Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ah ablam ahh ne zaman seni okusam kendimi görüyorum..hahh bitti işim derim mutlaka daha zoru ağırı gelir beni bulur..çok yorulmuşsun Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah ceren için her şey çok çok daha iyi olur..gelininiz de ne yapsın bizler bile tanımadan etmeden nasıl üzülüp etkilendik çok normal böyle iniş çıkışlar yaşaması( ablam evet çok yoruldun ama ççokkkk şükür ki Allah korktuğunuza uğratmadı..tekrar tekrar geçmiş olsun..kolay gelsin bu yoğun tempoda sana

günaydın

bugün epey yoğun bir günüm olacak, selam verip kaçayım dedim.
gül abla, geçmiş olsun ve kolay gelsin, Allah yardımcın olsun

hasta olan arkadaşlara cümleten geçmiş olsun diyorum.

uyanınca 1 bardak sassy su

sabah 09:30
1 yum + 1 muzlu KKK
yasemin çayı

yanımda menemen ve mercimek salatası getirdim.
ikinci öğünüm bu olacak.

fırsat bulunca foruma döneceğim, güzel bir gün olsun. ^_^

merhaba aramıza hoşgeldiniz

selensu arkadaşımız çok güzel açıklamış,,,harfi harfine uygulamayı neye göre yapıyorsunuz kitaplara göremi topiklerden yada internetten okuduğunuza göremi,,,,karatay ın o kadar çok püf noktaları varki kitapta yazmayan ben 1 senedir yapıyorum duymadığım okumadığım şeyler öğreniyorum hala,,,neden hala diyorum çünki canan hoca ya canlı yayınlarda sorulan soru daha önce hiç sorulmamışsa verilen cevapta yeni öğrenilmiş oluyor...

karataya uygun olan herşeyi her öğün yiyebilirsiniz sadece meyve, kuruyemiş ve peynir ölcüyü geçmeyecek ,,,,

ben çoğu sabah yumurtayı işe getiriyorum tavada tereyağ ile yapıyorum 1 senedir odadakiler kokuyor demediler yanımdaki arkadaş huysuz olduğu halde hiç bişey demedi birde öyle deneyin

helal sana hem kendine hem sevgiliye yetişiyorsun

yaşlanınca baş ağrısa benimki ağrırdı,,,yada ben karatayla gençleştim başım ağrımıyor ...sen de 1 sene sonra gençleşirsin başın ağrımaz yaşlılık zor canım ya

herkese merhabaaaa

gül ablanın farklı bi versiyonu da geldi :)) günlerdir hiç mi bitmez misafir arkadaş yaa iki günde bir ev temizle pasta börek yap birde rutin işler derken yorgunluğun dibine vurdum..kaçamak yaptım mı??? belki tadımlık :) çünkü bu seferde mide yanmaları başladı iştahım çok açıldı ama tüm zararlı şeyler hamur işi falan inanılmaz yanma yapıyor daha bakarken bile midem yanıyor (he he bebek saçlı olacak diyebilirsiniz) ama serbest olan yiyecekler ve meyveler konusunda porsiyonlarım arttı birden bire çok doydum saatlerce acıkmam diyorum 2 saat sonra kazınıyor midem..inşallah 10 kiloyu geçmem gebelik boyunca

geçen pazar büyük oğluma söyledik bir kardeşi daha olacağını o günden bu yana karnıma yapışık yaşıyor ki fazla teması seven bi çocuk olmamasına rağmen :) mutluluktan havalarda geziyor arkadaşlarına öğretmenine söylemiş.Allah ne verirse mutlu olurum ama erkek olmasını biraz daha çok isterim diyor ve sürekli erkek isimleri arıyor..onun bu mutluluğunu gördükçe Allahım iyi ki vermişsin bu bebeği demekten kendimi alamadım

hala insanlar anlamıyorlar hamile olduğumu hafif bol penyeler giyince özellikle.şimdiye kadar söylediğim eş dost hani nerede nasıl 4 aylık hamilesin falan diyorlar..ama ben biliyorum göbeğim büyüyor ve tartı kıpırdamaya başladı

neyse çenem düştü sizler nasılsınız arkadaşlar arada okudum ama yazamadım telaşımdan..fmgencim tatile gitmiş iyi tatiller canım benim..ekin'İ hiç göremiyorum iyidir inşallah..babymom canım geçmiş olsun iyileşmeye başlamışsınızdır umarım biraz, evrimkuzey nerelerdesin pozitif enerjini özledim.her şey yolundadır inşallah, alfabetikbulvar çok geçmiş olsun.. vee tüm çıtırlar hepinize kucak dolusu sevgiler şekerler

günaydın gül abla
bende birazdan dr ye gitcem boğazımda bir kitle var 20 gündür geçmedi

canım günaydın hayırdır yaa ne kitlesi haberdar et lütfen merakta bırakma bizi..bende de 3 ay önce sağ tarafta bi kitle çıktı ama çok küçükmüş ilaç bile vermeye gerek duymadı doktorum. inşallah seninde basit bir şeydir

bende aynısını söylerim hep bi cumartesi kendi kendime kalıp iş yapamıyorum, balkona kuşlar girip yuva yapmasın diye tül takmıştım eskimiş birkaç tülü birleştirip yeniden dikmem lazım aralardan giriyorlar ama bi fırsat bulup yapamadım 2 aydır hala eskisi duruyor...allah daha beter şeyler vermesin ne yapalım diyorum,,,

benim küçük versiyonum

abinin sevineceğini biliyordum erkek olunca sanada demiştim üzülme abi çok sevinecek diye,

diğerlerinde de karnın böyle küçük müydü

Herkesin günü güzel geçsin

Buda menum

Sabah (07:00)
2 yumurta
1 avuc ici peyni
2 kayisi
10 zeytin
1 cb kuruyemis
Domates salatalik

Ogle (13:00)
1 kase layla corbasi
1 avuc ici büyüklüğünde rosto
3 yk bulgur

Aksam (19:30)
1 kase mercimek
Salata bol bol

Su:2 lt
Spor:75dk yürüyüş

Teoson gecmis olsun inşallah kotu birdey degildir baxem grip olacagimda benimde kulagimda okuyir beze inşallah oyle birseydir

Alfabetikbulvar canim öksürüğe zencefil cok iyi geliyir birde belli bir shre ilik elma sugu ic elmayi kaynat hayta posasinida bogazina sar demisti dr

Ahh gul abla o dery bendede var ama bizimkiler yumurtlamis bile gecen sene yumurtlamislardi bende iyilik ediyim diye yumurtalarin etrafini korumustjm gelnediler bir daha
Bu senede dokunmadim bakalim ne cikacak bahtimiza ama balkonu hergun yikar esim hergun sanki ahlardir yikanmamis hald getiriyorlar

Kedicik goturmussun simidi sabah sabah afiyet olsun

Teşekkür ederim.

Bildirim gününü değiştirmek istiyoruz, cuma günü bazen zor oluyor. Herkesin fikrini bekliyoruz.

Son düzenleme:

abla erkek olacağını daha bilmiyor yarın doktora gidince oğlumda gelecek o zaman kendisi duysun dedim.. yine de çok sevindi..cinsiyeti öğrenince kim bilir daha ne kadar sevinir..alem benim bu oğlum 2 kardeş daha istiyormuş ..olmaz diyorum o zaman 1 e düşürelim diye pazarlık yapıyor yavrum kuluçka makinesi sanıyor heralde beni anlattım biraz hamileliğin ve doğumun bende oluşturduğu zorlukları sonrasında doğunca alınacak sorumlulukları falan anladı sağolsun ama yine de olursa mutlu olurmuş :))
büyük oğlumda tam bi yarım dünya olmuştum.karnımda erken çıkmıştı ve inanılmaz derecede ödemim vardı çok bozulmuştum.. ikinci de şu anki gibi gittim karnımda geç çıktı şişmedim ve az kilo aldım..

abla ben diğer evimde çok çektim o kuşlardan taşınacağım için cam balkon yaptırmadım..şimdi bu evimde terasım cam balkon çok memnunum yan komşumun terası açık,kuş yuvası vs dolu bizimkinde halı serili dayalı döşeli..eğer elverişli bi durum varsa cam balkon büyük rahatlıkmış tavsiye ederim

Alfabetikbulvar canim öksürüğe zencefil cok iyi geliyir birde belli bir shre ilik elma sugu ic elmayi kaynat hayta posasinida bogazina sar demisti dr
Çok teşekkür ederim eriğim..zencefil zaten başucu ilacım..onsuz nefes almak bile zor oluyor inan..elmayı denemedim bak..geçen yıne demiştin ama o kadar çok şey kullanıyorum kı elmaya sıra gelmiyor.. bu arada antıbıyotık bıttı ama bende bıttım..resmen kaşlarımın ve saçlarımın içleri pul pul kuruyor..ne varsa doğal olanda var gerısı bır yerı yapıyor bır yerı yıkıyor resmen

günaydın kızlar
ben anca hanımı yedirip kahvaltımı yapıp çayımı içip geldim
bugün biraz temizlik yapcam yrn misafirim gelebilir kocamdan haber bekliyorum
akşamada hemşireler günü yemeğimiz var oraya gitcez ailecek

bildirim günü benm için farketmez genellikle p.tesi salı çarş. nöbet tutuyorum eğer o günler olursa ya sabah nöbete gitmeden önce ya da 1 gün önceden bildirim yaparım diğer günlerde sıkıntı yok her güne uyarım yani

mydenizz senın adına çok mutlu oldum inan kı..Rabbim yardımcın olsun bebeğin konusunda da..dua edin geçsin bu hastalık tam 21 gün oldu bugünle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…