Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ablacım pirinç kesin yasaklılarda ve hiçbir zaman yenmeyecek.

*** YASAKLAR
(Glisemik indeksi yüksek gıdalar)
Un ve unlu her türlü gıda (Ekmeğin her çeşidi) - Kavrulmuş kuru yemişler
Her türlü şeker, şekerli her türlü gıda, her türlü tatlandırıcı ve diyabetik ürünler
Pirinç, patates, pişmiş havuç
Karpuz, kavun, üzüm, incir, muz
Markette satılan tavuk, yumurta ve markette satılan fabrikasyon her türlü ürün ile sucuk, salam, sosis
Her türlü meşrubat (diyet – light ürünler dâhil), meyvalı yoğurt, Nescafe, her türlü alkollü içkiler,
Ayçiçek yağı, mısırözü yağı, margarin
Tahıllar
Ara öğünler, doymadan sofradan kalkmak, saat 20:00 den sonra bir şeyler yemek veya atıştırmak.
Şayet ara öğün yeme ihtiyacı hissederseniz bilin ki bir önceki yemeği doyana kadar yememişsiniz. *****

valla hoca doğru söylüyo da tavuğu eti yumurtayı başka yerden alma gibi bi şans kaçımızın var? yapıcak bişey yok malesef :KK53:

öyleyse aferin sana neden evden işe getiriyorsun lokumu? ver başkasına gitsin hayrına. kaçamağın büyüğü küçüğü yok sen böyle ye ondan sonra da bi şey olmaz de. pazartesi göreceğim seni. kızmıyorum şimdi :KK14:

Evde ben yemiyim iş yerinde gelen geçen yesin de bitsin diye tatlım sabah koydum masaya bitti bile :KK34:

Merhaba hoşgeldin.... burda isteğin kadar yazabilirsin bizde yeni eski ayrımı yok:KK34::KK34::KK34:
hoş buldum canım ya bu topiğe yetişmeye imkan yok ben okuyup cevap verene kadar yenileri yazılıyor.
o halde doğru yerdesin canım. ilk hedef bi gerçekleşsin bakalım o zaman da böyle diyecek misin? :KK14::KK14:

Ya inşallah o günleri bir görelim daha çok motive olrum heralde ya bir midem küçülse gerisi kolayda işte.

Bende daha 3-5 günlüğüm baksana çeneme :KK9: gül abla olsun mengmeng olsun kedicik, bluedaisy diğer nickleri aklıma gelmeyenler herkes (alınmayın nolur) çok sıcak iyi ki bulmuşum bu sayfayı :KK16::KK16: öbür tarfta felluz ablaya üzülüyorum ben ama artık o da çok uğramıyo sanırım

bilmiyorumki bakmadım öbür sayfaya buraya zor yetişiyorum burdakileri daha çok tanımaya ve dahil olmaya çalışıyorumki motive olayım ben daha kim ne yapmış bu kimdi şunun nesi vardı falan daha kişileri çözmekteyim yani anlayın artık.

hoşgeldiniz lütfen rahat olun biz gayet rahatız:KK71::KK71:

bende rahatımda muhabbetlernizi çok koyulaşmış bir yerden dahil olmaya çalışıyoruz çok gerileride okumak hali zor anlayabildiğimiz kadar işte tekrar tekrar aynı şeylere cevap vermek zorunda kalıyorsunuz belki.

kg vermek bünyeden bünyeye değişir sen azmedip veremezsen hatırlatmam ama kaçamakları yapıp yapıp diğer topiktekilerin yazdığı gibi cısss cıısss yaparsan bende sana cısss :KK20: yaparım:KK52::KK52:

canım hepimizin amacı kg vermek, burada olmamız da motive olup kaçamak ypmamak için,,,,birbirimize kızmasak kaçamaklar çoğalacak onun için biz topikçe kaçamağı engellemeye çalışıyoruz,,,,sen zaten önceden deneyimlisin istediğin kg ya ulaşacağına inanıyorum:KK16:

Bu sfer bende inanıyorum ya arada cıss olur yapmam diyemem çünkü huyumu biliyorum ama en asgari şekilde kaçamaksız yapmaya çalışıcağım diyetisyenler bile arada şaşırtı bünyeyi diyor benim amacımda şaşırmak zaten:KK37::KK37::KK37:

amin..

bizim binanın altındaki restaurant küçüktü bizim arka bahçede çok büyük kiralamak istediler bizde verdik, adam bahçeyide dükkana kattı üstüne sürgülü camlar yaptı hava güzelken açıyor, duvarlarada resimler çizdirdiler yetenek siz sinizde 2. gelen adama, bahçe çok güzel oldu...dünde ramazan boyunca fasıl getireceğiz diye afiş asmışlardı akşam yemek yerken başladı 11 e kadar sürdü...:KK52::KK52::KK52:

ben onları oraya getiremem sen bize gel bedava dinleriz tepe açık olunca içeriside görünüyor,,,ramazanda fasıl, ramazan bitince perşembe günleri canlı müzik var,,cuma günleride yan binada leman da var,,,,

Oh nerde oturuyorsun sen gül abla benim olsa kafam çekmez valla fasıl masıl ne güzel :KK9::KK9::KK9: Benim içim ölmüş valla aslında dışardan görende sen asla yaşlanmazsın der o kadar hareketli gelirim insanlara

valla hoca doğru söylüyo da tavuğu eti yumurtayı başka yerden alma gibi bi şans kaçımızın var? yapıcak bişey yok malesef :KK53:

Ya evet ya mecburen yiğiyoruz ne yapalım ben hindi daha az değişime uğramış diye hindi göğsü falan alıyorum.Yumurtada kutunun üstünde köy yumurtası yazıyor ama gelde inan

ezogelin sağlıklı canım canan hoca öneriyo zaten blendrdan geçmeydi hiç pirinç yemeyin de demiyor kadın, biber dolması falan da vermez öyle olsa zaten koca şirketin yemeği olsa olsa ne kadar olcak, ama lokum için aynı savunmayı yapamıcam sooory :18::18:

Biber dolmasını veriyor ama, bulgurla yapın diye de özellikle belirtiyor. :KK34:

Biber dolmasını veriyor ama, bulgurla yapın diye de özellikle belirtiyor. :KK34:

ezogelin sağlıklı ama prinç konmayacak diye biliyorum ben, çünki hiç bir yemeğe prinç kullanmıyoruz,,,dolmalara da bulgur koyuyoruz yaprak dolması da dahil,,,,,,,ve hiç bir yemek blendırdan geçirilmeyecek,,,,,çoğumuz işyerinde yemek yemeyi bu yüzden kestik içinde kullanılan yağ, tuz ve malzemeler karataya uygun olmuyor,,,,,

Canım pirinç yasak kesinlikle yenmiyor... o dolmalarda hep bulgurlu oluyor:KK34:

*** YASAKLAR
Her türlü şeker, şekerli her türlü gıda, her türlü tatlandırıcı ve diyabetik ürünler
Markette satılan tavuk, yumurta ve markette satılan fabrikasyon her türlü ürün ile sucuk, salam, sosis
Her türlü meşrubat (diyet – light ürünler dâhil), meyvalı yoğurt, Nescafe, her türlü alkollü içkiler,
Tahıllar
Ara öğünler, doymadan sofradan kalkmak, saat 20:00 den sonra bir şeyler yemek veya atıştırmak.
Şayet ara öğün yeme ihtiyacı hissederseniz bilin ki bir önceki yemeği doyana kadar yememişsiniz. *****

Tamam arkaşlar anladım pirinç yok, çok afedersiniz. :44:

2 gündür kahvaltima dereotu ve maydanoz ekleyip limonlu cay içiyorum. wcye zor yetistim afedersiniz ishal gibi oluo ama devamı yok. Anlamadım bi deneyin kabizcanlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ben her sabah ve akşam yarım dereotu yiyorum tek başına olduğu içinmi fayda vermiyor ki

*** YASAKLAR
Tahıllar

canım princin yasak olduğunu biliyorum ama incirim ezogelin i karatay öneriyor deyince bi an düşündüm, ezogelin önerdiğini bende duydum ama prinç konmayacağını biliyorum ikilemde kalma nedenim yemek kitabında bazı tariflerde un var acaba bunda da prinçe izin verdimi ki diye,

Oh nerde oturuyorsun sen gül abla benim olsa kafam çekmez valla fasıl masıl ne güzel :KK9::KK9::KK9: Benim içim ölmüş valla aslında dışardan görende sen asla yaşlanmazsın der o kadar hareketli gelirim insanlara

ben Ankara nın en eski meşhur caddelerinden birinde oturuyorum, sabah 3 lere kadar herkes sokaklarda cafelerde müzik sesleri çok şenlikli bir cadde ama gece çekilmez oluyor sabah 3 e kadar müzik sesi olunca uyunmuyor insanın beynine beynine vuruyormuş gibi oluyor,,,Tv seyrederken dışardan gelen sesten anlaşılmıyor camı kapıyı kapatsak sıcaktan bunalıyoruz havasızlıktan,,,iyi yanları da var kötü yanları da

Okey tamam pirinç yasak.
İş yerinde yemeği kesmem mümkün değil hem okuyorum, hem çalışıyorum,staj yapıyorum, evde yalnızım öyle bi lüksüm yok kızlar. İş yerinde de şansıma çok güzel yemekler yağ tuz, zeytinyağlılar ve salata bar var. zaten öyle 1 tanecik pirinç tanesini hesaplayarak beslenmem mümkün değil strese girerim bütün gün.
Pztsi anlaşılır zaten öpüyorum :KK16::KK16:

canım aynı durumdayız. çalışıyorum, akşam kursa gidiyorum. bir yandan doktoram için makale yazıyorum. onu geçtim sevdiceğin makalelerini yazıyorum. h.sonları ailemin yanına gidiyorum sürekli bir yol halindeyim ve yalnız yaşıyorum.

yemekleri kendim yapmaya başladım ve huzura erdim. 2-3 günlük yapıyorum içim rahat yiyorum. şirketteki aşçımız bi gün bana iki çatal dolma yedirdi yarı bulgur yarı pirinçli idi, biliyordu yemediğimi diye burada ne kadar söylendiğimi arkadaşlar bilir :KK52::KK52::KK52:

Tamam arkaşlar anladım pirinç yok, çok afedersiniz. :44:

kıyamam sana hepimiz birden yüklendik sana,,,,:KK16:..

.biizm topiğimizde ki herkes karatay konusunda tecrübeli yeni arkadaşlarımız hata yapmasın diye hemen uyarıyoruz,,,,geçmişi okumaya fırsat olmayınca da üst üste yazmış oluyoruz,,,,,:KK34:....

canım aynı durumdayız. çalışıyorum, akşam kursa gidiyorum. bir yandan doktoram için makale yazıyorum. onu geçtim sevdiceğin makalelerini yazıyorum. h.sonları ailemin yanına gidiyorum sürekli bir yol halindeyim ve yalnız yaşıyorum.

yemekleri kendim yapmaya başladım ve huzura erdim. 2-3 günlük yapıyorum içim rahat yiyorum. şirketteki aşçımız bi gün bana iki çatal dolma yedirdi yarı bulgur yarı pirinçli idi, biliyordu yemediğimi diye burada ne kadar söylendiğimi arkadaşlar bilir :KK52::KK52::KK52:

Ben de evdeki yemeklerimi kendim yapıyorum zaten ama 1 avuç pirinçten kaçmam mümkün değil, ayrıca bi yazı paylaşıcam ben kitapları da okudum evet dolmalar yarı pirinç yarı bulgurla yapılması doğru bişey neyse sonuç olarak karataya en uygun şekilde beslenmeye çalışıyorum bu kadar azar yemesem iyiydi. oruç tutanlar için güzel bi yazı buldum canan hocanın röportajı umarım işinize yarar. akşam bi daha okuyaccağım kitabı, dolmalarda asla pirinç kullanmayın diye bişey hatırlamıyorum ayrıca gül ablanın dediği gibi bazı yemeklerde un var ozaman orda da kafalar karışır.

http://www.pudra.com/saglikli-yasam...aglikli-ve-rahat-oruc-tutmanin-sirri-7518.htm

2 gündür kahvaltima dereotu ve maydanoz ekleyip limonlu cay içiyorum. wcye zor yetistim afedersiniz ishal gibi oluo ama devamı yok. Anlamadım bi deneyin kabizcanlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kabızcanlardan biride benim 2-3 günde bir oda ...... :KK52::KK52::KK52:

amin...

bizim binanın altındaki restaurant küçüktü bizim arka bahçede çok büyük kiralamak istediler bizde verdik, adam bahçeyide dükkana kattı üstüne sürgülü camlar yaptı hava güzelken açıyor, duvarlarada resimler çizdirdiler yetenek siz sinizde 2. gelen adama, bahçe çok güzel oldu...dünde ramazan boyunca fasıl getireceğiz diye afiş asmışlardı akşam yemek yerken başladı 11 e kadar sürdü...:KK52::KK52::KK52:

ben onları oraya getiremem sen bize gel bedava dinleriz tepe açık olunca içeriside görünüyor,,,ramazanda fasıl, ramazan bitince perşembe günleri canlı müzik var,,cuma günleride yan binada leman da var,,,,

Bende gelm mi abla:109:

Baktım paylaştığın videoya sonrada diğerlerine eğlenceli görünüyordu ama ben herhalde çok komik olurum hiç kıvraklığım yok:KK52::KK52::KK52:
Kıvraklık olur sonradan önemli olan hareket etmek. Bende çok iyi yapamıyorum hatta nefesim kesildi. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bahaneye bak, sanki jill ekrandan sana asılacak. Bence sen jillden sıkılmışsın, bahane arıyorsun. :) seni seni. :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

düşüncesi bile kötü ayyyy ne o öyle ama zaten ben tipi değilimdir onun o daha çıtırları seviyormuş:KK52::KK52::KK52:

Ben de evdeki yemeklerimi kendim yapıyorum zaten ama 1 avuç pirinçten kaçmam mümkün değil, ayrıca bi yazı paylaşıcam ben kitapları da okudum evet dolmalar yarı pirinç yarı bulgurla yapılması doğru bişey neyse sonuç olarak karataya en uygun şekilde beslenmeye çalışıyorum bu kadar azar yemesem iyiydi. oruç tutanlar için güzel bi yazı buldum canan hocanın röportajı umarım işinize yarar. akşam bi daha okuyaccağım kitabı, dolmalarda asla pirinç kullanmayın diye bişey hatırlamıyorum ayrıca gül ablanın dediği gibi bazı yemeklerde un var ozaman orda da kafalar karışır.

http://www.pudra.com/saglikli-yasam...aglikli-ve-rahat-oruc-tutmanin-sirri-7518.htm

canım pirinçle ilgili ben bişi demedim ama yazılanları okudum yanlış anlamışsın sanırım.burda kimse kimseyi azarlamaz enfazla yapacağımız şey birbirimize takılıp şaka yapmamız.Siz aslında kendinizi şanslı hissetmeniz lazım burda herkes cevap vermeye çalışmış size yardımcı olmaya çalışmış hemen cevap alamadığımız anlarda olabiliyor .Biz en başta gül abla olmak üzere bildiğimiz şeyleri paylaşmaya yanlışları düzeltmeye çalışıyoruz kaçamaklarımızda dayak bile yediğimiz oluyor.Bunlara takılmayın herkes burada farklı kişilikler ayrı renkler ......:KK16::KK16:

sağolasın canım benim ^_^ ben de midemi üşütmüş olabilirim belki diye dolaptan su içmedim. evet sahura da uyanamam, alarmın azizliğine uğradım. olsun ama hafif bi açlık oldu az önce ama geçti ^_^ gün de bitti sayılır. 6 saat kaldı ^_^

evet jill in yaptırdıkları işe yarıyor gerçekten. ben bazı hareketlerine anlam veremiyordum bi okuyayım dedim biyografisini, aydınlandım :KK1::KK1:

öyleyse aferin sana neden evden işe getiriyorsun lokumu? ver başkasına gitsin hayrına. kaçamağın büyüğü küçüğü yok sen böyle ye ondan sonra da bi şey olmaz de. pazartesi göreceğim seni. kızmıyorum şimdi :KK14:

Canim çok merak ettim biyografisini hiç denk gelipte okumadım. Kışın bi kedicanla arastirmistik özel tercihini o zamanda bi şey bulamamistik kayda değer:KK1:

hoş buldum canım ya bu topiğe yetişmeye imkan yok ben okuyup cevap verene kadar yenileri

Ya inşallah o günleri bir görelim daha çok motive olrum heralde ya bir midem küçülse gerisi kolayda işte.

bilmiyorumki bakmadım öbür sayfaya buraya zor yetişiyorum burdakileri daha çok tanımaya ve dahil olmaya çalışıyorumki motive olayım ben daha kim ne yapmış bu kimdi şunun nesi vardı falan daha kişileri çözmekteyim yani anlayın artık.

hoşgeldiniz lütfen rahat olun biz gayet rahatız:KK71::KK71:

bende rahatımda muhabbetlernizi çok koyulaşmış bir yerden dahil olmaya çalışıyoruz çok gerileride okumak hali zor anlayabildiğimiz kadar işte tekrar tekrar aynı şeylere cevap vermek zorunda kalıyorsunuz belki.

Bu sfer bende inanıyorum ya arada cıss olur yapmam diyemem çünkü huyumu biliyorum ama en asgari şekilde kaçamaksız yapmaya çalışıcağım diyetisyenler bile arada şaşırtı bünyeyi diyor benim amacımda şaşırmak zaten:KK37::KK37::KK37:

Hoşgeldiniz o zaman tanisalim :))bende topigin hamilesi:KK1: :KK16:

Son düzenleme:
Canim çok merak ettim biyografisini hiç denk gelipte okumadım. Kışın bi kedicanla arastirmistik özel tercihini o zamanda bi şey bulamamistik kayda değer:KK1:

ay fena mydeniz öğrenmez olaydım jillian michaels married yaz çıkar cicim .tiksindim ben çünkü hayattaki en nefret ettiğim insan profili cinsiyetle ilgili olan şeyler.:KK52::KK52::KK52::KK52:RABBİM korusun

X