Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun. evet ya çok pahalıymış burada :KK43:
kozyatağındaki pazarda hesaplı arkadaş oradan alıyor cumartesi günleri
Günaydın kizlar
Demek ev yapimi mayonez yiyebiliyoruz
Demek bulgur pilavinin icine keten tihumu katiliyor yazdim bunlarida kenara

Buda dun ki menum

Sabah (10:00)
2muz
1/2cb kuruyemis
Avuc ici kadar peynir
Donates salatalik

Ara(14:45)
1/2 dilim peynir
1 bardak kefir

Aksam (19:30)
1 kase corba
1 porsiyon patlican salatasi
Bir kase salata

Su:1, 5 lt
Spor:40dk yürüyüş
günaydın canım

daha neler neler yiyebiliyoruz konusu geçtikçe öğreneceksin burada olmanın faydaları:KK34:

Eki Görüntüle 1143948
Kuruyemişi yiyemedim, kahvaltıyı zorlanarak bitirdim. Fstıkları yanıma aldım, bugün arada yerim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın kedicik

sen zaten fıstıksın fıstıkları almana gerek yok tu ki:KK52::KK52::KK52:

bugünde nefes alamıyorum canım ablam..bal içmedim karatay kahvaltısı yaptım 1 meyve ile..inşallah düzene girer..:KK52::KK52::KK52:

demek ki bamya hesabı altınla eş olacakmış kayısı :KK52::KK52::KK52:
onu da geçtim bizim memleketteki kayısı bahçemiz demek ki servet değerinde :119::KK52::KK52:
ne hastalıkmış senin ki de çok etkiledi seni:KK50:

kayısıları altın toplar gibi toplayacaksınız :KK52:
günaydınnn güzelll arkadaşlarım ;
Sabah karatay kahvaltısı yaptım 1 muzla yumurta yemedim içim almıyor maalesef :KK37::KK37::KK37:
öğle öğunu yapmıyorum ve akşamda 18:00 gıbı tamamlamak istiyorum..çook zaman kaybettım ya :KK53::KK53::KK53:

günaydın canım

18 de yapacağım diye aç kalmada

Günaydın güzellikler haftanın bitmesine az kaldı hadi bakalım :)

Dün sabah :uyanamadım okula geldim yarım saat sonra tansiyonum düştü 1 paket bisküvi yedim Gül abla neyle kafama vurur bilemiyorum artık

Öğle : et döner+ayran

Akşam :levrek ızgara +salata+1 çatal ucu ile helva

Spor :1 saat plates+Tibet 9

Bu sabah 08:00 1 yumurtalı kk+1 kase kiraz

Gün boyu dışardaydım, yürüdüm baya...

az önce de 30 Day Shred videosunu yaptım.

Level 1 - 1/10 tamamdır.

Ben de yatayımm çok yoruldum. Gün boyu yorulmuştum zaten :)

Iyi geceler herkese

başlamışsın, hayırlı olsun canım, hareketlere yetişebildin mi? ben 4. günden sonra yetişebiliyorum...

bugünde nefes alamıyorum canım ablam..bal içmedim karatay kahvaltısı yaptım 1 meyve ile..inşallah düzene girer..:KK52::KK52::KK52:

demek ki bamya hesabı altınla eş olacakmış kayısı :KK52::KK52::KK52:
onu da geçtim bizim memleketteki kayısı bahçemiz demek ki servet değerinde :119::KK52::KK52:

e sizin ağaçlara dalalım o halde :KK56::KK56::KK56:

günaydınnn güzelll arkadaşlarım ;
Sabah karatay kahvaltısı yaptım 1 muzla yumurta yemedim içim almıyor maalesef :KK37::KK37::KK37:
öğle öğunu yapmıyorum ve akşamda 18:00 gıbı tamamlamak istiyorum..çook zaman kaybettım ya :KK53::KK53::KK53:

günaydın, afiyet olsun

günaydın canım

daha neler neler yiyebiliyoruz konusu geçtikçe öğreneceksin burada olmanın faydaları:KK34:

günaydın kedicik

ne hastalıkmış senin ki de çok etkiledi seni:KK50:

kayısıları altın toplar gibi toplayacaksınız :KK52:

günaydın canım

18 de yapacağım diye aç kalmada

günaydın :KK52::KK52:

başlamışsın, hayırlı olsun canım, hareketlere yetişebildin mi? ben 4. günden sonra yetişebiliyorum...

Sağol canım, valla acayip yorgundum, ama başladım yine de.

Bu program hep aklımdaydı ama cesaret edemiyordum.

Önceden başlayıp 10 dkda bırakmıştım.

Ama dün hareketlerin %100üne olmasa da %80ine falan yetiştim.

günaydın

bu sabah 08:50'de uyandım mesaim 08:00'de başlıyor :KK52::KK52::KK52:

uyanır uyanmaz 1 litre sassy su

09:30
pastırmalı 1 yumurta + 1 muz
KKK

14:30 gibi
3 gün kurusu (3 çeyrek altın :KK52::KK52:)
çok az salata
az yer fıstığı ile ara yapmayı düşünüyorum.
yanımda bir şey getiremedim geç kaldığım için.

19:00 gibi de menemen + cacık vb düşünüyorum.

dün jillian yaparken çok keyif aldım, her hamlede yağlarımın yandığını hissediyordum.
bugün belimin daha da inceldiğini hissettim. :21::21::21:

Sağol canım, valla acayip yorgundum, ama başladım yine de.

Bu program hep aklımdaydı ama cesaret edemiyordum.

Önceden başlayıp 10 dkda bırakmıştım.

Ama dün hareketlerin %100üne olmasa da %80ine falan yetiştim.

pes etme canım, 4. gün yetiştim, 5. gün hakkını verdim. bugün daha da incelmiş hissediyorum kendimi :KK52:

yataktan uyanırken anlıyorum farkı, bel boşluğum daha da belirginleşti. (normalde belim incedir, bendeki sorun basen, fakat basenler de gidiyor)

günaydın canım

günaydın kedicik

:KK52::KK52::KK16::KK16::KK16:

Günaydın kizlar
Demek ev yapimi mayonez yiyebiliyoruz
Demek bulgur pilavinin icine keten tihumu katiliyor yazdim bunlarida kenara

Buda dun ki menum

Sabah (10:00)
2muz
1/2cb kuruyemis
Avuc ici kadar peynir
Donates salatalik

Ara(14:45)
1/2 dilim peynir
1 bardak kefir

Aksam (19:30)
1 kase corba
1 porsiyon patlican salatasi
Bir kase salata

Su:1, 5 lt
Spor:40dk yürüyüş
Aslında keten tohumlu bulgur pilavı bilerek olmadı. Annem esmer bulgur ile keten tohumunu aynı zannedip bir araya koymuş. Ben de atacakmıyım, yaparım pilavını ne olacak ki dedim. Geçen gün netten baktım acaba varmı böyle birşey diye, varmış gerçekten de. :KK9::KK9:

pes etme canım, 4. gün yetiştim, 5. gün hakkını verdim. bugün daha da incelmiş hissediyorum kendimi :KK52:

yataktan uyanırken anlıyorum farkı, bel boşluğum daha da belirginleşti. (normalde belim incedir, bendeki sorun basen, fakat basenler de gidiyor)

Basenlere Jillianın Killer Buns çok iyi geliyormuş. Onu yaparsan, daha şekilli ve sıkı incelir.

Son düzenleme:

Dün çok mutlu hissettim kendimi yaptıktan sonra. Sabah her tarafım ağrıyordu uyandığımda, ama ağrıdıkça mutlu oluyorum çalıştığını düşündüğüm için.

Ben de en çok üst bacak ve kalçamdan şikayetçiyim. Onlar da gider umarım ya... Sen o kısımda da farkedebiliyor musun

Dün sabah :uyanamadım okula geldim yarım saat sonra tansiyonum düştü 1 paket bisküvi yedim Gül abla neyle kafama vurur bilemiyorum artık

günaydın canım

senin için haftasonu cuma olduğu için bir gün kaldı ne güzel,,

geçmiş olsun canım,,bisküviyi yemesen iyiydi içinde hem margarin, hem şeker, hem un var en kötü trans yağlı yiyecek....hedefin altındasın ve spor yapıyorssun onun için bişey diyemeyeceğim...

günaydın

KKK

çok az salata

dün jillian yaparken çok keyif aldım, her hamlede yağlarımın yandığını hissediyordum.

Jillian shredde belden iyi incelme oluyor. Benim ikinci levelda oldu, sonra durdu incelme.

ki:KK52::KK52::KK52:

Ablacım kozyatağı bana ters kalıyor. Pazara gidebilecek vakit de bulamıyorum üstelik :KK43: Ama bir de Adapazarı'nda bakarım fiyatlara.

Basenlere Jillianın Killer Buns çok iyi geliyormuş. Onu yaparsan, daha şekilli ve sıkı incelir.

tamam canım, not alıyorum dediklerini. dünkü linkleri de indirdim, teşekkürler :KK54:
şimdilik 3 mil + 30 days shred hem +1 saat alıyor hem pestilim çıkıyor, program bitsin buna başlayacağım.

Dün çok mutlu hissettim kendimi yaptıktan sonra. Sabah her tarafım ağrıyordu uyandığımda, ama ağrıdıkça mutlu oluyorum çalıştığını düşündüğüm için.

Ben de en çok üst bacak ve kalçamdan şikayetçiyim. Onlar da gider umarım ya... Sen o kısımda da farkedebiliyor musun

aynen, ben de ağrılara rağmen mutluyum, pozitifim :KK16:
evet canım üst bacakta da hissediyorum. hatta şu an en çok hissettiğim iki yer bel ve üst bacaktaki incelme.

kedi de demiş ya killer buns 'a da bakalım ^_^

Bisküvi güzelmiydi, 7 aydır yemiyorum da. :KK9:

Jillian shredde belden iyi incelme oluyor. Benim ikinci levelda oldu, sonra durdu incelme.

kilo verdiğimde ya da spor yaptığımda ilk incelen yerim belim oluyor canım. benim kg verdiğime inancım belim ne kadar incelirse o kadar çok oluyor :KK34:

günaydın

KKK

çok az salata

geç kalmış halinle 1 lt yi nasıl içtin :KK1: sanki ultrasyon çektirecek ve sıkışmayı bekleyecek gibi acele acele diktinmi kafaya:KK52::KK52::KK52:

jillian çok etkiliymiş mydenizz ve fmgenç çok yaptılar çokta farketti....

Ablacım kozyatağı bana ters kalıyor. Pazara gidebilecek vakit de bulamıyorum üstelik :KK43: Ama bir de Adapazarı'nda bakarım fiyatlara.

tamam canım, not alıyorum dediklerini. dünkü linkleri de indirdim, teşekkürler :KK54:
şimdilik 3 mil + 30 days shred hem +1 saat alıyor hem pestilim çıkıyor, program bitsin buna başlayacağım.

evet canım üst bacakta da hissediyorum. hatta şu an en çok hissettiğim iki yer bel ve üst bacaktaki incelme.

Şimdilik shred'i yapın, birde ripped var, o daha çok alt bölgeyi çalıştırıyor, ben pek sevmedim. Sonra killer buns yaparsınız duruma göre. Spor sonrası esneme, streching yapıyor musun? Mydenizzz sayesinde ben de bilinçlendim, mutlaka esneme yapılmalı.

Not: pardon jillian zaten yaptırıyor. :)

Son düzenleme:
:KK52::KK52::KK16::KK16::KK16:

Aslında keten tohumlu bulgur pilavı bilerek olmadı. Annem esmer bulgur ile keten tohumunu aynı zannedip bir araya koymuş. Ben de atacakmıyım, yaparım pilavını ne olacak ki dedim. Geçen gün netten baktım acaba varmı böyle birşey diye, varmış gerçekten de. :KK9::KK9:
:KK1::KK1:.... iyi ki atmamışsın...bağırsakları çalıştırdımı pekiii

Harika o zaman!
Bence de önce bunu yapalım; ondan sonra killer buns'a geçelim. :) değişimi sabırsızlıkla bekliyorum :KK70:

X