millet önce kendi hayatina baksa kendi eksiğini görse böyle olmayacak..nasil okumuş insansin!!! Dedikçe sinirlerim zipliyor..benim tek derdim bu çocuklar bir şekilde büyür fiziken asıl ahlaken onlara yetebilme gayreti ve endisesindeyim... kimi anneler 1 cocuklari için olmasaydı diye cümle kuracak kadar çok çekerken kimisi çok cocukla sinanir ...
Sanırım bu 4 ay böyle geçecek allah bana güç versin. Sağolun kizlar desteginiz için. .allah size ve isteyen herkese nasip etsin

Canımmm arkandayım yanındayım... hiç güzel canını onlar için sıkma mutlu ol... rabbim sana 3kez nasip etmiş bu güzel duyguyu hayırlarını gör evlatlarının inşallah... yetişemedin mi arkadaşım bi tel. Kadar yakınım hem sever hem bakarım minnoşlara:KK16::KK16::KK16:

Dorduz, besiz. Yuce rabbim kabul et su mubarek saatlerde ^_^ ben hepsine raziyim.

Bende istiyorul mengmengden aynen öyle.dua... madem tutuyomuş etsinde görelim bizde işe yarayacak mı :KK52::KK52::KK52:

Allah senin ucuzlerini oyle bi vakitte kucagina versin ki teoson cugimla dogumlariniz cakissin da birbirinize tebrige gidemeyin!

Bugun cok kasindiniz diyeyim. ^_^

Allah senin ucuzlerini oyle bi vakitte kucagina versin ki teoson cugimla dogumlariniz cakissin da birbirinize tebrige gidemeyin!

Böyle kaşımaya cann kurban...yürekten bi aminnnnnnn diyeyim...:KK16::KK16::KK16: sen hep bizi böyle arada kaşı :KK52::KK52:

Bende istiyorul mengmengden aynen öyle.dua... madem tutuyomuş etsinde görelim bizde işe yarayacak mı :KK52::KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52:yooo aslında gidebiliriz fmgenç doğumda veya hemen sonrasında burada olabileceği için:KK52::KK52::KK52:

çok yorulmuşsun öyleyse sana 2 gün yatış daha verelim ^_^

Mengmeng bide bana kızıyorsun en çok sporu ben yapıyormuşum.Eki Görüntüle 1177797

Ohooo hem de ne sikilastirma. Selulitlere de iyi geliyor. Ama boyle 2 seksen uzanarak yapilacak ^_^

Yok her türlü uzansada olur yüz üstü yan spor spordur herkesin tarzı var sonuçta $0_1ac6c_ce479448_XS.gif

Sagolun kizlar, esim makina muhendisi, santral ve fabrika insaa ediyolar. Bitince bizim is de bitiyo.

Oyle, hepsi farkli ve uzak. Rusyada kaldik 3 sene ama yakin oldugu icin, yeme icme sorun olmuyordu.
Abu dhabi, dubai de ezan okunuyo, cok yabanci var ama kultur bozulmamis. Camiler falan hep dolu. Yeme icme problem degil.
Okullar guzel.
Daha bilmedigimiz yeni yerler varmis. Insallah iyi bi yere anlasirlar.

Kız daha ne istiyorsun bedava gezmek dil,küktür öğreniyosun bide uzun kalmasan valla benim isteyipte bulamadığım şey.İşin şakası Allah gönlüne göre versin canım.

sen kalkana kadar bizim çenemiz yoruldu:KK52: 4 te çenemizi kapatıp 9 da açtık:KK9: çok ara verince yetişmiyor:KK1:

biz buraya sanal ailemiz diyoruz,,,

herşeyimizi paylaşıyoruz, gerektiğinde uyarıyor, gerektiğinde yardımcı oluyor, bazen takılıyoruz (özellikle kedi nin göbeğine çok takılırız bu zamana kadar hiç birimize yeter demedi :KK16:hepimizin sevgisini kazandı buranın yaramaz kedisi diye severiz onu) , şakalaşıyoruz, dualar ediyoruz,,,kimse kimsenin yazdığının altında bişey aramıyor ( bu işyerlerinde çok olur söylenen herşeyin altında bişey ararlar, espride bile)...yeni gelenlere hemen kucak açıyoruz o kişide bize kucak açarsa oda ailemize katılıyor (senin gibi) açmazsa zaten burada olmuyor biraz takılıp gidiyor,,,biz isterizki herkes karatay yapsın, kg versin, birlikte eğlenerek zayıflayalım

Gül ablacım öteki topiktete aslında hiç bırakmak istemedim diyer yapmadığıma değil arada gene karatay yaptım ama ben çok üşengeçim galiba bildiğiniz gibi değil mesaj yazmak için pc nin başına oturmak zor geliyor.Allah'tan tablet aldımda yattığım yerden yaziyorum.Yoksa ordaki arkadaşlarımızda çok değerli insanlardı yani bana çok dua ve telkin lazımki beynime format atabileyim.Bencede heskes karatay yapsın çünkü en sağlıklısı o zayıflamak ise karatay tarzı beslenmenin sonucu olsun. $82203acce73e8d54a72e3574674305da (1).gif

ablacım ben görmüştüm ve merak ettim senin formül ne, bi bana da de, yalnız yapılabilen bi şeyse ben de yapayım. :KK1::KK52:

Sende birşeyler var mengmeng çok ısrar ettiğine göre gül abla formülü mengmenge evlenmeden verme heran birşeyler yapabilir çocukta çok istediğine göre $4.gif sonraEki Görüntüle 1177802 ve sonra $ciceksevin.gif

Sağol canim çete oluşmuş hemen:KK52: sanal dayanışma bu olsa gerek. .
ben allaha havale ediyorum canım. . Insanlar cahil olarak nitelendiriyor beni çocuk yaptigimiz için. .yorumlar çok katı ,her gün bi üzen çıkıyor. Herkes şokta. Nasıl olurda benim gibi birisi 3 . çocuğu yaparmis...

ben zaten yeterince nefsimle mücadele halindeyim birde bu insanlar yok mu:KK43:( neyse öyle işte canım...

Canım halt etmiş onlar valla ben 2 çocuğumuda istemeden yaptım 2. gene korunurken oldu Allah verdimi veriyor Çocukta Allah'ın bize verdiği en güzel nimettir.Benim gibi onlarında bi tarafları tutmuyordur çocuk bakmayada ondan öyle söylüyorlardır /Kulaklarini tika onlara karsi benim annemlerde 2 kiz teyzem bekar bide sülalesi 1veya 2 çocuk yapmış valla annemin sülalesi yok oldu gitti onlarda sizinkiler gibi çok biliyorlarmış zamanında sülale akraba denilen birşeyleri kalmadi/Valla bakıcağına güvenen kocasının işi iyi olan 1 değil 5 tane yapsın ne güzel bıcır bıcır zahmetsiz rahmet olmazmış.Onlara $0_9a70f_e6e2d404_M.gif

ısınma 3-5 dk
5 dk ancak barfiks
5 dk teker diyelim
11 dk upper cuts
19 dk tummy tuck
çok değil yani :KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Spor yapmayan löp löp et olsun.

Kız deme öyle aaa sen yapiyon diye valla sopayı göstericem $boos17.gif

Yuh yani maşaallah gözünde alıyor Allah sana 2 tane ikiz versin o zaman cocuk sevmeyen insan sevgiden ve nsanliktan mahrum kalmis insandir ne mutlu sana/ Bu kadar çocuğun olsun $vakantie15.gif

kedicimm yapma :KK53::KK53::KK53: valla ramazandan önce hergun duzenlı 1 saat yuruyordum ama ramazan benı bıtrdı.:KK37::KK37:.inan ne doğru düzgün uykum var ne dınlenebılıyorum..faceden yazdığımız saatı hatırlıyor musun daha yenice oturmuştum..ben senın gıbı genç değilim..82liyım ben 31 yaşında değilim 32 yaşındayım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Wooow yaşın bayağı varmış. :KK1::KK1:

gerçekten çook yoruldum..uykuya hasret gözlerım ve yatak görmeyen sırtımla 1hafta uyusam ancak dinlenirim..

Uyu uykusuz kalma, gelin olucan bak, bakima al kendini.

Sağol canim çete oluşmuş hemen:KK52: sanal dayanışma bu olsa gerek. .
ben allaha havale ediyorum canım. . Insanlar cahil olarak nitelendiriyor beni çocuk yaptigimiz için. .yorumlar çok katı ,her gün bi üzen çıkıyor. Herkes şokta. Nasıl olurda benim gibi birisi 3 . çocuğu yaparmis...

ben zaten yeterince nefsimle mücadele halindeyim birde bu insanlar yok mu:KK43:( neyse öyle işte canım...

Hey Allahim yarabbim yaa, ben tek cocugum, bayiliyorum kalabalik ailelere. Keske imkanim olsada benim de 3 cocugum olsa.

ben mydenize bişi demiyorum ama rica etsem banada bir beddua edermisiniz acaba

Olacak insallah, en tatlisindan. Sevmeye gelicez bizde. :KK16:

Benim halimi en iyi sen anlarsin abla ayni şeyleri yaşamış biri olarak. .bazen bende yakistiramiyorum kendime sonra böyle düşündüğüm icin çok kızıyorum sonrada çok ama çok üzülüyorum..Diğer iki evladimdan ne farkı var diyorum onları da biz istedik belki ama ALlah vermedi mi? Bunu da Allah verdi diye telkin ediyorum kendimi. .dün okudum peygamber efendimize sormuşlar korunma konusunu o da " içinde çocuk olan meniyi taşa döksende, ondan çocuk çıkar. " demiş. O kadar tedbire rağmen bunu yasayinca imtihan demekten başka bir şey gelmiyor elden

Ben hep imrenirdim 3 çocuk sahibi kişilere ne güzel yarın hepp birlikte dayanismayla yaşarlar diye ama cesaret edemezdim.kendimde dusunemezdim hiç. .

Sana da bravo hayatin hep mücadeleyle geçmiş. .iyi ki aldirmamissin küçüğü hem günahı hem vicdan azabı mahfederdi seni
ben rüyamda görmüştüm hamile kalacağımı rüyalarım çıktığı için her türlü tedbiri almama rağmen ilk ayda hamile kaldım,,,yaradan ol dedimi herşey bahane......

bende günahından ve vicdan azabından korktum ömür boyu vicdan azabı çekene kadar doğurur onu büyütme eziyeti çekerim dedim
çok yaşlısınız ...benim gibi 50 olsanız çıtır çıtır.....:KK9::KK9::KK9:
Yaşasın okumuş cahilleeeeeer!! Yani bizler. :KK52::KK52::KK52::KK52:
Rabbim gönlüne göre versiiiin, ben de ikiz bebekleri çok seviyorum ama bakamam herhalde ya daha kendime bakamıyorum :KK70:
bende çok ikiz istedim olmadı

Ben iftarimi yaptim
Sizede afiyet olsun simdiden.

1 tabak kiymali tarhana
1 tabak kiymali patlican yemegi
Semizli cacik

Beyaz cay ve kefir icmeyi planliyorum.

Ben iftarimi yaptim
Sizede afiyet olsun simdiden.

1 tabak kiymali tarhana
1 tabak kiymali patlican yemegi
Semizli cacik

Beyaz cay ve kefir icmeyi planliyorum.

OOOh afiyet olsun canım.Benimde yemek hazır mercimek çorba, ve cacık azda et soteden yerimTab' evdek'ler başka şeylerde yaptımda bana okadar ama dayanamam dalarım diye tatlıyı sokmuyorum eve.Bugün çocuklar cips almış geldiler eve aman bir güzel koktu bana valla zor dayandımEki Görüntüle 1177843 Eki Görüntüle 1177844

Mengmeng bide bana kızıyorsun en çok sporu ben yapıyormuşum...
ok her türlü uzansada olur yüz üstü yan spor spordur herkesin tarzı var sonuçta

Gül ablacım öteki topiktete aslında hiç bırakmak istemedim diyer yapmadığıma değil arada gene karatay yaptım ama ben çok üşengeçim galiba bildiğiniz gibi değil mesaj yazmak için pc nin başına oturmak zor geliyor.Allah'tan tablet aldımda yattığım yerden yaziyorum.Yoksa ordaki arkadaşlarımızda çok değerli insanlardı yani bana çok dua ve telkin lazımki beynime format atabileyim.Bencede heskes karatay yapsın çünkü en sağlıklısı o zayıflamak ise karatay tarzı beslenmenin sonucu olsun. Eki Görüntüle 1177799

Sende birşeyler var mengmeng çok ısrar ettiğine göre gül abla formülü mengmenge evlenmeden verme heran birşeyler yapabilir çocukta çok istediğine göreEki Görüntüle 1177800 sonraEki Görüntüle 1177802 ve sonraEki Görüntüle 1177803 Kız deme öyle aaa sen yapiyon diye valla sopayı göstericemEki Görüntüle 1177805

Yuh yani maşaallah gözünde alıyor Allah sana 2 tane ikiz versin o zaman cocuk sevmeyen insan sevgiden ve nsanliktan mahrum kalmis insandir ne mutlu sana/ Bu kadar çocuğun olsunEki Görüntüle 1177806

serayım sen herşeye üşeniyorsun bu şekilleri yapmaya iyi üşenmiyorsun,,,,,,hepside çok tatlılar,,,,,,

bende mengmeng den şüphelendim evlenmeden çocuk yapar çok istiyor diye ama söz verdi :KK52::KK52::KK52:

X