Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Herkese güzel bir gün diliyorum dersim boşmuş çok üzgün bir şekilde oturuyorum :)

hayırdır canım noldu? boş dersinde okulda olmak mı üzdü seni

günaydın kızlar
ben anca hanımı yedirip kahvaltımı yapıp çayımı içip geldim :KK1:
bugün biraz temizlik yapcam yrn misafirim gelebilir kocamdan haber bekliyorum
akşamada hemşireler günü yemeğimiz var oraya gitcez ailecek:21:

bildirim günü benm için farketmez genellikle p.tesi salı çarş. nöbet tutuyorum eğer o günler olursa ya sabah nöbete gitmeden önce ya da 1 gün önceden bildirim yaparım diğer günlerde sıkıntı yok :KK34: her güne uyarım yani :KK34::KK34::KK34:

günaydın:) afiyet olsun miniğe hemşeireler günün kutlu olsun

mydenizz senın adına çok mutlu oldum inan kı..Rabbim yardımcın olsun bebeğin konusunda da..dua edin geçsin bu hastalık tam 21 gün oldu bugünle :KK53::KK53::KK53::KK53:

allah şifa versin çok inatçı çıktı gerçekten faranjitin... iyi dileklerin için sağol canım

Bildirim gününü değiştirmek istiyoruz, cuma günü bazen zor oluyor. Herkesin fikrini bekliyoruz.

Amanin ben cuma gunu bildirim yapmayi seviyorum cunku takimdada cuma bildirim yapiyoruz:KK9:
Ama perşembe olabilir cok birsey degismez galiba yada fark etmez gergun tartiya çıkıyorum zaten bi vazgecemedim su huyumdan
Bide ben tarti oncesi hic wc ye cikamiyorum

günaydın canım

günaydın canım

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

canım günaydın hayırdır yaa ne kitlesi haberdar et lütfen merakta bırakma bizi..bende de 3 ay önce sağ tarafta bi kitle çıktı ama çok küçükmüş ilaç bile vermeye gerek duymadı doktorum. inşallah seninde basit bir şeydir

geçmiş olsun teoson.. Allah şifanı versin..

teşekkür ederim ilginize:KK16::KK16::KK54::KK54:
muzdarip olduğum mide rahatsızlığının verdiği reflü sonucu ciddi bir tahriş olmuş boğazımda mide ilaçları yazdı rahatlama olmazsa 15 gün sonra tekrar bakalım dedi
burnumdan boğazıma kamera ile baktı inşallah bu ilaçlarla geçer

Herkese güzel bir gün diliyorum dersim boşmuş çok üzgün bir şekilde oturuyorum :)

benim bildiğim öğrencilerin dersi boş olur :KK52::KK52::KK52:
bu kadar üzülme bizi de ağlatacaksın :21::21:

Bildirim gününü değiştirmek istiyoruz, cuma günü bazen zor oluyor. Herkesin fikrini bekliyoruz.
Pazartesi günü olabilir mi lütfen, ama lütfen Pazartesi olsun lütfen lütfen ısrar ediyorum. ^_^

muzdarip olduğum mide rahatsızlığının verdiği reflü sonucu ciddi bir tahriş olmuş boğazımda mide ilaçları yazdı rahatlama olmazsa 15 gün sonra tekrar bakalım dedi

güzel haber ^_^ inşallah rahatlar sen de biraz yediklerine dikkat eder, mideciğini üzmezsin ve sıkıntın sonlanır canım. geçmişler olsun tekrar.

günaydın kızlar
ben anca hanımı yedirip kahvaltımı yapıp çayımı içip geldim :KK1:
bugün biraz temizlik yapcam yrn misafirim gelebilir kocamdan haber bekliyorum
akşamada hemşireler günü yemeğimiz var oraya gitcez ailecek:21:

bildirim günü benm için farketmez genellikle p.tesi salı çarş. nöbet tutuyorum eğer o günler olursa ya sabah nöbete gitmeden önce ya da 1 gün önceden bildirim yaparım diğer günlerde sıkıntı yok :KK34: her güne uyarım yani :KK34::KK34::KK34:

oy, miniğe afiyetler olsun. akşam karatay'ı bozmak yok özellikle ne yediğini yazmanı istiyorum takip edeceğim :KK52::KK52::KK52:

helal sana hem kendine hem sevgiliye yetişiyorsun

yolumsa giderim, kaderimse çekerim :KK1::KK1::KK1:

herkese merhabaaaa:KK3::KK3:

gül ablanın farklı bi versiyonu da geldi :)) günlerdir hiç mi bitmez misafir arkadaş yaa iki günde bir ev temizle pasta börek yap birde rutin işler derken yorgunluğun dibine vurdum..kaçamak yaptım mı??? belki tadımlık :) çünkü bu seferde mide yanmaları başladı iştahım çok açıldı ama tüm zararlı şeyler hamur işi falan inanılmaz yanma yapıyor daha bakarken bile midem yanıyor (he he bebek saçlı olacak diyebilirsiniz) ama serbest olan yiyecekler ve meyveler konusunda porsiyonlarım arttı birden bire :KK52::KK52::KK52: çok doydum saatlerce acıkmam diyorum 2 saat sonra kazınıyor midem..inşallah 10 kiloyu geçmem gebelik boyunca

geçen pazar büyük oğluma söyledik bir kardeşi daha olacağını o günden bu yana karnıma yapışık yaşıyor ki fazla teması seven bi çocuk olmamasına rağmen :) mutluluktan havalarda geziyor arkadaşlarına öğretmenine söylemiş.Allah ne verirse mutlu olurum ama erkek olmasını biraz daha çok isterim diyor ve sürekli erkek isimleri arıyor..onun bu mutluluğunu gördükçe Allahım iyi ki vermişsin bu bebeği demekten kendimi alamadım

hala insanlar anlamıyorlar hamile olduğumu hafif bol penyeler giyince özellikle.şimdiye kadar söylediğim eş dost hani nerede nasıl 4 aylık hamilesin falan diyorlar..ama ben biliyorum göbeğim büyüyor ve tartı kıpırdamaya başladı:KK36::KK36:

neyse çenem düştü sizler nasılsınız arkadaşlar arada okudum ama yazamadım telaşımdan..fmgencim tatile gitmiş iyi tatiller canım benim..ekin'İ hiç göremiyorum iyidir inşallah..babymom canım geçmiş olsun iyileşmeye başlamışsınızdır umarım biraz, evrimkuzey nerelerdesin pozitif enerjini özledim.her şey yolundadır inşallah, alfabetikbulvar çok geçmiş olsun.. vee tüm çıtırlar hepinize kucak dolusu sevgiler şekerler:KK16:

oğluşunun sevinmesine ben de çok sevindim ^_^ hanedanlığın büyüyor, prens üstüne prens geliyor yaşasın ^_^

Herkesin günü güzel geçsin

Buda menum

Sabah (07:00)
2 yumurta
1 avuc ici peyni
2 kayisi
10 zeytin
1 cb kuruyemis
Domates salatalik

Ogle (13:00)
1 kase layla corbasi
1 avuc ici büyüklüğünde rosto
3 yk bulgur

Aksam (19:30)
1 kase mercimek
Salata bol bol

Su:2 lt
Spor:75dk yürüyüş

Teoson gecmis olsun inşallah kotu birdey degildir baxem grip olacagimda benimde kulagimda okuyir beze inşallah oyle birseydir

Alfabetikbulvar canim öksürüğe zencefil cok iyi geliyir birde belli bir shre ilik elma sugu ic elmayi kaynat hayta posasinida bogazina sar demisti dr

afiyet olsun ^_^ layla çorbası nedir canım? :KK51:

Çin'li misafirlerim gitti, yoğunluk tempom birazdan normale dönecek. selensu misali ben de çok üzgünüm :KK64::KK64::KK64::KK64:

Pazartesi günü olabilir mi lütfen, ama lütfen Pazartesi olsun lütfen lütfen ısrar ediyorum. ^_^

güzel haber ^_^ inşallah rahatlar sen de biraz yediklerine dikkat eder, mideciğini üzmezsin ve sıkıntın sonlanır canım.

oy, miniğe afiyetler olsun. akşam karatay'ı bozmak yok özellikle ne yediğini yazmanı istiyorum takip edeceğim :KK52::KK52::KK52:

oğluşunun sevinmesine ben de çok sevindim ^_^ hanedanlığın büyüyor, prens üstüne prens geliyor yaşasın ^_^

Sagol canim misafirlerin gitmis :KK16:
Layla corbasi= yayla corbasi

herkese merhabaaaa:KK3::KK3:

gül ablanın farklı bi versiyonu da geldi :)) günlerdir hiç mi bitmez misafir arkadaş yaa iki günde bir ev temizle pasta börek yap birde rutin işler derken yorgunluğun dibine vurdum..kaçamak yaptım mı??? belki tadımlık :) çünkü bu seferde mide yanmaları başladı iştahım çok açıldı ama tüm zararlı şeyler hamur işi falan inanılmaz yanma yapıyor daha bakarken bile midem yanıyor (he he bebek saçlı olacak diyebilirsiniz) ama serbest olan yiyecekler ve meyveler konusunda porsiyonlarım arttı birden bire :KK52::KK52::KK52: çok doydum saatlerce acıkmam diyorum 2 saat sonra kazınıyor midem..inşallah 10 kiloyu geçmem gebelik boyunca

geçen pazar büyük oğluma söyledik bir kardeşi daha olacağını o günden bu yana karnıma yapışık yaşıyor ki fazla teması seven bi çocuk olmamasına rağmen :) mutluluktan havalarda geziyor arkadaşlarına öğretmenine söylemiş.Allah ne verirse mutlu olurum ama erkek olmasını biraz daha çok isterim diyor ve sürekli erkek isimleri arıyor..onun bu mutluluğunu gördükçe Allahım iyi ki vermişsin bu bebeği demekten kendimi alamadım

hala insanlar anlamıyorlar hamile olduğumu hafif bol penyeler giyince özellikle.şimdiye kadar söylediğim eş dost hani nerede nasıl 4 aylık hamilesin falan diyorlar..ama ben biliyorum göbeğim büyüyor ve tartı kıpırdamaya başladı:KK36::KK36:

neyse çenem düştü sizler nasılsınız arkadaşlar arada okudum ama yazamadım telaşımdan..fmgencim tatile gitmiş iyi tatiller canım benim..ekin'İ hiç göremiyorum iyidir inşallah..babymom canım geçmiş olsun iyileşmeye başlamışsınızdır umarım biraz, evrimkuzey nerelerdesin pozitif enerjini özledim.her şey yolundadır inşallah, alfabetikbulvar çok geçmiş olsun.. vee tüm çıtırlar hepinize kucak dolusu sevgiler şekerler:KK16:

SENİN ADINA SEVİNDİM CANIM küçük ERKEK ADAMLAR ERKEK İSTiyorlar hep maç yapacaklar belki onun hayalini kuruyordur şimdi bir taraf tek kalacak olmadı senin dörte tamamlaman lazım:KK52::KK52::KK52:

Herkesin günü güzel geçsin

Buda menum

Sabah (07:00)
2 yumurta
1 avuc ici peyni
2 kayisi
10 zeytin
1 cb kuruyemis
Domates salatalik

Ogle (13:00)
1 kase layla corbasi
1 avuc ici büyüklüğünde rosto
3 yk bulgur

Aksam (19:30)
1 kase mercimek
Salata bol bol

Su:2 lt
Spor:75dk yürüyüş

Teoson gecmis olsun inşallah kotu birdey degildir baxem grip olacagimda benimde kulagimda okuyir beze inşallah oyle birseydir

Alfabetikbulvar canim öksürüğe zencefil cok iyi geliyir birde belli bir shre ilik elma sugu ic elmayi kaynat hayta posasinida bogazina sar demisti dr

saol canım teşekkür ettim

Temel ile Fadime boşanmaya karar veriyorlar.Ancak çocukları yarı yarıya paylaşmaya imkan yoktur.Yedi ikiye bölünemiyor. Temel:pi tane taha yapalım, sekiz içiye bölünür,ozaman sorun kalmaz,diyor.
Dokuz ay sonra Fadime ikiz doğurur.

güzel haber ^_^ inşallah rahatlar sen de biraz yediklerine dikkat eder, mideciğini üzmezsin ve sıkıntın sonlanır canım. geçmişler olsun tekrar.

teşekkür ederim şekerim:KK16::KK16::KK16:

Pazartesi yapılıyor liste, o zaman yarın bildirim yapılmasın, pazartesi yapsın herkes. Artık öyle haftasonu kaçamak yapayım yok. :KK20::KK52::KK52:

tamam cnm geldiğimde yazarım ne yediğimi kaçamak yapmam ama biraz saat sarkabilir çünkü19:30 dendi millet toplanıp servis başlayasıya 20:00 olur o

Çin'li misafirlerim gitti, yoğunluk tempom birazdan normale dönecek. selensu misali ben de çok üzgünüm :KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Pazartesi yapılıyor liste, o zaman yarın bildirim yapılmasın, pazartesi yapsın herkes. Artık öyle haftasonu kaçamak yapayım yok. :KK20::KK52::KK52:
tmm cnm :KK54::KK54::KK54:

Sagol canim misafirlerin gitmis :KK16:
Layla corbasi= yayla corbasi

ben de bilmediğim bir çorba sandım. ne güzel adı var dedim ^_^ çorba meraklısıyımdır da afiyet olsun tekrar

Temel ile Fadime boşanmaya karar veriyorlar.Ancak çocukları yarı yarıya paylaşmaya imkan yoktur.Yedi ikiye bölünemiyor. Temel:pi tane taha yapalım, sekiz içiye bölünür,ozaman sorun kalmaz,diyor.
Dokuz ay sonra Fadime ikiz doğurur.

:KK1::KK1::KK1:

hehe süper oldu ^_^

tamam cnm geldiğimde yazarım ne yediğimi kaçamak yapmam ama biraz saat sarkabilir çünkü19:30 dendi millet toplanıp servis başlayasıya 20:00 olur o

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

tmm cnm :KK54::KK54::KK54:

tamamdır ^_^

Yok cnm mutlu etti beni gayet :)çocuklar artık ders yapmak istemiyor çok zorlamıyorum

anlayışlı öğretmensin maşallah, bende daha çok uyuyabilmek için bekliyorum tatili hevesle:)

Tatlım çok geçmiş olsun çilek ve Karadut ağız yaralarına iyi gelir ama bogazindaki tahrişe fayda eder mi bilmem dene bi istersen; )

:) hanedanligim mi :)) çok tatlısın ..

Gözün aydın olsunnn yoğun tempo lafı bile asabimi bozuyor artık üzülme duygusu hafif kalır:KK43:(

SENİN ADINA SEVİNDİM CANIM küçük ERKEK ADAMLAR ERKEK İSTiyorlar hep maç yapacaklar belki onun hayalini kuruyordur şimdi bir taraf tek kalacak olmadı senin dörte tamamlaman lazım:KK52::KK52::KK52:

saol canım teşekkür ettim

Aman canım coook büyük konuşmuşum zamanında üçüncü çocuk mu asla diye.. o yüzden şimdi akillandim asla ASLA demeyeceğim :) hayırlısı diyorum Allah sana versin işallah 4 tane çocuğu. . Bu arada oglumda aynisini diyor ,takim kurariz anne diyor 😨

X