Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Selam
Ben 3.takim kaptanı:KK42:
Bu hafta kilo vermek soyle dursun tam 1 kg aldim
Dugunumuz vardi spor yapamadim ve düzensiz beslendim gece ikkide yediğimiz zamanlar oldu:KK25:
Aslında dahha fazla almistim ama yinede ugraslarima ragmen sabit cikmayi basaramadim:KK43: 4 gunluk dugunun bedeli agir oldu
Huzurunuzda takimimdan ve karatay grubumdan Özür dilerim :18:

Bugun ucuncu takimda tarti gunumuz ve ben 63, 4 ciktim kendimi ifsa ettim kk ya :KK43:
İnşallah ptesi aldigimi vermis olacagim burda bari sabit cikiyim
düzensiz ve geç yemenin faturasını ağır ödedin kg almak ne kadar kolay bunu bir kez daha anladık...ben 5 ay gram verememiştim vermek çok zor...

3 gün spora yüklen ve mümkün oluğunca erken ye, bulgurlu ödem yapan şeyler yememeye dikkat et

Bende katılayım sana. :) dün 8'e doğru 3 muz ve 2 simit yedim. Ama umutsuzluğa düşmek yok. Bugün yine devam. :KK66: maymunmuyum ne. 3 muzu kim yer. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sen bizim minik maymunumuz ol tatlı maymun sana 3 muz bile yetmez bi dahaki sefere 4 yersin canım :KK16:

kızım doğum gününde panda istedi sen benim küçük pandamsın pandalar panda istermi dedim gülüyor panda takliti yapıyor :KK1:

Son düzenleme:
Günaydın yine tam tempo baslamissin ablacim gune gunun hagir olsun

Sen istisnasin canim valla:KK9: 3 kucuk muzsa bende yerim gerci:KK9:

Al ankaradan da o kadar ramazanda boyle gececek galiba bu sene vardir herseyde bir hayir

sağol canım

geçen sene çok sıcaktı ramazan da mahvolduk ama karatay sayesinde acıkma ve çok susama olmadı

Bende katılayım sana. :) dün 8'e doğru 3 muz ve 2 simit yedim. Ama umutsuzluğa düşmek yok. Bugün yine devam. :KK66: maymunmuyum ne. 3 muzu kim yer. :)

bir dahakine muzu ez üzerine varsa biraz kaymak üzerine ceviz onun üstünede tarçın afiyetle ye.benimde canım çekti yaaa

Herkese hayırlı cumalar ...:KK16:ve günaydın n gül ablacım ,teoson ,evrimkuzey ,kedicik ,Meng Meng ve diğer arkadaşlarım :KK16:

Yaklaşık 10gündür ailem burdaydı...gelsin mangallar ,gözlemeler lavaşlar ,tatlılar ...dün yolcu ettim ,hiç abartmıyorum annem zorla yaptığı tatlılardan gözlemelerle zehirledi:KK52:kıyamam iyi yaptığını sanıyor napsın ,10gün rejim merim yok ,sonra nalardan yap dedi :KK52:
Sonuç ;geçen haftaki kilomdayım ;78,5 1kilo alınmış yani ...
Karataya devam :KK16:pes etmiyorum ,oldu bitti ,devam etmezsem kilo almaya devam edeceğim

Bu arada çok alışmıştım onlara ,onları yolcu ettik eşim eve bıraktı sonrasında bni ...eve girdim ,kims yok bomboş geldi ev ,çok üzüldüm çok ,sonra annemi aradım ağlattık azıcık ..gurbetçilerden ne zor ,

Bildirim günümüz değişmiş sanırım.
Ne yalan söyleyeyim, bazen haftasonu akşam yemeği saati konusunda kaçamak yapıyorum. Artık yapmayacağım.

Ayrıca Pazartesi sendromunun şiddeti böylelikle iki katına çıkacak.

Ama yine de güzel oldu bu değişiklik, hayırlı olsun.

Sabah;
9.30-10 arası;
1 haşlanmış yumurta + 1 muzlu, az zeytinli Karatay kahvaltısı.

Aralarda çay, Türk kahvesi..

Akşam;
(17-17.30)
4 tane etli biber dolması; çok lezzetliydi, çok yedim.
2 kase bol pul biberli cacık

Gün içinde çok su içemedim; taş çatlasa 1.5 lt

Spor;
Leslie ile 3 mil
Jullian Michaels 30DS; level 1... 3/10

Ben artık yatayım. Yarın dersim var.

Iyi geceler herkese.

Jillian nasıl gidiyor canım? ben 7. günü tamamladım. 3 gündür hareketleri birebir yakalıyorum. Önce Lesli yapıyorsun değil mi? ^_^

günaydın hatunlar:KK3::KK3::KK3:
dün yemekte çok kaçırmadım
şimdi mengmeng hesap bekler yazayım hemen: ne olduğu belirsiz kıymalı bol baharatlı bir kase çorba, yaklaşık 4 yemek kaşığı et kavurma, salata, 1/4 domates, 2-3 çatal pirinç pilavı :KK17::KK17:
sabah sabah cnm çay çekti şimdi çay içiyorum sonra kahvaltı yapcam
saat 10da lazer randevum var gelince yemeğimi yaparım eşimin öğleden sonra dersi yok alışverişe gitcez adapazarına, havalar kötü haftasonu kalabalık olur bugünden gidelim dedik :KK34:

günaydın olmasına günaydın da o pirinç pilavı ne oluyor Allah aşkına? En kocamanından bi tava gelsin kafana bence.
hesap soracağım demiştim sordum :))))

Eki Görüntüle 1146862
Şişedeki soğuk yeşil çay oluyor. Tadını çok sevdim. Sağlıklı yaşıyoruzda paylaşmışlardı, ben elimdeki malzemelerle yaptım. Yarım litre suda 2 tatlı kaşığı yeşil çayı demledim, üzerine yarım lt. Soğuk su ekledim. Yarım limon, zencefil dilimledim. 2 kabuk tarçın attım. Buzdolabına koyup sabaha kadar beklettim. :) ıce tea sevenler için

Ben de deneyeceğim bu tarifi. Hiç ice tea içmedim ama olsun yeşil çayın her hali güzeldir ^_^

Selam
Ben 3.takim kaptanı:KK42:
Bu hafta kilo vermek soyle dursun tam 1 kg aldim
Dugunumuz vardi spor yapamadim ve düzensiz beslendim gece ikkide yediğimiz zamanlar oldu:KK25:
Aslında dahha fazla almistim ama yinede ugraslarima ragmen sabit cikmayi basaramadim:KK43: 4 gunluk dugunun bedeli agir oldu
Huzurunuzda takimimdan ve karatay grubumdan Özür dilerim :18:

Bugun ucuncu takimda tarti gunumuz ve ben 63, 4 ciktim kendimi ifsa ettim kk ya :KK43:
İnşallah ptesi aldigimi vermis olacagim burda bari sabit cikiyim

günaydın ^_^ Pazartesi gününe kadar bekleseydin ya belki vermiş olurdun ifşaya gerek kalmazdı :KK1::KK1::KK1:

bu güne de hızlı hızlı başladım

şemsiye almayı unutmuşum kafa o kadar çok yere dağılıyorki:KK1:..aşağıya indim şamsiye aklıma geldi 4 kat çıkacak dizlerimin dermanı yok dolmuşla geldim 7-8 dkk da yürüdüğüm için ıslandım :KK50: ıslak ıslak toplantı salonuna koştum orayı hallettim yerime geldim kurulandım ama üstüm ıslak buradaki yedek ceketlerden birini giydim :KK52::KK52::KK52:

günaydınlar ablacım ben de ıslanarak geldim ama olsun güzel yağıyordu. yalnız aradaki fark, ben de şemsiyeyi çantamdan çıkarmaya üşendim. :KK52::KK52:

3. muzu kedi83 yer diyeceğim bundan sonra bu soruya. hem 3. muz hem de 8'e doğru. :KK51::KK51:

düzensiz ve geç yemenin faturasını ağır ödedin kg almak ne kadar kolay bunu bir kez daha anladık...ben 5 ay gram verememiştim vermek çok zor...

3 gün spora yüklen ve mümkün oluğunca erken ye, bulgurlu ödem yapan şeyler yememeye dikkat et

sen bizim minik maymunumuz ol tatlı maymun sana 3 muz bile yetmez bi dahaki sefere 4 yersin canım :KK16:

kızım doğum gününde panda istedi sen benim küçük pandamsın pandalar panda istermi dedim gülüyor panda takliti yapıyor :KK1:

ben de Pandaları çok severim. Pekin hayvanat bahçesinde olimpiyatlar için özel getirilen 8 panda vardı, onları bambu ile de besledim.
mini pandalar var ablacım canlı gibi, nefes alıyor, ilgi istiyor filan. onlardan alabilirsin kızına ^_^

ben hem pandasını hem koalasını almıştım kendime :KK52::KK52::KK52:

günaydınlar ve hayırlı cumalar ^_^

08:30-09:30 arası
pastırmalı 1 yumurta + muzlu KKK
1 küçük şeftali
çerezimin tamamını yiyemedim.

öğlen için yanımda mercimek salatası var. sanırım bir de döner sipariş edeceğim. burada biber dolması var ama içine ablamız kesin şeker dahil tüm yasaklı şeyleri koyar bana da koymadım der :KK52::KK52:

Herkese hayırlı cumalar ...:KK16:ve günaydın n gül ablacım ,teoson ,evrimkuzey ,kedicik ,Meng Meng ve diğer arkadaşlarım :KK16:

Yaklaşık 10gündür ailem burdaydı...gelsin mangallar ,gözlemeler lavaşlar ,tatlılar ...dün yolcu ettim ,hiç abartmıyorum annem zorla yaptığı tatlılardan gözlemelerle zehirledi:KK52:kıyamam iyi yaptığını sanıyor napsın ,10gün rejim merim yok ,sonra nalardan yap dedi :KK52:
Karataya devam :KK16:pes etmiyorum ,oldu bitti ,devam etmezsem kilo almaya devam edeceğim

Bu arada çok alışmıştım onlara ,onları yolcu ettik eşim eve bıraktı sonrasında bni ...eve girdim ,kims yok bomboş geldi ev ,çok üzüldüm çok ,sonra annemi aradım ağlattık azıcık ..gurbetçilerden ne zor ,

günaydın ^_3
afiyet şeker olmuş.
şimdi karatay yap ki afiyet leptin olsun :KK1::KK1::KK1:

Allah kavuştursun canım.

uzun süredir yoktun canım sebebi belli oldu negüzel hasret gidermişsinizdir ben hiç gurbette olmadım oyüzden nasıl birşeydir bilmem.aldığın 1 kiloyu boşver nasıl olsa geri gidecek yaşadığın mutluluk yanına kar olmuştur .bundan sonra dikkat edersin bildirimlerimizide artık p.tesi yapcaz

Jillian nasıl gidiyor canım? ben 7. günü tamamladım. 3 gündür hareketleri birebir yakalıyorum. Önce Lesli yapıyorsun değil mi? ^_^

Iyi gidiyor canım, ilk gün daha iyiydim ama dün ve önceki gün zorlandım biraz bacaklarım ağrısından dolayı. Malum bacaklar pert oluyo Jillian ablamız sayesinde :KK70: acıdıkça çalıştığı için mutlu olduğumdan daha bi istekli yapıyorum.

Jumping jack'den sonra ip atlattığı kısımda zorlanıyorum. Orası çok ağır geliyo, o kısmın %75-80ini yapabiliyorum :/

Öncesinde Leslie 3 mil yapıyorum senin gibi.. 10 dk falan dinlenip 30ds'e geçiyorum :KK70:

Dün ölçülerimi aldım bakalım her Level sonunda kontrol edeceğim :KK70:

Sen ne durumdasın? Var mi incelme? Nerdeyse bir haftayı geride bırakmışsın darısı başıma :KK70:

Son düzenleme:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

bir dahakine muzu ez üzerine varsa biraz kaymak üzerine ceviz onun üstünede tarçın afiyetle ye.benimde canım çekti yaaa

Marketten aldım, hemen yolda gelirken yedim, çünkü 8'e az kalmıştı. :KK1: Simidide yerken 8'i geçti birazcık. :KK52:

Hoşgeldin. :KK16::KK16:

Aynen ablacigom bugunde gorumcemler gidiyor ve misafir senfoniside bitiyor yasasin saglikli beslenmek :KK16:kosu bandimda beni ozlemistir

günaydın olmasına günaydın da o pirinç pilavı ne oluyor Allah aşkına? En kocamanından bi tava gelsin kafana bence.
hesap soracağım demiştim sordum :))))

Ben de deneyeceğim bu tarifi. Hiç ice tea içmedim ama olsun yeşil çayın her hali güzeldir ^_^

günaydın ^_^ Pazartesi gününe kadar bekleseydin ya belki vermiş olurdun ifşaya gerek kalmazdı :KK1::KK1::KK1:

günaydınlar ablacım ben de ıslanarak geldim ama olsun güzel yağıyordu. yalnız aradaki fark, ben de şemsiyeyi çantamdan çıkarmaya üşendim. :KK52::KK52:

3. muzu kedi83 yer diyeceğim bundan sonra bu soruya. hem 3. muz hem de 8'e doğru. :KK51::KK51:

ben de Pandaları çok severim. Pekin hayvanat bahçesinde olimpiyatlar için özel getirilen 8 panda vardı, onları bambu ile de besledim.
mini pandalar var ablacım canlı gibi, nefes alıyor, ilgi istiyor filan. onlardan alabilirsin kızına ^_^

ben hem pandasını hem koalasını almıştım kendime :KK52::KK52::KK52:

Takimlarda cuma tarti gunu ifsa etmisken imi grubu birden arafan cikardim
Canli gibi mi bende istiyorum yegenim bayilir internette varmidir nerden bulabilirim ozelden atarmisin reklam olmasin

Feridecim hosgeldin
Allah tez zamanda kavustursun yine anneciginle a bu defa sen annene karatay yaptir:KK9:

günaydın bayanlarrrr çok mutluyum duran kilo verme sürecim başladı gr gr da olsa gitmeye
Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:75.700
Bu hafta: 75.300
Fark: -400
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70

Son düzenleme:
Iyi gidiyor canım, ilk gün daha iyiydim ama dün ve önceki gün zorlandım biraz bacaklarım ağrısından dolayı. Malum bacaklar pert oluyo Jillian ablamız sayesinde :KK70: acıdıkça çalıştığı için mutlu olduğumdan daha bi istekli yapıyorum.

Jumping jack'den sonra ip atlattığı kısımda zorlanıyorum. Orası çok ağır geliyo, o kısmın %75-80ini yapabiliyorum :/

Öncesinde Leslie 3 mil yapıyorum senin gibi.. 10 dk falan dinlenip 30ds'e geçiyorum :KK70:

Dün ölçülerimi aldım bakalım her Level sonunda kontrol edeceğim :KK70:

Sen ne durumdasın? Var mi incelme? Nerdeyse bir haftayı geride bırakmışsın darısı başıma :KK70:

bende de aynı durum var, ne kadar acırsa o kadar "heh gidiyor yağlar yaşasın" diyerek daha da abanıyorum spora :KK52:
canım demiştim ya mezuram olmadığı için ölçemiyorum kendimi ama kıyafetlerimden ve görenlerden anlıyorum, cidden farkedilir bir incelme var :KK70:
Ben leslie'nin esneme hareketlerini yapmadan direkt başlıyorum. vücut ısısı düşmeden yapınca jumping lerde de, kicking lerde de sıkıntı olmuyor canım ^_^ bana hala şınav çekmek biraz zor geliyor ama durmak yok. hadi bakalım ölçülerin nasıl çıkacak merak ettim ^_^

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Marketten aldım, hemen yolda gelirken yedim, çünkü 8'e az kalmıştı. :KK1: Simidide yerken 8'i geçti birazcık. :KK52:

sen de arap atı gibi sonradan açılıyorsun. :KK1: bi yorumda muz, diğerinde simit... itiraf et gece ne yedin? :KK52::KK52:

Aynen ablacigom bugunde gorumcemler gidiyor ve misafir senfoniside bitiyor yasasin saglikli beslenmek :KK16:kosu bandimda beni ozlemistir

Takimlarda cuma tarti gunu ifsa etmisken imi grubu birden arafan cikardim
Canli gibi mi bende istiyorum yegenim bayilir internette varmidir nerden bulabilirim ozelden atarmisin reklam olmasin
tamam canım özel mesaj atıyorum hemen ^_^

Sağol canım ,aynen öyle olacak ,bana karataydan fayda var ,diğer diyetler hiç bir işe yaramıyor
ne varsa karatay'da var :21::21:

bende de aynı durum var, ne kadar acırsa o kadar "heh gidiyor yağlar yaşasın" diyerek daha da abanıyorum spora :KK52:
canım demiştim ya mezuram olmadığı için ölçemiyorum kendimi ama kıyafetlerimden ve görenlerden anlıyorum, cidden farkedilir bir incelme var :KK70:
Ben leslie'nin esneme hareketlerini yapmadan direkt başlıyorum. vücut ısısı düşmeden yapınca jumping lerde de, kicking lerde de sıkıntı olmuyor canım ^_^ bana hala şınav çekmek biraz zor geliyor ama durmak yok. hadi bakalım ölçülerin nasıl çıkacak merak ettim ^_^

Aaaa, öyle mi, bir de öyle deneyeyim o zaman canım. Leslie de yoruyor biraz aslında o yüzden hemen geçmedim diğerine. *_*

Bu arada,
Evde iki tane saune kemeri mi diyorlar, her neyse işte ondan var. Bacaklarıma biberiye yağı sürüp kemerleri taktım, öyle yaptım jillian'ı. Hep bu şekilde yapmayı düşünüyorum :KK70:

Incelme olmasına çok sevindim canım, darısı nicesine :*

X