Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

:KK1:
canım benden :emir_bebek: ümidini kesin, bu ay da teyze olamıyorsunuz :KK33::KK33::KK33:

:KK52::KK52::KK52:

Canım öncelikle günaydınlar :)

Ben daha önce pilates yapmamıştım alt tarafım üst bedenime göre daha sorunlu,o sebeple ebru nun skinny jeans dvdsi ile başladım,herhalde toplamda 10 gün yaptım,önceki günde dedim tüm vücudumu çalıştırayım,21 günde yağlarınızdan kurtulu yapayım dedim boynumda fıtık başlangıcı var mahvetti beni

Dün tekrar skinny jeans e başladım,ebru nun yaptırdığı kardiyovasküler hareketlerle beraber,yani çok terliyorsun,izlediğim kadarıyla normal pilates daha hafif,ama bn başlamadan eksik olan mazemelerimi internetten temin ettim, özellikle bilek ağırlıklarını hiç çıkarmıyor ebru

Ben değişik spor dallarını yaptım spor salonuna da gittim yaparken sıkılmadığım tek dal pilates oldu:)

Aynen oyle bende cok sey yaptim, orta okulda valeybolla basladim sonra hayatimdan spor hic cikmadi.
hic bos durmam normalde ama bikac aydir hicbirsey yapmiyorum. . En cok pilatesi seviyorum bende, jillianla karisik baslasam iyi olur artik :KK31:

Yürüyüşle benim kalçam gidiyor onun için korkuyorum yürüyüşten. Annem geçen gün yürüdü, biz kardeşimle oturduk bekledik, üşüyünce de annemden önce eve geldik. :KK1:

Otur annem sen kiyamam, :KK52::KK52:

yııllllar yıllar önce bende almıştım bu cd lerden 3 tane var

Evet :KK1: aynen oyle 4 mu 5 sene once mi almistim bende, ilkini hic sevmedim. 2 nasil bakmadim hic.

1 haftadır sağlıklı yaşıyoruza bakmamıştım bunu görünce hoşuma gitti:KK52::KK52::KK52:

canan hoca da az önce star da melek in programında sağlıklı yaşıyoruz u takip edin demiş:KK34:

Eki Görüntüle 1154508

Canan hoca arada girip bizim topige de bakiyor mu acaba :44:

Bu arada herkese hayırlı kandiller... Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah....

Spor salonunda bir aylık üyelik almıştım. Bugün son günümdü, ölçüm yapmaya geldim. 2,5 hafta falan geldim totalde, 10 gündür gelmiyordum.

Durum bu:

7y9ubudu.jpg

:nazar: Aynen devam caniko, jillian milyin sakin birakma. Salona devam edecek misin?

Teoson canım nasılsın,sağlığın nasıl inşallah çok iyisindir...

:nazar: Aynen devam caniko, jillian milyin sakin birakma. Salona devam edecek misin?

Jiliian'ı iki gündür yapamıyorum ama bugün yapıcam. Kaldığım yerden devam edicem inşallah

Salona devam etmicem.
Sınavlarım, Ramazan, tatil derken gidemem. Yazdan sonra olabilir ama o konuda da kararsızım.
Evde kendi spor salonumu kurdum gibi. Spor aletim yok ama netten videolar indirdim.
USBye attım.
Büyük ekran televizyona takıp takip etmeye çalışıyorum.
Böylesi daha güzel sanki

Aynen oyle bende cok sey yaptim, orta okulda valeybolla basladim sonra hayatimdan spor hic cikmadi.
Hic bos durmam normalde ama bikac aydir hicbirsey yapmiyorum. . En cok pilatesi seviyorum bende, jillianla karisik baslasam iyi olur artik :KK31:

Evet :KK1: Aynen oyle 4 mu 5 sene once mi almistim bende, ilkini hic sevmedim. 2 nasil bakmadim hic.

bende 2.ye hiç bakmadımkiii yavaş yavaş yaptırıyor ya hareketleri ondan sıkılıyoz sanırım

kandiliniz mübarek olsun sevgili arkadaşlarım..

Dualarımızın kabul olması dileğiyle nice kandiller görelim hep beraber...

kandiliniz mubarek olsun arkadaslarim, bu aksam dualarim sizinle.:KK16:

amiiiinnn sizlerinde mübarek olsun

teoson canım nasılsın,sağlığın nasıl inşallah çok iyisindir...

canım ben iiyim şükür midem biraz rahat bugün.bende sabah yazmıştım faceden sana sen nasılsın

Bu arada herkese hayırlı kandiller... Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah....

Spor salonunda bir aylık üyelik almıştım. Bugün son günümdü, ölçüm yapmaya geldim. 2,5 hafta falan geldim totalde, 10 gündür gelmiyordum.

Durum bu:

7y9ubudu.jpg

canım, kolda incelme olmamış. Jillian 2. seviye kol ağırlıklı sonuç alırsın bence ^_^
tebrikler

Kandiliniz mübarek olsun sevgili arkadaşlarım..

Kandiliniz mubarek olsun arkadaslarim, bu aksam dualarim sizinle.:KK16:

iyi kandiller. birbirimize bolca dua edelim :KK16::KK16::KK16:

canım, kolda incelme olmamış. Jillian 2. seviye kol ağırlıklı sonuç alırsın bence ^_^
tebrikler

Evet ya, kolumda bir değişiklik olmamış, oysa bana incelmiş gibi geliyodu.
Bakalım ya üst üste bir sürü aksilik oldu 6'da kaldım :/ şimdi eve gider gitmez yapıcam

Kızlar, Time Dergisinin önümüzdeki haftaki sayısının kapağı yıllardır düşman olarak gösterilen yağ ile savaşın sonlandığına dair.
Yazının girizgahı şimdilik görünebiliyor ama kabaca şunu diyor, yıllardır yağsız, kırmızı etsiz, yumurtasız diyet yaptırıp onun yerine karbonhidrat ve meyve ve sebze ile beslenin deyip durdular. Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için :KK52::KK52::KK52:

kilo, kolestrol gerekçesiyle yasaklananların alakasız olduğunu vb söylüyor. devamı dergi elime gelsin o zaman paylaşırım. ^_^

şimdi "ama karatay yağ, yumurta yediriyor bık bık bık" diyenler düşünsün! :KK52::KK52::KK52:

Eklentiler

• $Bp7StlGCMAEqwuK.jpg
    $Bp7StlGCMAEqwuK.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 28
Amin :KK16:
Uzun zamandir goremiyorduk seni, hosgeldin.

Nasılsın canım.?

uzun bir süre yine olamayacağım maalesef..Fırsat buldukça arada uğrar hatırınızı sorarım..
Allah nasip ederse okullar açıldığın da inş yine sürekli yazışırız..

Durum bu:

7y9ubudu.jpg

2 hafta da epey incelme olmuş..kalça bile 6 cm gitmiş:KK9::KK9::KK9:...

önceki ölçülerinle kendimi kıyasladım ben şimdi 64 üm sende 63,5 falanmışsın...çoğu ölçülerimiz aynı benim kalça 2 cm daha az seninkinden sende göbek ölçümü yok benim göbek 100 olmuş düz olmuş:KK1:

Son düzenleme:

hic bos durmam normalde ama bikac aydir hicbirsey yapmiyorum. . En cok pilatesi seviyorum bende, jillianla karisik baslasam iyi olur artik :KK31:

Evet :KK1: aynen oyle 4 mu 5 sene once mi almistim bende, ilkini hic sevmedim. 2 nasil bakmadim hic.

:KK52::KK52:...ona bakmaya vakti olmaz...sağlıklı yaşıyoruz daki okan beyleri tanıyor geçen sene datça ya davet ettiler orada programlar düzenlediler canan hoca da eşiyle gitti 3 gün kaldı,,okan ve eşiyle gece gündüz beraberdi onun için sağlıklı yaşıyoruz sitesini biliyor...
Kandiliniz mübarek olsun sevgili arkadaşlarım..

senin de mübarek olsun canım

nasılsın canım, keyfin yerindemi

özledim seni ara sıra uğra bizi sensiz bırakma:KK16:

Kandiliniz mubarek olsun arkadaslarim, bu aksam dualarim sizinle.:KK16:

Jiliian'ı iki gündür yapamıyorum ama bugün yapıcam. Kaldığım yerden devam edicem inşallah

Salona devam etmicem.
Sınavlarım, Ramazan, tatil derken gidemem. Yazdan sonra olabilir ama o konuda da kararsızım.
Evde kendi spor salonumu kurdum gibi. Spor aletim yok ama netten videolar indirdim.
USBye attım.
Büyük ekran televizyona takıp takip etmeye çalışıyorum.
Böylesi daha güzel sanki
evet öyle daha güzel oluyor....benim tv de de internet var oradan açıp yapıyordum koca ekran leslie karşım da birlikte yapıyormuş gibi oluyor :KK52::KK52::KK52:
iyi kandiller. birbirimize bolca dua edelim :KK16::KK16::KK16:

Kızlar, Time Dergisinin önümüzdeki haftaki sayısının kapağı yıllardır düşman olarak gösterilen yağ ile savaşın sonlandığına dair.
Yazının girizgahı şimdilik görünebiliyor ama kabaca şunu diyor, yıllardır yağsız, kırmızı etsiz, yumurtasız diyet yaptırıp onun yerine karbonhidrat ve meyve ve sebze ile beslenin deyip durdular. Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için :KK52::KK52::KK52:

kilo, kolestrol gerekçesiyle yasaklananların alakasız olduğunu vb söylüyor. devamı dergi elime gelsin o zaman paylaşırım. ^_^

şimdi "ama karatay yağ, yumurta yediriyor bık bık bık" diyenler düşünsün! :KK52::KK52::KK52:
Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için :KK52::KK52::KK52: işte bu sözün altına imzamı atarım..annem duysa şöyle der ; geberesiceler :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9:

sabah uyanınca

limonlu soğuk yeşil yasemin çayı ^_^

09:30
2 haşlanmış yumurta + 2 gün kurusu ile KKK

16:00
mercimek salatası
ayran
4-5 badem
10 tane yer fıstığı içi (20 adet)

gün içinde yasemin çayı
limonlu su

akşam dersim var. eve geçer geçmek leslie ile 3 mil + jillian 2. seviye 4. gün yapacağım ^_^

salı günü benimkinin yazısını yazdık bitti oh ne güzel diye düşünürken gündem değiştiği için bugün iki ayağım bi papuçta bi yandan da o işi tamamladım. :KK52::KK52:

ben geldimmmm:emir_bebek:
kızlar nasılsınız ancak gelebildim drda işlerim yeni bitti
herşey yolunda çok şükür
vee siz nasılsınız ,
şimdi ben nasıl besleneceğim kaç öğün yeme hakkım var :KK1:

Hayırlı Kandiller güzel topicccc sakinleriii:KK16::KK16::KK16: rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşşş:KK16::KK16:

geçmiş olsun canım + afiyet olsun ^_^ hemen uyu bence migreni olan biri olarak uykudan başka çözümünü bulamadım ben henüz.

hahaha ne tembelmişsin :KK52::KK52::KK52: canım ben jillian level 2 day 2 'yi atlattım. bugün 12. gün ^_^ ramazana jilliansiz başlamayı planlıyorum :KK70: yarın 2 avm gezersin sen şimdi :KK1::KK1::KK1:

teşekkürler, 3 yaşındaki bebek... annesi tedavi sürecinden dolayı istifa etmek zorunda kaldı. hem bebişe üzülüyorum, hem de yetiştirdiğim elemanı kaybettiğime :KK43:

allah şifa versin bebişe cnmmm bebeklere çocuklara ve yaşlılara dayanamıyorum ben:KK50:

aynen canımmm
iyi geceler, öpüyorum
:KK19:
yok tatlım özel falan değil zamanında yine paylaşmıştım topikte aradaki farkı yine yazarım o zaman sıcağı sıcağına hatırlıyordum şimdi defterime baktım 6 tane ayrı tarihlerde jillian ölçümüm var.hepsini yazayım..isteyen arkadaşlara motivasyon olur.ben küçük çapta bi mucize yaşadım jill'de doğum sonrası kendini salan genişleyen vücut toparlandı.. hiç doğum yapmayan arkadaşlarımda vücutlarında deformasyon olmamasına rağmen çok güzel sonuç aldı.. neyse

göğüs: 8 cm
bel: 12 cm
göbek: 10 cm
kalça,basen: 7 cm
kol: 5 cm
bacak: 2 cm inceldi..

toplamda 44 cm incelmişim :KK52: zaten bacaklarım ince olduğu için en az oradan gitti..kilo sorunu en çok neredeyse oradan gitti bende... inşallah bu bebekten sonrada yine jillana güveniyorum hem kısa sürüyor hem çok toparlıyor vücudu.. iki defa yaptım canım arka arkaya yani bi 30 gün bitti sonra bi 30 gün daha yaptım

teşekkür ederim ablam..insan kullanmaya kullanmaya şekerin tadını unutuyor..şu an kiraz yiyorum içindeki şeker bariz hissettirdi kendini..

canım karatayda belirli bi aydan sonra kabızlık bende de başladı..bende çok işe yarayan yöntem salata oldu ama öyle azıcık değil..koca kışı salatayla geçirdim..ilk salatayla başladım yemeğe 3 öğün tükettim..2-3 günlük yıkayıp kurulayıp koydum dolaba sonrasında çok pratik oldu hazırlaması..üzerine keten tohumu serptim bazen, haşlanmış serbest dolaşan özgür tavuk:KK1: koydum bazen, bazende zeytin peynir ekledim üzerine falan öyle idare ettim..şöyle koccaman bi borcam anca çözdü kabızlık sorunumu..

bu arada aşk vardır aşkkk bi muzun işi olamaz:KK1:

inşallah Allah razı olsun,,bende annenize acil şifalar dilerim..siz gül ablayla arkadaş mısınız? yaşıt mısınız? kusura bakmayın fazla meraklıyım galiba:KK17: nasıl hitap edeceğimi şaşırıyorum da ondanda soruyorum..:KK16:

incelme harika cnm tbrkler:KK9::KK9: çok tşk ederim cnmm 39 yaşındayım cnmmm istediğin gibi hitap edebilirsin :KK16: kk daki herkes benim arkadaşım:KK76::KK76: amaç ortak olunca hepimiz kardeşiz:21::21:

Amin çok teşekkür ederim.. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah..:KK16::KK16: sizede çok geçmiş olsun anneniz rahatsızmış galiba, Rabbim acil şifalar versin...

Aminnn cnmmm inş. çok tşk ederim cnmm :KK16:

Canim inan bu yazdiklarin çoğumuz için geçerli. .insanlar günlük hayatta birbirlerine karşı umursamaz ve ilgisiz .burasi güya sanal ortam ama herkes birbirine çok özenli ve samimi..bende o yüzden burayi tercih ediyorum içimi döküyorum..gerçek hayatta yediğim kaziklar sagolsun aklimi başıma getirdi..geçen ben kötüyken özelden yazdin ya nasıl iyi geldi:KK16: keşke dedim gerçek hayatta da yanımda yakinimda olsaydi

Zeki bayansin vesselam maşallah bu detayi sen hatirlattin bana..çok dikkatlisin valla abla

Canim iki cocukla hamile olunca ne naz yapabiliyorum ne başka bir şey. Paşa paşa yapiyorum valla ama çok yoruluyorum. Ilk Ikisinde de naz yapmistim.Inşallah sende o gunleri görürsün de bol bol nazlanir bu günlerin acisini cikarirsin seninkinden :KK1:

Ikinci seviye kollari çok zorluyor ama ben birinciye nazaran ikinciyi daha çok sevmistim.. oncesi-sonrasi yaparsiniz degil mi? sabırsızlıkla bekliyorum hepinizden sonuçları..

bu konuda kesinlikle katılıyorumm herkes çok obfektif kimsenin kimseden çıkarı yok samimiyet çok farklı kk dan sonra diğer sosyal ağları hiç kullanmıyorum nerdeyse:21::21:

Kizlar ben baska bir topikte daha duzenli yaziyorum, orda da bugun hamile haberleri aldim,
Suphelenen bekleyenlerde var. Bu ay hayirli olur insallah isteyen herkesin yuzu guler.
:KK16:

Aminnn cnm maşallahhh her isteyene bebiş nasip etsin rabbimm:KK16:

amin, cümlemizin ^_^ ihtiyar ninelere döndüm, resmen bilgisayara konuşuyorum kadına laf sayacağım diye :KK1:
içimi rahatlattın ^_^ son ana kadar bakmayacağım, kaderimse çekerim dedim bir kere :KK52:

oo ne güzel maşallah ya, başka hamileler şimdiye 10 kg almıştı bile. maşallah canım sana da bebişe de :nazar::emir_bebek:
ramazanda bir müddet sadece leslie yapmayı düşünüyorum canım, o da beni çok terletiyor, 5 mil yürüsem yeter gibi geliyor.

canım benden :emir_bebek: ümidini kesin, bu ay da teyze olamıyorsunuz :KK33::KK33::KK33:

öbür ay teyze oluruz kuzummm:KK19:

Geçen günlerde muhabbet olmuştu jillin etkilerini bende yazayımda arkadaşlara motive olsun.. ki ben taşındığımdan beri yapamıyorum malesef ama yaparken arka arkaya yapmıştım hiç ara vermeden..
İlk ölçüm yaptığım tarih
22 aralık

Göğüs: 90
bel :77
göbek: 86
basen: 100
Kol :30
bacak:62

son ölçüm tarihi 25 mayıs
Göğüs: 82
bel :70
göbek: 75
basen: 93
Kol :28
bacak:53
Toplamda 44 cm incelme olmuş bende.. shred ve ripped i bitirmiştim..nisandan beride jill yapamadım

incelme müthiş tbrk ederim cnm :KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16:
ben sadece birkaç kez leslie yaptım ilkinde çok sevdim kahkaları çok güzel ama ing.olmadığı için bişe anlamadım WALK WALK WALK
bide sıkıldım hep aynı şeyler gibi (şuan birşey farkettimki ben harbiden hep farklı sporlar yapmalıyım rutin şeyler beni sıkıyor normalde çok hareketli bir insanda değilimdir ama nasıl oluyor bu anlamadım:KK52::KK52::KK52:

Tiffany Rothe un videolarını çok seviyorum ben kısa olmasına rağmen müthiş etkili tavsiye ederim cnm:KK8::KK8:

Durum bu:

7y9ubudu.jpg

harikasın sakın bırakma aynen devammm:KK9::KK9:

Allah hepsinin belasını versin bizi bu lezzetlerden ayırdıkları için :KK52::KK52::KK52: işte bu sözün altına imzamı atarım..annem duysa şöyle der ; geberesiceler :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: koptummmm harikasınızzz hakettiler bencede :KK47::KK47:

X