Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gunaydin hanimlar
Kandiliniz mubarek olsun..
Dualariniz kabul olsun ..

Dun aksam mercimek yemegi ve yogurt
Bu sabah bir muzlu kkk :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim inan bu yazdiklarin çoğumuz için geçerli. .insanlar günlük hayatta birbirlerine karşı umursamaz ve ilgisiz .burasi güya sanal ortam ama herkes birbirine çok özenli ve samimi..bende o yüzden burayi tercih ediyorum içimi döküyorum..gerçek hayatta yediğim kaziklar sagolsun aklimi başıma getirdi..geçen ben kötüyken özelden yazdin ya nasıl iyi geldi:KK16: keşke dedim gerçek hayatta da yanımda yakinimda olsaydi

Zeki bayansin vesselam maşallah bu detayi sen hatirlattin bana..çok dikkatlisin valla abla

Canim iki cocukla hamile olunca ne naz yapabiliyorum ne başka bir şey. Paşa paşa yapiyorum valla ama çok yoruluyorum. Ilk Ikisinde de naz yapmistim.Inşallah sende o gunleri görürsün de bol bol nazlanir bu günlerin acisini cikarirsin seninkinden :KK1:

Ikinci seviye kollari çok zorluyor ama ben birinciye nazaran ikinciyi daha çok sevmistim.. oncesi-sonrasi yaparsiniz degil mi? sabırsızlıkla bekliyorum hepinizden sonuçları..

canım aynı şeyi bende düşündüm gerçekte olsa birarada olsak diye.senin gibi bende aynı türevdeki kazıklardan çok yedim ama ben hala çok akıllı sayılmam, verici olmak benim özümde var hayır demeyi bazan çok iyi beceriyorum ama çoğunlukta hep evet engel olamıyorum kendime

Tatlim erigimhamile, o da cok istiyordu, kendisi anlatirsa daha iyi olur.

Selam, 1 saat pilates ne yapiyorsun? Tum vucud mu yoksa bolgesel mi?
Bende de pilates videooari var ama 2 aydir tembelligim ustumde. Sende okudukca imreniyorum.
Allan menezes in 2 dvd si ve ebru salli var bende.Eki Görüntüle 1154163

Canım öncelikle günaydınlar :)

Ben daha önce pilates yapmamıştım alt tarafım üst bedenime göre daha sorunlu,o sebeple ebru nun skinny jeans dvdsi ile başladım,herhalde toplamda 10 gün yaptım,önceki günde dedim tüm vücudumu çalıştırayım,21 günde yağlarınızdan kurtulu yapayım dedim boynumda fıtık başlangıcı var mahvetti beni

Dün tekrar skinny jeans e başladım,ebru nun yaptırdığı kardiyovasküler hareketlerle beraber,yani çok terliyorsun,izlediğim kadarıyla normal pilates daha hafif,ama bn başlamadan eksik olan mazemelerimi internetten temin ettim, özellikle bilek ağırlıklarını hiç çıkarmıyor ebru

Ben değişik spor dallarını yaptım spor salonuna da gittim yaparken sıkılmadığım tek dal pilates oldu:)

$10291706_527103677395443_7671358256885398628_n[1].jpg
.......................

Günayyydınnnn canım arkadaşlarımmmm:KK16::KK16:

Canim elbet zayıflık güzel hele mağazalarda denedigin kiyafetin üzerine yakismasi küçük beden giymek falan şahane duygular ama çok zayıflıkla gerçekten kötü duruyor.eskiden o kadar cok zayiftim ve nasıl üzülürdüm 18'li yaşlarda. 1.65 boya 48 kilo falandim magazalardaki en küçük beden bile tadilata giderdi.simdinin 34 bedeni o zaman yoktu 36 sondu..neyse yeni nesile zayiflik çok matah bir şeymiş gibi yansitiliyor genc kizlar sifir beden olma telasinda bana göre cidden hastalık:KK43:( sen şu an tam ideal zayıflıkla gorunuyorsun .bunu oturtabilirsin tabii yine de tercih senin..zaten bir müddet daha vücut kendiliğinden kilo verecektir..

Dinlendim canim piknikte ama çok sıcakti bunaldim bayaa , götürdüm kisirlari :)

Afiyet olsun canım... :KK56: şifa olsun...bu ankaranın havasıda bi garip oldu dün güzeldi bugün bulutlar doluştu yine... dikkat et kendine canım...

Zayıflık konusunda haklısın öyle zayıflar ki şimdiki gençler kimisi dümdüz hiç estetik durmuyolar... banada herkes senin dediğin gibi şu an iyisin artık verme diyolar ama hiç değilse 55 olmak istiyorum.. üst küçüldü zaten Artık gitsinçistemiyorum ama aşağısı biraz daha küçülse hiç fena olmaz hani :KK52::KK52:eşim başta olmak üzere hiç alakasız insanlar bile daha fazla kilo verme diyolar... dün akşam servisteKi bi bayan kaç kilo verdin yeter daha verme yüzün ufacık kaldı dedi, yüzüme taktılar bu ara:KK52::KK52: herhalde hedefi 53 ten 55 e çıkarıcam gibi:KK53:

Günayyydınnnn canım arkadaşlarımmmm:KK16::KK16:

Afiyet olsun canım... :KK56: şifa olsun...bu ankaranın havasıda bi garip oldu dün güzeldi bugün bulutlar doluştu yine... dikkat et kendine canım...

Zayıflık konusunda haklısın öyle zayıflar ki şimdiki gençler kimisi dümdüz hiç estetik durmuyolar... banada herkes senin dediğin gibi şu an iyisin artık verme diyolar ama hiç değilse 55 olmak istiyorum.. üst küçüldü zaten Artık gitsinçistemiyorum ama aşağısı biraz daha küçülse hiç fena olmaz hani :KK52::KK52:eşim başta olmak üzere hiç alakasız insanlar bile daha fazla kilo verme diyolar... dün akşam servisteKi bi bayan kaç kilo verdin yeter daha verme yüzün ufacık kaldı dedi, yüzüme taktılar bu ara:KK52::KK52: herhalde hedefi 53 ten 55 e çıkarıcam gibi:KK53:

Şu an çok iyisin, ama tabi sen bilirsin, şu an bölgesel fazlalığın var galiba. O bölgeye ağırlık vererek çalışırsın artık. Jillianın killer buns (kalça) videosu var haftada 3 defa onu yapsan, diğer günlerde diğer bölgeleri çalışsan yeter herhalde.

Son düzenleme:
Şu an çok iyisin, ama tabi sen bilirsin, şu an bölgesel fazlalığın var galiba. O bölgeye ağırlık vererek çalışırsın artık. Jillianın killer buns (kalça) videosu var haftada 3 defa onu yapsan, diğer günlerde diğer bölgeleri çalışsan yeter herhalde.

Evet canım bölgesel benim sorunum.. göbek kalça :KK53::KK53: bi an önc başlamak istiyorum ama bi türlü başlayamadım tekrar jille... yürüyüşle kaldım :KK50:

Son düzenleme:
Evet canım bölgesel benim sorunum.. göbek kalça :KK53::KK53: bi an önc başlamak istiyorum ama bi türlü başlayamadım tekrar jille... yürüyüşle kaldım :KK50:

Yürüyüşle benim kalçam gidiyor onun için korkuyorum yürüyüşten. Annem geçen gün yürüdü, biz kardeşimle oturduk bekledik, üşüyünce de annemden önce eve geldik. :KK1:

Amin rabbim avuç acan herkese nasip etsin

Musuldaki 25 Türk kacirilmis rabbim onlarida ailelerine kavustursun sag salim
amin...hergün bir olay çıkıyor gidişimiz hiç iyi değil allah yardımcımız olsun
uyanınca sade su :)))) değişiklik yapayım dedim.

09:00
pastırmalı 2 yumurta + 1 mini muzlu KKK
mercimek salatası

16:00
kefir
mercimek salatası

18:30
mercimek salatası
cacık
tarçınlı sütlü türk kahvesi

gün boyu limonlu su

bugün misafirim geldi ofise, gelirken koca bi paketle komşu fırından karışık tatlı tuzlu kurabiye getirmiş paketi aynen ablama getirdim, ofistekiler de yemek istemedi yemek sonrasıydı diye ablam kilo alsın azıcık :KK1::KK1::KK1:
abla ya tuzak ha...:KK1::KK1::KK1:
tekrar gözünaydın olsun canım,,
allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin
Kizlar ben baska bir topikte daha duzenli yaziyorum, orda da bugun hamile haberleri aldim,
Suphelenen bekleyenlerde var. Bu ay hayirli olur insallah isteyen herkesin yuzu guler.
:KK16:
inşallah bizim çıtırlardan da alırız böyle güzel haberler
evet hayli zormuş. ama burada birlikte başarırız canım ben yürekten inanıyorum ^_^
belki doğrudan sahilde de yürüyebilirim. duruma göre bakarım artık. leslie de iş görüyor ^_^

bugün ziyaretime gelen kişi geçen sene eşi karatay yaptığı için o da yapmış bir müddet. güzel kilo verdim, inceldim fakat sonradan devam edemedim. yine de verdiğim kiloyu almadım dedi. bıraktığı için pişman çünkü şeker hastalığı varmış. şekerim de düzene girmişti ama abur cuburdan vazgeçemedim dedi. üzüldüm onun adına.

biz hiç bırakmayalım sağlıklı yaşamayı ^_^

çoğumuz alıştık bu düzene istesekte vazgeçemeyiz çünki içimiz almıyor zararlı şeyleri yanlışlıkla yesekte hemen vücud farkediyor,,,2-3 ay önce günde arkadaş fava yapmıştı içindekileri saydı karataya uygun yedim biraz sonra midem bulanmaya başladı bunun içinde şeker mi vardı dedim evet ben söylemeyi unuttum nasıl anladın dedi,,midem bulandı ondan anladım dedim 2-3 saat geçmedi limonlu sular içtim yoğurt yedim zor geçti...

tatlim erigimhamile, o da cok istiyordu, kendisi anlatirsa daha iyi olur.

Selam, 1 saat pilates ne yapiyorsun? Tum vucud mu yoksa bolgesel mi?
Bende de pilates videooari var ama 2 aydir tembelligim ustumde. Sende okudukca imreniyorum.
Allan menezes in 2 dvd si ve ebru salli var bende.Eki Görüntüle 1154163

yııllllar yıllar önce bende almıştım bu cd lerden 3 tane var

günayyydınnnn canım arkadaşlarımmmm:KK16::KK16:

Afiyet olsun canım... :KK56: şifa olsun...bu ankaranın havasıda bi garip oldu dün güzeldi bugün bulutlar doluştu yine... Dikkat et kendine canım...

Zayıflık konusunda haklısın öyle zayıflar ki şimdiki gençler kimisi dümdüz hiç estetik durmuyolar... Banada herkes senin dediğin gibi şu an iyisin artık verme diyolar ama hiç değilse 55 olmak istiyorum.. üst küçüldü zaten artık gitsinçistemiyorum ama aşağısı biraz daha küçülse hiç fena olmaz hani :KK52::KK52:eşim başta olmak üzere hiç alakasız insanlar bile daha fazla kilo verme diyolar... Dün akşam servisteki bi bayan kaç kilo verdin yeter daha verme yüzün ufacık kaldı dedi, yüzüme taktılar bu ara:KK52::KK52: Herhalde hedefi 53 ten 55 e çıkarıcam gibi:KK53:

şu an çok iyisin, ama tabi sen bilirsin, şu an bölgesel fazlalığın var galiba. O bölgeye ağırlık vererek çalışırsın artık. Jillianın killer buns (kalça) videosu var haftada 3 defa onu yapsan, diğer günlerde diğer bölgeleri çalışsan yeter herhalde.

günaydın:KK16::KK16::KK16:

Geçen günlerde muhabbet olmuştu jillin etkilerini bende yazayımda arkadaşlara motive olsun.. ki ben taşındığımdan beri yapamıyorum malesef ama yaparken arka arkaya yapmıştım hiç ara vermeden..
İlk ölçüm yaptığım tarih
22 aralık

Göğüs: 90
bel :77
göbek: 86
basen: 100
Kol :30
bacak:62

son ölçüm tarihi 25 mayıs
Göğüs: 82
bel :70
göbek: 75
basen: 93
Kol :28
bacak:53
Toplamda 44 cm incelme olmuş bende.. shred ve ripped i bitirmiştim..nisandan beride jill yapamadım

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1154274 Eki Görüntüle 1154275
Günaydın. :)
Çiğ köfte 2 tanesi yenildi. Cevizleri geri koydum, öğlen yerim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin hanimlar
Kandiliniz mubarek olsun..
Dualariniz kabul olsun ..

Dun aksam mercimek yemegi ve yogurt
Bu sabah bir muzlu kkk :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
senin de mübarek olsun canım
günaydın arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:

Günayyydınnnn canım arkadaşlarımmmm:KK16::KK16::

Canım öncelikle günaydınlar :):)

hepinize günaydın çıtırlarım

Yürüyüşle benim kalçam gidiyor onun için korkuyorum yürüyüşten. Annem geçen gün yürüdü, biz kardeşimle oturduk bekledik, üşüyünce de annemden önce eve geldik. :KK1:

sen de göbek sorunu var oda hiç bitmeyecek bu kadar spora gitmezse biz ne yapalım...:KK52::KK52::KK52:

X