Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hahvaltım

9 da kalktım
sırkelı su
muz
badem yedım

saat 12 oldu ancak hazırladım kahvaltıyı

bıberle domatesi zeytın yagında yaptım sarımsaklı yogurtla yedım tabagımı sıyırmak ıcınde 2 lokma bayat ekmek yidimm
bıraz peynır
1 yumurta
8 zeytın

2 bardak acık cay
1lt su bıttı sımdılık

bırazdanda yesıl cay yapıciimmm

yeni yıla bomba gibi başlamıssın pepetomm

benim midem yanıyor sanki,dünkü yediklerimin etkisi

benım kız bışı yemedı yaa

benım öle toplamayla olmuycak sıl supur bırazdan temızlıkıc rolune buruncem canım

Gerçekten de çok verimli bir forum olmus, sabahtan beri okuyorum aklıma takılan bi çok nokta sizin daha önce aklınıza takılmıs ve çözümler üretebilmişsiniz.Ellerinize saglık, çok tesekkurler.

Diyet yapmak konusunda ciddi zorluklar çekiyorum ve forumunuzu gercekten destekleyici buldum ve musadenız olursa ben de aranıza katılmak istiyorum...

Yenı Gelen Arkadaslar Hosgeldınız ,bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,cuma gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın ? Hepımıze

yenı yıla evet bomba gıbı oynayarak gırdım ınsallh yıl boyunca oynuycimm

hava cok kapalı hıc bısı yapasım yok emme yapmalıyımmm

aramıza katılmanın tek sartı bol bol mesaj atman ve muhabbete kaltılman gunde bır kez gırınce olmuy ok anlasalım sımdıden sonra söle sıtemlerle karsılasıyoruz benı aranıza almadınz dıyolar. hergun bol bol mesj atarsan sende bıze katılırsın canım sana kolaylıklar dılıyourm bu surecte

benım kız bışı yemedı yaa

benım öle toplamayla olmuycak sıl supur bırazdan temızlıkıc rolune buruncem canım
Aynen canım pazar demek bu demEk benım ıcın,haftalık dograma stoklama,temızlık,bakım, olsun aman napam ya yenı cıcıler aldım lkkendıme tıpım cok degıstı ya:66; Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokumGıdıdıyor kılolarrr. varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor Iyı hıssedıyorum Daha cok calısabılıyorum Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa Tutmayın benı tutmayın Kıs kıs kılolar kıs kıs Lımonu sıkarım fıs fıs Oynamam lazım hopaaa kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) Tereyagı zeytınyagı serbest. Gunde sekız yumurta serbest Hopaaa Tutmayın benı. Tılıılılılııı hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı..... artık beslenırız,zehırlenmeyız. 46:.... kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok. Ayran ıcebılırsınız , tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

yenı gıysıler almana cok sevındım ınsallh onlarda eskımeden 3-5 kullnaım sonunda bırılerıne verırsın. bende alıcimm 15 tatılde ınsallh

günaydın:119::119::119::119:
sabah:
10 zeytin
peynir
ev yapımı yoğurt kaymağı
ceviz
az bal
kepekli ekmek
2 tane kestane
yumurtam kalmamıştı bunlarla karnımı doyurdum...

maşaallah arkadaşım sana
yeni cicilerin hayırlı olsun....
karatayı birilerine anlatınca hep senden bahsediyorum....
benim zayıfladığımı gören 3 arkadaşım pazartesi karataya başlıyorlar...

hoşgeldiniz......ama herzaman bekleriz....

afiyet olsun...ama oynamışsın erimiştir inşaallah....

afiyet olsun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…