Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Herkese gunaydinlar 21:00 olmadan uyumusum. 2 gundur ne yaptigimi bilmiyorum uykuya nasil gectigimi de. Ablamla konusrken bi bakmis ben uyuyorum. İsik hizinda gecis yaptin diyor :))

Herkese afiyet olsun, hayirli ramanlar. Gecmise bakacagim once yediklerimi yazayim

03:00 de firladim yataktan alarm filan duymamisim hicbi sey

1 cherry domates
1 badem salatalik
Peynir
Zeytin
Yarim cb badem ici
1 dilim pastirma
2 tereyagda yumurta
2 dal roka
1 gun kurusu

Hic birini dogramaya vakit yoktu. Yikadigimi agzima attim. Bi de lazer kontrolum vardi malum. Normalde 24 saat su degmemeai lazim durum ozel diye sahurda abdest aldim mecbur. Yani 25 dk icinde kahvaltiyi hazirladim yedim ve abdest aldim. 1 lt su icemedim ezan okundu :KK43:

Allah hepimize kolaylik versin ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim uykuda kaçar işte böyle Allahtan haftasonundayizda gun icinde sersem gezmiycem

Arkadaslarim gul ablam şükür daha iyiyim sizleri yanitsiz birakmak istemem .Gül ablam zaten bildiğin sebepten moral bozuklugum yeni guncel birsey yok yani. Ramazan bereketiyle her işimiz duzene girer inşallah Rabbim kimseyi dara sokmasin.ilgilenen soran destek olan herkese benden kocaman sevgiler sizleri uzduysem affola hepinizi seviyorum ♥

Sen iyi ol da biz uzulmeyiz sekerim ^_^

Herkese gunaydinlar 21:00 olmadan uyumusum. 2 gundur ne yaptigimi bilmiyorum uykuya nasil gectigimi de. Ablamla konusrken bi bakmis ben uyuyorum. İsik hizinda gecis yaptin diyor :))

Herkese afiyet olsun, hayirli ramanlar. Gecmise bakacagim once yediklerimi yazayim

1 cherry domates
1 badem salatalik
Peynir
Zeytin
Yarim cb badem ici
1 dilim pastirma
2 tereyagda yumurta
2 dal roka
1 gun kurusu

Hic birini dogramaya vakit yoktu. Yikadigimi agzima attim. Bi de lazer kontrolum vardi malum. Normalde 24 saat su degmemeai lazim durum ozel diye sahurda abdest aldim mecbur. Yani 25 dk icinde kahvaltiyi hazirladim yedim ve abdest aldim. 1 lt su icemedim ezan okundu :KK43:

Sen iyi ol da biz uzulmeyiz sekerim ^_^

Nasıl yorulduysan artik sizmissin resmen afiyet olsun canim Allah kabul etsin♥♥

Herkese merhaba

Dün bebeğim beni baya korkuttu..şiddetli sanci ve lekelenmeyle akşam apar topar hastaneye gittik. Çok şükür iyiydi kalp atışını görüp rahatladik ama sancı için doktor iğne ilac verdi .kasilmalar icin erken doğum riskine karşı dikkat etmem gerekiyormuş. Bir gün önce cok kosturmacali ve sinir bozucu bi gün yaşamıştım dünde biraz ağır olmayan ev işi yaptım hangisi sebep bilmiyorum ama bu gün daha iyiyim..

Gelmişken menümu yazayim

Sabah kaymakli ve sucuklu yumurtali kkk meyve yok.
ara kiraz ve 1 bardak ayran

Öğlen yok uyudum kalkınca 2 şeftali yedim

Birazdanda kuru fasulye, bulgur pilavi, semizotlu cacık yiyecegim..

Oruç tutacak tüm çıtır dostlarim öncelikle hayırlı ve bereketli sahurlar. Allah kolaylık versin

Çok geçmis olsun canım biraz dinlen çok yoğun tempoda geçiyor günlerin. Allah gostermesin kötü şeyler getirme aklına. Herşey Güzel sonuçlanacak.

İyi akşamlar arkadaşlar..

Hayırlı ramazanlar..Rabbim tutacağımız orucumuzu kabul etsin inş...

Geçmiş yapamadım vakitsizlikten herkes çok iyidir umarım..mydenizzciğim senin mesajını okudum..Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın...
ÖPüyorum hepinizi...:KK16:

Hoşgeldin. .nerelerdesin.

Canım hepimiz az çok çevrenin yorumlarina maruz kaliyoruz..insanlar kendi hayatlarini birakmislar başkalarının hayatini yaşıyorlar...

ben de çok dua ettim son yavrum kiz olsun diye ama rabbim bize bi oğlan daha verdi..şer gördüğümüz seylerde hayır, hayirli gördüğümüz şeylerde de şer olabilir. Allah bizim için en iyisini bilir demek en doğrusu..
Çok şükür saglikla vermiş gerisi boş..

Aynen öyle Rabbimin dediği oluyor Bİz naparsak boşa çabalamis oluyoruZ

amin canım. allah yardımcınız olsun. geçen sene adana'ya gelmiş ağustos ayında, beynimi yerden kazımıştım dönerken. 2 gün dayanamadım :KK43:

bunca zaman yedik kilo oldu. yemeyiz, onlar da giderler. :KK76::KK76:

Ben yedircem seni azkaldi 😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teoson cuğum geçmişe baktım ama bulamadım her ne olduysa çok geçmiş olsun. Bu güzel günler vesilesiyle Allah hepinizin sıkıntısını alsın yerine ferahlık versin inss

Dün ikindi vakti regl oldum. Ramazan ertelendi.bugun kahvaltıya yine regl li bir arkadaşımı cagirdim. Meyvenin dibine vurdum kahvaltidan sonra. Umarım yapismaz. .

slm kızlar:KK16::KK16::KK16::KK16:
bugün mesaiye gittim 24:30da çıktım
sahura kadar yatmayayım dedim yattığıma değmeyecek çünkü
hepimizin ramazanı şerifi hayırlı olsun Rabbim bayrama erişmemizi nasip eylesin
yoğun zamanlarım bitti sayılır haftasonu evdeyim pazartesi nöbetçiyim bir daha :KK34:

şimdilik idare ediyorum dayanamıcak gibi olursam giderim zaten muayenede bir şey çıkmaz mr ister o da bir kaç hafta sonraya sıra bulunur bizim hastanede yok adapazarından randevu alınıyor

Bizim ezanimiz okundu ramazanda ilk günümüz hayırlı olsun

Annem yatmadı da sahura kalktık. Babamın alarmına güvenseydik, ezana 5 dk. kala kalkmış olacaktık. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende yatmadim ama yine de yetisemedim, son 15 dk da hazir oldu masa. Yatsaydim keske :KK1:

Ilk orucuma niyet ettim ve ilk sahur bildirimimi yapiyorum, allahim sonuna kadar tutmayi nasip eder insallah.......sahur: tek yumurta, 1 domates, 1 salatalik,peynir, 14 yagda zeytin,1 kivircik, biraz dereotu, 1 yesil biber, cevizleri kaymakla yedim, 3 kayisi islattim kabizlik icin, vaktim bol olunca bir avucta cekirdek citledim:)...2 bardak cay ve mide dolana kadar su:)....

Hepimize hayirli ramazanlar :KK16:

Amin...sonunu getirmeyi nasip etsin

Afiyet olsun canim,,,allahim dayanma sabri versin

Bu arada lavas gozumden kacmadi okudum ama yazmayi unutmusum, hayirdir ilk gunden kacamaklar basladi ,,,,neyse ilk oruc oldugu icin bisey demeyecegim:)

amin ablam inşallah :KK16::KK16::KK16:
karatay hocam avuç içiniz kadar pide yiyebilirsiniz demişti bizdede yoktu lavaş yedim 1 tane
aslında yemek aklıma gelmedi ama acaba acıkırmıyım diye yedim ilk gün ya :KK34:
zaten iftarda yemem sahura güvenemedim yrnda yemeden denerim aslında ceviz kırayım diyordum ama vakit az kalmıştı :KK50:

1 cherry domates
1 badem salatalik
Peynir
Zeytin
Yarim cb badem ici
1 dilim pastirma
2 tereyagda yumurta
2 dal roka
1 gun kurusu

Allah kolaylik versin canim, dun spor yapamadim diye bildirim yazdim, sonra icim rahat etmedi,
Saat 2 de usenmedim 20 dk pilates yaptim. :KK8:

Benim regl dogumdan sonra 7 gune uzadi ama dun 4. Gunumde banyomu yaptim.
Aksam sahurumu yaptim, namazimi kildim. Niyet de ettim. Hala bisey yok. Insallah bozulmaz da devam ederim orucuma.

Sahur yemegimiz

2 yum ile menemen
1 etli biber dolma
Zeytin, az peynir
1 bardak sut

Vakit yetseydi kuruyemis yiyecektim ama vakit yetmedi :KK1:

Herkese hayırlı ramazanlar... Tuttuğumuz, tutacağımız oruçları Allah kabul etsin...
Ben bugün regl olduğum için tutamadım ama yarın başlayacağım inşAllah...

Bu arada,
Sevdiceğim gelmişti İstanbul'a.. Onunlaydım 10 gündür.. Dün vedalaştık... Çok buruk içim... Bugün de kendimde değilim hiç.. İçim kaynıyor, ipimi çekseler durmadan ağlarım saatlerce... Zor tutuyorum kendimi. Sıkıntıdan başım ağrıyor, ruh gibiyim....

Selam kızlarcım hepinizin yazdıklarını ayrı ayrı alıntı yapmayı bilmiyorum, hepinize katılıyorum hoşbulduuk :KK3:

Gelmişken dün ki menümü yazayım

Sabah: kkk
Öğle : Sebzeli fırında köfte , salata , ayran
Akşam : 2 küçük parça ızgara tavuk, salata , turşu

Spora gittim koşdum yürüdüm aletlerle uğraştım

Bugun de evdeyim kahvaltımı geç yaptım 12:00 (biberli mantarlı omlet - kkk) ama hem evdeyim hem de regl olucam acıktım biraz önce tonbalıklı salata yedim bide dondurma yedim :18: akşam ne yerim bilmiyorum valla.

Herkese hayırlı ramazanlar, allah orucunuzu kabul etsin :KK16::KK16:

Teoson cuğum geçmişe baktım ama bulamadım her ne olduysa çok geçmiş olsun. Bu güzel günler vesilesiyle Allah hepinizin sıkıntısını alsın yerine ferahlık versin inss

Saol canimcim aminn

Herkese hayırlı ramazanlar... Tuttuğumuz, tutacağımız oruçları Allah kabul etsin...
Ben bugün regl olduğum için tutamadım ama yarın başlayacağım inşAllah...

Bu arada,
Sevdiceğim gelmişti İstanbul'a.. Onunlaydım 10 gündür.. Dün vedalaştık... Çok buruk içim... Bugün de kendimde değilim hiç.. İçim kaynıyor, ipimi çekseler durmadan ağlarım saatlerce... Zor tutuyorum kendimi. Sıkıntıdan başım ağrıyor, ruh gibiyim....

Allah kavustursun

Ilk gun olduğu icin biraz halsizim açlığım hiç yok ama susuzluk beni yordu yemeklerimi yaptim 15dakika sonrada corbami yapacağım.

Orucumuzu actik.bir kase corba azicik salata 3 kasik buğday pilavi üzerine 1 top dondurma maalesef çok az yedim yemegi ama canim hic istemedi. Cokzorlandim yerken 2-3 saat sonra kesin acikirim:-(

Merhaba,
İftardan önce tartıldım. 43.4 çıktım.
İftar menüsü;
Domates çorbası
Semizotu
İzmir Köfte (patatesinden çok az yedim, köfte 4 ad.)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nasıl yorulduysan artik sizmissin resmen afiyet olsun canim Allah kabul etsin♥♥

Evet canim ya. Bugun de muskinlik yaptim epey ^_^ amin hepimizin oruclari makbul olsun insallah ^_^

Dün ikindi vakti regl oldum. Ramazan ertelendi.bugun kahvaltıya yine regl li bir arkadaşımı cagirdim. Meyvenin dibine vurdum kahvaltidan sonra. Umarım yapismaz. .

Afiyet olsun sekerim ^_^ aklima ne geldi. 4 kiz kardes ve annem regl idik yillaaaar ince. Ne yesek diye dusunuyorduk hazir evde kimse yok manti actik yerken abim ve rahmetli babam basti. Biz de hepimiz unutmus gibi yapmistik ^_^ o kahvaltiyi ben yapsaydim kesin basilirdim :)))

X