Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

aranıza bende katıldım bugun ilk günümm karataydaaa 2 hafta falan yapmayı düşünüyorum ramazana kadar..
Sabah 08:00de kalktım ve yarım saat spor yaptım nivea body ile dinamik sabahlar.
Kahvaltıyı hazırlarken sıcak elma sirkeli su içtim..

Kahvaltım sabah 09:15
2 tane doğal haşlanmış yumurta
domates ,salatalık,roka
kuru incir,kuru kayısı,çok az ceviz
çeçil peyniri çok az oda...
Yeşil çayla beraber yaptım.

Öğle yemeğim 13:30
1 tabak tavuk döner etli salataaa
ve 1 kase cacıkla...

Öğlen 15:30 civarı ara öğün niyetine kuru incir ve kuru kayısı yedim yeşil çayla birer tane...

Akşam yemeği 18:15
1 tabak semizotu yemeği
1 kase yoğurt
yağsız tuzssuz salaataaa
1 tabak taze fasulye yemeği...

Yarım saat yürüyüşte yaptım gün içinde 3.lt su

Gece yatmadan yine elma sirkesi içicem.

Umarım yarar kaç günde kilo veririm sizce?

158 boya 60 kiloyum suan :KK43:

Hosgeldin, kuru incir yasak diye biliyorum. Birde ogun aralarini 4-5 saat birakiyoruz, leptin hormonunun calismasi icin.
Birde yagsiz degil, aksine bol zeytinyagi ve tereyagi yiyoruz. Istersen karatay diyetini internetten indirip okuyabilirsin, biz cogumuz oyle yaptik.
Burda daha tecrubeli arkadaslarda sana yardimci olur, yanlislarini soyler, ozellikle gul abla en tecrubelimiz, bikmadan usanmadan cevaplar, yanlisimizi soyler. :KK16:

Doğru diyosun, yazarken de çok içime sinmemişti aslında, en güzeli yasaklardan uzak durup normal şekilde beslenmek. Kendime vücudumu forma sokmak için bir yıl verdim, bakalım neler olacak :)

Oooo bir yila ebru salli kiskanir seni. Gencsin daha vucudun daha cabuk sekillenir.
Iyi spor da yapiyorsun, ohh miss :KK76:

Oooo bir yila ebru salli kiskanir seni. Gencsin daha vucudun daha cabuk sekillenir.
Iyi spor da yapiyorsun, ohh miss :KK76:

Ayyy keşke dediğin gibi olsa :KK70:
Sporu bir aydır yapmaya başladım ve elimden geldiğince aksatmamaya çalışıyorum. Jillian'a başlayınca kendi kendime olmuşsun sen dedim. Kendime hayret ediyorum çünkü çok tembeldim ben bir iki ay öncesine kadar :KK70:

yakaladığın yerden dal canım:KK34:

canım kan tahlili yaptırsan iyi olur ,,,özellikle D vitamini düşükse zayıflamak çok zor,,,,bugün sabahki sohbetlerde hangi tahliller gerektiğini mengmeng e yazmıştık

bana peynir altı suyu ve süt dokundu 2 kg aldım onları kesince vermeye başladım

seni seni seni:KK20::KK20::KK20:beyne format atmadıkça veremiyorum diye sızlanmayın insülin hep başa dönüyor:KK4:

Evet bana biseyin dokundugunu anliyorum ..cunku karatayi yapip (ne kadar eksikte olsa)hic kilo vermemek odem toplamak su icince kilo almak cok anlamsiz geliyor ...
Ayin 19 doktor randevusu almistim ...
Butun tahlillerimi o gun yaptiricam ... neler yapilmali hemen bulmaya calisiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm çıtırlar
kızımı uyuttum listemize bir bakayım dedim

HEDEFE ULAŞANLAR
Eki Görüntüle 1138096

:KK33::KK33::KK33:

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 64.2

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 53.5

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 45.3

KİLO VERENLER

Eki Görüntüle 1138111

HasibeG %-1.552 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kepekliekmek %-1,39Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar::nazar:

Babymom %-1.10 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
mengmeng %-0,719 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

Teoson %-0.65 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

nnaze %-0,647 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
bluedaisy %-0,574 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:
EvrimKuzey 60,9 kg Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 918018 Eki Görüntüle 967394 :nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

alfabetikbulvar Eki Görüntüle 918049

ferideei Eki Görüntüle 918049
gamzeleyy :KK16:

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun :KK9:
Eki Görüntüle 1138114
Fmgenc
Prenscim
CiseNaz
Muzikci
YENA
secido
pofu
bidikim
Canansu60

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1138112
erigim %+1.60 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019
olbey Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 64.2 Toplam fark :+1.2 kg.
Ekin06 Başlangıç kilom: 75,6 Bu hafta: 82 Toplam Fark: +6.4 kg

kedicim liste çok güzel olmuş
hatta bu hafta ayrı bir güzel olmuş hehe :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ayyy keşke dediğin gibi olsa :KK70:
Sporu bir aydır yapmaya başladım ve elimden geldiğince aksatmamaya çalışıyorum. Jillian'a başlayınca kendi kendime olmuşsun sen dedim. Kendime hayret ediyorum çünkü çok tembeldim ben bir iki ay öncesine kadar :KK70:
jilliana bende başlamak istiyorum videolarını indirdim hatta öncesi sonrası videolarını izledim çok etkileyiciydi inanamadım sonra azimle neden olmasın dedim
yarın başlasam diyorum ama ramazanda nasıl yapcaz onu düşünüyorum
gül abla ramazan için konuşmak daha erken mi bilmiyorum ama aklıma gelmişken sorayım en uygun ne zaman spor yapmak lazım ramazanda??????

menümüde yazayım sabah 08:00 = 2 yumurtalı (sahanda bol tereyağlı) kkk
öğle 13:30 = 1 tabak taze fasülye, 1 kase keten tohumlu yoğurt sabahtan kalan 2 ceviz
akşam 19:00 = 1 kase yoğurt çorbası, 4 tane islim kebabı, 1 kase yoğurt 3 ceviz

Son düzenleme:
jilliana bende başlamak istiyorum videolarını indirdim hatta öncesi sonrası videolarını izledim çok etkileyiciydi inanamadım sonra azimle neden olmasın dedim
gül abla ramazan için konuşmak daha erken mi bilmiyorum ama aklıma gelmişken sorayım en uygun ne zaman spor yapmak lazım ramazanda??????

Ben Ramazan'da sahura kadar uyumuyorum genelde. O yüzden iftarla sahur arasında 11-1 arası bir zamanda yaparım diye düşündüm ama uygun olup olmadığını bilmiyorum canım

Ben Ramazan'da sahura kadar uyumuyorum genelde. O yüzden iftarla sahur arasında 11-1 arası bir zamanda yaparım diye düşündüm ama uygun olup olmadığını bilmiyorum canım
geçen sene hamileydim tutmamıştım ondan önceki sene nöbete gidiyordum sadece bende uyumuyordum o zaman ama bu sene arada yatarım büyük ihtimal çünkü kızımdan dolayı sabah uyuyamam :44::44::44:

geçen sene hamileydim tutmamıştım ondan önceki sene nöbete gidiyordum sadece bende uyumuyordum o zaman ama bu sene arada yatarım büyük ihtimal çünkü kızımdan dolayı sabah uyuyamam :44::44::44:

O zaman kendini ona göre ayarlarsın canım, ah ya benim kızım olaydı ben de uyuyamayaydım :) Allah bağışlasın

Çıtırlar gece yapılan spor çok daha etkiliymis direk yağ yakarmis vücut. .bu kış gece yapıyordum o zaman öğrenmistim. .zaten jill ramazanda gündüz yapılamaz imkansiz insanın boğazı kuruyor bi yudum su içmek istiyor..en güzeli iftardan 2 saat sonra yapıp duş alip uyumak..geç yatanlar daha sonrada yapabilir. .gecen sene bende hep yapip, hem oruç tutmustum..yalniz hasibe vücut hemen alismiyor jilliana ramazandan önce başlarsan vücut hamligini atar canım

Çıtırlar gece yapılan spor çok daha etkiliymis direk yağ yakarmis vücut. .bu kış gece yapıyordum o zaman öğrenmistim. .zaten jill ramazanda gündüz yapılamaz imkansiz insanın boğazı kuruyor bi yudum su içmek istiyor..en güzeli iftardan 2 saat sonra yapıp duş alip uyumak..geç yatanlar daha sonrada yapabilir. .gecen sene bende hep yapip, hem oruç tutmustum..yalniz hasibe vücut hemen alismiyor jilliana ramazandan önce başlarsan vücut hamligini atar canım

Doğru düşünmüşüm demek kiiii, aiyyy, heyecanlandım birden şaka maka ramazana da pek bişey kalmadı

Iyi geceler bayanlar:)

Uyanınca 2 kuru incir,7 tam ceviz(bana özel, örnek alınmasın)

Sabah: 3 yumurtali cokelekli omlet,domates, salatalık

Öğlen semizotlu cacik 2 kase , 3 hurma

Ara 1 elma

Akşam tarhana çorbası, taze fasulye kavurmasi, veeeee uzun zamandir beklediğim dut:))

Su 3 lt
Spor 30 dk yürüyüş

Doğru düşünmüşüm demek kiiii, aiyyy, heyecanlandım birden şaka maka ramazana da pek bişey kalmadı

Evet canim dogru dusunmussun:)
allah kolaylık versin çok güzel ramazan ayıni hakkiyla geçirmek. .ben bu sene tutamayacagim malum durumumdan dolayi ama bol ibadet inşallah

X