Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Babam şu an Giresun'da babasının rahatsızlığından dolayı. Bize Giresun simidi yollamış, yolda herhalde. :18::18:

geç kalmış halinle 1 lt yi nasıl içtin :KK1: sanki ultrasyon çektirecek ve sıkışmayı bekleyecek gibi acele acele diktinmi kafaya:KK52::KK52::KK52:

jillian çok etkiliymiş mydenizz ve fmgenç çok yaptılar çokta farketti....

1 litre suyu içmek en fazla 40 saniyemi alır :KK52::KK52::KK52: ördekler kadar aşinayım suya

Şimdilik shred'i yapın, birde ripped var, o daha çok alt bölgeyi çalıştırıyor, ben pek sevmedim. Sonra killer buns yaparsınız duruma göre. Spor sonrası esneme, streching yapıyor musun? Mydenizzz sayesinde ben de bilinçlendim, mutlaka esneme yapılmalı.

Not: pardon jillian zaten yaptırıyor. :)

ben de tam onu diyecektim jillian yaptırıyor. leslie de yaptırıyor esnemeleri. ilaveten bir şeye gerek kalmıyor ^_^
yaptırmasalar da 5 yıl kadar spor salonunda düzenli spor yapmıştım. tüm hareketleri biliyorum aslında.

"zeki ama çalışmıyor" sözü benim için söylenmiş. biliyordum ama yapmıyordum :KK52::KK52::KK52:

Harika o zaman!
Bence de önce bunu yapalım; ondan sonra killer buns'a geçelim. :) değişimi sabırsızlıkla bekliyorum :KK70:

anlaştık! ^_^

yalnız şunu farkettim ben, spor yaptıktan sonra sabah tartıldığımda şişkinlik oluyor. akşam daha az kg gösteriyor baskül. sende de böyle bir durum oldu mu?

anlaştık! ^_^

yalnız şunu farkettim ben, spor yaptıktan sonra sabah tartıldığımda şişkinlik oluyor. akşam daha az kg gösteriyor baskül. sende de böyle bir durum oldu mu?

Evet evet, bu sabah ben de farkettim onu. Spordan ya da iste uyumadan önce daha az gösteriyor tok olduğum halde ama sabah şişkin oluyorum sanki, akşama nazaran daha çok çıkıyorum.

Neden acaba

1 litre suyu içmek en fazla 40 saniyemi alır :KK52::KK52::KK52: ördekler kadar aşinayım suya

ben de tam onu diyecektim jillian yaptırıyor. leslie de yaptırıyor esnemeleri. ilaveten bir şeye gerek kalmıyor ^_^
yaptırmasalar da 5 yıl kadar spor salonunda düzenli spor yapmıştım. tüm hareketleri biliyorum aslında.

"zeki ama çalışmıyor" sözü benim için söylenmiş. biliyordum ama yapmıyordum :KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: tembel
Ben 500 ml zor içiyorum. :44:

günaydın canım

senin için haftasonu cuma olduğu için bir gün kaldı ne güzel,,

geçmiş olsun canım,,bisküviyi yemesen iyiydi içinde hem margarin, hem şeker, hem un var en kötü trans yağlı yiyecek....hedefin altındasın ve spor yapıyorssun onun için bişey diyemeyeceğim...

Abla okul biteceğinden kantinde yiyecek hiçbir şey yoktu alternatifsiz kaldım az kaldı inş beslenmeme daha da dikkat edicem

08:30
1 litre sassy su

09:30
1 yumurta + 1 muzlu KKK

16:00
Döner + domates
Mercimek salatası
(Kedi gibi 1 hafta da ben yiyeceğim Mercimek salatasını)

gün içinde
sassy su
yasemin çayı
limonlu su

spor:
leslie - 3 mile
jillian - 30 days shred level 1 day 5
(Şimdi yapmaya başlıyorum) :KK51:

Değiştirdik seninle, ben mercimeği bitirdim bulgur pilavına başladım, yarına da birazcık kaldı. :KK1:

Evet gul ablacigim daha neler ogrenecegim annem keten tohumunu suyla cigner yutardi demek ko varmis bi amaci onunda:KK9:

Kedicik annen var olupta bilmediginizi bulmus oldu :KK16:

Gul abla yegenini hastaneden cikRdilar mi var mi bir sorun yoktur inşallah

Babam şu an Giresun'da babasının rahatsızlığından dolayı. Bize Giresun simidi yollamış, yolda herhalde. :18::18:

o ne? :26:

Evet evet, bu sabah ben de farkettim onu. Spordan ya da iste uyumadan önce daha az gösteriyor tok olduğum halde ama sabah şişkin oluyorum sanki, akşama nazaran daha çok çıkıyorum.

Neden acaba

uzmanlarımız açıklasın bunu da :KK37:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: tembel
Ben 500 ml zor içiyorum. :44:

spordaki tembelliğimi su içerek telafi ediyorum :KK52:

Değiştirdik seninle, ben mercimeği bitirdim bulgur pilavına başladım, yarına da birazcık kaldı. :KK1:

deme öyle, deme canım çekiyor :KK37: bitti benim mercimeğim :KK52:

Keşke benimde belimden olsa. :KK43:

Allah gönlümüze göre versin güzelim ^_^

Herkesin derdi baska benimkide popis iste :KK37:

benim de öyle. ama benimki popiş deyip sevimli hale getirilebilecek türden değil, bildiğin afrika kıtası. ayrı bir koloni, yeni bir medeniyet :KK1:

Bilgili merciiden açıklama bekliyoruz o zaman :KK70:

spordan sonra fazla tartmayan baskül istiyoruz! evet yetkili merciileri görev başına davet ediyoruz.

Susamsız simit. :KK1: Ama ben çok severim.

Olsun iyidir popis. :KK1:

o halde cııııısss dokunmak yok. belin ondan incelmiyor! :KK53:

Susamsız simit. :KK1: Ama ben çok severim.

S
Olsun iyidir popis. :KK1:
$2014-06-04-10-50-02-70253617.jpeg
Bahsettigin simit buysa gul abla beni divsede soyleyecegim
Dugun arefesi ilk bu girdi kanima yeni getir kv kp rizeden allahim nasil yemem
(Esim hemsinli ben boluluyum gariptir beypazarindada boludada var ayni simit hic yabancisi degilkm cokta seveniyim aksine:KK9:)

Bisküvi güzelmiydi, 7 aydır yemiyorum da. :KK9:

:KK52::KK52:....

bisküvi deyince aklıma pazar günki yaşadıklarım geldi...

eşkişehir e giidnce boşandığım adamın dayısının gelininde kaldım :KK52::KK52::KK52:yazınca dıdığının dıdığı gibi geliyor ama anlaşmak önemli,,onlar buraya gelince hep bende kalırlardı çalıştığım halde, görümceler evde onlarda kalmazlardı...

oraya gideceğimi duyunca heyetle gelince uğramıyorsun bu sefer bende kalacaksın dedi tamam dedim...
pazar sabahı kahvaltıda yumurta haşlıyor ben yemem bu normal yumurta dedim haşlarken altını kapattım bu kadar yeter daha fazlası trans yağa dönüşür dedim:KK52:,,arada nasıl alması gerektiğini anlattım kaçarmı hiç:KK1:...kaşar doğruyordu bi daha yeni kaşar alma zararlı eski kaşar ala dedim bunudamı yemeyeceksin dedi evet dedim:KK52: salam doğradı ben yemem dedim,,sucuğu doğradı içinede margarin koydu pişirdi yok artık bu ne 2 zararlıyı birlikte yaptın onuda yemem dedim:KK52: becel çıkardı onuda yemem dedim,,,simit le haşhaşlı aldırmış onlarıda yemem dedim:KK52: zeytin çıkardı bunları yermisin dedi boyalı değilse yerim dedim,, reçel aldırmış bunlar doğal bunlardan ye dedi güldüm dısardan aldırdığın şey nasıl doğal oluyor canım sen yapsan bile yemem içinde şeker var dedim,, domates doğradı bunlar doğal dedi onları yerim dedim, peynir doğrarken bunu dedi onuda yerim dedim...neyse sofraya oturduk ben tabağıma bol zeytin, domates ve peynir aldım götürdüğüm kuruyemişlerden çıkardım kendi payımı yanıma aldım diğerlerini onlara verdim yedik ...

hasteneye giidp geldik 6 da hızlı trene binmemiz lazım bekliyoruz vakit gelsin kahve yapayım dedi o sırada ben lavobadaydım sade demeyi unuttum geldim tam içiyorum az şekerli ama bana uymaz beni bozar :KK52::KK52::KK52:içemem dedim bi fırça da orada yedim:KK52::KK52:
benim kızı çekirdek almaya göndermiş kızda hem tuzlu hem tuzsuz almış tuzsuzu annem yer diye evde yiyorum ya onu tuzsuz sanmış çiğ çekirdeği nerden bilsin çocuk oda kendi çapında haklı:KK52: sibel ciğim onuda tabaklara koyup getirdi bunu çitlersin artık dedii ne yazık ki çitleyemem çiğ değil dedim..bu ne ya hiç bişey yemiyorsun nasıl misafirsin sen diye bi fırça daha yedim...bak çay yaptım yanına biskivi koyacağım onuda yemem dersen kızarım dedi güldüm onu hiç yemem bütün trans yağlar onda dedim...sibel ciğim çileden çıktı ve öfff yeter ya ben eski gül... istiyorum dedi :KK52::KK52::KK52::KK52:

Allah gönlümüze göre versin güzelim ^_^

benim de öyle. ama benimki popiş deyip sevimli hale getirilebilecek türden değil, bildiğin afrika kıtası. ayrı bir koloni, yeni bir medeniyet :KK1:

spordan sonra fazla tartmayan baskül istiyoruz! evet yetkili merciileri görev başına davet ediyoruz.

o halde cııııısss dokunmak yok. belin ondan incelmiyor! :KK53:
Benimkide ayri bir Cumhuriyet merak ee canim bakma popis sedigime bildigin 103 cm :KK43:
Spordan sonra eksi cikmak icin sporda su icmemem gerekir buda mumkun degil
Ayrica yapilan spor sonucu vucutta laktik asit birikir kaslardaki laktik asitte arti çıkmaya sebeptir o halde ne yapıyoruz spordan once sabah wc ye cikinca cipil cipil tartiliyoruz :KK9:

Benimkide ayri bir Cumhuriyet merak ee canim bakma popis sedigime bildigin 103 cm :KK43:
Spordan sonra eksi cikmak icin sporda su icmemem gerekir buda mumkun degil
Ayrica yapilan spor sonucu vucutta laktik asit birikir kaslardaki laktik asitte arti çıkmaya sebeptir o halde ne yapıyoruz spordan once sabah wc ye cikinca cipil cipil tartiliyoruz :KK9:

oh ne güzel, özerklik de ilan etse bizimkiler yeri. Popiş Cumhuriyeti hehehehe

ben sporu gece yapabiliyorum canım ya. en erken 22:30'da başlıyorum. haliyle sabah uyandığımda da fazla çıkıyor.

bir de ben spor esnasında asla su içmiyorum. içmem zorunlu mu? gün içinde neredeyse 4 litre civarı içtiğim için spor anında ihtiyaç hissetmiyorum.

X