Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

okurken koptum ablacım ya, o kadar fırça yemişsin ki sağlıksız şeylere zaten yer kalmamış
yalnız sene olmuş 2014 hala margarin yiyen mi var Allah aşkına? o kadar içeriğinin ne olduğu belliyken.

senin yazıyı okuyunca ben de rüyamı hatırladım, rüyamda kahvaltıya gidiyoruz, sahanda yumurta geliyor. yağını soruyorum tereyağ diyorlar, ağzıma bi parça alıyorum aman Allah'ım bildiğin plastik tadı. yemem ben bunu diyorum da erkek arkadaşımla kavga ediyoruz. gerekçe de şu: rüya görüyorsun rüyanda bile inat ediyorsun

Evrt canim attogin suyu takviye etmen gerekiyor spor sonunda birden icmektense spor esnasinda az az canim
Boylece vücut su tutmaz malum oyle guzel bir yaradilis ki ne azalirsa onu kitlik moduna cekiyor sen ver ki oda harcasin

Babam şu an Giresun'da babasının rahatsızlığından dolayı. Bize Giresun simidi yollamış, yolda herhalde. :18::18:
geçmiş olsun canım

artık ucundan azıcık yersin simit in senin kg sorunun olmadığı için
1 litre suyu içmek en fazla 40 saniyemi alır ördekler kadar aşinayım suya
:
karatay hoca derdi suyu yudum yudum için kafaya dikmeyin...dip not olarak yazayım
Abla okul biteceğinden kantinde yiyecek hiçbir şey yoktu alternatifsiz kaldım az kaldı inş beslenmeme daha da dikkat edicem
3 ay düzenli beslenmiş olursun iyi olur

dün çıkarırız demişler ben de çıkmayın daha damarlara bakılmadı dedim,,
kardeşim de doktora söylemiş bakıldı ya sonuçlarınız iyi demiş kardeşim de 1 hafta önce bakıldı o zaman kötüydü bi daha bakılmadı bakılmadan nasıl iyi çıkar sonuçlar demiş, gitmişler bi daha gelmemişler gece sordum hala gelen giden yok dedi...biraz önce aradım sabah gelen doktorda bizimkilere sormuş çocuk nasıl diye kardeşimde dış görünüşü iyi içi ni bilemeyiz demiş, sizi bugün çıkarırız demiş gitmiş ne çıkarma meraklıları ya çocuğa bakmadan çıkarmaya çalışıyorlar

Evrt canim attogin suyu takviye etmen gerekiyor spor sonunda birden icmektense spor esnasinda az az canim
Boylece vücut su tutmaz malum oyle guzel bir yaradilis ki ne azalirsa onu kitlik moduna cekiyor sen ver ki oda harcasin

aa bunu bilmiyordum çok teşekkür ederim. ben spordan en erken 40 dk sonra bir bardak içiyordum... spor esnasında da içmiyordum. dediğin gibi yapayım artık. sağolasın canımcım

gün içinde yudum yudum içiyorum ablacım. hatta yudumların arasında 2-3 dk filan oluyor. ama bu sabah diktim kafaya bir daha yapmam

Allah şifalar versin, inşallah dışı gibi içi de iyidir. yoksa bu dr larla halimiz harap.

benim asistanın bebeğini de dün hastanede yer yok diye çıkarmışlar. çocuk her gün hastaneye gidecek sefil olacak. tam teşhis de konmamış üstelik. böbrekler protein kaçırıyor, kortizon tedavisinde, yanına kimse yaklaşmayacak mikroptan uzak kalsın diye ama ev ortamında.

rabbim muhtaç etmesin.

senin o haftanı yok saydık ya onun için kızmıyorum yenisin diye affoldun

benimde popiş 103 ... 100 olsun düz olsun diye 100 e gelene kadar zayıflayacağım o zaman 60-61 kg falan a denk gelir oda yeter
göbek 101-102 arası kalça ile aynı gidiyor oda 98 falan olsa
bel 80....oda 76-77 arası olsa yetecek .......şimdilik hedefim bu kg lar zor gittiği için aza tamah ediyorum o hedefe ulaşıncada başka hedef belirlerim

amin

yazık ya çocuk sokakta gide gele mikropu kapar zaten...aileyede eziyet git gel git gel....bizimkiler hastaneye yakın ev kiraladılar kızkardeşimi ceren göndermediği için hep hastanede kalıyor ceren in anneside gündüz geliyor hastaneye gece yatmaya gidiyor..

evet maalesef böyle örnekler çok fazla.

hala olmak kolay değil ablacım, cerencik iyi olsun da, halasını yanında kalsın dert değil, bizim yaramaz doğduğunda sıkıntıları oldu, isminin konulduğu gece hastanaye kaldırdık, annesi ile birlikte ben de kaldım 10 gün yanında, annesinin dikişleri attı vs derken bebişe o on gün emzirme harici ben baktım. onların canı, sağlığı yerinde olsun gerisi mühim değil.

benim ufaklık da benim istanbul'a dönmemi istemiyor "istanbul senin mi, bırak gitme" diyor.

Allah tüm bebişleri / yeğenleri / evlatları esirgesin, korusun.

Jillianın Killer Buns dediğiniz spor programlarında kaç günde level atlamamız gerekiyor acaba

amin

ceren in ablası 11 yaşında, kg almış ben yaz tatilinde senin yanına geleceğim 3 ay kalacağım zayıflamam lazım halacığım karatay yapacağım diyor....çocukları bölüştük ceren küçük kız kardeşimin, ablası ceylin benim, küçük ecrin de diğer kızkardeşimin ...

oy ne güzel 3 kız kardeş, isimleri de birbirinden güzel, tahtları da bahtları da güzel olsun ^_^

kardeş payı yapmışsınız ne güzel. artık herkes uzmanlığına göre rehberlik eder yeğene. karatay uzmanı zayıflatır

Evet, bu simit. İstanbul'a bile gelmiş. Biz Giresun simidi diyoruz, çünkü hep Giresun'a gidince yiyoruz, hatta her sabah yeriz eğer gidersek.

Şimdi bunu anlatınca ne kadar zararlı şeyler yiyormuşuz önceden de, sucukta sanayağla pişirilir mi, kendi yağı yeter zaten.

Afiyet olsun. Iyi misin kedicim, surdun mu aksam topuklarina vicks?

Sürdüm, ama yün çorap yoktu, önce normal çorabı sonrada üzerine patik giydim. Birkaç kullanımdan sonra geçer inşallah ama bende öksürük yok işte. Sadece balgam sorunu var.

Jillianın Killer Buns dediğiniz spor programlarında kaç günde level atlamamız gerekiyor acaba

Maalesef bilgim yok, kalça sorunum olmadığı için hiç araştırmadım. Ama tek bölgeye yönelik olduğu için, haftada 3-4 gün yapıp, diğer günler 2 gün mesela kardiyo yapılabilir. Killer abs'de öyle çünkü. Hergün bir bölgeyi çalıştırmak iyi değil, dinlendirmek gerekiyor. 1 haftadan sonrada diğer level'a geçersin.

slm kızlar
dün nöbetçiydim size haber vermeyi unuttum
nöbetten çıkınca biraz çarşıda işim vardı onları hallettim
11de yattım 3 te kalktım
şimdi 2 biber dolma bulgurlu yarım kase yoğurt yarım çay bardağı badem 200ml süt içtim
akşam 8e doğru birşeyler atıştırayım mı yapsamki yemek olarak patetesli bezelye yapcam kocam istedi
ama ben yiyemem sadece salata mı atıştırsam hafif olsun diye bide çorba içerim :44::44:
ne önerirsiniz???????????

nöbette olduğum için sassy su yapamadım artık bu gece yapar yrn içerim
dur şimdi 1 bardak su içecem önce bi muhabbet edeyim

amin....inşallah herkesin tahtı da bahtı da güzel olur

merhaba canım

afiyet olsun

çorba, salata, yoğurtta olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…