Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bunu tuttum muhtesem bır and....çok tatlısınız...yeni geldim ve okuyunca çok hoşuma gitti.

RUMUZ YÜZDE HEDEFE KALAN KİLO
1. Gül63 2,43 33
2. Gamzeed 2,23 6.9
3. Pepeti 2.15 4.7
4. Burçin79 1,87 18.7
5. Brain01 1.67 12.6
6. Hayattanazicik 1.41 15
7. Ceylin1907 1.27 5.1
8. Pembekalp 1.25 15
9. Sekerkız67 0.90 18
10. Papadiya 0.87 16.1
11. Mattika 0.86 2.5
12. Aslı72 0.73 7.9
13. İkiz81 0.50 1.7
14. Alinyazimkaderimsin 0.39 28
15. Gözleme 0.17 0.4
16. Saphira 0 11.7
16. İdealist33 0 5.7
16. Zeynepfaz 0 21.7
17. Handan_06 + 0.14 8.2
18. Yosun30 + 0.20 13.4
19. Loxandra +0.41 14.9
20. Leylak70 +1.16 8.6
BİLDİRİM YAPMAYANLAR
21. Profit
22. Bezgin_bekir
23. Siyahmiyah
24. Balböcüü
25. Eski_bir_masal

Maşallah hepimizeeee :nazar: :nazar: :nazar:

bana pek maşallah değil ama en azından sonncu olmamışım....nasıl moral ama:KK52::KK52::KK52:

gerçi ben mutsuzum sabah ıyı ıdare ettım...öğleden sonra bır yere davetlıydım oradada sadece salata ve az peynır yedım ne tatlı ne hamur işi.....ama ama akşamda il dışından çocukluk arkadaşım gelmıstı toplandık kızlarla...kocalarda çocuklarla evde...sofraya 18.30 da oturulmasını sağladım ama suçluyum....yazıyorum yedıklerımı kızmanıza ağır sözleer söylemenize hazırım.:2::2:gerçi hep cok yememe kızan arkadas öğlen hıc yemedınkı dedı ama size sayıyorum....

4 etsiz çiğköfte
1 içli köfte
2 kahke(bir susamlı biri ayçekirdekli ama ama muhteşemdi....)
%80i peynir dereotu olan 2 parça unlu karışım
1 yemek kaşığı kumpir
bol narlı kuruyemişli rokalı salata
2 lokma ıslak kek
1 mercimekli köfte

yemedıklerım inanın yedıklerımden çoktu...ya bu davetlere katılmamalı...:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Özgün, eşsiz ve benzersiz bir insan olarak kendi kaderimi yaratma gücüme sahip olduğumu biliyorum.

Aldığım kilolarımın sorumlulusunun ben olduğumu kabul ediyorum.

Şimdi veriyor olacağım kiloların sorumluluğunu da aynı şekilde kabul ediyorum.

Yakın geleceğim için taze bir başlangıç yapıyorum.

İdeal kiloma kavuşmak ve korumak için kendime izin veriyorum.

Bunu istiyorum.

Bunu seçiyorum.

Bunu başaracak gücüm ve arzum var.

Başaracağıma güven duyuyorum.

Bu kiloları almak bir süreç içinde oldu.

Sağlıklı kiloma yeniden kavuşmak ve korumak üzere belirlediğim amacın gerçekleşmesi için gereken süreye gerçekçi yaklaşıyorum.

Amacımı gerçekleştirmek için gereken arzu,kararlılık ve öz disipline sahip olduğumu biliyorum.

Sağlıklı ve çekici bir bedene sahip olmak benim realitem.

Başarıma sahip çıkıyorum.

Şimdi bilincim ve bilinçaltım ideal kiloma ulaşmayı destekliyor.

Kendimle ilgili olumsuz düşüncelerimden ve tavırlarımdan özgürleşmeyi seçiyorum.

Süreç içinde yani amacıma ulaşana kadar öğrendiklerimi eksiksiz uygulayacağıma söz veriyorum.

Bu amaç benim en önemli amacım.

Değişim aksiyonla gelir bunu biliyor ve kabul ediyorum.

Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal boyutta denge ve uyumu oluşturduğum dadeğişim oluşur.

Bu denge ve uyumun hayatımın bütününe yansıyacağını biliyorum.

Kendim için pozitif bir gelecek yaratıyorum ve kendimle gurur duyuyorum.

İdeal kiloma doğru bu kontratla ilk adıma atıyorum.

Çünkü kendimi seviyorum ve kendimi sevmeyi hak ediyorum.

Geleceğimle ilgiliyim.

Çünkü hayatımın geri kalan kısmını orada geçireceğim.

Bu kontratı kendimle yapıyorum.

İsim:

Tarih:

İmza:

bu kontratı acil yapmalıyım galıba...:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Hoşbuldum loxandra. Sırayala keyifle cevaplarım tabi.. 1.73 boyundayım 61 kiloyum. 92 kilo ile oğlumu doğurdum. Hayatım boyunca hep fittim doğumla fena şiştim:KK1:. Evde yuruyus bandım var haftada 5 gün bir saat yuruyorum cumartesi pazar dinleniyorum.Yaptıklarıma gelince. Sabah suyumu içtikten sonra bir su bardağına kefir koyuyorum içine bir tatlı kaşığı keten tohumu ve çörek otu öğütüp karışırıp burunumu tıkayıp içiyorum:))) sonra klasik kahvaltı ben hiç muzlu yapmadım ilk başlarda iki yumurtaydı ama şimdi bir yumurta yetiyor, ceviz, domates, biber ne varsa yiyorum.Vitamin olarak c vitamini 1000mgr, sabah 2 akşam iki omega-3, magnezyum kullanıyorum. Bir haftadır öğlen yemeği yemiyorum acıkmıyorum . Öğlenleri sütlü türk kahvesi ve biraz badem yiyorum.İki gündür muz yoğurt yaptım potasyum regliye iyi diye:))Sabah ve akşam yemek sonrası taze zencefili rendeleyip yeşil çay ile demliyorum en buyuk keyfim çok severim:))
Su hep yeterli içerim. Akşamda mutkala peynirli dometesli bol yeşil salata, yanına çiğden sebze ne varsa rendeler, yoğurt sarımsaklı salata ve et olur (köfte pirzola tavuk vs.) sekizden sonra bir yeşil çay o kadar.
Yoğurdumu evde yapıyorum, herşeyi köylüden alıyorum bu kadar...

Kaçamak yaşamak yok bende:KK1: İşte böyle herşeyden önmlisi gerçekten yaşam enerjim değişti. Bu beni çok motive ediyor.

tebrikler size bayağı iradelisiniz...Tebrikler....bende uyacagım artık söz söz söz hergünde spor yapmalıyım....bakın nasıl onemli spor ah bır alsak su yürüme bandını

Canim ya kalkarkalkmaz ilik bir süt icmeyi denesene. ben onunla kurtuldum kabizliktan. Sende bir dene 4-5 gün üst üste ic.

teşekkürler deneyeyim severimde ılık sütü....

görüşürüz hepinize milyonlarca öpücükler

önemli değil tatlımmm :KK34:
inşallah ilk ve son listemdir :KK66:
sonraaaa çıtırlar topiğineee :KK1:

çok iyi dilek ya....banada sıra geldıgınde lısteyı yaptıgımda bır bakmısımkı hayal ettığım kılodayım

bu arada gül bekle benı gelıyorum bır dahakı haftanın lıderı benımmmmmmmmmmmmm:KK3::KK3:En Büyük KKEn Büyük KK

Günaydınn kızçelerrrr
Herkesin yeni yılını kutluyorum malum 2 3 gün giremeyeceğim :KK1:
bu akşamı abartmayalım en azından tatlıdan ve boş kalori olan ekmekten uzak duralımm
hepinizi öpüyorum kocaman :KK16:

Günaydınn kızçelerrrr
Herkesin yeni yılını kutluyorum malum 2 3 gün giremeyeceğim :KK1:
bu akşamı abartmayalım en azından tatlıdan ve boş kalori olan ekmekten uzak duralımm
hepinizi öpüyorum kocaman :KK16:

gunaydın....

çerezle atlatırız inşallah...iyi tatiller....

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar:KK3:

kahvaltım:
3 kuru kayısı
2 kayısı yumurta,
1 kk peynır
1 avokado
2 kofte
1 cay brd cevız+ yerfıstıgı

Günaydin kizlar,
Bu yeni yil hepinize saglik, mutluluk, huzur, ask ve tabikide para getirsin :KK52:
Yeni yil gelsinnnnnnn kilolar gitsinnnnnnn
Insallah önümüzdeki sene herkez ideal kilosuna ulasir ve camekanlarda begendigi bütün kiyafetleri alabilir.
Cok isim var cok :KK76: :KK76: :KK76:
Arada yazarim...Öptüm hepinizi :KK54:

herkese günadınlar mutlu günler
sabah :KK56:
2 yumurta
1avuç peynir
7 tane zeytın
1çay b.badem
4tane kaysı

sabah

1 muz
biraz peynir
zeytin
1 domates
1 k.kase yoğurt,
10 kuru üzüm
2 omega kapsül

öğlen

bir tabak melemen
biraz yoğurt

akşam

1 tabak kıymalı kabak yemeği
biraz yoğurt
yeşillik

kızlar merhaba bugün giremedim dışardaydım ne oldu ne bitti bilmiyorum şimdi geçmişe bakacağım
bende moraller sıfır
hayrola leylacım ?

vallahi bende anlamadım:KK17:,herşey birden gelişti.:KK53:çocuklara öğlen okuldan gelince hazırladım:KK5:,bende sapıttım birden....:KK19:
:KK57:
ilk defa bukadar abarttım:KK19:..ama güzel olan yaptıktan sonra çok rahatsız oldum.:KK53:.aslında ölçü olarak çokta yemediğim halde patlayacak gibi oldum..midem bozuldu:44:..akşam çok fazla yiyemedim..:KK53:

canım aynen öyle oluyorum ben de...unuttuğumuz tatlar küçülmüş midemize ağır geliyor.
geçen pztsi akşamı 2 kase kısır+2 minik poğçadan sonra midem çok kötü olmuştu:KK14:

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar:KK3:
canımm günaydınn sen evinde ben işinde,:KK19:memure hanım

Günaydin kizlar,

Arada yazarim...Öptüm hepinizi :KK54:
Günaydınnnn biz de seni öptük kolay gelsin:KK6:
herkese günadınlar mutlu günler

günaydın tatlım sana daa:KK54:

sabah

1 muz
biraz peynir
zeytin
1 domates
1 k.kase yoğurt,
10 kuru üzüm
2 omega kapsül

:KK20: kuru meyveyi üzüm yerine günkurusu ya da erik olarak seç canım,üzüm çok şekerli...

herkese günaydınnnnn:):)

ayyy çok mutluyum 500 gr gitmiş bir günde:)tickerımı yaparken 78,5 yerine 78 girmiştim dün:)o hızla valla bir gecede gitmiş:)bundan sonra 500 gr hep eksik gireceğim bir nevi totem yapmış oluyorum:KK70::KK70:

pazartesi 79,5 idim bugün 78.ama bu hafta bol bol yürüdüm leslie yaptım ve ılık su içtim günde en az 3 lt.+++dün dizi seyrederken her reklam çıktığında reklam bitene kadar ip atladım evdeki merdivenlere gücüm bitene kadar indim çıktım:KK70::KK70:

bu reklam arası fikrini nerede okumuştum hatırlamıyorum ama yazandan Allah razı olsun:KK66:insan reklam bitmesin istiyor valla:KK70:

sabah kahvaltım

2 küçük yerli muzu dövülmüş fındık ve tarçına bulayıp her bir dilime kürdan takıp tatlı niyetine yedim.acayip enerji verdi ofiste zıp zıp zıplıyorum utanmadan:KK66::KK66:bir de yemesi inanılmaz keyifli çikolata gibi:)

4 siyah 4 yeşil zeytin

4 ceviz

bir parça peynir

1 gün kurusu kayısı(çok şekerli yaa en fazla bir tane yiyebildim)

ılık su

3 adet cherry domates:)

biraz fazla kaçırdım galiba:KK66:

Dün akşamki menüm ve bu sabahki menüm:

Akşam maalesef 20.00 yi geçti yemek yememiz:KK50:

Yalancı beşamelli fırın karnıbahar (1 bardak yoğurt+2 yumurta+yarım çay bardağı yağ+istediğiniz baharatla yapılan bir sos:KK1: )
Yumurtasız melemen
5-6 tane kuzukulağı

Sabah:
Kalkınca 2 minik hurma ile birlikte 1 bardak sıcak su

1 yumurta
1 armut
8-9 zeytin
1 büyük dilim peynir
1 salatalık
1 büyük dilim çavdar ekmeği ( wc için söktürücüm bu benim:KK17:, arada yiyorum)

Dün akşamki menüm ve bu sabahki menüm:

Akşam maalesef 20.00 yi geçti yemek yememiz:KK50:

Yalancı beşamelli fırın karnıbahar (1 bardak yoğurt+2 yumurta+yarım çay bardağı yağ+istediğiniz baharatla yapılan bir sos:KK1: )
Yumurtasız melemen
5-6 tane kuzukulağı

Sabah:
Kalkınca 2 minik hurma ile birlikte 1 bardak sıcak su

1 yumurta
1 armut
8-9 zeytin
1 büyük dilim peynir
1 salatalık
1 büyük dilim çavdar ekmeği ( wc için söktürücüm bu benim:KK17:, arada yiyorum)

ayy benim abim unoda çalışıyor eve neler getiriyo ama 21 gündür ağzıma ekmek sürmedim:KK19:beyaz ekmek görmek bile istemiyorum hatta şu anda:KK19:

ama mardinden tandır ekmeği geldi.buzluğa attım ramazanda yemeyi düşünüyorum biraz:KK17:

ayy benim abim unoda çalışıyor eve neler getiriyo ama 21 gündür ağzıma ekmek sürmedim:KK19:beyaz ekmek görmek bile istemiyorum hatta şu anda:KK19:

ama mardinden tandır ekmeği geldi.buzluğa attım ramazanda yemeyi düşünüyorum biraz:KK17:

ben bazen arada 1-2 lokma normal ekmekten tırtıklıyorum eşimden,o da tabak sıyırmak için :KK1:
yoksa ekmeksiz hayatın verdiği rahatlık hiçbirşeye değişilemez:21:
tandır ekmeği mi! hmmmm:KK56: :KK1::KK1::KK1:

Bu arada bu akşam için ve de yarın için misafirlerim var,gelirken de köy ekmeği getirecekler eşimin özel siparişi:18:
Rabbim bana sabretme gücü var Allah'ım:18::18::18:

herkese günaydınnnnn:):)

ayyy çok mutluyum 500 gr gitmiş bir günde:)tickerımı yaparken 78,5 yerine 78 girmiştim dün:)o hızla valla bir gecede gitmiş:)bundan sonra 500 gr hep eksik gireceğim bir nevi totem yapmış oluyorum:KK70::KK70:

pazartesi 79,5 idim bugün 78.ama bu hafta bol bol yürüdüm leslie yaptım ve ılık su içtim günde en az 3 lt.+++dün dizi seyrederken her reklam çıktığında reklam bitene kadar ip atladım evdeki merdivenlere gücüm bitene kadar indim çıktım:KK70::KK70:

bu reklam arası fikrini nerede okumuştum hatırlamıyorum ama yazandan Allah razı olsun:KK66:insan reklam bitmesin istiyor valla:KK70:

sabah kahvaltım

2 küçük yerli muzu dövülmüş fındık ve tarçına bulayıp her bir dilime kürdan takıp tatlı niyetine yedim.acayip enerji verdi ofiste zıp zıp zıplıyorum utanmadan:KK66::KK66:bir de yemesi inanılmaz keyifli çikolata gibi:)

4 siyah 4 yeşil zeytin

4 ceviz

bir parça peynir

1 gün kurusu kayısı(çok şekerli yaa en fazla bir tane yiyebildim)

ılık su

3 adet cherry domates:)

biraz fazla kaçırdım galiba:KK66:
kahvaltıdan öncemi tartıldın canım

canımm günaydınn sen evinde ben işinde,:KK19:memure hanım

Günaydınnnn biz de seni öptük kolay gelsin:KK6:

günaydın tatlım sana daa:KK54:

:KK20: kuru meyveyi üzüm yerine günkurusu ya da erik olarak seç canım,üzüm çok şekerli...

omega 3 yanına antioksidan olsun diye yemiştim kuru kasıyıdada varmı antioksidan:44::44::44:

X