Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

tatıl dönüşü mu :KK53::KK53:..tatıl mı :KK53::KK53::KK53:..vayy vayy vayy ne zaman dıyecegım ben bu sözcüğü Allahım:KK52::KK52::KK52:.. inşallah ıyı geçmıştır iyıce dınlenmışsındır..:KK16::KK16::KK16:

Evet biraz erken oldu ama iyi oldu sağol arkadşım... darısı başınıza inşallah.. pek dinlenemedim hareketlilikten ama herşeye değer iş ortamından biraz uzaklaşmak...

selamlaaar :KK3: :KK3:

Gecen hafta hiç verememiştim.Bu hafta acısı çıktı :KK52: :KK52:

Rumuz: kepekliekmek
Başlangıç tarihi: 29/04/2014
Başlangıç kg:89,1
Geçen hafta:86,4
Bu hafta:85,2
Fark: -1,2
Toplam fark:3,9
Beden:46
Spor:Hergün 3 km tempolu yürüyüş
Boy: 1.75
Hedef:ilk hedef 79 kg...ikinci 69 kg
Yüzdesi:-1,39

:KK39: :KK39:

Kilo veren herkesi tebrik ederim :KK42:

Kilo verenleri gordukce kendimi catiya cikip atasim geliyirrrrrrrrr:KK4:

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:54.4
Bu hafta:53.8
Fark:-600
Toplam fark:8.8 kg
Beden:36-38
Spor: yok
Boy:1.63
Hedef: 52
Yüzdesi:1.10

arkadaslar herkesi cok ozledim. 1 hafta oldu tasinali ancak yerlestim cok hastaydim pesime cocuklar hastalandi suan esim hasta simdi yine kizim atesli// yani afedersiniz kicimi bi dogrultup topige giremedim. telden girmekten hoslanmiyorum. ama yavas yavas mudahil olucam/ verdigim kilomu hastalik sonunda verdim spor yapmiyorum ancak hic oturmuyorum. b12 aliyorum duzenli . karataya uygun besleniyorum/ umarim herkes iyidir. en kisa zamanda gelicem.opuldunuz

slm kızlar:KK16::KK16::KK16:
kuzumu uyuttum bir bakayım dedim
beyaz çay demledim onu içiyorum şimdi sonra sporumu yapcam
önce yemek yapardım genelde ama sonra kız durmazsa sporumu yapamıyorum
yemek bir şekilde yapılır en kötüsü kocam gelince ona baktırır öyle yaparım :KK1::KK1::KK1:
afiyet olsun canım
kolay gelsin

hiç vazgeçme Çünkü vazgeçince daha kötü olacağını garanti edebilirim..5 kılo verınce bile 8 kılo vermış gıbı oluyorsun..saçından tırnağına yenileyecek karatay bızı..Bunada canı gönülden ınanıyorum..Bazı kılo verenlere bakıyorumda inan kılo vermese daha ıyı dıyorum o kadar sağlıksız durumları..bunları düşününce hemde 38 beden gıyen biri olarak ne endişe edıyorsun ki :KK52::KK52::KK52::KK52: bu arada merhaba :KK16::KK16::KK16::KK16:
merhaba canım
tşk ederiz cnmmmm:KK16::KK16: ne de olsa çocuk kuzum benim ne kadar anlasa da bir süre sonra unutur tam oyun çağıı annesinin çok dikkat etmesi lazımm allah yardımcıları olsun cnmm inş sağlıkla ameliyatını olur cnmmm gidip gelmek zor olacak biraz :KK31:

kedicimmm ben annem için yapıyorum 15 sap bir su bardağına önerdi dr böbrekleri çalıştırdığı ve diüretik olduğu için içiyor :KK34:

iyi sporlar cnmm güneşin tadını çıkar:KK76:
amin

bende kedi yayınladıktan sonra googleden arayıp baktım başka bir sitede 500 gram suya 30 sap yazıyordu benim kullandığım bardak 250 lik bende 15 atarım diye düşünmüştüm :KK52::KK52::KK52:
Günaydın canlar...

Başlangıç kilosu: 65
Geçen hafta: 61.8
Bu hafta: 61.4
fark: -400
toplam fark: 3.600
beden: 40 / üst beden M..
spor: Düzenli olarak 30 Day Shred + bazen Leslie
Boy: 1.56
hedef: ilk hedef 60... sonra 55
yüzde: -0,647

Almadığıma şükretmeliyim aslında çünkü bu hafta beslenmeme pek dikkat edemediğim gibi dün akşam yemeğini de 8den çok daha sonra yedim.

Sanırım yaptığım spor sayesinde almadım, üstüne 400 gr vermişim. Bir de dikkat etsem daha çok gidebilirmiş.

Neyse ki bugün dört dörtlük bir Karatay kahvaltısı ettim. Sınav haftamdayım ama elimden geldiğince ekstra dikkat edeceğim. Bakalım neler olacak....
:KK9::KK9:
Anammmm bu kadar muhabbeti ne ara yaptınız ya :KK9::KK9: nasıl bitçek oku oku....

Ben kısa naptım onu anlatim... detaya girmeden kimsenin canını çektirmeden sadece beslenme kısmını anlatcam... diyetime sadık kaldım sayılır ama koca otelde ne kadar sağlıklı beslendim siz düşünün... yağı zeytinyağı değildir kesin bi kere.. tere yağı yumurta pişidme şekillleri kullandıkları tuz vs.. ama elimden geldiğince yasak olan şeylerden yemedim.. balık ve.et tükettim bolll yeşillik ve salata... onun dışında sadece bi kere sabah kahvaltısında kuru incir yedim görünce canım çekti, o gün meyve yemedim tabi... bi kerede eşimin yoğun ısrarlarına dayanamadım dondurma yedim ufacık :KK20: çünkü onlar durmadan bişiler yediler ben yemedim içine sinmedi hiç onunda... dondurmayıda sevdiğim için yalvardı resmen bi kere diye... saatlerime dikkat ettim en az 5 ssat yemedim bişi... sabah 8 öğlen 13.30 akşam en geç 19.30da bitti yemeklerim.. bol bol yüzdüm erittim yediklerimide...
Ne pastalar ne börekler meyveler... deli gibi karpuz vardı nasıl yiyolar anlatamam... neyseki atlattım... kardeşim geldi dün yanıma yeğenlerim filan tantanadan tartılamadım bile... kardeşim görünce abla yeter zayıflama artık dedi çok ufalmışsın dedi.. suratım daha doğrusu burnum çıkmış ortaya :KK9: bi de kararınca ttilde gözlerine nasıl göründüysem artık enişte aynı etiyopyalı atletlere benzemişsin dedi :KK37::KK37: kendimi çdk çirkin hissettim aslında ama ben böyle beslenecem artık giden yine gider kiloların dedim..:KK52:
otellerde de dışarıda da yemek yemek eziyet geliyor artık bize,:KK1: tuzu, yağı, derken hiç yememek daha iyi ama tatilde olunca yapacak bişey yok zararı en aza indirmeye çalışmak lazım sende öyle yapmışsın,,,aradakilerde zayıflama ödülün olsun:KK34:
bende öğlen yürürken uzun burunlu birini görünce burnum aklıma geldi yanaklarım eriyince içi boşaldı suratım yuvarlaktan sivriye dönüşmeye başladı burnum iyice çıkmışmıdır diye düşünmüştüm:KK52::KK52::KK52:
Bu arada herkes iyidir umarım...gül ablacım ufaklık nasıl oldu inşallah iyidir durumu ?

hoşgeldin canım

ufaklık hastaneden çıktı, burada hacettepeye götürdüler 6 ay sonra anjiyo demişler,,,görünüşü iyi,,,kanın pıhtılaşmaması lazım bie yere çarpmayacak özellikle kafasını beyne pıhtı atmaması lazım,,,sürekli gözler onun üstünde olacak allah yarduımcıları olsun çok zor , evde 3 kardeş çocuk kısmı bi an iyi olsalar bi an birbirlerine girerler nasıl başedecekler bilmem...

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4 kg
Gecen Hafta : 52,2 kg
Bu Hafta : 51,9 kg
Fark : -300 gr
Toplam Fark : -2500 gr
Beden : 36
Spor : yok
Boy : 1,67 cm
Yas : 33
Hedef : 48
Yuzde : -0,574

Ben gecen hafta bildirim yapamamistim, gecen hafta pazar gunu eve donunce olcmustum kilomu.
Kizlar gecmisi okuyamadim daha, :KK16: kilo veren saglikli beslenen citirlarimi tebrik ediyorum.
Bende gr gr veriyorum, veremeyen duraklama yasayan arkadaslara sabir ve azim diliyorum :KK54:

Tatilden dondum doneli bi toparlanamadim. Cok burnum akiyo, gozlerim kapaniyo :2:birazda ishal gibiyim.
Saclarimda dokulmeye basladi, zaten cok dokulur, tam buranin suyuna havasina alisti derken, git gel yine basa dondum.
Agustosta tekrar izne cikicaz eneeeee yine don basa :KK37:

Tatilden dondum doneli bi toparlanamadim. Cok burnum akiyo, gozlerim kapaniyo :2:birazda ishal gibiyim.
Saclarimda dokulmeye basladi, zaten cok dokulur, tam buranin suyuna havasina alisti derken, git gel yine basa dondum.
geçmiş olsun bluedaisy..Bende yeni kurtuldum sayılır o nedenle hastalık deyınce gözüm korkuyor gerçekten..:KK52::KK52:

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi : 23 Nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4 kg
Gecen Hafta : 52,2 kg
Bu Hafta : 51,9 kg
Fark : -300 gr
Toplam Fark : -2500 gr
Beden : 36
Spor : yok
Boy : 1,67 cm
Yas : 33
Hedef : 48
Yuzde : -0,574

Ben gecen hafta bildirim yapamamistim, gecen hafta pazar gunu eve donunce olcmustum kilomu.
Kizlar gecmisi okuyamadim daha, :KK16: kilo veren saglikli beslenen citirlarimi tebrik ediyorum.
Bende gr gr veriyorum, veremeyen duraklama yasayan arkadaslara sabir ve azim diliyorum :KK54:

Canim senin boyun kac ki hedefin48 kilonda 51 hayy maşallah

Bende oyleyim bas agrisi burun akintisi ama dusuremiyor buda karatayin guzelligi sanirim yoksa coktan iflas bayragini cekmisti bunyem :KK34:

kotu kediiiiii.....

senin yuzunden sisko cikicam iste :KK43: cuma gunu 55.1 dim bu sabah 56.3 ciktim

haftasonu ve onumuzdeki iki gun daha yatili misafirlerim var, hem spor yapamiyorum hem yemekler diyete uygun olamiyor. bi de tatli vs durumlari var tabi. bu hafta iyi gitmiyor ama yine de bildirim yapayim. ama ne olurdu cuma gunu toplasaydiniz da moralim bozulmasaydi bu kadar :KK43:(((

Rumuz: olbey
Başlangıç tarihi: 30/05/2014
Başlangıç kg: 55.9
Geçen hafta: 55.9
Bu hafta: 56.3
Fark: +0.4
Toplam fark: +0.4
Beden:38-40
Spor: yürüyüş leslie + tibet
Boy: 1.55
Hedef:ilk hedef 52... ikinci hedef 50
Yüzdesi: beceremedim bunu genis bi ara bakicam. misafirden biseye bakamiyorum :KK43:

kotu kediiiiii.....

senin yuzunden sisko cikicam iste :KK43: cuma gunu 55.1 dim bu sabah 56.3 ciktim

haftasonu ve onumuzdeki iki gun daha yatili misafirlerim var, hem spor yapamiyorum hem yemekler diyete uygun olamiyor. bi de tatli vs durumlari var tabi. bu hafta iyi gitmiyor ama yine de bildirim yapayim. ama ne olurdu cuma gunu toplasaydiniz da moralim bozulmasaydi bu kadar :KK43:(((

Yüzdesi: beceremedim bunu genis bi ara bakicam. misafirden biseye bakamiyorum :KK43:

Ye tatlilari boz inisuluni kediye suc at:KK9:
Kiz kedi tirmala bunu :KK1:

hiç vazgeçme Çünkü vazgeçince daha kötü olacağını garanti edebilirim..5 kılo verınce bile 8 kılo vermış gıbı oluyorsun..saçından tırnağına yenileyecek karatay bızı..Bunada canı gönülden ınanıyorum..Bazı kılo verenlere bakıyorumda inan kılo vermese daha ıyı dıyorum o kadar sağlıksız durumları..bunları düşününce hemde 38 beden gıyen biri olarak ne endişe edıyorsun ki :KK52::KK52::KK52::KK52: bu arada merhaba :KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım bakalım bekleyip göreceğiz artık. bir kaç ay içinde 34'den 38'e fırlayınca intihar etsem yeri :KK52:

Kizlar özel bir soru sarabilir miyim malum burdaki anne sayisi cok:KK9:
Reglime iki gun var dun ve onceki gun kahve kirmizi aradi bir lira buyuklugunde akintim oldu bel ve karin agrisiyla birlikte
Dinlendigimde geciyor biraz yorulunca tekrar basliyor agrilarim
Malum bebis istiyoruz :KK9:
Aklima takildi daha once regl gunu akintim okur ve agrisiz olurdu bir haftadir agrim var benim
Boyle birsey yaşayan var mi

Mydeniz cevaplamis ama bende tecrubemi yazyim, benimde hamileligim boyle basladi.
Ayni regl olacakmisim gibi butun belirtileri yasadim, dedigin gibi bir parca akinti oldu, bende regl oldum sandim
Ama devami gelmedi :) seninde hayirli haberlerini bekliyoruz :KK54:

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg:69,7
Geçen hafta: 69,5
Bu hafta: 69,0
Fark: -500
Toplam fark: -700
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 10000 adım) ya da Leslie 3 mile & Jillian 30 days shred
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0,719

Bugün canım sıkkın. Kilo vermem çok yavaş gidiyor. 1 ayda 700 gr. Hiç kaçamak yapmıyorum. Sporumu da aksatmıyorum. Yemeklerimi artık tamamen kendim yapıyorum, uygunsuz malzeme kullanmıyorum. Reglimin ilk günü inşallah bundan kaynaklıdır. Haftasonu Adapazarı'na gittim. Ablam "pek fark görmedim" dedi. Sonraki gün anneme geçtim, o da epey inceldiğimi söyledi. Belki de moralim bozulmasın diyedir. :KK43:

Regl regl regl :KK47:sen artik guzel spor da yapiyorsun, azcik daha sabret. Simdi bende basliycam spora, ayni durumdan bende yakinirim yakinda.
Bende duzenli spor yapinca bi sure boyle oluyorum. Ama sen regl oncesi durumundan boylesin bence. :KK54:
30 gr ayarlayamam ki zaten. Göz kararı eklerim birşeyler. :KK1:

Kedicim bende kuruttum bikac gun once, cok guzel yesil yesil saplari atmaya kiyamadim. Bi yerde 20-25 tane okumustum ben fiizamanda.
Ama simdi yesil cayin icine, beyaz cayin icine 10 tane falan atarim diye dusunmustum.

merhaba canım

gözünüzaydın olsun ,,..

yeğenim hastaneden çıktı,,hacettepe deki doktor 6 sonra anjiyo yapalım aylık kontrollerede akdeniz üniversitesine götürün demiş burdur da oturdukları için...canlı bir bomba gibi ne zaman ne olacağı belli değil, allahım sağlık ve uzun ömürler versin,,,koruması çok zor çocuğa anlatıyorsun anlamıyor, kızkardeşim 4 katı sırtında çıkarıyor kalp yorulmasın diye sonraki gün oyun yaptığını sanıp ondan önce koşarak 4 katı çıkıyor, evde fırçayı yiyor sonraki gün yine aynısını yapıyor :KK50:...

Allahim cerene acil sifalar, yakinlarina da sahir ve guc versin. Iyi haberlerini bekliyoruz ablacim.

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:54.4
Bu hafta:53.8
Fark:-600
Toplam fark:8.8 kg
Beden:36-38
Spor: yok
Boy:1.63
Hedef: 52
Yüzdesi:1.10

arkadaslar herkesi cok ozledim. 1 hafta oldu tasinali ancak yerlestim cok hastaydim pesime cocuklar hastalandi suan esim hasta simdi yine kizim atesli// yani afedersiniz kicimi bi dogrultup topige giremedim. telden girmekten hoslanmiyorum. ama yavas yavas mudahil olucam/ verdigim kilomu hastalik sonunda verdim spor yapmiyorum ancak hic oturmuyorum. b12 aliyorum duzenli . karataya uygun besleniyorum/ umarim herkes iyidir. en kisa zamanda gelicem.opuldunuz

Hosgeldin, gecmis olsun hepinize. Gozumuz ariyor walla. Biarn once bekliyiruz.

kotu kediiiiii.....

Ye tatlilari boz inisuluni kediye suc at:KK9:
Kiz kedi tirmala bunu :KK1:

Haftasonu kimlerin Karatay'ı bozduğu ortaya çıktı. :KK52: Ben baştan uyarmıştım, haftasonu kaçamak yapamayacaksınız diye. :KK33::KK33:
erigim :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Yeni kuruttugum yesil yesil kiraz saplari.
Boyle guzelini bulursam daha kuruturum.

Eklentiler

• $DSC_3020.jpg
    $DSC_3020.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 39
geçmiş olsun bluedaisy..Bende yeni kurtuldum sayılır o nedenle hastalık deyınce gözüm korkuyor gerçekten..:KK52::KK52:
Demi ama :KK53: sagol canim benim :KK16:

Canim senin boyun kac ki hedefin48 kilonda 51 hayy maşallah

Ah kuzuumm benim kocaman gobegim var, yeni tanisanlar hamile saniyor.
Kemiklerim incecik birde benim, saat falan takamam ben dusun yani. 50 ustune cikinca gobekli ve gidili oluyorum. :KK37:

X