Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

canım benden ümidini kesin, bu ay da teyze olamıyorsunuz

Aynen oyle bende cok sey yaptim, orta okulda valeybolla basladim sonra hayatimdan spor hic cikmadi.
hic bos durmam normalde ama bikac aydir hicbirsey yapmiyorum. . En cok pilatesi seviyorum bende, jillianla karisik baslasam iyi olur artik

Yürüyüşle benim kalçam gidiyor onun için korkuyorum yürüyüşten. Annem geçen gün yürüdü, biz kardeşimle oturduk bekledik, üşüyünce de annemden önce eve geldik.

Otur annem sen kiyamam,

yııllllar yıllar önce bende almıştım bu cd lerden 3 tane var

Evet aynen oyle 4 mu 5 sene once mi almistim bende, ilkini hic sevmedim. 2 nasil bakmadim hic.

Canan hoca arada girip bizim topige de bakiyor mu acaba :44:

Aynen devam caniko, jillian milyin sakin birakma. Salona devam edecek misin?

Teoson canım nasılsın,sağlığın nasıl inşallah çok iyisindir...

Aynen devam caniko, jillian milyin sakin birakma. Salona devam edecek misin?

Jiliian'ı iki gündür yapamıyorum ama bugün yapıcam. Kaldığım yerden devam edicem inşallah

Salona devam etmicem.
Sınavlarım, Ramazan, tatil derken gidemem. Yazdan sonra olabilir ama o konuda da kararsızım.
Evde kendi spor salonumu kurdum gibi. Spor aletim yok ama netten videolar indirdim.
USBye attım.
Büyük ekran televizyona takıp takip etmeye çalışıyorum.
Böylesi daha güzel sanki

bende 2.ye hiç bakmadımkiii yavaş yavaş yaptırıyor ya hareketleri ondan sıkılıyoz sanırım

kandiliniz mübarek olsun sevgili arkadaşlarım..

Dualarımızın kabul olması dileğiyle nice kandiller görelim hep beraber...

kandiliniz mubarek olsun arkadaslarim, bu aksam dualarim sizinle.

amiiiinnn sizlerinde mübarek olsun

teoson canım nasılsın,sağlığın nasıl inşallah çok iyisindir...

canım ben iiyim şükür midem biraz rahat bugün.bende sabah yazmıştım faceden sana sen nasılsın

canım, kolda incelme olmamış. Jillian 2. seviye kol ağırlıklı sonuç alırsın bence ^_^
tebrikler

Kandiliniz mübarek olsun sevgili arkadaşlarım..

Kandiliniz mubarek olsun arkadaslarim, bu aksam dualarim sizinle.

iyi kandiller. birbirimize bolca dua edelim

canım, kolda incelme olmamış. Jillian 2. seviye kol ağırlıklı sonuç alırsın bence ^_^
tebrikler

Evet ya, kolumda bir değişiklik olmamış, oysa bana incelmiş gibi geliyodu.
Bakalım ya üst üste bir sürü aksilik oldu 6'da kaldım :/ şimdi eve gider gitmez yapıcam

Kızlar, Time Dergisinin önümüzdeki haftaki sayısının kapağı yıllardır düşman olarak gösterilen yağ ile savaşın sonlandığına dair.
Yazının girizgahı şimdilik görünebiliyor ama kabaca şunu diyor, yıllardır yağsız, kırmızı etsiz, yumurtasız diyet yaptırıp onun yerine karbonhidrat ve meyve ve sebze ile beslenin deyip durdular. Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için

kilo, kolestrol gerekçesiyle yasaklananların alakasız olduğunu vb söylüyor. devamı dergi elime gelsin o zaman paylaşırım. ^_^

şimdi "ama karatay yağ, yumurta yediriyor bık bık bık" diyenler düşünsün!

Eklentiler

• $Bp7StlGCMAEqwuK.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 28
Amin
Uzun zamandir goremiyorduk seni, hosgeldin.

Nasılsın canım.?

uzun bir süre yine olamayacağım maalesef..Fırsat buldukça arada uğrar hatırınızı sorarım..
Allah nasip ederse okullar açıldığın da inş yine sürekli yazışırız..

2 hafta da epey incelme olmuş..kalça bile 6 cm gitmiş...

önceki ölçülerinle kendimi kıyasladım ben şimdi 64 üm sende 63,5 falanmışsın...çoğu ölçülerimiz aynı benim kalça 2 cm daha az seninkinden sende göbek ölçümü yok benim göbek 100 olmuş düz olmuş

Son düzenleme:
...ona bakmaya vakti olmaz...sağlıklı yaşıyoruz daki okan beyleri tanıyor geçen sene datça ya davet ettiler orada programlar düzenlediler canan hoca da eşiyle gitti 3 gün kaldı,,okan ve eşiyle gece gündüz beraberdi onun için sağlıklı yaşıyoruz sitesini biliyor...
Kandiliniz mübarek olsun sevgili arkadaşlarım..

senin de mübarek olsun canım

nasılsın canım, keyfin yerindemi

özledim seni ara sıra uğra bizi sensiz bırakma

Kandiliniz mubarek olsun arkadaslarim, bu aksam dualarim sizinle.

evet öyle daha güzel oluyor....benim tv de de internet var oradan açıp yapıyordum koca ekran leslie karşım da birlikte yapıyormuş gibi oluyor
iyi kandiller. birbirimize bolca dua edelim

Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için işte bu sözün altına imzamı atarım..annem duysa şöyle der ; geberesiceler

sabah uyanınca

limonlu soğuk yeşil yasemin çayı ^_^

09:30
2 haşlanmış yumurta + 2 gün kurusu ile KKK

16:00
mercimek salatası
ayran
4-5 badem
10 tane yer fıstığı içi (20 adet)

gün içinde yasemin çayı
limonlu su

akşam dersim var. eve geçer geçmek leslie ile 3 mil + jillian 2. seviye 4. gün yapacağım ^_^

salı günü benimkinin yazısını yazdık bitti oh ne güzel diye düşünürken gündem değiştiği için bugün iki ayağım bi papuçta bi yandan da o işi tamamladım.

ben geldimmmm
kızlar nasılsınız ancak gelebildim drda işlerim yeni bitti
herşey yolunda çok şükür
vee siz nasılsınız ,
şimdi ben nasıl besleneceğim kaç öğün yeme hakkım var

Hayırlı Kandiller güzel topicccc sakinleriii rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşşş

allah şifa versin bebişe cnmmm bebeklere çocuklara ve yaşlılara dayanamıyorum ben

aynen canımmm
iyi geceler, öpüyorum

incelme harika cnm tbrkler çok tşk ederim cnmm 39 yaşındayım cnmmm istediğin gibi hitap edebilirsin kk daki herkes benim arkadaşım amaç ortak olunca hepimiz kardeşiz

Amin çok teşekkür ederim.. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.. sizede çok geçmiş olsun anneniz rahatsızmış galiba, Rabbim acil şifalar versin...

Aminnn cnmmm inş. çok tşk ederim cnmm

bu konuda kesinlikle katılıyorumm herkes çok obfektif kimsenin kimseden çıkarı yok samimiyet çok farklı kk dan sonra diğer sosyal ağları hiç kullanmıyorum nerdeyse

Kizlar ben baska bir topikte daha duzenli yaziyorum, orda da bugun hamile haberleri aldim,
Suphelenen bekleyenlerde var. Bu ay hayirli olur insallah isteyen herkesin yuzu guler.

Aminnn cnm maşallahhh her isteyene bebiş nasip etsin rabbimm

öbür ay teyze oluruz kuzummm

incelme müthiş tbrk ederim cnm

Tiffany Rothe un videolarını çok seviyorum ben kısa olmasına rağmen müthiş etkili tavsiye ederim cnm

harikasın sakın bırakma aynen devammm

Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için işte bu sözün altına imzamı atarım..annem duysa şöyle der ; geberesiceler

koptummmm harikasınızzz hakettiler bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…