Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

çok güzel incelme olmuş
Hepimizin kandili mübarek olsun...

seninde canım

hepimizin kandili mübarek olsun...

hayırlı kandiller dua edelim dostlar birbirimiz için
çok güzel incelme olmuş yaaa sanırım mydenizde toplamda 44 cm vermiştim diyordu vay arkadaş ver gazı ver gazı

oğluşun çok şanslı, sağlıklı besleniyor annesinin karnında ^_^
leslie i de seviyorum ben, o da ayrı bir zilli. ayaklarıyla konuşuyor ara ara çok gülüyorum ^_^
normalde sahilde 7 tur atıyordum ama buradaki yağışlar öyle bir ısladı ki beni korkumdan çıkamıyorum havalar pek bi dengesiz

1 haftadır sağlıklı yaşıyoruza bakmamıştım bunu görünce hoşuma gitti

canan hoca da az önce star da melek in programında sağlıklı yaşıyoruz u takip edin demiş

slm kızlar
dün nöbetçiydim nöbetten çıktım buggün
çarşıda işim vardı anca geldim şimdi yemek yedim
form çayımı içiyorum şimdi bitince yatcam

maşallah cnm darısı başıma inşallah malum dün nöbetçiydim yapamadım bugün de uyandıktan sonra yapcam
Allah'tan nöbetim sakin geçti dün bütün gün bacaklarım ağrıdı

şimdi ablam düşünsün

evet ablacım, ben daha 1 ay olmamışken taze fasulye yediğimde içindeki 2 adet küp şekerin tadını almıştım da bizim aşçı teyze şaşırmıştı. seni tahmin dahi edemem ^_^

dedektör gibi olmuşsundur

bunları okudukca daha da asılıyorum jillian'a ^_^

Hepimizin kandili mübarek olsun...

sağolasın canım senin de kandilin mübarek olsun.

Gunaydin hanimlar
Kandiliniz mubarek olsun..
Dualariniz kabul olsun ..

Dun aksam mercimek yemegi ve yogurt
Bu sabah bir muzlu kkk :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın, afiyet olsun.

günaydın arkadaşlar

günaydın ^_^

afiyet olsun. ^_^

Eki Görüntüle 1154274 Eki Görüntüle 1154275
Günaydın. :)
Çiğ köfte 2 tanesi yenildi. Cevizleri geri koydum, öğlen yerim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun kedicik ^_^

ben sadece birkaç kez leslie yaptım ilkinde çok sevdim kahkaları çok güzel ama ing.olmadığı için bişe anlamadım WALK WALK WALK
bide sıkıldım hep aynı şeyler gibi (şuan birşey farkettimki ben harbiden hep farklı sporlar yapmalıyım rutin şeyler beni sıkıyor normalde çok hareketli bir insanda değilimdir ama nasıl oluyor bu anlamadım

ben Leslie'den bariz keyif alıyorum canım, sürekli konuşuyor. hoş aynı videoyu izleyince artık replikleri ezberledim. bir an önce 5 mil'e geçmem gerek ^_^
"guess what guess what you just did 2 mile!" deyişine hayranım

planladığın gibi ramazanda yaparsın artık canım 5 mili

selam canım

iyi uykular

aynı milin değişik kişilerle olanları var ben sıkılınca başkasını açıyordum

1 saat 15 dkk yürüyüşümü tamamladım geldim...

geçen aylarda 1 saat 45 dkk yürüyordum dizlerim zorlanınca 30 dkk indirdim böyle de çabuk bitiyor

Son düzenleme:
Amin rabbim avuç acan herkese nasip etsin

Resmi görünce, sevincini okuyunca o kadar çok sevindim ki, yemin ederim gözlerim doldu, duygulandım.

Gözünaydın canım benim.
Rabbim hayırlı bir şekilde kavuştursun bebeğine.

Darısı bebek isteyen herkesin başına

Bu arada herkese hayırlı kandiller... Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah....

Spor salonunda bir aylık üyelik almıştım. Bugün son günümdü, ölçüm yapmaya geldim. 2,5 hafta falan geldim totalde, 10 gündür gelmiyordum.

Durum bu:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…