Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hoşgeldin canımmmmm:KK16:

özlettin kendini,,,kaç kere faceden yazmayı düşündüm aklıma geliyordun merak ediyordum ama işe dalınca unutuyordum,,,iyi haberlerini aldık,,,çok şükür bebişte iyiymiş ,,,,bizleri habersiz bırakma ara sıra uğra canım

bize soru bırakmamışsın:KK52::KK52::KK52::KK52:

okurken ben korktum bebeğe bişey olacak diye,,,nazaramı geliyorsun ne bu böyle üst üste,,,,benim 7 aylıkken buzlu mermerde ayağım kayıp bacaklarım ayrılmıştı trabzana zor tutunmuştum, o ayrılmadan doğum sancıları hafif hafif başlamıştı 2 ay yattım tuvalete bile az gideceksin dedi doktor, kas gevşetici kullandım,, aman dikkat et kendine canım
ben 3 ündede doğum parası alamadım,,,,öyle bişey olduğunu bilmiyordum,,, 3. çocuk 10 aylıkken duydum :KK50: ücretsiz izindeydim bakanlığa gelmiştim bi alacağım varmış saymanlığa uğradım siz doğum paranızıda almadınız dediler, ben bilmiyordum diğerlerinde de almadım bunu bari alayım dedim,,,sene sonuna kadar almadınız maliye ye aktarıldı alamazsınız dediler....

Hoşbulduk. Bundan sonra uğrarım topiğe çünkü yoğunluğum azaldı biraz. Mydeniz olmasa benim de doğum parasından haberim yok.

Boşver canim şimdiden takilma zaten bu yorumlara kizinda yoktu oglunda.. sen asıl ikinci veya üçüncü cocukta gör yorumlari insanlar o kadar can yakici konusuyor ki:KK43:

cocuk yapmasan hani cocuk diye burnundan getirirler yaparsin yok cinsiyeti yok ikinci ne zaman...oooo uzar gider sayılar ve cinsiyet muhabbeti.
Ben ikinci çocuğu bile istemezken su an üçüncüyü bekliyorum. .biz plan yapsakta bazi şeylere gücümüz yetmiyor cinsiyette onlardan biri:)) ana insanlar bunu anlamak istemiyor..

şükür eski dönemlerde yasamiyoruz..cok zormuş hayat o zaman!
Rica ederim canim.umarim kolaylikla hallolur parayi almanız.sizin ilk bebek masraflariniz çok olur..bu parada bi masrafa gider :)

2. 3. :KK52::KK52: Mydenizciğim ben senin kadar cesur değilim sanırım. Evlendikten 6 sene sonra ilk çocuğa cesaret edebildim gerisini sen düşün :KK17:
Evet ilk bebek her iki tarafta ilk torun dayıya teyzeye halaya ilk yeğen... Çook şeyler alındı, masraf çok bir de geciktirdik ya bebeği şimdi kıymetli oldu herkes sabırsız, herkesi masrafa soktu minik kuş şimdiden :nazar::nazar::nazar: :KK9:

Geçmiş olsun......
sağol canım
Bende bunda alirsam ilk olacak abla.ilkinde sgl li değildim. Ikincide özel hastanede yaptığım için doğumu, olmaz diye biliyordum. Şimdi ozelde de yapsam yolu varmış sanırım o yüzden alayım diyorum..

Kendim gibi bi hamile bulunca siraladim sorulari : 1 :
tabiki al,,,onlar bizden kurusuna kadar alıyorlar:KK50:
çok geçmiş olsun. inşallah bir anca düzelir. :KK50:
sağol canım
evet bu ter olayından dolayı ben de yürüyüşümü sabaha aldım ve duş alıp öyle işe gidiyorum... bu tarz takıntılarım vardır. koktuğumu hissettiğim anda olay bitmiştir benim için :KK1::KK1: aktardan bulurum değil mi yasemin bitkisi mi dicem ne diye geçiyor adı ? ramazan içinde program yaptım yine sabahları dinçken ve tok iken :KK56::KK56: yürüyüşümü yapıp öyle işe geçme niyetim var... ben hep yorgunum yani dinlenemiyorum. h.sonu da öyle yani temizlik falan yormuyor zaten ama bir sürü iş çıkıyor ben de iş yerinde dinleniyorum biraz.

aktarlar yasemin deyince veriyorlar ,,, bi karışlık dar bir pakette 4 tl idi,,,bir avuçtan fazla 1,5 bardak suya attım soğuyunca boşalttım ama çok oldu biraz kız kardeşime verdim...az az sık sık yenilemek daha iyi ...ramazan da dediğin gibi dene bakalım akşama susama artacakmı ,,,artarsa gece yürürsün yada evde bişeyler yaparsın

Hoşbulduk. Bundan sonra uğrarım topiğe çünkü yoğunluğum azaldı biraz. Mydeniz olmasa benim de doğum parasından haberim yok.

2. 3. :KK52::KK52: Mydenizciğim ben senin kadar cesur değilim sanırım. Evlendikten 6 sene sonra ilk çocuğa cesaret edebildim gerisini sen düşün :KK17:
Evet ilk bebek her iki tarafta ilk torun dayıya teyzeye halaya ilk yeğen... Çook şeyler alındı, masraf çok bir de geciktirdik ya bebeği şimdi kıymetli oldu herkes sabırsız, herkesi masrafa soktu minik kuş şimdiden :nazar::nazar::nazar: :KK9:

Canım allah gönlünüze göre versin. ..işte benimki cesaret demeyelimde başa gelen cekilir diyelim ( sitem anlamında yazmadim ama bunu ,iyi ki varlar)

Iki çocuk arasi benimde 8 yaş zor şer oglumun israri üzerine ikinciyi yaptik dükkanı kapattik zannederken birde baktik ki her şey bizim istedigimiz gibi olmuyormus:))
Neyse umarım benim yaşadığımi kimse Yaşamaz. .şimdi mutluyum ama aldirsam kendimi hiç affetmezdim...
Annesi kısmetiyle geliyor İşte ne güzel. Dogunca gör bir de senin bir şey almana gerek kalmaz şanslı kuzu..bu arada isim netlesti mi ?

Canım allah gönlünüze göre versin. ..işte benimki cesaret demeyelimde başa gelen cekilir diyelim ( sitem anlamında yazmadim ama bunu ,iyi ki varlar)

Iki çocuk arasi benimde 8 yaş zor şer oglumun israri üzerine ikinciyi yaptik dükkanı kapattik zannederken birde baktik ki her şey bizim istedigimiz gibi olmuyormus:))
Neyse umarım benim yaşadığımi kimse Yaşamaz. .şimdi mutluyum ama aldirsam kendimi hiç affetmezdim...
Annesi kısmetiyle geliyor İşte ne güzel. Dogunca gör bir de senin bir şey almana gerek kalmaz şanslı kuzu..bu arada isim netlesti mi ?

Allah hayırlısını versin diyelim. Biz çok sıkı korunmuşuz hamile kalınca onu anladım. Korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım. Karatay diyetine de o dönem başlamıştım zaten hamilelik öncesi kilo vereyim diye.
Ben dayanamayıp herşeyi alınca annem kızdı bana ya bir dur dedi bize alacak birşey bırakmadın bir bekle dedi :KK1:
İsim konusunda da son kararımız Yağmur. Ekin'in Yağmur'a her daim ihtiyacı var diye benim de içime sindi... Çook isim eledik. Kimini eşim beğenmedi kimini ben beğenmedim. Kimi eşimin trakyalı aile şivesinden dolayı elendi... Hatta ilerde 2. ye cesaretim olur da bir oğlum olursa onun adını da Toprak koyarım Ekin & Yağmur & Toprak olur dedim. Eşim de bir kenarda kaldı öyle. Ya da eşimin adını Toprak olarak mı değiştirsek ne yapsak acaba diyorum:KK52:
Senin çocukların ismi ne 3. nün adını ne koyacaksınız?

Allah hayırlısını versin diyelim. Biz çok sıkı korunmuşuz hamile kalınca onu anladım. Korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım. Karatay diyetine de o dönem başlamıştım zaten hamilelik öncesi kilo vereyim diye.
Ben dayanamayıp herşeyi alınca annem kızdı bana ya bir dur dedi bize alacak birşey bırakmadın bir bekle dedi :KK1:
İsim konusunda da son kararımız Yağmur. Ekin'in Yağmur'a her daim ihtiyacı var diye benim de içime sindi... Çook isim eledik. Kimini eşim beğenmedi kimini ben beğenmedim. Kimi eşimin trakyalı aile şivesinden dolayı elendi... Hatta ilerde 2. ye cesaretim olur da bir oğlum olursa onun adını da Toprak koyarım Ekin & Yağmur & Toprak olur dedim. Eşim de bir kenarda kaldı öyle. Ya da eşimin adını Toprak olarak mı değiştirsek ne yapsak acaba diyorum:KK52:

Canim bende ayni diğer ikide hemen hamile kalamadim.ilkte 6 ay ikincide 5 ay sonra oldu..nasil hesaplardim yumurtlama günü falan..:)
Isminiz çok güzel ve çok çok anlamlı olmuş. Allah uzun ömürler versin minik kuzuya..bizim daha hiic belli değil abisi 1 haftadir emir olsun diye tutturdu ama benim içime sinmedi..digerlerinin isimlerini yaziyorum özelden. .onerilere açığım:)

Yazamıyorum arkadasim olmadan olmuyor heralde.ozel mesaj butonu bulamadım:KK43:

Son düzenleme:
Boşver canim şimdiden takilma zaten bu yorumlara kizinda yoktu oglunda.. sen asıl ikinci veya üçüncü cocukta gör yorumlari insanlar o kadar can yakici konusuyor ki:KK43:

cocuk yapmasan hani cocuk diye burnundan getirirler yaparsin yok cinsiyeti yok ikinci ne zaman...oooo uzar gider sayılar ve cinsiyet muhabbeti.
Ben ikinci çocuğu bile istemezken su an üçüncüyü bekliyorum. .biz plan yapsakta bazi şeylere gücümüz yetmiyor cinsiyette onlardan biri:)) ana insanlar bunu anlamak istemiyor..

şükür eski dönemlerde yasamiyoruz..cok zormuş hayat o zaman!
Rica ederim canim.umarim kolaylikla hallolur parayi almanız.sizin ilk bebek masraflariniz çok olur..bu parada bi masrafa gider :)

Oooo bana neler dediler.. 2.de buda mi kız olsun kızda evlat dedi kadın ya..sende annenemi çektin bütün çocukların kız dedi biri. Vs vs ama ençok duyduğum olsun .bide oğlun olur du. Oysaki bilmiyorlar ki o kız için kız olmasi için gece namazına kalkıp el açtığımi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
slm kızlarrr:KK16::KK16::KK16:
görüşmeyeli nasılsınız
ben koşturmacalardayım
bu koşturmacada belimi incittim galiba bazen öyle bir ağrı saplanıyorki ters bir hareketimde fıtık olacakmış gibime geliyor
belkide olmuştur bile pazartesinden beri ağrıyor :KK43:

sabah doktora gittim, şişlik iyice büyüdü
doktor kıl kökü iltahabı dedi,,antibiyotik ve krem verdi pazartesiye geçmezse kontrole gel dedi....

Tekrar gecmis olsun ablacim :KK54:

görüşmeyeli nasılsınız
ben koşturmacalardayım
bu koşturmacada belimi incittim galiba bazen öyle bir ağrı saplanıyorki ters bir hareketimde fıtık olacakmış gibime geliyor

Insallah fitik degildir, cok gecmis olsun.:KK54:

Gulabla çok geçmiş olsun umarım ilaç tedavisi sonuç veririm

Ekin 2 kez dusmussun okurken içim sizladi çok geçmiş olsun sanada.

Mydenizzz 3.meleginde oğlanmis sağlık sihhatle gelsin inş küçük Karatay prensimiz💚

Menum

11.00 3 yumurtali kkk
18.00 1 tabak kurufasulye 1 kase yogurt

Sassy su

Yeşil çay zencefilli limonlu

Spor yok

Bugunki menum

Sabah

Kkk + 2 kupa beyaz cay

Aksamuzeri
Sutlu kahve, 1 minik kase kiraz, ceyrek muz

Gece

1 tabak dolusu kurufasulye
4 kasik bulgur pikavi
2 kase semizli cacik

Bugun leptini calistiramadim. Duduklum basinca girmedi, normal tencerede arada tadina baktim, baya yedim yani.
Fasulye yedim diye gelip gecerken ceviz de attim agzima. :KK17:

Esim cok gec geldi, o yemek yerken bi kase daha cacik ictim.

Siporum
Jillian killer abs

görüşmeyeli nasılsınız
ben koşturmacalardayım

Geçmiş olsun. Doktora görünmeyecek misin?

İyi geceler ...

Mesajları okuyabildiğim kadarı ile okudum..

Gül ablacım hastamısın,alıntılardan geçmiş olsun yazmışlar iyisin inşallah...

Ekincim sana da geçmiş olsun,aman dikkat et canım...

Mydeniz ismi ne olursa olsun adıyla yaşasın,sağlıklı ve huzurlu evlatlarımız olsun inşallah...

Ben herzaman olduğu gibi çok yoğunum..Kayınpederim iki haftadır köyden geliyor ,kontrolleri var..malum ilgilen v.s.gelen giden bu akşam yolcu ettik..çok yoruldum ama ..şimdi burda dertlenmeyim ... yaşadığım bu kadar stresin üzerine bir de sağ solun v.s. etkileri..rabbime dua ediyorum yorulduğum çektiğim sıkıntı oğlumun bir an önce sağlığına kavuşmasına vesile olsun diyip susuyorum...Bugün kan verdik yine..dr.iyiye gidiyoruz dedi..Ama yine gidicez..tekrarlıyoruz 10-15 günde bir.

Bir yandan işyerinin tüm resmi ve banka işlerini evden yapıyorum..fırsat buldukça işin başına oturuyorum yani...

Bunların dışında herşey yolunda..

Buraya sık gelmek istiyorum ama hep bişeyler çıkıyor..takip edemiyorum ..Bir yanım eksik kalıyor hep..Evde düzen v.s. gelen giden derken yavaş yavaş oturuyor herşey..ramazan benim içinde iyi olacak ..akşamları rahat geçiricem ...Sık uğrarım inşallah..

Görüşürüz canlar..

$imagesCAE4XMRL.jpg
..................................

görüşmeyeli nasılsınız
ben koşturmacalardayım
geçmiş olsun canım,,,dikkat t kendine,,,kız da ağuırlaştı artık oda belini ağrıtır,,bu sıralar fazla almamaya çalış kucağına
Tekrar gecmis olsun ablacim :KK54::
sağol canım
Gulabla çok geçmiş olsun umarım ilaç tedavisi sonuç veririm.
inşallah verir... baya büyük bir alan oldu eni 1 tl den büyük şişliği erik kadar

Bugunki menum

Sabah

Kkk + 2 kupa beyaz cay

Aksamuzeri
Sutlu kahve, 1 minik kase kiraz, ceyrek muz

Gece

1 tabak dolusu kurufasulye
4 kasik bulgur pikavi
2 kase semizli cacik

Bugun leptini calistiramadim. Duduklum basinca girmedi, normal tencerede arada tadina baktim, baya yedim yani.
Fasulye yedim diye gelip gecerken ceviz de attim agzima. :KK17:

Esim cok gec geldi, o yemek yerken bi kase daha cacik ictim.

Siporum
Jillian killer abs
kaçamak kaçamağı doğurur diye boşa dememişler:KK9:
İyi geceler ...

Mesajları okuyabildiğim kadarı ile okudum..

Gül ablacım hastamısın,alıntılardan geçmiş olsun yazmışlar iyisin inşallah...

Ekincim sana da geçmiş olsun,aman dikkat et canım...

Mydeniz ismi ne olursa olsun adıyla yaşasın,sağlıklı ve huzurlu evlatlarımız olsun inşallah...

Ben herzaman olduğu gibi çok yoğunum..Kayınpederim iki haftadır köyden geliyor ,kontrolleri var..malum ilgilen v.s.gelen giden bu akşam yolcu ettik..çok yoruldum ama ..şimdi burda dertlenmeyim ... yaşadığım bu kadar stresin üzerine bir de sağ solun v.s. etkileri..rabbime dua ediyorum yorulduğum çektiğim sıkıntı oğlumun bir an önce sağlığına kavuşmasına vesile olsun diyip susuyorum...Bugün kan verdik yine..dr.iyiye gidiyoruz dedi..Ama yine gidicez..tekrarlıyoruz 10-15 günde bir.

Bir yandan işyerinin tüm resmi ve banka işlerini evden yapıyorum..fırsat buldukça işin başına oturuyorum yani...

Bunların dışında herşey yolunda..

Buraya sık gelmek istiyorum ama hep bişeyler çıkıyor..takip edemiyorum ..Bir yanım eksik kalıyor hep..Evde düzen v.s. gelen giden derken yavaş yavaş oturuyor herşey..ramazan benim içinde iyi olacak ..akşamları rahat geçiricem ...Sık uğrarım inşallah..

Görüşürüz canlar..

allah yardımcın olsun canım,,hem bebek hem gelen giden baya yordular seni,,,,,dediğin gibi bebek iyileşsin hepsi gelip geçer,,, beynen rahatlamak çok önmli ,insanın kafasında takıntı olunca gelen gidende yoruyor...

canım ben hasta değilim ama bikini bölgemde bi şişlik var, 2 haftadır yoğunluktan doktora gidemedim büyüdükçe büyüdü erik kadar oldu içide sert sert, dün doktora gittim kıl kökü iltahabı dedi,,,antibiyotik verdi pazartesiye değişiklik olmazsa gel dedi,,,,:KK50:inşallah olurda kesmesine gerek kalmaz

Günaydın. :KK16::KK16::KK16:
[video=youtube;gBPbdU86qn8]http://www.youtube.com/watch?v=gBPbdU86qn8[/video]
Hamileler için.

X