Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba arkadaşlar tekrar nete girmeye fırsatım olurmu bilemiyorum akşama misafirim var.hepinizin yeni yılını kutluyorum iyiki varsınız iyiki bu gruba katılmışım...yeni yılda istediğimiz kilolara ulaşıp kıskananları çatlatalım...karatay çıtırları grubunu kuralım hedefine ulaşanlar orada buluşalımmm...sizleri çok seviyorum bu samimi arkadaşlığınız ve de desteğiniiz için teşekkürlerrrr.mutlu yıllarrrrr.ailenizle tüm sevdiklerinizleee....

gunluk tuketımızde bellı bır dıyet lıstemız varmı yoksa yedıklerımızı yazıcazbugun gectıde ben yarından sonra baslıyım yazmaya bugun gerıye dogru okurrum

gunluk tuketımızde bellı bır dıyet lıstemız varmı yoksa yedıklerımızı yazıcazbugun gectıde ben yarından sonra baslıyım yazmaya bugun gerıye dogru okurrum

Ilk sayfada ornek menu var ondan yararlanabilirsin. Her gun yediklerini yazacaksin ki beraber bir yanlisin varsa duzeltelim.

ya kızlar kızıyorum hepinize canan hoca bıle onay verdı ertesi gun bol su içip yürümek kaydıyla yıyın dedı. tamam tatlı 1 tane yıyın börek cörektende 1 tane yemek doyun mezeler ebakın

su an yalnızız keske benımde kayınvalıde hazırlık yapsada cagırsa bızı de bırlıkte topluca eglensek annemlerede gıtmedık

kızımı bakıcıya koyacaz aksam eşimle cıkıcaz

halımıze sukredelım

eglenın yıyın ıcın ertesıgun yenı bır baslngıc hıc mı yapmadınz yanı aaa

herkese mutlu yıllar dılıyorumm

arkadaslar ben sunu farkettim bu hazimsizlik vs hep islenmis gidalardan oluyor gecen gun simir yemistim biliyorsunuz ben normalde cok hazimsizlik cekerdim ama bu diyet sayesinde ondan kurtulmustum simiti yedigim gun kabus geri dondu resmen katki maddeleri bizi ne hale sokuyor demekki bu arada ben cok az yiyorum saniyorum bu sebeple de saclarimda dokulme, unutkanlik basladi ama diyet yaparken aksam yemeklerinde canim hic bir sey istemiyor resmen corbami icsem acaba icine sebze falan koyarim?

merhaba hanımlar diyette yaklaşık 1 ayımı doldurdum ve toplamda verdiğim kilo 5 kg oldu çok şükür önümüzdeki ay yavaşlar ama bu kadar veremem heralde size sormak istediğim ben 1 aydır fitness yapıyordum şimdi 1 ay daha spor yapcam ama acaba platesemi geçsem bi fikir verirseniz sevinirim yorumlarınızı bekliyorum

diyet buldumcugu oldum ben herhalde haklisin kuzu mezelere dadanmak lazim. Olsun biz hep kayinvalidelerde kutluyoruz sagolsun ama bir senede esimle arkadaslarla falan olsak farkli olurdu iste anacim insanin ne elindeyse farklisini arar o misal.

Sana da mutlu yillar canim...

evet canım haklısın..benim yılbaşı için gidecek biryerim yok,ailelerimizden uzaktayız....keşke birlikte geçirebilsek..
çocukları bırakıp çıkacak kimsemizde yok o nedenle yapacağım tek kaçamak belki kestane yerim...:44:

Pilates hem kemiklerin esnemesi hem esneklik hemde omurga sagligi icin super bence pilatese girebiliyorsan ilk tercihin olsun. Spor yapinca yaglarin yerini kas aliyor bu sebeple 5 kilo cok normal hem bakma oyle fazla kilo verenlere bu saglikli degil doktorlar bir ayda verilecek kilonun en fazla 4 olmasi gerektigini soyluyorlar. Vucut buyuk degisimlerde korunmasiz kaliyor bu sebeplede yatan bir hastalik varsa iceride hortlayabiliyormus bu sebeple emin adimlarla kilo vermek en iyisi bazen herseyde oldugu gibi bundada hemen gitsin kilolar diye abartiyoruz.

Iyi seneler...

demin ifade gondereyim dedim mesaj sayiniz az dedi anca gonderiyorum :)

zararın neresinden donersen kar canım sende donmüsün zaten bugunde dıkkat edersen olur

dıkkat fazla kaçırma sag olcanım sanada mutlu yıllar

sanada canım

bak canım bende senın gıbı daha yenı başladım ama öncelıkle ılk 1. sayfayı oku orda örnek menu var kıtabıda okursan daha ıyı olur bende okuyorum daha ama takıldıgım yerlerde arkaşlar yardım ediyor sagolsunlar hadı kolay gelsin

gunaydın kıslar nıce mutlu guzel yıllara ınsallah

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar

kahvaltım:
3 kuru kayısı
2 kayısı yumurta,
1 kk peynır
1 avokado
2 kofte
1 cay brd cevız+ yerfıstıgı

Eki Görüntüle 318200
yeni yılda istediğiniz herşeye kavuşmanız dilekleriyle...

herkese mutlu yıllar güzel dilekleriniz için teşekkürler... arkadaşlar akşam fazla abartmayalı lütfen bunun yarın tartıya çıkma durumu da var ben zaten regl oldum iştahım yok+alkol kullanmıyorum bu akşam uyamayacağım kural 20:00 den sonra yememe olabilir o da abartmadan tabi...

faranjit sebebiyle yılbaşına evde pijamalarımla harika bir film alıp bitki çayı keyfi yaparak gireceğim

hiç kaçamaksız,yarın ne olur korkusu olmadan

ayyy aferin banaama bir kadeh şarapla girmek daha güzel olurdu o ayrı

benımde annemgıl şuanda burda degıler çoçuklara mısır patlatırım yanınada fındık fıstık koyarım bende ondan tırıklanırım dısarıdakılerde bıraz dıkkat ederse ne olaçak canım

saol canım haklısın bende plates düşünüyorum iyi seneler...

Kitabı okuma imkanın varsa, oradaki örnek menülerden yola çıkarak ayarlıyoruz yediklerimizi. Eğer kitabın yoksa örnek menüler 1.sayfada da var forumda. Oradan bakarak fikir edinebilirsin. Birebir uygulamıyoruz menüleri, hepimiz kendimize göre uygun yiyecekler seçerek günlük olarak yediklerimizi yazıyoruz. Yediklerimizin miktarlarını da yazıyoruz ki birbirimizi kontrol edelim...
Sen de ne yediğini öğün öğün paylaşırsan zamanla zaten oturtursun düzeni.

Kolay gelsin

Protein almıyor olabilirsin canım yeterli, biraz dikkat et bakalım:-(

amannnnnn neguzel canım ertesi gun burda yedıklerimizin pişmanlıgıyla yazmak zorunda degılız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…