Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Şekerli gıdaları kesip, bir de üstüne spor yapınca selülit kalmıyor. Benim elimle sıktığım zaman belli olurdu, şimdi onlarda kalmamış.

Ben mi yanlis yazdim acaba,benimde 1 kilo fazlam görünüyor.toplam aldigim: +200 gramcik sadece.. eline sağlık liste için

Meyve kilo verme asamasinda zaten sınırlı tuketilmeli sen dogrusunu yapiyorsun ama bazen regl döneminde vücut ihtiyaç duyuyor (psikolojik bi ihtiyaç bence) o yuzden onerdim. Muz sinirlerini kuvvetlendirir ve sevgiline olan sabrin artar inancindayim canim:) aman diyim sıkıntınız da olsa anlaşılan köklü bi iliskiniz var..bu zamanda böylesi zor maşallah. .sen ona kizdikca buraya bize yaz inan çok iyi geliyor:)
kilo işini bence hiic dert etme 8 ay önce basardiysan yine başarırsın

Inşallah abla. Kk daki kasim anneleri sayfasini okuyorum arada simdiye kadar 5 kilo alanlar var.onlari gördükçe sakinlesiyorum

Akşam yemeğimi geç olmadan yedim.

Iki kase mercimek çorbası, bir kase pul biberli yoğurt, bol limonlu maydanoz ve bir iki yaprak marul yedim.

Hafif yiyeyim dedim ama pek başarılı olamadım galiba :d

Karabiber, limon ve tarçın iyi gelmişti bana. Bir başlangıç olmuştu 2 hafta önce, onu içtim. Sıcak şeyler içtim. Sarmsak yutuyordum birde. :)

karabiber mikropların hepsini öldürüyor benim ilacım resmen sarımsak her sabah ben de yutuyorum kedicimmm ama saç beyazlamasına engel olduğu için

Çatlaklardan kurtulmanın yolu yok mu
Karatay'a devam ettikçe selülitlerden kurtulacaksam harika! Kese olayını da deneyeceğim ama ama kabak lifini nereden bulabilirim kuzum?

aktarlarda var bitanemmm

İnşallah ablam korkumdan kan testide yaptiramiyorum malum 15 gun gecikip kanda 0 cektigim cok oldu :

inş cnmmm sen gönlünü ferah tuttt zamanı geldiyse mutlaka olacak rabbimin izniyle

Akşam yemeğimi geç olmadan yedim.

Iki kase mercimek çorbası, bir kase pul biberli yoğurt, bol limonlu maydanoz ve bir iki yaprak marul yedim.

Hafif yiyeyim dedim ama pek başarılı olamadım galiba :d

afiyetolsun cnm

karabiber mikropların hepsini öldürüyor benim ilacım resmen sarımsak her sabah ben de yutuyorum kedicimmm ama saç beyazlamasına engel olduğu için

aktarlarda var bitanemmm

afiyetolsun cnm
Ilk fırsatta aktara uğrayacağım. Çok sağol bitanemmmm!
Bu arada sarımsağı neden yutuyorsunuz

Aaa, peki saç dökülmesine falan da iyi gelir mi? Birkaç gündür saçlarım çok dökülüyor

saç dökülmesine lavanta çayı iyi geliyor cnm ve lavantayla saçını yıkıyorsun ben bunlarıda yapıyorum

fakat en çok tavsiye edebileceğim suna dumankayanın dana iliği tarifi biraz zahmetli fakat sonuç garanti

ayda bir yaparım saçlarım belimde

ayrıca saçlarını karanfil suyuyla tararsan dökülmeye iyi gelir tatlım

Bahsettiğin tarif yağlarla mı yapılıyor canım benim saçlarım ince Telli ve çok yağlı. O yüzden yağ ile yaptığım bakımlardan olumlu sonuç alamadım

geçm,iş olsun canım
hep bu kedi yüzünden kendi zayıflayacak sizi şişmanlatacak
Ye tatlilari boz inisuluni kediye suc at
Kiz kedi tirmala bunu

Allahim cerene acil sifalar, yakinlarina da sahir ve guc versin. Iyi haberlerini bekliyoruz ablacim.

.
amin
Haftasonu kimlerin Karatay'ı bozduğu ortaya çıktı. Ben baştan uyarmıştım, haftasonu kaçamak yapamayacaksınız diye.
erigim

Yeni kuruttugum yesil yesil kiraz saplari.
Boyle guzelini bulursam daha kuruturum.

ben geçen sene eski evin bahçesinden toplatıklarımı kurutmuştum ağaçta kalan sapları bile toplamıştım ama güneşte kuruttum bilmediğim için o yazıda gölgede kurutun yazıyordu yeni okudum

yakaladığın yerden dal canım

canım kan tahlili yaptırsan iyi olur ,,,özellikle D vitamini düşükse zayıflamak çok zor,,,,bugün sabahki sohbetlerde hangi tahliller gerektiğini mengmeng e yazmıştık

bana peynir altı suyu ve süt dokundu 2 kg aldım onları kesince vermeye başladım

seni seni senibeyne format atmadıkça veremiyorum diye sızlanmayın insülin hep başa dönüyor

Bahsettiğin tarif yağlarla mı yapılıyor canım benim saçlarım ince Telli ve çok yağlı. O yüzden yağ ile yaptığım bakımlardan olumlu sonuç alamadım

dana iliği için kasaptan ilik alıp yapıyorsun cnmm

gülcüm spor yapıldı ohhhh hoşgeldinnnn mutluluk hormonu tavan yapmıştır

ellerine sağlık canım,

her zamanki gibi çok gzüel ve eğlenceli olmuş,,,ellerin dert görmesin,,,

dana iliği alıyorsun kasaptan bitanemm onunla hazırlanıyor karışım

Saç dökülmesi için sığır iliği tarifi: 150 gr. sığır iliğini makarna gibi haşlayıp süz. Ardından 100 gr. hindistancevizi yağı ve bir tatlı kaşığı defne tohumu yağını karıştır. Karışımı ılık haldeyken saç diplerine sür. Bu uygulamayı haftada bir kere yapmanız yeterli olacaktır.

ben birkaç damla çamterebentin de ekliyorum cnmm sonuç muhteşem oluyor

gülcüm yürüyüşünü yaptın geldinnn mutluluk hormonu tavannn yaptııı

seni seni senibeyne format atmadıkça veremiyorum diye sızlanmayın insülin hep başa dönüyor

Valla abla kestane şekerime dayanamıyorum ya. Evde oldu mu durduramıyorum kendimi :/ az önce evdeki bütün kestane şekerlerini paketledim. Annem yarın spor hocama götürsün o da seviyormuş evde kalmasın.

Valla abla kestane şekerime dayanamıyorum ya. Evde oldu mu durduramıyorum kendimi :/ az önce evdeki bütün kestane şekerlerini paketledim. Annem yarın spor hocama götürsün o da seviyormuş evde kalmasın.

aferim sana spor hocan alsın kg ları

Anaa! Değişik tarifmiş ?!! Bunu kendi başıma yapamam sanırım, annemden yardım alacağım deneyeyim bakalım umarım faydasını görürüm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…