Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

😁 koccaman bi kahkaha attim sayende, bu gün yine formundasin canım:)

Allahın işine karışanin sonu bu olur:))

heyetin karnını doyurdum 60 kişiydi onlar toplantıya girdi ben odama kaçtım ayaklarımı kasanın üstüne uzatıp dinlendiriyorum onraki işlere kadar biraz sarja takayım kendimi

yayla çorbasında prinç yoktur umarım
benim geçen sene hem balkonda hem apartman ara boşlukta 7-8 tane yavru büyüdü bneden baska cam yok gibi hepsi benim cama gelmişti 2 ay direndim ,yuva bozulmaz dendiği için bozamadımda, ara boşluktakiler bitlenme yaptı odadan içeri girmeye başladılar apartmanı komple ilaçlattık 2 yumurta vardı kapıcı onları aldı götürdü anne günlerce bekledi orada ,,,,üzüldüm ama bitlerden de korktum kaşıntı başlamıştı psikolojik miydi bileme ama

canım ya ne kadar çok sevinecek,,,,2 tane yetmiyor daha da istiyor hayret abi olarak ilerde onların sorumluluğuyla uğraşmanın zorluğunu bilse istemez benim canım çıkıyor 3 çocuk 4 kardeş...

ben lojmandayım geçen sene kapattırmayı düşündüm 1000 tl yi geçkin hesap çıktı 2 balkona, seneye da çıkacağım zaten bir sürü masraf yaptım diye yaptırmadım, benden önce genel müdür oturuyormuş 1 kuruş harcamamış benim içim rahat etmedi bir sürü şey yaptırdım artık yaptırmak yok ....

günaydınnnnnnn
güzel bir gün olur inşallah herkese..

Insallah

GÜNAYDIN iyileştin sanırım

günaydın gül abla
bende birazdan dr ye gitcem boğazımda bir kitle var 20 gündür geçmedi

Cok gecmis olsun, tahris ise cabuk atlatirsin, cok sicak iceceklerden uzak dur

insallah iyi haberleri tez gelir cerenin, annesinin sinirleri iyice yipranmis, bende oyle olurdum herhalde
Sana soyleyecek laf bulamiyorum gul abla masaallah walla.

Bildirim gününü değiştirmek istiyoruz, cuma günü bazen zor oluyor. Herkesin fikrini bekliyoruz.

Pazartesi mi olur tabisi

bende aynen her sabah tartılıyor bide not alıyorum takıntı oldu
ben 2-3 günde bir çıktığım için tartı önü sonu olmuyor
çok şükür kötü bişey yokmuş iyileşince geçer canım
Çin'li misafirlerim gitti, yoğunluk tempom birazdan normale dönecek. selensu misali ben de çok üzgünüm
bende üzüldüm şimdi
bi daha deneselermiş bu sefer üçüz olur denklenirdi
Pazartesi yapılıyor liste, o zaman yarın bildirim yapılmasın, pazartesi yapsın herkes. Artık öyle haftasonu kaçamak yapayım yok.
anlaşıldı merkez

bende büyük konuştum başıma geldi...
oğlu kızı olup 3, doğuranlara kızardım bu ne peş peşe doğurup duruyorlar oğlu da var kızı da diye konuşurdum, allah benim de başıma verdi, çevremdekiler noldu milleti kınıyordun sende aynı duruma düştün şimdi bizde seni kınayacağız dediler bende dedim ki : benim oğlum da var kızım da ben 3. renkli gözlü olurmu diye doğuruyorum dedim...kaza ile oldu yapacak bişey yok işi gırgıra vurdum artık

Kirk yilda bir temizlik icin kadin cagirdim, hic huyum degildir. Gezdigim ev sayisini hatirlamiyorum
Ama temizligini hep ben yaparim. Ne pis evler temizledim rusyada tirnaklarim mahfoluyordu.
Hatta bir ara uzun sure otelde kaldik, orda bile adamlari sokmazdim
Odaya, supurgeyi alip kendim temizlerdim, kizim bebekti gerci o zaman o yuzden titizleniyordum.
Suan oturdugum evin camlari da cok buyuk elim gitmiyordu ne zamandir. Neyse gaza geldim kadin cagirdim.
Ev zaten 1+1 ,2 satte yalandan salon mutfak camini sildi kacti, eee daha is var yatak odasini silmedin falan dedim,
Bi dunya konustu anlamadim da, sinir oldum. Dun zaten evi supurmustum, toz almistim.
Kadin gidince yerleri sildim, camlarin ic kisimlarini hic ellememis ustunden tekrar gectim. Kadindan daha cok calistim.
Dun bi arkadasa yine baska bi kadin gitmis butun gun benim verdigim paranin yarisina mis gibi yapmis evini.
Benim kaderim bu maalesef kakilmislik yapisti bana. Bidaha tobe kadin madin cagirmam.

Kakılmış seni.

sende kide ne şanssızlık olmuş 2 cam temizle git bir sürüde para ver,,,keşke arkadaşının aldığı bayanı alsaymışsın....

bencede kadınla hiç uğraşma kendin yap içine sine sine...

denerim canım sağol

kakılmış hanım çok yorulmuş koooskoca evde birde üstüne kave yapıp ikram etseydin ya yazık kadına

hanımlar selamlar nasılsınız geçen haftalarda gül ablamla kedi gelmişlerdi ben de iade-i ziyaret yapim dedim
çokşükür 54e iniş yaptım:) 1 kilo kaldı, yarınki durumu göreceğiz, 53.5 olursam mezun olacağım yarışamadan, yoksa 1 hafta daha devam..
sonrasında korumaya geçeceğim, nasılsa yine gitmeye devam eder 52 olsam harika olur..
eski hatta bekarken aldığım kıyafetlerim bile artık oluyor çokşükür..
spor konusu çok sıkıntı, havalar aşırı sıcak. yüzmeye gidiyordum ne kadar kolr ekliyorlarsa artık, ertesi gün resmen alerji gibi kaşınıyor heryerim.. 2 kere deneyince anladım ve mecburen bıraktım.. leslie yi pek sevmiyorum ama mecburen ona devam..
haftaya bugün de türkiyeye gidiyoruz valla çok heyecanlıyım, bi kardeşim üniv sınavına girecek, sonra da diğer kardeşimin erkek arkadaşı ve ailesi gelecek tanışmaya:)) çok hareketli günler bekliyor bizi

Bana da abana da 4 degilde ucezede raziyim
Yaylada yoktu canim yarma ileydide bugun ki ezo gelinde vardi yemedim
Bende mutfagi kirdircam onu bekliyorum onunla beraber hepsi bur ciksin aradan ama benim balkonlar kac tutar bilmem cok buyukler

Kakilmis hanim senin yaptiginda bencillik hem para ver hemde tum isi ondan bekle

Merhabalar... Bişey sorucam,
Yemeğin yanında yenen yoğurt yağ yakımına yardımcı oluyor ya hani; sizce cacık için de geçerli mi aynı şey?

1 kişi daha eklendi çocuk isteyenlere kaç yıldır evlisin

2, 5 yildir evliyim canim gecen sene subatta dusuk yaptım 1, 5 saat suren bir kurtaj gecirdim
1 yildir deniyoruz esimdede bendede jicbir sotun yok rabbim ol derse olacak

hayırlısıyla olur inşallah rabbim nasip ederse.bende zor bulunan bir gebeliğin sonucunda kürtaj olmak zorunda kalmıştım nekadar zor olduğunu biliyorum .tahminimce yaşında küçüktür heralde

hayırlısıyla olur inşallah rabbim nasip ederse.bende zor bulunan bir gebeliğin sonucunda kürtaj olmak zorunda kalmıştım nekadar zor olduğunu biliyorum .tahminimce yaşında küçüktür heralde

Zor bulunan derken canim rabbim bir daha evlat acisi yasatmasin
Cokta kucuk sayilmam 28 bitti esim ilk evlendigimizde korunmak istememisti 4 yildir birlikteyiz bunun tanima suresimi olur diye oyda ben israrla korunmak istedim hamile kaldiginda inanamadim yok ya imkansiz diyordum ama rabbim ol dedikten sonra oluyor iste

benimde olmuyor 2. Tüp bebekte oldu ama bebek gelişmedi aldırmak zorunda kaldım.bana göre küçüksün inşallah olur ben 39 yaşındayım.dediğin gibi imkansız die bişe yok rabbim ol desin yeterki tüm zorluklara rağmen gelecekse gelir

Aynen rabbim buyuk
Arkadadimin ucubcude oldu
Ikincide ucuzleri olmustu arka arkaya karninda oldu
Kismet
"Biz kimilerini dogurgan kimilerini kısır yarattik" der kuranda bile umarim yanlis yazmamisimdir ve suna inanirim daha once olduysa yine olur rabbim ol derse olur yeter ki kimse istemektwn vazgecmesin

Cok tesekkur ederim ..
kesinlikle hakli olabilirsin ...
sizlere katilmayi isterim devamli takip ediyorum sizi zaten ..
Oncelikle calsiiyorum..calistigim icin yemek sorunum var .
disardan yemek yiyemiyoruk midem bulaniyor maalesef
diyete bir hafta once basladim ve bugun yedinci gun ..ama ben kilo veremiyorum

Gercekten tam anlamiyla uyuyorum diye dusundum
eksigi var fazlasi yok
Yardimlarinizi bekliyorum ..
ayin 19 da doktor randevusu aldim troid,pko ve insilun direnci sorunlarim var tahlil yaptirayim siye bakalim .. ama diyete devam kilo verinceye kadar...
Cok sikildim kilolu olmaktan kiyafetlwrimi giyememekten...
bu arada hastaliklar ve dogum nedeniyle kilo aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…