Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bu arada bu akşam için ve de yarın için misafirlerim var,gelirken de köy ekmeği getirecekler eşimin özel siparişi:18:
Rabbim bana sabretme gücü var Allah'ım:18::18::18:

andımızı hatırla bol bol

hiçbir yiyeceğin tadı zayıf olmak kadar güzel olamaz

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar

kahvaltım:
3 kuru kayısı
2 kayısı yumurta,
1 kk peynır
1 avokado
2 kofte
1 cay brd cevız+ yerfıstıgı

afıyet olsun
canım avakado tadı nasıl ya aldım ama hıc yemek nasıp olmadı hep çöpe ucundan bakıp :120:

su sırkelı su kayısı

1 muz
10 badem
pastırmalı 1 yumurta hepsını yıyemedım
5 zeytın bıraz domates

bede sabah wc den sora tartıldım dün 82.7 bugun bugün 81 9 geldim 1 gunde 800gr fark edermı:44:

hoca kitapta demiş ki:''Pek çok hastam sadece uykularında kilo verdiklerini söyledi.''

leptinin gözünü seveyim bu onun işi

yaaa kuşku yok 800 gr'ın tadını çıkar üzerine 200 gr da bugün yakarsın yeni yıla bir kilo eksik girersin misss:):)

ayyy içimden bağıra bağıra şarkı söylemek geçiyor kilo verdikçe daha mutlu daha neşeli daha sakin bir insan oldum.Allah'ım çok şükür.Burası ne mübarek bir topluluktur yaaa

çok seviyorum herkesi...

sabah kahvaltım
yağda 1 yumurta
bir kaç çatl peynir küçük bir kase kavrulmuş çökelek
1 türk kahvesi

günaydın
herkese mutlu,huzurlu sağlıklı bir yıl dilerim.
bu yıl hepimiz istediğimiz kilolara iniriz ve hep o kilomuzda kalırız

sabah:1yumrtadan kaşarlı biberli omlet
10 tane yeşil zeytin
1/2 muz
biraz peynir
1çay bardağı fındık
marul
2 günkurusu
omega 3 2tane
çay

aslında kaçamak yapıyoruz ama eskisi kadar zevk almıyoruz,sonra miğdem çok bulanıyor benim..tatlı,tuzlu ağzımda çok acayip tat bırakıyor sonra..hele yağlı yiyecekler..

canım çok tatlısın yaaa sagol şımdı yıne tartıdım sadece 100 gr oynuyo dogru bu onun leptinin işi şu kıtabı tez vakıtde bıtırmem lazım ıyıkı burdayım

ben karatayı gece orucuna benzetiyorum ben ramazanda 3 kilo verdim nasıl akşam yiyoruz gündüz yemiyoruz şimdi ise gündüz yiyoruz akşam 8 den sabaha kadar bişey yemiyoruz vucut yakıma geçiyor ama önce ne yapıyorduk yatana kadar ye sabah simit ye kiloyu ne ara vericez demi

ayyy üç kilo mu verdin çookk tebrik ederimben var yaaa ramazanda öyle bir yedim ki masadan koltuğa kendimi zor atıyordum

yaaa hocanın ramazan menüsü çok güzel:)zaten midem küçüldü o zamana kadar iyice küçülür herhalde

ama karpuz delisiyim ben yaaaa bir dilim yersem sedece kahrımdan ölürüm gibi geliyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…