Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evet canim dogru dusunmussun:)
allah kolaylık versin çok güzel ramazan ayıni hakkiyla geçirmek. .ben bu sene tutamayacagim malum durumumdan dolayi ama bol ibadet inşallah

Başta korkuyoruz zor geçer düşüncesiyle ama Allah kolaylık veriyor ve çok güzel geçiyor Ramazan ayı maşallahhhhh..
Dualarına bizi de dahil et ablacımm..

Son düzenleme:
Tebrikler, darisi sabit kalan ve +da ooanlarin da basina.
Bende canı gönülden tebrik ederim devami surekli olur inşallah..
teşekkür ederim kızlar

bilgiler için sağol cnm
bende hayırlısıyla yrn başlamayı düşünüyorum ramazana 18 gün falan var sanırım o zamana kadar alışırım herhalde :44::44:

Çok geçmiş olsun kim hasta bilmiyorum ama Allah şifa versin ameliyat başarılı olur umarım. .

Frene basmak zorr ama yapmam lazım tam ideal kiloma yaklasmisken vücudum sıkılaşmisken ipin ucunu kacirmak istemiyorum. .sonuçta su an aldığım her fazladan kilo bebeğe değil bana kalacak..ekmekten çok korkuyorum zaten..Şeker çıkmasından ekstra korkuyorum ..o yüzden hamileyim nasilsa diyip her seyi yemek istemiyoum
Sadece meyve konusunda icim rahat bebeğe lazım bi kaç porsiyon

Başta korkuyoruz zor geçer düşüncesiyle ama Allah kolaylık veriyor ve çok güzel geçiyor Ramazan ayı maşallahhhhh..
Dualarına bizi de dahil et ablacımm..
Tabii ki canim benim, özellikle edecegim

teşekkür ederim kızlar

bilgiler için sağol cnm
bende hayırlısıyla yrn başlamayı düşünüyorum ramazana 18 gün falan var sanırım o zamana kadar alışırım herhalde :44::44:

Alişirsin canım bu sürede, yalnız ilk günler zorlamadan yap ,biraz psikopat bi spor:) o 20 yapiyorsa sen 15 te yoruluyorsan birak diğer harekete kadar bi kaç saniye soluklan.zamanla hepsini yapabilirsin
Ben süper inceldim deftere not ettim her levelde ölçülerimi karsilastirdim tavsiye ederim çok motive ediyor
Bol şans canım

Kızlar, öğleden sonra mesaj değil, resmen Manas Destanı yazmışsınız

Yoğunluktan yazamadım bir türlü, sabah ilk işim hepinize laf yetiştirmek olacak. şimdi yazamıyorum çünkü benim zilli Jillian Level 2 ile kolumu, boynumu, belimi kırdı resmen

menü:

09:30
1 yumurta + 1 muzlu KKK

gün boyu limonlu su
yasemin çayı

16:00
acıktığımı hissettim, ara öğün yaptım. yanımda da bir şey yapamamıştım dün yoldan geldim diye.
10 adet fıstık içi
kefir
az salata (şirkette uyan tek şeyi es geçmek istemedim)

19:00
döner
yoğurt
domates
taze soğan

19:30
tarçınlı sütlü türk kahvesi

uzun zamandır ilk kez bu kadar geç saatte yedim.

reglim, vücudu daha da yormak istemedim aç kalarak.

spor: leslie yapamadım

Jillian 30 days shred level 2/1

kızlar, ablam selülit için şunu yapıyor (kendisinde selülit yok)

biberiye yağını üst bacağa sürüyor
elektrikli süpürge ile alttan üste çekerek masaj yapıyor.

haftanın 3 günü g5 masajına gidiyor normalde. gitmediğinde de böyle bir yöntem söylemişler. belki bilmek istersiniz.

ben şimdi yatıyorum, yarına yoğun bir iş günü ve akşamına da sınav bekliyor.

benimkine nasıl fırça çekmişsem, (köşe yazısı için bana 2 saatlik süre bırakıyordu) Perşembe gününün yazısını göndermiş şimdiden yarın bir de bu var iş olarak.

neyse hepinizi öperim.

Kizlar gunaydinnn
Bu sabah ise gec gidicem ..
Oglumu suriyelilerdenn gecme tehlikesi olan virus icin asiya goturmem gerekli...
Acikcasi cok korktum...umarim.asi yeterli olur.
Bu sabah evimde kahvalti hazirliyorum ..
Tam bi karatay kahvaltisi..
Yumurta peynir zeyxtin kuruyemis ve yesillikler eksiksiz:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldin, erken yaptığın için kahvaltını araya 1 öğün ekleyebilirsin. Yada yoğurt, kuruyemiş yiyebilirsin. Önemli olan öğün aralarını en az 4,5-5 saat olacak şekilde ayarlamak. Acıkıpta yemediysen zaten vücut kıtlığa moduna geçiyor ve yediklerin yağa dönüşüyor. Aç

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Karatay hamileleri de sayıyordu bir programda meyveye dikkat etmeleri için. Zaten aşırıya kaçmıyorsun.

Son düzenleme:

Günaydın. Afiyet olsun. :)

günaydın çıtırlar
kızım uyurken kahvaltımı yaptım
fındıklarımı yerken bir selam vereyim dedim

aaa iyiymiş bende ölçülerimi not edeyim başlamadan
özel olmazsa sende öncesi sonrası ölçülerini paylaşır mısın ya da özelden gönderirmisin???

Herkese günaydın güzellikler, güpgüzel huzur kokulu bir gün geçirmenizi diliyorum!

9 gibi bir muz ve bir bardak tarçınlı sütten oluşan kahvaltımı yaptım, şimdi sınav yolundayım.

Çok yeterli çalışamadım, dualarınızı eksik etmeyin emi

günaydın canım

allah zihin açıklığı versin

biraz daha erken kalkıp kkk nı tam yapsaydın daha zinde olurdun

günaydınnn
sabah kahvaltımı yapıp işe öyle geldım.. güzel bir gün olsun inşallah..
günaydın canım

afiyet olsun
Herkese günaydın kahvaltımı yaptım ,resimdeki patates eşimin
günaydın canım

afiyet olsun

günaydın canım

afiyet olsun

günaydın canım

afiyet olsun eksiksik kKK

inşallah aşı yeterli olur,,iyi aşılar

Herkese günaydın kahvaltımı yaptım ,resimdeki patates eşimin

günaydınnn
sabah kahvaltımı yapıp işe öyle geldım.. güzel bir gün olsun inşallah..

Günaydın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…