Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

O zaman hemen evleneyim canim ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hepimizin kandili mübarek olsun

kızım uyumadan gideyimde içeride sporumu yapayım bugün daha yapamadım
kızı uyuttuktan sonra gelirim tekrar

O zaman hemen evleneyim canim ^_^

evli olduğunu düşünmüştümmm çok utandım şimdi şöyle yapalım iki kardeş bulalım bekar sen de ben de evlenelim elti oluruz olmazmı

hepimizin kandili mübarek olsun

kızım uyumadan gideyimde içeride sporumu yapayım bugün daha yapamadım
kızı uyuttuktan sonra gelirim tekrar

tşkler cnm hayırlı kandiller kolay gelsin cnm

Son düzenleme:
evli olduğunu düşünmüştümmm çok utandım şimdi şöyle yapalım iki kardeş bulalım bekar sen de ben de evlenelim elti oluruz olmazmı

tşkler cnm hayırlı kandiller kolay gelsin cnm

Muzipligine demistim ^_^

Eltilik isi kafama yatti. Sana ya da bize (hemen de biz oldum) geldiginde karatay dan suphemiz olmaz :))))

Selam kızlar

Sabah 07:50 1 yumurtalı kk+1 nektari
Öğle 13:30. Tavuk fajita+salata
Akşam 19:00 yarım tabak bezelye salata yoğurt
Spor tibet 13

Bugunki menum,

Sabah

2 yum ile baharatli omlet
Peynir, zeytin
(Yesillik, dom., salat. Yoktu alindi)

Aksam
Tarhana cor.
1 kasik bulgur pilavi
1 kasik patlican, kabak oturtma
Yogurt

Beyaz cay, turkkahvesi

Eklentiler

• $DSC_3021-2.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 39

20 li yaş civarımın bir kaç yılı hariç kendimi bildim bileli hep kiloluyum..ÖZetle kronik şişkoyum

4 kez diyetisyene gittim. en son gittiğim 14 dilim ekmek yazdı listeme, ara öğünler de galetası,meyvesi şusu busu dahil..
ana öğünler de 4-5 dilimin yanına sadece 5-6 kaşık az yağlı pişmiş sebze yemeğim var dı ..
bir de hakkını yemiyeyim yarım su bardağı yoğurt bir adet baget yahut baget büyüklüğün de köfte,et vb.

Sonuç üzerine bir 10-15 kilo daha aldım ) ŞAka gibi...Ama gerçekten her diyetisyen sonun da ben kilo aldım..

---

Gül'cüğüm,yeğenin nasıl oldu umarım daha iyidir canım...
Bu gece de dua ettim yeğenine ve tüm hastalara rabbim kabul etsin inşallah...

Son düzenleme:
sporumu yaptım duşumu aldım geldim
55 dk oldu benim cadı hala uyumadı annem uğraşıyo sağolsun Allah razı olsun
bu arada bugün bizim evlilik yıl dönümümüzdü unutmuşum kocacığım hatırladı da söyledişimdi
3 yılda kocadık yani
neyse en karlı ben çıktım babalar günü hediyesini erkenden hem yıl dönümü hem babalar günü niyetine verdim

annelerin hakkı ödenmez

kendimi gördüm sen de. ben de geçen sene doğum günü için bir hediye almıştım. görüşemedik, o dönem adını da koymadığımız için üstelemedim. ama o hediyeyi her buluşmamızda çantamda taşıdım yılbaşı geçti hediyeleşmedik, sevgililer günü geçti ııı ıh, neymiş kapitalizmin oyununa gelmeyecekmiş bi dal çiçek vermeye eriniyor... neyse ki bu seneki doğum gününde hem doğum günü, hem de şu kırgınlık mevzumuz vardı ya, onun telafisi olarak bu defa verdim. bu zamana kadar aldık da hediye ne oldu allah aşkına, iyi olmuş tek taşla çok kuş

iyi geceler ^_^

evlilik yıl dönümünüz de kutlu olsun ^_^

Son düzenleme:
teşekkürler cnm sağol

leslie ile 3 mil + jillian 30 days shred level 2 gün 4 bitmiştir.

bugün ben de bittim, hem iş, hem kurs, hem kandil, hem spor vs derken pil'im bitti, ser'im kaldı.

herkese iyi geceler. bu gece hepinize sihirli bir değnek dokunsun ve sabaha kadar zayıflayın e mi fıstıklar? ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…