Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar ben çıkıyorum.önce doktora sonra dvd almaya gidceğim

herkesin yeni yılını tekrar kutlarımyarının bildirisini şimdiden yapayım:)

önce bu akşam

malatya tarhanası
yoğurt
bol maydanoz ve roka

yarın sabah
2 küçük yerli muz
bol maydanoz ve roka
4 ceviz
1 parça peynir
7-8 zeytin
3 cherry domates

bende yazıp kaçıyorum kızlar çoçuklara kuçuk suprızler hazırlayayım ya
hepımıze mutlu sağlıklı zayıflamayla dolu leptın hormonu yuksek bır yıl dılıyorum:118::118::118::118:
öğlen
1 tabak portakallı kerevız
1avuç kadar bıtmeyen ızgara tavuk
1 kase yogurt
ara
1 avuç kadar antep fıstıgı
şekersız turk kavesı yanında canım bıtter ç. çektı ama 1 tane kuru kaysı yedım
akşam
meşur tavuk ve 1 kase tarhana corbası
turp lımonlu
MUTLU YILLAR:119::119::119::119::119:

kalkinca : elma sirkeli su

kahvalti:klasik karatay kahvaltisi

ogle:bir tabak kanat

aksam : biraz kanat kalmisti onu yicem salatayla birlikte

bol su yesil cay ve form cayi

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,10 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta.
.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak guvec,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bıber,zeytın................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 5 saat ev ısı yaptım ,45 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a114.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 61
  • $a114..jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 66
selam arkadaslar malum ctesı yogun gectı bugun memleketten kardesım geldı cocukları ona bırakıp esımle sumelanın sıfresı ısımlı sınema fılmıne gıttık
sabah klasık karatay kahvaltısının dısına cıkmadım sadece bır ısırık sımıt yedım extradan..

ıkıncı ogunde

1kucuk kase kurufasulye
1kase tavuk taslık
1kase salata
yarım dılım kıymalı borek

gunkurusu cevız fındık

Buradan ayrılırsam başladığım yere geri dönerim zaten
Kovulana kadar gitmek yok şekerim, anca beraner kanca beraber

gitme zaten motivasyona ihtiyacımız var............

cok ıyısın bence.....film nasıldı?cok övüyorlar...geçen akşam ben eşim ve 14 yaşındaki oğlum sinemaya gidelim dedik...ve çıktık ataşehirde hep acıklı korku filmleri vardı Alvin ve sincaplara girdik...iyikide girmişiz çok eğlendm çok...sümelanın şifresi nasıl güzelmi?sürükleyicmi?

Canım Karatay çıtırları...

Hepimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu, gönlümüzdeki dileklerin gerçek olduğu, fazla kiloların patır patır döküldüğü, yüzümüzden gülücüğün hiç eksik olmadığı muhteşem bir yıl diliyorum.

Kocaman öpücükler, kucaklar, sevgiler....
:124::124::124::124::124::124::124::124::124:

kara lahana salatası 1.5 bardak ayran çok az tavuk
ara öğün yarım portakal 3 kayısı 2 incir
akşam bir avuç kabak çekirdeği
birde kestane yiyeceğim inşallah

Sümelanın şifresi berbat bir film. Fragmanlarda gösterilen espirilerden daha fazlası yok. Hatta fragmanlarda komik gelen espiriler ikinci kez izleyince komik de gelmedi. tavsiye etmem.

Bir kaç sene önce 3 ay boyunca pilates yapmıştım. Yediklerime hiç dikkat etmediğim halde vücudum sıkılaşıp şekle girmişti. Etrafımdaki herkes tarafından farkedilir bir değişiklik oldu. Pilatesi tavsiye ederim.

Bugün iki öğün yedim:

Sabah: 2 yumurtalı peynirli omlet
1 çay bar. ceviz
10 tane zeytin
Yarım kase incir uyutması (sadece incir ve süt içeriyor)

Omega 3 ve C vit tabletlerim

Akşam:
1 tabak Tavuk sote
1 kase yoğurt
1 Kase kuru yemiş

Spor: YOK

Öğlen
Etli kapuska
turp
yoğurt

ara
saat 16.00 gibi çok acıktım nedense
biraz badem ve peynir yedim

Akşam
4 pirzola
yoğurtlu havuç salatası
Bu akşam biraz meyvekaçamağı yaparım diyorum
Ne de olsa yılbaşı
Ama başka bir kaçamak yapmayacağım
'2 hafta sonra ilk kez akşam 8'den sonra meyve yemiş olacağım okadar.
Herkese iyi geceler,iyi yıllar

tsk ederım canım ıyı yım dımı valla bırsuru guzel mamalar var ve ben hıcbırınden yemıyorum.sabahta reg oldum dıkkat edersem bu cuma cok ıyı sonuc alırım hazır mıllet yılbası rehavetındeyken fırsatı degerlendıreyımben trabzonluyum sumelanın sıfresıne yuksekbır beklentıyle gıttım ama pek komık degıl ama trabzondan bırcok kare var ozlemıstım ıyı geldı:)))

kızlar menuyu paylasmak ıstıyorum benım menum degıl evdekılerın menusu

sekerpare
ekler
kıymalı borek
pelıt cıkolata
tulumba tatlısı
patlamıs mısır
meyve meyve :)))

ben cay ıcıyorum paso

iyi geceler arkadaşlar 2 gündür çok yoğundum biraz geriye doğru baktım ama göremedim bu hafta liste yapılmadımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…