Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

teşekkür ederim yorumun için canım çok saol pilatese karar verdim ben bu ay 5 kilo verdim karatayla şımardım sanırım bu gece çok kaçamak yaptım ama sabah aynı kararlılıkla 1ay daha karatay yapcam

yılbaşı günü menüsü:)

kahvaltım:
3 kuru kayısı
2 kayısı yumurta,
1 kk peynır
1 avokado
2 kofte
1 cay brd cevız+ yerfıstıgı

öğle arkadasta
yarım dlm pasta
1 kk uzerı muhallebılı kekımsı tatlı
2-3 çatal kısır
2 mınık kare cıkolata

17:30
1,5 dlm domateslı kasarlı pızza
1 brd ayran

akşam:5 kuru kayısı
5-6 çiğköfte
sayısını hatırlamadıgım kestane
1 avuc kadar tuzlu antepfıstıgı

pepetom avokadoyu gazeteye sarıp yumuşayana kadar bırkaç gun bekletiyorum.yumuşayınca içini çıkarıp çatalla ezip, bıraz limon(damak tadına göre ayarla) ve tuzla karıstırıyorum cok lezzetli oluyor.

hatta dövülmüş sarımsak ve kırılmış cevız parçaları da eklersen çok lezzetlı bir salata oluyor.misafire de ikram edebilirsin.

hımm tamam canım siyahmiyah ve bezginbekiri çıkaralım listeden.profit bana mesaj göndermişti.beni izinli sayarmısın diye ama ne kadar süre izin bu onu bilmiyorum,sadece 1 haftalık bir izindi diye hatırlıyorum.Bu hafta da bildirim yapmazsa çıkarırız.balböcüü 2 hafta bildirim yapmıştı sonra listeye almıştım yanlış hatırlamıyorsam.onu da bu hafta takip edelim eğer bu hafta olmazsa onu da çıkarırız

Utana sikila yediklerimm
Biraz beyaz peynir
2 dilim pastirma
zeytinyagli dolma
zeytinyagli ispanak
zeytinyagli biber yemegi
zeytinyagli patlican salatasi
bir adet kofte
bir adet sigara boregi
bir kasik kestaneli pilav
azcik hindi
bir kadeh raki
bol bol su

((

Yarin artik spora ve bol suya adayacagim kendimi hepinize mutlu seneler...

sagol canım denıycem bı daha

aksam 8 00 gıttık eglenmeye menu vardı malesef
çeyrekten az fazla pizza

patates+tavuk+kola

meyve tabagı bı kac dılım elma greyfurt portakal

çerez tabagı bıkac soslu mısır badem cok yemedım

bol bol oynadık herkes cıldırmıs gıbı oynuyo bende aklımda ohoo yedıklerım erııdı ıle oynuyorum

gec geldık sadece evdede bıraz gec yattık saat 4 falndı. sımdı kızım uyandıda o yuzden kalktım

bugun dıyete devam . pizza yedım ama zevkle yemedım acıkcası herkes yıyo orda gıcıklk yapıp yemmek olmadı bırazını eşime verdım zatı

Eglenmıssın yakmıssındır ne varsa

gerıye dogru sayfalaraı okuayamadım aranıza katıla bılırmıyımm ben kıtabı aldım okuma fırsattım olmadıı 1.60 boyunda 92 kılıyom yanı bu guraba katılmak ıcın butun sartlar tamam
Hosgeldınız ,bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,cuma gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın ? Hepımıze

bu yılın ilk menusu
sabah
2 yumurta bastırmalı
2 dılım kasar 2dılım beyaz benır bıraz lorpeynırı
6zeytın
1 cay bardagı fındık
4 tane kaysı
1 lt su

benım ıkı gundursabah kahvatıdan sora mıdem bulanıyo :111:sızdede ılk zamanlar boyle oldumu???

Eglenmıssın yakmıssındır ne varsa
evet cnm yaktım baya

bendede olmustu

2011 yılını acılarımızla sevınclerımızle gerıde kaldı.

2012 daha fazla umut , daha fazla sevınc , daha fazla mutluluk getırsın.

Yasamımızda guzel yıllar , mutlu yarınlar , gercek dostluklar hep bızımle olsun.

Yenı yılın sıze ve tum sevdıklerınıze saglık , mutluluk , nese , basarı , bola para , sevgı ve huzur getırmesını dılerım.

Mutlu yıllar!!!!!!!

hep baraber canım insaallah

salam arkadaslar

kahvaltım

1zeytın
1 kasarlı yumurta
az peynır1cevız
3gunkurusu
1kuruıncır
cay

herkese mutlu yıllar dünkü menülerimi yazayımmm

2.öğün

etli bamya
cacık
zeytin yağlı kereviz
kıymalı pırasa
1 hurma

3.öğünüm

bulgur pilavı
fırında kaz
turşu
salata

tek kaçamağım 1 adet kadayıf dolma bir de 20:00 den sonra kuruyemiş yedim en son 22.00 de yedim.az sıyrıklarla atlattım geceyi zaten canım da pek bir şey istemedi...

günaydınlar herkeseeeve yeni yılın ilk bildirimi

1.öğün

1 muz
1 bardak 7 otlu çay
2 dilim sucuk
bireer incir hurma gün kurusu 3 üzüm
2 kk peynir
8 zeytin
1 mandalina
tere maydonoz
1 çay bardağı ceviz

Ben de hem siteye yeni uye oldum hem de diyete yeni basladım.Bugun 3. günüm bakalım istikrarlı bir biçimde uygulayabilecek miyim...boyum 1.68, kilom 60.9, hedefim de 50-51 civarı, aslında gercek hedef kıyafetlerımı yenılemek zorunda kalmamak ve tekrar hepsinin içine rahatça girebilmek :)

bekı geçtimi sonra
gecti canım

herkese insallh canım guzel dıleklerın

günaydın herkesee

2-3 saat oldu uyanalı,çocukların karnını doyurdum ,bıraz ortalıgı topladım,

dün yedıklerımden dolayı mıdem hala dolu,kahvaltı yapmadım,bol su ve bıtkı cayı ıcıcem şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…